Web based movie catalogue

poruka: 1
|
čitano: 1.817
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Web based movie catalogue

ako mozda neko zna neke gotove php pakete, ja sam naisao na vcd-db ali dosta je neugledan i tako...ne svidja mi se bas, ima nekih bugova koje ne znam zaobic, itd. zelim slicnu funkcionalnost, dakle upisem naziv filma, skripta presurfa po neta i nadje info o filmu negdje, pokupi sve i formatira i spremi u bazu a ja samo jos dodam info na kojem je cdu i tako to. kontam da bi se takvo sto dalo i rucno napravit, poslozit si neku bazicu pa je prosirivat po potrebi, copy - paste i slicno ali fakat mi je to previse posla, imam skoro 300 dvda, sto full, sto divx.

 

jos jedno pitanje, posto php paketi drito formatiraju i stranicu i bazu, koliko je komplicirano (i opasno) mijenjati izgled stranice u nekom toolu i tweakat bazu ili nesto slicno radit izvan admin stranica samog paketa? vecina je fakat ruzna i izgleda kao da su iz 80tih....pa bih ja to malo usminkao ako bih se odlucio da to sve bacim na net al sta ako se sve shebe?

 

postoje one neke stranice na t-com serveru koje su rezervirane za korisnike, imamo toliko i toliko prostora i slicno. e sad, kad bih ja zelio bacit neku stranicu gore koja ima php i sql bazu i slicno, jel bi to proslo tamo? pretpostavljam da ne bi ali bolje pitat....

 

kako uopce prekopirat site koji radi doma na apache i mysql i konfiguriran je za localhost - negdje drugo? mislim jel to nesto rutinski, kopiraj te i te fajlove i prilagodi te i te config fajlove ili treba izvrtit citav setup na serveru ponovo i proc milion stepova dok se sve ne podesi?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice