Windows ne loada sve programe/dugo da se boota

poruka: 5
|
čitano: 1.696
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Windows ne loada sve programe/dugo da se boota

Pozdrav. Nocas mi je stari gasio komp i dok se komp gasio nestalo je struje na kratko. Sad kad ga ide upaliti boot traje 10-ak minuta i ne loada sve programe niti se mogu otvoriti oni koji se loadaju. Probao sam resetiranje PSU (izgasiti komp i prebaciti ga nazad sa 1 na 0 te ga ostavio tako 30 sekundi), ali nije uspjelo. Takoder izbaciva gresku "Error 1719: Windows installer service cannot be accessed." kad se upali. Treba mi hitno pomoc posto starom treba komp za radit!! Hvala svima unaprijed!

Nick na BL: [CRO] Pegasus_HR
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows ne loada sve programe/dugo da se boota
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2016 9:23 (Wolverine).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Windows ne loada sve programe/dugo da se boota

Win 7 verzija. Nemam disk. Probao sam sad "net star MSIServer" na CMD-u ukucat i pise da je uspjesno odradeno. Npr. fileovi na desktopu (shortcuti) koji su radeni u Wordu nece da otvori, ali kad odem u Office direktorij i upalim aplikaciju od tamo onda se sve normalno pali. Zbunjuje mi cijela situacija.

 

Nick na BL: [CRO] Pegasus_HR
10 godina
offline
Windows ne loada sve programe/dugo da se boota

Jesi skenirao s nekim antivirus, antimalware programima?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Windows ne loada sve programe/dugo da se boota
GuciGuc kaže...

Win 7 verzija.

Otiđi na "start", u search upiši "CMD", kad ti pronađe taj fail, na njega odaberi desni klik i odaberi "RUN AS ADMINISTRATOR",

kad se otvori "command prompt", tamo upiši ovako: sfc /scannow (možeš ovo boldano samo copy-paste).

Sustav bude sam popravio fajlove koji su mu bitni za rad, nakon toga odradi restart i istestiraj.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice