Wireless gubitak veze

poruka: 5
|
čitano: 3.659
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Wireless gubitak veze

Pozdrav ekipa, imam jedan jako iritantni problem. Naime jučer sam mijenjao pastu na laptopu pa sam ga morao u sastavne dijelove rastavit. Nakon šta sam ga sklepao natrag sve radi (naizgled).

 

Kad igram WoT ili WoWs primjetio sam jedan problem. Ping i lag su uredni i najednom ping skoči u 999... dođe lag, to traje pola sekunde i dalje sve normalno. I to se dešava u intervalima od oko 10-ak sekundi. Dal neko zna gjde bi mogao biti problem. Pokušao sam ponovo izvaditi wireless modul, očistiti konektore da nije u konataktu možda problem, ponovo spojiti kablove ali ništa, i dalje imam taj problem.

 

Svaki savjet dobrodošao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Wireless gubitak veze

Malo sam čačkao po ping plotteru i dobio ovo. Sad ako ima neko stručniji da to interpretira i malo mi bolje objasni.

Vidim jednu stavku koja ima 100% packet loss al nemam pojma šta je to

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2015 20:07 (Grozni_Zabac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Wireless gubitak veze

Jednostavno je za provjeriti...spojiš se LAN kablom i vidiš da li tada prekida tj. da li je do wifi ili do prekida rutera prema centrali.

 

Inače wifi kao wifi...podložan smetnjama za razliku od LAN-a i taj 100% gubitak paketa bi značilo da je ili prijemnik u ruteru ili u tvom laptopu bio zagušen jačim ( možda i bližim) signalom taj period.

Za primjer ...netko od ukućana kraj rutera koristio wifi na smartfonu ...ili isto tako i tvoj smartfon ako je na stolu kraj laptopa :D

12 godina
offline
Wireless gubitak veze

Problem je u WiFi-u jel kad se spojim kablom sve radi. Al neznam zašto je to počelo prije 2 dana. A do prije toga je sve radilo bez problema 5 smartphone-a + 2 laptopa na WiFi i niko nikom ne smeta (dok ne počnu torrenti al to je priča za sebe). I na oba laptopa imam isti problem tako da nije samo do mog laptopa problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Wireless gubitak veze

Pozz,imam problem sa spajanjem smart tv toshiba na internet.veza je mrezna,ruter radi al nemogu se spojit.Tv je star 2 god i do prije mjesec sve radilo

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice