Download error

poruka: 14
|
čitano: 4.030
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Download error

Pozdrav svima,

 

Evo već dugo imam jedan problem.

Naime kad probam skinuti neku igru (ne sa torrenta) ili pjesmu(pjesme neke ali igre sve)izbaci mi download error.

Da bi Vam bilo lakše vidjeti o čemu je riječ priložio sam sliku sa error-om.

 

Molim Vas pomoć

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Download error

Preko kojeg browsera skidaš?

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Download error
Marko :D kaže...

Preko kojeg browsera skidaš?

 

Nisam siguran,ako misliš na Google onda je to a na internet sa Mozillom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2013 18:01 (Jurassic Park).
13 godina
offline
Download error

Web Browser = Internetski pregelednik - program sa kojim ideš na internet.

 

Jesi li probao sa nekim drugim preglednikom? Možeš probati sa Internet Explorerom. 

Ako se problem i dalje nastavlja probaj počistiti sa CCleanerom.

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2013 18:21 (Marko :D).
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Download error
Marko :D kaže...

Web Browser = Internetski pregelednik - program sa kojim ideš na internet.

 

Jesi li probao sa nekim drugim preglednikom? Možeš probati sa Internet Explorerom. 

Ako se problem i dalje nastavlja probaj počistiti sa CCleanerom.

Evo očistio sam PC sa CCleanerom.

Sad ću probati skinuti neku igru,a ako ne bude išlo probati ću s Internet Explorerom.

 

Puno hvala.

13 godina
offline
Download error

Ako ni sa Internet Explorerom ne bude išlo, moguće je da imaš neki virus. Javi rezultate {#}

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Download error
Marko :D kaže...

Ako ni sa Internet Explorerom ne bude išlo, moguće je da imaš neki virus. Javi rezultate {#}

Bok,

 

Evo probao sam s Internet Explorerom ,ali nije uspjelo.

Imam par virusa,ali ih nisam mogao obrisati s Nod32.

Malo sam čitao po internetu i vidio da možda treba obrisati neki file koji se zove compreg.dat

E sad,ja sam ga probao zbrisati i išao sam u Dir. od Mozille ,ali nisam ga mogao naći.

Evo ti link od te stranice za taj problem:

 

http://kb.mozillazine.org/Source_file_could_not_be_read

 

Nadam se da ovo pomaže.

15 godina
neaktivan
offline
Download error

Skini si Malwarebytes is njime potraži viruse, on uklanja sve.

Možda su ti se postavke Firefoxa smrdale (iako bi onda vjerojatno radilo na IE-u) pa skini Revouninstaller i njime skroz obriši FF (kad te pita za Uninstall type odaberi Advanced i na kraju obriši sve što možeš).

"Beware of the sharp edged weapon called human being"
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Download error

Jesi kupio licencu za taj NOD32? Ukoliko imaš crackani NOD32 ili sa licencom koju si našao na internetu, odmah ga deinstaliraj sa računala i postavi si avast! Free Antivirus.

 

Skini Malwarebytes Anti-Malware FREE, instaliraj ga i pokreni. Kada se program pokrene pitati će te za trial verziju, ti klikni Cancel i odaberi full scan. Kada scan završi, pogledaj jesu li svi pronađebo virusi označeni i klikni na gumb Remove selected. Nakon toga možda ćeš trebati ponovno pokrenuti računalo i onda provjeri pojavljuje li ti se ista pogreška.

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Download error
Tomislav95 kaže...

Skini si Malwarebytes is njime potraži viruse, on uklanja sve.

Možda su ti se postavke Firefoxa smrdale (iako bi onda vjerojatno radilo na IE-u) pa skini Revouninstaller i njime skroz obriši FF (kad te pita za Uninstall type odaberi Advanced i na kraju obriši sve što možeš).

 

Marko :D kaže...

Jesi kupio licencu za taj NOD32? Ukoliko imaš crackani NOD32 ili sa licencom koju si našao na internetu, odmah ga deinstaliraj sa računala i postavi si avast! Free Antivirus.

 

Skini Malwarebytes Anti-Malware FREE, instaliraj ga i pokreni. Kada se program pokrene pitati će te za trial verziju, ti klikni Cancel i odaberi full scan. Kada scan završi, pogledaj jesu li svi pronađebo virusi označeni i klikni na gumb Remove selected. Nakon toga možda ćeš trebati ponovno pokrenuti računalo i onda provjeri pojavljuje li ti se ista pogreška.

Imam crackani NOD32,skinuo sam Anti-Malwere,evo sad skeniram PC.

13 godina
offline
Download error

Moja preporuka ti je da makneš taj crackani NOD32 i staviš avast! Free Antivirus.

 

Evo ti link za skinuti avast sa njihove stranice: http://u.to/YJZSBA

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.8.2013 21:51 (Marko :D).
 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Download error
Marko :D kaže...

Moja preporuka ti je da makneš taj crackani NOD32 i staviš avast! Free Antivirus.

 

Evo ti link za skinuti avast sa njihove stranice: http://u.to/YJZSBA

Hvala za avast,skinuo sam ga,ali sam također potpuno uninstallirao i installirao Mozillu FF i sad konačno mogu skidati igre.

Puno hvala :)

13 godina
offline
Download error

Jesi li skenirao sa Malwarebytesom i obrisao viruse?

My PC Security: ✓ No-AV :) ✓ Windows Firewall ✓ Norton DNS ✓ WOT ✓ Emsisoft Emergency Kit
 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Download error
Marko :D kaže...

Jesi li skenirao sa Malwarebytesom i obrisao viruse?

Jesam,našao ih je šest.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice