MsMpEng.exe CPU 80%

poruka: 9
|
čitano: 4.906
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
MsMpEng.exe CPU 80%

Pozz,imam problema na svom laptopu,u vezi ovog programa.Konstantno mi zauzima CPU preko 80%.Citao sam malo po netu,kako da ga maknem ili pauziram ili slicno nesto,ali nista nije pomoglo.Zna mozda netko,kako se rjesiti tog problema?Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: MsMpEng.exe CPU 80%

Probaj ugasiti Windows Defender (izgleda da je to njegov proces).

Više na ovoj stranici  - http://helpdeskgeek.com/windows-vista-tips/what-is-msmpeng-exe/

13 godina
offline
MsMpEng.exe CPU 80%

Imaš li instaliran Microsoft Security Essentials ili upaljen Windows Defender na računalu? Koji Windows?

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.12.2013 13:45 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MsMpEng.exe CPU 80%
Da to je MSE ili defender.
Samo ubij proces,pa ga onda opet pokreni,kao da ti skenira
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
MsMpEng.exe CPU 80%

Ukoliko imaš instaliran Microsoft Security Essentials, deinstaliraj ga i postavi si besplatan avast! Free Antivirus.

Ukoliko nemaš, ugasi Windows Defener:

- Klikni Win + R -> Upiši services.msc -> 2x klikni na Windows Defender -> Startup type promijeni u Disabled -> Apply -> Ok -> Restartaj računalo.

 

Imaš li sada istih problema?

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
MsMpEng.exe CPU 80%

Eto,kada sam pokrenuo SpyBoot search and destroy,nasao mi je taj program i preko njega sam ga deinstalirao,posto on mi je radio problema sa laptopom...

Hvala

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
MsMpEng.exe CPU 80%

Mala preporuka. SpyBot Search & Destroy je jako loš program. Savjetujem ti da si instaliraš besplatni avast! za antivirus (ako ga instaliraš, javi mi se u PP kako bih ti rekao što trebaš podesiti za bolju detekciju). Uz njega još dodaj Malwarebytes' Anti-Malware koji će služiti za povremeno skeniranje virusa.

 

Pozdrav {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.12.2013 22:06 (Marko :D).
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: MsMpEng.exe CPU 80%
Marko :D kaže...

Mala preporuka. SpyBot Search & Destroy je jako loš program. Savjetujem ti da si instaliraš besplatni avast! za antivirus (ako ga instaliraš, javi mi se u PP kako bih ti rekao što trebaš podesiti za bolju detekciju). Uz njega još dodaj Malwarebytes' Anti-Malware koji će služiti za povremeno skeniranje virusa.

 

Pozdrav {#}

Imam Avasta,ali je licenca odavno osla u zaborav i nista mi ne detektira.Tako isto i Malware,u njega sam stvarno imao povjerenja,sve do zadnjeg virusa,onog UPOZORENJE POLICIJA bla bla bla,2 puta mi je spasio sistem,ali kasnije mi ga nije htio detektirat nikako.Sad,da li je to radi toga sto je istekao ili nesto drugo?

13 godina
offline
MsMpEng.exe CPU 80%

Koju verziju avasta imaš Free, Pro, ili Internet Security?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice