Procesor

poruka: 11
|
čitano: 1.994
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
procesor na 60˙

Meni se temp. procesora diže iznad 60 stupnjeva pri normalnom radu ( word , net , desktop ...) ja vjerujem da je to zbog hladnjaka , thermaltake neki crveni s potenciometrom  ,  koji je BTW glasan ko vrag! Ja imam AMD 54+ 6400, am2 socket , i planiram uzeti schyte katana za 160 kn . dali se isplati? ili neki drugi , dali je hladnjak glasan , meni se komp gasi čim pokrenem igru , kaže da će se windows sgasiti kako nebi naštetio kompjuteru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: procesor na 60˙
REX500 kaže...

Meni se temp. procesora diže iznad 60 stupnjeva pri normalnom radu ( word , net , desktop ...) ja vjerujem da je to zbog hladnjaka , thermaltake neki crveni s potenciometrom  ,  koji je BTW glasan ko vrag! Ja imam AMD 54+ 6400, am2 socket , i planiram uzeti schyte katana za 160 kn . dali se isplati? ili neki drugi , dali je hladnjak glasan , meni se komp gasi čim pokrenem igru , kaže da će se windows sgasiti kako nebi naštetio kompjuteru.

Nije AMD 54+ nego AMD Athlon 64 6400+ .Namigiva Koliko novca mislis dati za hladnjak?

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
13 godina
neaktivan
offline
RE: procesor na 60˙

pa za 160 kn +/-

14 godina
offline
RE: procesor na 60˙

katana 3 je odlican cooler za nesto malo vise novaca (cca 230 kn sa dostavom iz adm-a) i pase na sve sockete ... tako kad jednom zamjenis komp mozes ga stavit u novi :)

Stisni thumb down ako te čini sretnijim ...
14 godina
neaktivan
offline
Procesor

Hm,pitanje je od cega se pregrije procesor.Jesi li mozda radio overclocking?Ako jesi,vjerovatno je u tom problem.Ako ne,onda je do hladnjaka.Probaj ga skinuti,vidi radi li,ako ne zamjeni ga novim.Imao sam slicnu situaciju.Rijesio sam je tako sto sam skinuo hladnjak,ocistio prasinu i stavio ga.Nakon toga je normalno sve radilo.

Bug Forumer
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Procesor

nisam oveclockao proc. , skinuo sam hladnjak i stavio pastu  , još uvijek nikaj od toga , u ovom trenutku je temp. procesora : 60-62

13 godina
protjeran
offline
RE: Procesor
REX500 kaže...

nisam oveclockao proc. , skinuo sam hladnjak i stavio pastu  , još uvijek nikaj od toga , u ovom trenutku je temp. procesora : 60-62

Mogu i ja svoj skinut pa će ostati iste temperature,kada ga skineš onda ga i ispraši na kompresor svu prašinu istjeraj iz njega.

Trolleri koji kopiraju I Am Alive i mene se zovu na skype josimir1000 robert.pavic2 HVALA!
14 godina
neaktivan
offline
Procesor

Katana 3 će ti biti odličan hladnjak. No prije kupovine promijeni pastu i očisti prašinu.

 

BTW: u utorak si otvorio temu u kojoj pitaš za savjet u vezi hladnjaka, a onda u srijedu ovu temu da provjeriš dali je dobar onaj za koji si dobio preporuku Izlanuo se

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 2:42 (godo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Procesor

sta mislite o and athlon 64 x2 dual core processor 4200+ 2.19 ghz

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Procesor

Ja ti imam katana 3. Hladnjak je extra

http://gtabalkan.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Procesor

Dali je isto ako je meni socket am2 i am2+?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice