Smrzava se računalo

poruka: 164
|
čitano: 49.766
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo

je ,igrica je org,al patch sam skinuo sa neta ...{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo
aLexXx kaže...

prvo vas zelim pozdravit sve jer sam ovdje nov ......

Ja sam Aleksandar iz Makedoonije ,imam veliki problem sa mojim kompom ..

Kompjuter mi je relativno nov al pravi mi probleme dok igram CoD 2 ,smrzava mi se(i slika i ton-nakon toga moram mehanicki restart jer niss ne funkcionira ) svaki put kad igram  cod 1.3 verziju a na 1.0 nemam problema :(

DDR 3 4 giga ram ,1 giga graficku  128 bit (GIGABYTE GT-430 DDR3)

NAPAJANJE MI JE 500 W I MSI MATICNA .Molim za pomoc  

pozdrav i unaprijed hvala 

Imaš amd-ov procesor?

CoD 2 je imao problema sa AMD-ovim dual core procesorima čini mi se. Skini AMD optimiser pa vidi hoće li što popraviti.

Whoever undertakes to set himself up as judge in the field of truth and knowledge is shipwrecked by the laughter of the gods.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo
aLexXx kaže...

je ,igrica je org,al patch sam skinuo sa neta ...{#}

Ako se nije rušila prije instalacije patcha znači da je problem u patchu ili probaj ovo što je novi kolega rekao.................

So say We All
13 godina
offline
Smrzava se računalo

Nekužim u čem je problem,odneo grafu kod frenda probao istu igru i sve 5 radi,odneo cpu moj kod njega sve 5 radi,što god napravio radi svaka komponenta,da nije do igre? jer kad pokrenem sad bf3 online mogu ga igrat od jutra do sutra.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo

a reko si da imaš original BF2? ako je sa origina, probaj ponovno skinut... ako ga imaš na mediju, probaj kopirat sve sa medija na hard, pa od tamo pokrenut instalaciju..

reinstalacija windowsa?

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Smrzava se računalo
HBomb kaže...

a reko si da imaš original BF2? ako je sa origina, probaj ponovno skinut... ako ga imaš na mediju, probaj kopirat sve sa medija na hard, pa od tamo pokrenut instalaciju..

reinstalacija windowsa?

3 sistema promjenio zbog njega,imam piratski samo s instaliranim originalnim keyem i pokrenut bez cracka i ništa drugo.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
16 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo

hmm... a jel bi ga mogao skinut sa origina? Ili moraš imat tamo account, pa da si ga kupio?

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Smrzava se računalo
HBomb kaže...

hmm... a jel bi ga mogao skinut sa origina? Ili moraš imat tamo account, pa da si ga kupio?

Pa imam tamo account,i instalirao igru s keyem od mog accounta i zamrzava se,a da skidam to bi trebalo duuuugo vremena no nije problem.

 

edit

Skinuo je sada igru moram sačekati da mi patch skine za nju i instalira pa ću pokrenuti,sad je sve s origina skinuto pa ćemo vidjet.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2012 4:59 (kruskar).
13 godina
offline
Smrzava se računalo

Nešto drugo tu neštima,opet je zablokiro,da mi nije do matične?

Imam tu neki Celeron D 331 samo neznam jel bi on mogo zavrtit BFBC2?

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
kompiuter se restartuje

moj problem je sledeci kad pokrenem san andreas igricu igram 30 ak sekundi i racunar se resetuje sam.normalno igram COD 4.ZMIJENO SAM SLEDECE hard disk,graficku,ram kuler ocistio od prasine reinstaliro windows i opet isto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo

pogledaj hladnjak na procesoru ,meni se to desavalo zbog slabog hladjenja

 

nurikic
13 godina
offline
Re: Smrzava se računalo
fikro kaže...

pogledaj hladnjak na procesoru ,meni se to desavalo zbog slabog hladjenja

 

Imam AC Freezer Pro 7 rev.2 temp procesora na OCCT full load neprelaze 40C.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
offline
Smrzava se računalo

Detektirao sam tko je krivac u zamrzavanju,neznam ni sam kako je to moguće,cpu na stock taktovima i OCCT 30sati pušten da tjera,i prošlo 22sata testiranja kad ono gledam sad ujutro cpu error,znači morat ću ga mjenjati što mi je i cilj,sad ću to morati ubrzati.CPU za igranje drugih malo slabijih igara od BFBC2 radi kako treba,danas ću vidjeti da nekih 4-5 sati odigram Just Cause 2.

 

 

EDIT
Nije u CPU problem,sada sam vidio da mi se zna vent ugasit,imam potenciometar i zna nekad stat,sada sam ga u MBO uštekao,očito je do mrežne,jer kad god FPS Multiplayer online/lan raspalim on zabloka.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2012 21:20 (kruskar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Smrzava se računalo

Ovo više nije normalno,sada zamrzne i u COD 2,svaka FPS igra mi zamrzne ako igram Online/lan,WoW i takve ostale igre rade perfektno,više neznam što da napravim,occt furam preko 20minuta i sve 5 u igri 15tak minuta i zamrzne.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo

Here's a wild guess. Pokušaj izbrisati drivere od mrežne pa ih reinstalirati.

 

 

Whoever undertakes to set himself up as judge in the field of truth and knowledge is shipwrecked by the laughter of the gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Smrzava se računalo
Immartu kaže...

Here's a wild guess. Pokušaj izbrisati drivere od mrežne pa ih reinstalirati.

 

 

Imam originalne drivere od windowsa 7 što dobije se.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
12 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo

Nema veze. Izbriši ih, ponovno instaliraj i pogledaj postoje li noviji. Trebali bi ti biti na stranicama proizvođača matične ploče

Whoever undertakes to set himself up as judge in the field of truth and knowledge is shipwrecked by the laughter of the gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Smrzava se računalo
Immartu kaže...

Nema veze. Izbriši ih, ponovno instaliraj i pogledaj postoje li noviji. Trebali bi ti biti na stranicama proizvođača matične ploče

Stavio sam najnovije kad stignem isprobat,onda javim kako je prošlo.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
offline
Smrzava se računalo

Odkako imam najnovije drivere za mrežnu odmah u roku od 3-4 minute paljenja igre on zablokira,sada ću probati s driverima koje sam dobio na cd-u od matične.

 

 

edit

Problem je do mrežne,instalirao stare drivere koji su došli na cdu i radilo nekih pol sata i zablokiralo.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2012 23:29 (kruskar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo

Probaj ovako.

Driver Sweeperom izbriši drivere od mrežne.

Provjeri registry nekim programom, tipa Registry booster.

Instaliraj najnovije drivere opet sa stranica proizvođača matične.

 

Alternativno, probaj igrati da vidiš dolazi li do zamrzavanja prije nego instaliraš mrežnu ako ikako možeš.

 

Također, (možda već jesi, ne da mi se čitat kroz sve poruke) provjeri si disk sa HD tune, samo da budeš siguran da nema problema s njime.

Whoever undertakes to set himself up as judge in the field of truth and knowledge is shipwrecked by the laughter of the gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Smrzava se računalo
Immartu kaže...

Probaj ovako.

Driver Sweeperom izbriši drivere od mrežne.

Provjeri registry nekim programom, tipa Registry booster.

Instaliraj najnovije drivere opet sa stranica proizvođača matične.

 

Alternativno, probaj igrati da vidiš dolazi li do zamrzavanja prije nego instaliraš mrežnu ako ikako možeš.

 

Također, (možda već jesi, ne da mi se čitat kroz sve poruke) provjeri si disk sa HD tune, samo da budeš siguran da nema problema s njime.

Obrisao drivere i instalirao najnovije onda mi je nakon 4-5 minuta zablokirao,stavio stare drivere onda nakon pola sata,ali nakon svakog brisanja drivera sam registri s ccleanerom počistio,pc zablokira samo kada pokrenem FPS Multiplayer Online/LAN igru,a singleplayer tj. kad nema igra nikakve veze s internetom radi izvrsno,a što je još ćudnije WoW mogu igrati 80 sati bez prekida i radi kako treba,uopče nezablokira,koliko sam primjetio samo FPS igre mi zablokiraju u koliko se igraju online/lan.

 

EDIT

Disk radi perfektno nikakvih problema nema,da ih ima onda bi mi i u samom windowsu radio probleme,sutra će frend dofurat svoj WiFi stick pa ćemo probati.

Uglavnom kolega s foruma će mi poslati 2 mrežne,pa ako bude radilo ja sretan.

 

EDIT2

Da nije problem do uzemljenja? jer pleksiglas baš i nemože uzemljit PC kako treba,da uzmem nekakve žice pa pospajam na one zlatne šarafčiće što se šarafa mbo na njih pa ih omotam oko noge od stola(željezna je) pa onda vidjeti?

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2012 1:07 (kruskar).
12 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo

...

Naslućujem da se ne razumiješ baš u struju i elektroniku :)

Nemoj ništa dirati, jer to ne funkcionira tako kako misliš.

Da imaš problem sa uzemljenjem ne bi ti problemi bili tako pravilni, ako bi uopće mogao upaliti komp.

Whoever undertakes to set himself up as judge in the field of truth and knowledge is shipwrecked by the laughter of the gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Smrzava se računalo

Stigla druga mrežna 0 bodova,opet se zamrzne,neznam što bi bilo više?

Poslati ću upit u links koliko bi mi dijagnozu tj. koliko bi naplatili da mi ustanove grešku.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo

pozz ljudi i ja imam slican problem samo sta se meni smrzne komp kad udjem u igricu ali samo u tu a ostale mi rade,neznam u cem bi mogao bit problem updatao sam drivere i ne pomaze,sta bi moglo bit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo

Pozdrav!

 

Imam problem kupio sam novi komp( amd fx6100, 2x4gb kingston 1866, asus r7 260x oc) nakon nekog vremena se zamrzne i ne mogu par minuta nista i onda proradi(lampica od hdd  prestane radit), a kad sam u igrici i kad zamrzne moram ga resetirat. Testiro sam ga sa par programa i nigdje ne izbacuje gresku.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo

Ili ti napajanje krepava ili je slabo, koje imaš i koliko wata... ili kabel za podatke ili napajanje nije dobro sjeo... možda hdd nije dobro pričvršćen pa od vibracija gubi kontakt...

Seriously?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo

CORSAIR VS450, 450 W, napajanje je novo kao i ostale komponente prije par dana kupit komp

 

11 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo

nosi na garanciju i uštedi vrijeme i živce.

Seriously?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo

bio je kod njih na testiranju i oni kazu da nema nikakvu gresku

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo

nemoj bit ne ozbiljan nosi im nazad i prijeti im tužbom ako treba ne radi dobro pokaži im...

nemoj se dovest u situaciju da nešto budeš radio na njemu, onda će ti reć da nemaš više garanciju jer si ga ti otvarao... izmisle svašta... odmah nosit po zakonu novi možeš dobit do mislim 8 dana od dana kupnje...

 

Seriously?
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice