Ninite - program koji nam štedi vrijeme (How to)

poruka: 3
|
čitano: 5.705
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ninite - program koji nam štedi vrijeme (How to)

poslje instalacije windowsa, potrebno je instalirati sve one programe i programčiće, koji su nam potrebni za rad na računalu - od npr winampa, ccleanera do web preglednika itd itd, a svi znamo da to može potrajati, pa evo jednog softwera koji nam može pomoći da skratimo to vrijeme.

 

za potrebe rada s ninite, moramo imati internet konekciju.

 

 

1. posjetiti ćemo Ninite službenu stranicu i ondje odabrati programe koje želimo instalirati

 

2. kada smo završili s odabirom, kliknuti ćemo na get installer i spremiti ga na računalo

 

3. ako želimo s nekime podijeliti ninite instaler, jednostavno ćemo mu poslati link

 

4. pokrenuti ćemo prethodno skinuti ninite instaler

 

5. za prikaz detalja kliknuti ćemo na show/hide detalis - kako bi smo vidjeli u kojoj fazi instalacije je pojedina aplikacija

 

6. po završetku instalacije ćemo vidjetikoje suaplikacije instalirane, ze koje je bila potrebna instalacija novije verzije itd.

 

 

i to bi bilo to, vrlo jednostavno, a štedi nam tako dragocijeno vrijeme Osmijeh  te se nadam se da će ovo nekome pomoći.

 

važno je napomenuti da ninite nije komercijalan program (postoji pro verezija), te da on također instalira nekomercijalan software.

 

 

 

1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2010 19:44 (robisierra92).
 
23 0 hvala 27
13 godina
neaktivan
offline
Ninite - program koji nam štedi vrijeme (How to)

Ninite je stvarno super! Jedina zamjerka koju imam je što sve programe instalira sa defaultnim opcijama, a ja više volim sama odabrati postavke instalacije. Inače preporuka svima koji se trebaju opremiti najosnovnijim programima za svakodnevni rad na računalu.

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Ninite - program koji nam štedi vrijeme (How t
GigaGirl kaže...

Ninite je stvarno super! Jedina zamjerka koju imam je što sve programe instalira sa defaultnim opcijama, a ja više volim sama odabrati postavke instalacije. Inače preporuka svima koji se trebaju opremiti najosnovnijim programima za svakodnevni rad na računalu.

  barem mi ne instalira raznorazne toolbare

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice