Smrzava se računalo

poruka: 164
|
čitano: 49.724
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Smrzava se računalo

Evo ovako,išao sam pustit da mi test odradi makar 1h,i držim taj test i gledam kad ono odjednom OCCT javlja error detected,ja nemogu se snaći na grafovima pa ako može mi netko reći u ćem je problem cpu je išao preko 80C oc je s 2.13 na 3.0 1.6v,kada ga spustim tj. nešto diram po biosu u winse nemogu ući izbaci neki error.

Hoču ga staviti na 2.8 stock voltaža ali nemogu onda u winse ući.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Smrzava se računalo

Više neznam koji je k mom pcu,evo ovako

pokrenem OCCT od 22:00 do 10:00,sve 5 radi bio OC procesor nebio,ali kada pokrenem bfbc2 ako uspijem 2 sata igrati bez da zabloka to je plafon.cpu mi je max temp 40C OC na 3.0,na stock je max 30C,grafa max 55C tvornički je OC,znači do temperatura nije,to je pod occt,u bf bc2 su manje još temperature i zabloka PC,nerazumijem u čemu je problem?

BF BC2 je original,to mi se zna nekad dogodit u cod1,napravio reinstal windowsa i opet ista stvar,do napajanja nije novo je napajanje(bilo je na servisu i zamjenjeno),što da radim dalje? matična nije njene temperature su 35C,više neznam što napraviti više me izluđuje,kratkog spoja nema nigdje.

 

OCCT bez problema radi,bfbc2 i ostale igre neće kako treba.

Video mogu gledati kako treba bez da zabloka bila to HD,FULL HD,4K rezolucija videa radi kako treba.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo

zvala me sad jedna teta iz linksa i rekla da su testirali napojnu u intervalu od 24 sata i da nikakav kvar nije pronađen  {#}

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo

Greška - ignoriraj

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2012 15:50 (ivo_svetrice).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo
ivo_svetrice kaže...

Greška - ignoriraj

  kaj onda da ih žicam da mi ipak zamijene ili kaj?

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2012 2:42 (HBomb).
13 godina
offline
Re: Smrzava se računalo
HBomb kaže...
ivo_svetrice kaže...

Greška - ignoriraj

  kaj onda da ih žicam da mi ipak zamijene ili kaj?

Dali si CPU OC?

Ja sam imao problema s CPUom kad je OC onda mi se smrzava PC neznam zašto jer radio je OCan preko godinu dana sve 5,no nema veze novi cpu ide tako da me to previše nesekira.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
16 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo

ma kakvo OC-anje.. najnormalnije radi ko gospon čovjek... a one postavke u ASUS CPU-Z? (il kak se već sad zove) tamo mogu birat između "Power Save", "High Performance" i "Automatic" modova.. s tim da je meni uvijek bilo na automatic... jel to ima ikakve veze sa OC-anjem? koliko mi se čini da ne bi trebalo bit :/

 

a i između ostalog, tutnuo sam napojnu od burazovog kompa (400W).. maknuo jednu pločicu rama i odštekao jedan hard i ODD.. i imao sam ga na uptime-u sat vremena... za razliku od prethodnih smrzavanja koja su počela oko 23. minute

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2012 3:15 (HBomb).
13 godina
offline
Smrzava se računalo

Dali su ovo normalne temperature CPUa na 3.0?

Senzor valja iste temperature mi daje i na potenciometru.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo
HBomb kaže...

ma kakvo OC-anje.. najnormalnije radi ko gospon čovjek... a one postavke u ASUS CPU-Z? (il kak se već sad zove) tamo mogu birat između "Power Save", "High Performance" i "Automatic" modova.. s tim da je meni uvijek bilo na automatic... jel to ima ikakve veze sa OC-anjem? koliko mi se čini da ne bi trebalo bit :/

 

a i između ostalog, tutnuo sam napojnu od burazovog kompa (400W).. maknuo jednu pločicu rama i odštekao jedan hard i ODD.. i imao sam ga na uptime-u sat vremena... za razliku od prethodnih smrzavanja koja su počela oko 23. minute

Ja sam imao sličnih problema i nakraju se ustanovilo da je problem u jednom od slotova od radne memorije na matičnoj ploči..........frend mi je odspojio taj slot i evo ploča radi bez frke već skoro 8 mjeseci........najidealnije bit ibilo da sve svoje komponente probaš na nekoj drugoj ploči(ako imaš tu mogućnost ) i onda ćeš sa sigurnošću znati u čemu je problem.

So say We All
12 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo
I ja sam imao slican problem i rjesio sam ga mjenjanjem SATA kabla.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo
HBomb kaže...

ma kakvo OC-anje.. najnormalnije radi ko gospon čovjek... a one postavke u ASUS CPU-Z? (il kak se već sad zove) tamo mogu birat između "Power Save", "High Performance" i "Automatic" modova.. s tim da je meni uvijek bilo na automatic... jel to ima ikakve veze sa OC-anjem? koliko mi se čini da ne bi trebalo bit :/

 

a i između ostalog, tutnuo sam napojnu od burazovog kompa (400W).. maknuo jednu pločicu rama i odštekao jedan hard i ODD.. i imao sam ga na uptime-u sat vremena... za razliku od prethodnih smrzavanja koja su počela oko 23. minute

Napajanje bi trebalo moći to gurat

Možeš li testirati ram i cpu na bratovom pc-u?

Može stvarno svašta biti problem, od memorije do lošeg kabela kao što fireman kaže.

Jesi probao resetirati BIOS? Imaš li najnoviju verziju BIOS-a?

 

edit: Koje ti napajanje buraz ima? To drugo smrzavanje sa njegovim PSU-om može biti isti ili potpuno drugačiji simptom od toga koji si imao do sada. Probaj istu stvar sa drugim stickom RAM-a.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2012 16:38 (Immartu).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo
Immartu kaže...
HBomb kaže...

ma kakvo OC-anje.. najnormalnije radi ko gospon čovjek... a one postavke u ASUS CPU-Z? (il kak se već sad zove) tamo mogu birat između "Power Save", "High Performance" i "Automatic" modova.. s tim da je meni uvijek bilo na automatic... jel to ima ikakve veze sa OC-anjem? koliko mi se čini da ne bi trebalo bit :/

 

a i između ostalog, tutnuo sam napojnu od burazovog kompa (400W).. maknuo jednu pločicu rama i odštekao jedan hard i ODD.. i imao sam ga na uptime-u sat vremena... za razliku od prethodnih smrzavanja koja su počela oko 23. minute

Napajanje bi trebalo moći to gurat

Možeš li testirati ram i cpu na bratovom pc-u?

Može stvarno svašta biti problem, od memorije do lošeg kabela kao što fireman kaže.

Jesi probao resetirati BIOS? Imaš li najnoviju verziju BIOS-a?

 

edit: Koje ti napajanje buraz ima? To drugo smrzavanje sa njegovim PSU-om može biti isti ili potpuno drugačiji simptom od toga koji si imao do sada. Probaj istu stvar sa drugim stickom RAM-a.

 

 

nažalost ne mogu testirati svoje komponente na njegovom kompjuteru, jer sam ja svoj kompjuter kupio prošle godine, dok je njegov star cca 4-5 godina...

uglavnom, nisam spomenuo da mi se smrzavalo sa bratovim napajanjem.. samo sam htio provjeriti da li će izdržati duže od 23 minute bez smrzavanja... odredio sam si sat vremena... tak je i bilo... tad sam ga ugasio i vratio sam mu...

 

enivejs, idem u ponedjeljak po PSU, pa ću onda ić postepeno sa komponentama ako će se i dalje smrzavat... ne znam je li to najnovija verzija BIOS-a, trenutno sad ne mogu provjerit.. ali s obzirom da su komponente relativno nove, trebalo bi funkcionirat bez problema...

isto kak sam i gore iznad napisao - bratovo napajanje je Chieftecovo od 400W

 

EDIT: probat ću i savjete od kolege Skyreepera i FireMan-a pa u javit kaj bude i šta bude

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.1.2012 2:27 (HBomb).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo
HBomb kaže...
Immartu kaže...
HBomb kaže...

ma kakvo OC-anje.. najnormalnije radi ko gospon čovjek... a one postavke u ASUS CPU-Z? (il kak se već sad zove) tamo mogu birat između "Power Save", "High Performance" i "Automatic" modova.. s tim da je meni uvijek bilo na automatic... jel to ima ikakve veze sa OC-anjem? koliko mi se čini da ne bi trebalo bit :/

 

a i između ostalog, tutnuo sam napojnu od burazovog kompa (400W).. maknuo jednu pločicu rama i odštekao jedan hard i ODD.. i imao sam ga na uptime-u sat vremena... za razliku od prethodnih smrzavanja koja su počela oko 23. minute

Napajanje bi trebalo moći to gurat

Možeš li testirati ram i cpu na bratovom pc-u?

Može stvarno svašta biti problem, od memorije do lošeg kabela kao što fireman kaže.

Jesi probao resetirati BIOS? Imaš li najnoviju verziju BIOS-a?

 

edit: Koje ti napajanje buraz ima? To drugo smrzavanje sa njegovim PSU-om može biti isti ili potpuno drugačiji simptom od toga koji si imao do sada. Probaj istu stvar sa drugim stickom RAM-a.

 

 

nažalost ne mogu testirati svoje komponente na njegovom kompjuteru, jer sam ja svoj kompjuter kupio prošle godine, dok je njegov star cca 4-5 godina...

uglavnom, nisam spomenuo da mi se smrzavalo sa bratovim napajanjem.. samo sam htio provjeriti da li će izdržati duže od 23 minute bez smrzavanja... odredio sam si sat vremena... tak je i bilo... tad sam ga ugasio i vratio sam mu...

 

enivejs, idem u ponedjeljak po PSU, pa ću onda ić postepeno sa komponentama ako će se i dalje smrzavat... ne znam je li to najnovija verzija BIOS-a, trenutno sad ne mogu provjerit.. ali s obzirom da su komponente relativno nove, trebalo bi funkcionirat bez problema...

isto kak sam i gore iznad napisao - bratovo napajanje je Chieftecovo od 400W

 

EDIT: probat ću i savjete od kolege Skyreepera i FireMan-a pa u javit kaj bude i šta bude

To ti je najsigurnji način ovako možemo samo nagađati............

So say We All
16 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo

evo me vratio se doma sa napojnom... testirao sam sve redom i ispalo je ovako:

 

pokušaj prvi:

zasad up time: 8 minuta
rekord za oboriti: 59 minuta
postavke: isto ko i sa burazovim napajanjem, bez harda, bez keksa rama, bez ODD-a i bez dva dodatna ventilatora

stanje: rekord srušen

 

pokušaj drugi:

uptime zasad: 10 minuta
rekord za oboriti: 50 minuta
postavke: sve isto, samo dodao drugi hard i jedan vent na kučištu

stanje: rekord srušen

 

pokušaj treći:

uptime: negdje oko 2 minute
rekord za oboriti: 50 minuta
postavke: nadodao ODD i taj keks rama

stanje: neuspješno

 

zaključak: vrisnuo ram

 

znači, čitav kompjuter se zblokira ako se to dogodi? bez obzira kaj meni piše u systemu da imam 4gb rama? zanimljiva pojava..

enivejs, hvala vam svima na trudu i pomoći. I sretno kolegi kruskaru da riješi svoj problem :)

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Smrzava se računalo
HBomb kaže...

evo me vratio se doma sa napojnom... testirao sam sve redom i ispalo je ovako:

 

pokušaj prvi:

zasad up time: 8 minuta
rekord za oboriti: 59 minuta
postavke: isto ko i sa burazovim napajanjem, bez harda, bez keksa rama, bez ODD-a i bez dva dodatna ventilatora

stanje: rekord srušen

 

pokušaj drugi:

uptime zasad: 10 minuta
rekord za oboriti: 50 minuta
postavke: sve isto, samo dodao drugi hard i jedan vent na kučištu

stanje: rekord srušen

 

pokušaj treći:

uptime: negdje oko 2 minute
rekord za oboriti: 50 minuta
postavke: nadodao ODD i taj keks rama

stanje: neuspješno

 

zaključak: vrisnuo ram

 

znači, čitav kompjuter se zblokira ako se to dogodi? bez obzira kaj meni piše u systemu da imam 4gb rama? zanimljiva pojava..

enivejs, hvala vam svima na trudu i pomoći. I sretno kolegi kruskaru da riješi svoj problem :)

Sad i ja sumnjam u moj ram,imam 4 keksa rama radi se o sljedećem:

G.Skill 2gb kingmax 2x1gb i kingston 512mb,sve memorije osim kingstona rade na 800 on jedini na 667 i oc sam procesor i radi na 750,ali mi nije jasno još uvjek occt i sve te shitove prolazi.

Sutra ću vidjeti da uzmem od starog rame on ima 2 transcenda po 2gb pa da probam njegove,ako neće opet onda sumnjam na mbo,isto tako imam u drugom pcu problem s mbo i PCIe grafom

Stavim 7300gt kod sebe i radi komp u idle normalno kao i load cod 1-2

a u drugom pc-u u idle se zabloka i zgasi,a kada stavim PCI ubrzivać on radi kako treba,do grafe nije kod mene radi kao blesava.

A što mi je još čudnije skinem BF3 s neta(pirat) i mogu ga cjeli božiji dan igrat bez da pc zabloka,a pokrenem bfbc2 igram pola sata-sat preko neta i komp zabloka,nekad mogu i igrat 5 sati u komadu on nezbloka,nerazumijem u čem je greška,sutra ću na drugu particiju(prazna za takve slučajeve) staviti win xp i probati s njime kako se ponaša.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
16 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo

probaj odštekat jedan keks, pa pokreni igru.. pa onda odštekaj dva, pa pokreni igru...

i tak probaj eliminacijom.. pa naizmjenice mjenjaj pločice rama dok ne skužiš do čega je..

možda stvarno i tebe muči ram {#}

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Smrzava se računalo
HBomb kaže...

probaj odštekat jedan keks, pa pokreni igru.. pa onda odštekaj dva, pa pokreni igru...

i tak probaj eliminacijom.. pa naizmjenice mjenjaj pločice rama dok ne skužiš do čega je..

možda stvarno i tebe muči ram {#}

Sad sam kliknuo rame od starog unutra(kod njega bfbc2 ide bez blokanja s mojom grafom i mojim ramima) i opet mi se zbloka komp.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
16 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo
kruskar kaže...
HBomb kaže...

probaj odštekat jedan keks, pa pokreni igru.. pa onda odštekaj dva, pa pokreni igru...

i tak probaj eliminacijom.. pa naizmjenice mjenjaj pločice rama dok ne skužiš do čega je..

možda stvarno i tebe muči ram {#}

Sad sam kliknuo rame od starog unutra(kod njega bfbc2 ide bez blokanja s mojom grafom i mojim ramima) i opet mi se zbloka komp.

  kakvi su vam procesori? da nije možda u matičnoj problem?

 

enivejs, da se malo vratim na softverski dio... jel se to događa samo kod bfbc2 ili i kod nekih drugih igara?

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
13 godina
offline
Re: Smrzava se računalo
HBomb kaže...
kruskar kaže...
HBomb kaže...

probaj odštekat jedan keks, pa pokreni igru.. pa onda odštekaj dva, pa pokreni igru...

i tak probaj eliminacijom.. pa naizmjenice mjenjaj pločice rama dok ne skužiš do čega je..

možda stvarno i tebe muči ram {#}

Sad sam kliknuo rame od starog unutra(kod njega bfbc2 ide bez blokanja s mojom grafom i mojim ramima) i opet mi se zbloka komp.

  kakvi su vam procesori? da nije možda u matičnoj problem?

 

enivejs, da se malo vratim na softverski dio... jel se to događa samo kod bfbc2 ili i kod nekih drugih igara?

Kod bfbc2,on ima athlon 2 240,vidjet ću dali je do procesora ili matične,trebao bi sutra do čovjeka otići po procesor Q6600 pa vidjeti.

 

 

EDIT
Nisam išao po cpu,g**no je prodalo ga,ovih dana ću bf3 preko neta probati pa vidjeti ako bude opet onda ću od frenda prvo mbo posuditi pa cpu pa vidjeti u čem je greška.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2012 5:14 (kruskar).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo
kruskar kaže...
HBomb kaže...
kruskar kaže...
HBomb kaže...

probaj odštekat jedan keks, pa pokreni igru.. pa onda odštekaj dva, pa pokreni igru...

i tak probaj eliminacijom.. pa naizmjenice mjenjaj pločice rama dok ne skužiš do čega je..

možda stvarno i tebe muči ram {#}

Sad sam kliknuo rame od starog unutra(kod njega bfbc2 ide bez blokanja s mojom grafom i mojim ramima) i opet mi se zbloka komp.

  kakvi su vam procesori? da nije možda u matičnoj problem?

 

enivejs, da se malo vratim na softverski dio... jel se to događa samo kod bfbc2 ili i kod nekih drugih igara?

Kod bfbc2,on ima athlon 2 240,vidjet ću dali je do procesora ili matične,trebao bi sutra do čovjeka otići po procesor Q6600 pa vidjeti.

 

 

EDIT
Nisam išao po cpu,g**no je prodalo ga,ovih dana ću bf3 preko neta probati pa vidjeti ako bude opet onda ću od frenda prvo mbo posuditi pa cpu pa vidjeti u čem je greška.

 

 

 

 

kaj se čudiš kad imaš 2vije vrste memorija u kompu i još k tome rade na različitim frekvencijama(default)ova brža memorija ti bude radila na taktovima sporije i s time bi trebal latencije memorija poštelati...

ps-kad si stavil od tate memorije u svoj komp-jel si resetiral bios?ostale postavke možda od memorija kaj prije bile u kompu jbg...

 

Bahrija
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2012 20:50 (bahrija).
13 godina
offline
Re: Smrzava se računalo
bahrija kaže...
kruskar kaže...
HBomb kaže...
kruskar kaže...
HBomb kaže...

probaj odštekat jedan keks, pa pokreni igru.. pa onda odštekaj dva, pa pokreni igru...

i tak probaj eliminacijom.. pa naizmjenice mjenjaj pločice rama dok ne skužiš do čega je..

možda stvarno i tebe muči ram {#}

Sad sam kliknuo rame od starog unutra(kod njega bfbc2 ide bez blokanja s mojom grafom i mojim ramima) i opet mi se zbloka komp.

  kakvi su vam procesori? da nije možda u matičnoj problem?

 

enivejs, da se malo vratim na softverski dio... jel se to događa samo kod bfbc2 ili i kod nekih drugih igara?

Kod bfbc2,on ima athlon 2 240,vidjet ću dali je do procesora ili matične,trebao bi sutra do čovjeka otići po procesor Q6600 pa vidjeti.

 

 

EDIT
Nisam išao po cpu,g**no je prodalo ga,ovih dana ću bf3 preko neta probati pa vidjeti ako bude opet onda ću od frenda prvo mbo posuditi pa cpu pa vidjeti u čem je greška.

 

 

 

 

kaj se čudiš kad imaš 2vije vrste memorija u kompu i još k tome rade na različitim frekvencijama(default)ova brža memorija ti bude radila na taktovima sporije i s time bi trebal latencije memorija poštelati...

ps-kad si stavil od tate memorije u svoj komp-jel si resetiral bios?ostale postavke možda od memorija kaj prije bile u kompu jbg...

 

Probao sam njegovu ali bez reseta biosa,morati ću ponovno danas najvjerojatnije pa ako to bude pomoglo onda znam što mi je činiti.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 5:47 (kruskar).
12 godina
neaktivan
offline
Smrzava se računalo
Stvarno mi nisu jasne te filozofije.
Zašto pobogu kupovati potpuno različite memorije?
Same glavobolje s time, a većina kompanija ih i tako i tako pakira po dvije.
Whoever undertakes to set himself up as judge in the field of truth and knowledge is shipwrecked by the laughter of the gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Smrzava se računalo
Immartu kaže...
Stvarno mi nisu jasne te filozofije.
Zašto pobogu kupovati potpuno različite memorije?
Same glavobolje s time, a većina kompanija ih i tako i tako pakira po dvije.

Imam 3 različite memorije i sve je radilo kako spada do jednog trenutka dok nije počeo zahebavat,mislio reko do winsa je dosta su stari bili stavio nove kad ista stvar.

 

edit

Sad su memorije na istim brzinama stavljene kingmax i g.skill su unutra a kingston je vani pa ću vidjeti kako će se ponašati.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 15:37 (kruskar).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo
kruskar kaže...
Immartu kaže...
Stvarno mi nisu jasne te filozofije.
Zašto pobogu kupovati potpuno različite memorije?
Same glavobolje s time, a većina kompanija ih i tako i tako pakira po dvije.

Imam 3 različite memorije i sve je radilo kako spada do jednog trenutka dok nije počeo zahebavat,mislio reko do winsa je dosta su stari bili stavio nove kad ista stvar.

 

edit

Sad su memorije na istim brzinama stavljene kingmax i g.skill su unutra a kingston je vani pa ću vidjeti kako će se ponašati.

Gle kao što sam rekao kolegi koji je pokrenuo temu moraš se držati koraka tako ti je najsigurnije i naravno imati mogućnost isprobati komponente na drugom računalu iako za tvoj slučaj mislim da RAM u pitanju a moguće i slot od rama

So say We All
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 16:10 (skyreeper).
13 godina
offline
Re: Smrzava se računalo
skyreeper kaže...
kruskar kaže...
Immartu kaže...
Stvarno mi nisu jasne te filozofije.
Zašto pobogu kupovati potpuno različite memorije?
Same glavobolje s time, a većina kompanija ih i tako i tako pakira po dvije.

Imam 3 različite memorije i sve je radilo kako spada do jednog trenutka dok nije počeo zahebavat,mislio reko do winsa je dosta su stari bili stavio nove kad ista stvar.

 

edit

Sad su memorije na istim brzinama stavljene kingmax i g.skill su unutra a kingston je vani pa ću vidjeti kako će se ponašati.

Glw kao što sam rekao kolegi koji je pokrenuo temu moraš se držati koraka tako ti je najsigurnije i naravno imati mogućnost isprobati komponente na drugom računalu iako za tvoj slučaj mislim da RAM u pitanju a moguće i slot od rama

Idem probati zaigrati bfbc2 pa javim ako sve prođe kako treba.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
12 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo

prvo vas zelim pozdravit sve jer sam ovdje nov ......

Ja sam Aleksandar iz Makedoonije ,imam veliki problem sa mojim kompom ..

Kompjuter mi je relativno nov al pravi mi probleme dok igram CoD 2 ,smrzava mi se(i slika i ton-nakon toga moram mehanicki restart jer niss ne funkcionira ) svaki put kad igram  cod 1.3 verziju a na 1.0 nemam problema :(

DDR 3 4 giga ram ,1 giga graficku  128 bit (GIGABYTE GT-430 DDR3)

NAPAJANJE MI JE 500 W I MSI MATICNA .Molim za pomoc  

pozdrav i unaprijed hvala 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2012 20:03 (aLexXx).
13 godina
offline
Smrzava se računalo

Ramovi drugi bios na defaultu opet bfbc2 zabloka,a sve druge igre rade perfektno.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo
kruskar kaže...

Komp nakon polsata na furmarku i prime95.

CPU OCan

GPU OCan(tvornički)

Nemoj vrtiti duge sesije furmarka- dokazano je da unistava cak i nove, zdrave grafe.

Ofc.
13 godina
offline
Re: Smrzava se računalo
mate960 kaže...
kruskar kaže...

Komp nakon polsata na furmarku i prime95.

CPU OCan

GPU OCan(tvornički)

Nemoj vrtiti duge sesije furmarka- dokazano je da unistava cak i nove, zdrave grafe.

Sad zadnje vrjeme samo OCCT derem,jer sam primjetio on mi sve komponente optereti kako bog zapovjeda.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
15 godina
neaktivan
offline
Re: Smrzava se računalo
aLexXx kaže...

prvo vas zelim pozdravit sve jer sam ovdje nov ......

Ja sam Aleksandar iz Makedoonije ,imam veliki problem sa mojim kompom ..

Kompjuter mi je relativno nov al pravi mi probleme dok igram CoD 2 ,smrzava mi se(i slika i ton-nakon toga moram mehanicki restart jer niss ne funkcionira ) svaki put kad igram  cod 1.3 verziju a na 1.0 nemam problema :(

DDR 3 4 giga ram ,1 giga graficku  128 bit (GIGABYTE GT-430 DDR3)

NAPAJANJE MI JE 500 W I MSI MATICNA .Molim za pomoc  

pozdrav i unaprijed hvala 

Jeli igra original?ako je onda nešto nije uredu sa patchem,jeli ti na nekoj drugoj igri smrzne?

So say We All
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice