Problem sa instalacijom programa

poruka: 3
|
čitano: 3.599
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa instalacijom programa

e ovako, jucer sam instalirao win 7 ultimate 32 bit i sad instaliravam potrebne programe, juce neke instalirao i sad hito da instaliram nero 10 i kad pokrenem setup pojavi se crni prozor (ono nesto ko iz dosa:D) i pise program is too big to fit in memory :S, nije mi se ovo nikad desavalo sa xp-om tako da ne kontam, googlo sam nesto al nista :D

 

konfiguracija

E7400 2,8ghz

4gb ram 800mhz

AEN9600GT

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem sa instalacijom programa

Pokušaj ponovno skinuti instalaciju Nera. Možda je instalacijski fajl oštećen.Možeš koristiti i neki alternativni program za prženje poput Ashampoo-a. Pokušaj instalirati Ashampoo Burning Studio Free,pa vidi hoće li se pojavljivati ta greška.

Piracy lives forever!!!
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa instalacijom programa

pozdrav, 

 

ne znam jesam li na pravoj temi. moj problem je sljedeći:

 

sad će biti mjesec dana od kad se istaliralo par programa (flv player, Moffice, vlc player...), sve je bilo dobro dok se nije deintaliralo, tada se počelo pojavljivati ono upozorenje da se potvrdi da je program uspješno deintaliran ili treba reinstalirati. potvrdilo se da je deintaliran i od tada mi se ta obavijest pojavljuje svake minute na sek-dve, dovoljno da ne može funkcionirati kako spada, ( i sad me dok pišem zna prekinuti :/). ne znam kako se može provjeriti zašto to radi i gdje je greška. kod skeniranja nije pronađena nijedna greška, ali čim se pojavljuje to i plavi ekran gdje piše:

 

interactive services detection:

the program is no longer reyuesting attention!

-the message right have been one that required no action, such as a quick stus notification. windows will notify if repeat again

- return now

 

 

nadam se da nije neki big problem, jer je laptop već bio na servisu i nisu ga popravili, zato sad ne želim dati ako mogu ja. 

 

može pomoć? :(

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice