Sporo pokretanje,ne želi otvoriti neke programe..

poruka: 3
|
čitano: 1.168
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Sporo pokretanje,ne želi otvoriti neke programe..

Pozdrav,imam veliki problem sa PC-om.Ovako pisat ću šta mi ''padne na pamet'' : Često kada kliknem Shut Down on se ne ugasi nego se samo monitor ugasi..I ja moram isključiti komp iz struje kako bi ga mogao upaliti..Onda se sporo pokreće,nekih 2-3 min mu treba da se pokrene kako bi mogao normalno raditi.Kako sam instalirao win 10,prije neki dan još jedan problem ..Npr pokrenem skype,na 2-3 sec prikaže ono kao da učitava i ništa se ne desi,kao i sa nekim igricama..Npr pokrenem GTA V,dođe mi do onog Social Club Loading i samo pocrni.Sve to npr što pokrenem nalazi se u Task Manager background processes,a trebalo bi u apps.Testirao sam ramove,i po mom testu su oni uredni,onda defragmentirao disk,čistio komp..,čistio sa raznim AV programima..Ništa..Neko pomoć?Hvala unaprijed

Npr GTA na ovom zastane ..A skype ne otvori ama baš ništa kao i sve ostalo. Npr GTA na ovom zastane ..A skype ne otvori ama baš ništa kao i sve ostalo.
Eto slike šta je otvoreno u task manager,možda ima tu neki problem.. Eto slike šta je otvoreno u task manager,možda ima tu neki problem..
Radim to da ništa ne radim.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Sporo pokretanje,ne želi otvoriti neke programe..

Kod tebe je bas doslovno ono, odnesi komp na servis.

Pada mi na pamet kondenzator na MBO, pa onda PSU, pa power man. (sto se tice gasenja) , pa pitanje ispravnosti graficke, kompatibilnost drivera sa win 10 koji si instalirao (nekada njihovi genericki  i ne rade najbolje, jos, ako imas neku stariju komponentu....). RAM nije, jer kada je na njemu greska to samo rukne. To ovako na brzinu. Ne znam. Pokusaj formatirati tu particiju gdje ti os i instalirati recimo win 7 za probu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2016 22:12 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sporo pokretanje,ne želi otvoriti neke program
mirso2003 kaže...

Pozdrav,imam veliki problem sa PC-om.Ovako pisat ću šta mi ''padne na pamet'' : Često kada kliknem Shut Down on se ne ugasi nego se samo monitor ugasi..I ja moram isključiti komp iz struje kako bi ga mogao upaliti..Onda se sporo pokreće,nekih 2-3 min mu treba da se pokrene kako bi mogao normalno raditi.Kako sam instalirao win 10,prije neki dan još jedan problem ..Npr pokrenem skype,na 2-3 sec prikaže ono kao da učitava i ništa se ne desi,kao i sa nekim igricama..Npr pokrenem GTA V,dođe mi do onog Social Club Loading i samo pocrni.Sve to npr što pokrenem nalazi se u Task Manager background processes,a trebalo bi u apps.Testirao sam ramove,i po mom testu su oni uredni,onda defragmentirao disk,čistio komp..,čistio sa raznim AV programima..Ništa..Neko pomoć?Hvala unaprijed

Isključi Fast Startup.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice