HTC Desire HD

poruka: 1.689
|
čitano: 416.553
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Desire HD".
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD
Stoja kaže...

Desire ti ima 3,7'' amoled ekran a HD ima 4,3'' TFT ekran, oba dva imaju rezoluciju od 800x480 pa znači da je gustoća na običnom desire-u veća što također može subjektivno dati bolju sliku nego na HD modelu. Što se kamere tiče desire ima 5 naspram 8 od HD-a ali tu više rekao bi software igra ulogu nego sami senzori koji su minijaturni...

No i zasto se sad svi palite na taj HD?

Sto je to tocno obicni desire trebao biti?

umjesto 5mp kamere 8mp?glupost

Jahao sam pješice.
16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Danas przi sunce, sjedim na terasi... a na HD-u se sve normalno vidi. Obicni Desire je neupotrrbljiv na suncu al ovaj HD se vidi skroz normalno!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Desire HD

Ono što nas pali je drugo, a ti nisi pitao za to{#} 

 

Ima noviji snapdragon u nižem proizvodnom procesu, koji je trenutno po svim testiranjima najači na tržištu(jači i od onog u iphone4) te bi trebao biti i nešto štedljivi od starijeg snapdragona i vjerojatno i manje zagrijavanje(iako to nije kod desire-a problem) Također desireHD dolazi sa novim, poboljšanim SENSE UI-em i posebnim turbo paljenjem gdje se mobitel upali za kakvih 10-ak sekundi, čime tuče svu konkurenciju po tom pitanju. Također mislim(ovo nisam siguran moram malo proguglati da provjerim 100%) dolazi i sa bolji touchekranom, odnosno pravim multitouchem kakvi imaju iphone i samsunzi, što je također veliki korak naprema desire-u i njegovim okljaštrenim multitouchem, iako jedino to koristi u igrama...

Stoja
Moj PC  
6 0 hvala 5
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD
Stoja kaže...

Desire ti ima 3,7'' amoled ekran a HD ima 4,3'' TFT ekran, oba dva imaju rezoluciju od 800x480 pa znači da je gustoća na običnom desire-u veća što također može subjektivno dati bolju sliku nego na HD modelu. Što se kamere tiče desire ima 5 naspram 8 od HD-a ali tu više rekao bi software igra ulogu nego sami senzori koji su minijaturni...

Ha?

Piše u Vipu da ima S-LCD...

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
15 godina
offline
HTC Desire HD

Šta je S-LCD?? Na najavama se govorilo da desire Z ima SLCD a HD da ima klasični TFT, možda su ipak u zadnji tren promijenili...{#}

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Nije ni bitno. bitno je da je ekran fantasticno ostar i velik i da se vidi na suncu!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

A što je s baterijom?

 

Uređaj je postao moćniji, a baterija ostala ista.. Malo mi je to čudno jer se i na običnom Desireu dosta brzo prazni.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Prvo punjenje tek a ne mogu je ispraznit. Stalno cackam po netu preko wifi-a.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: HTC Desire HD

Ispricavam se za offtopic.

 

Zna li netko da li i kako mogu spojiti svoj HTC sa ostatkom LAN-a preko WIFI-a.

Ono bas da browsam po drugom kompu i slicno?

 

Hvala.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2010 18:14 (sina-k).
16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

P.S. Ono sto mi zauzima gotovo 2 GB na kartici je kompletna navigacija koja prica na hrvatskom i nije vremenski ogranicena. Radi bez spajanja na net!

 
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD

Kakva je baterija,dali si skinuo SKYPE i dali mozes s njime uspostavljati pozive preko 3g

Hitno mi to treba

hvala

mozzart67
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD
Baterija je za moj pojam odlicna. Uzmimo u obzir da sam je tek prvi put napunio pa jos nije niti dosegnula puni kapacitet. Mucim je cijeli dan, ful svjetlo, net, sinkronizacije, gps... jos je nisam skurio ni do 50%.
13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD
TomCat kaže...
Baterija je za moj pojam odlicna. Uzmimo u obzir da sam je tek prvi put napunio pa jos nije niti dosegnula puni kapacitet. Mucim je cijeli dan, ful svjetlo, net, sinkronizacije, gps... jos je nisam skurio ni do 50%.

 

a sto je s s kajpom

dali si probao

dali moze preko EDGE/3G ili samo Wifi

mozzart67
16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Ne znam za Skype, ne koristim ga. Al opcenito, ne mogu naci gresku na mobu. Savrsen!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HTC Desire HD
TomCat kaže...

Ne znam za Skype, ne koristim ga. Al opcenito, ne mogu naci gresku na mobu. Savrsen!

Ajde htio bi te zamoliti ako si od volje učiniti jedan mali test na mobu, u vezi preciznosti multitoucha-a na ekranu. Dakle skini app multi-touch visualizer(na marketu besplatan) te na njemu testiraj multitouch na način da staviš jedan prst na jedan kut ekrana, a drugi dijagonalno od prvog(recimo jedan u gornji lijevi i drugi u donji desni kut). Zatim polagano povlači istovremeno prste na drugi kraj(znači gornji prst sa lijevog na desni kut, a donji sa desnog na lijevi) i tako nekoliko puta. Zatim vidi da li sve funkcionira kako spada(znači da točke prate tvoje pokrete) ili se nekada dogodi da se zblesira?

 

Ako je prvo, onda su stavili novi touch panel, i onda zbilja teško naći manu ovom uređaju, a ako je drugi slučaj, onda i dalje imaš fušerski touch panel koji nema punokrvni multitouch i mobitel ti nije savršen{#} Također probaj da li će ti registrirati 3 ili više dodira odjednom. Eto ako ti se da testiraj, pa nam javi nazad rezultate, samo me zanima da li je HTC ispravio taj propust sa prijašnjih modela... 

Stoja
16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Evo, upravo sam ti isprobao to sa multitouchem. Vukao sam prste tridesetak puta na nacin koji si opisao te na brojne druge nacine ali sve radi bez greske. Navedena aplikacija detektira max 4 prsta. Dal je to onda u redu?

 
0 0 hvala 6
15 godina
offline
HTC Desire HD
Znaci ipak je novi panel ugraden u nove desire-e koji je puno kvalitetnjji, jako ti se zahvaljujem sto si utrosio vrijeme za testiranje :) . Ovo da prepoznaje 4 dodira je super naspram obicnog desirea koji samo 2 registrira. Istina je da nema prevelike koristi od toga osim u igrama, ali tako desire hd postaje i blji izbor za one koji se vole igrati jer ima i snage i dobar ekran. Jos jednom hvala puno na informaciji ;)
Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Ako mogu jos sta pomoci, samo pitaj. Tako i tako ne mogu odlijepiti prste sa njega. Ocekivao sam skuriti bateriju za jedan dan s obzirom koliko ga mucim al ne ide, drzi se baterija kao da je nuklearka.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Desire HD
Aj evo ti opet jedan mini zadatak: kada ti se baterija isprazni, tojest prije nego ga stavis puniti, samo odi u settings - about phone - battery - battery usage i onda klikni na display i napisi mi koliko ti je sati ekran bio upalje, tako nekako najpreciznije se moze dobiti odgovor koliko je baterija izdrzala, samo ako ga nisi izmedu spojio na punjac jer se onda to ponistava. Evo samo za usporedbu moj desire uz stress mucenje je znao izdrzati kakvih 4 i pol sata sa upaljenim ekranom(znaci wifi, surfanje, igranje i sve ostalo)

Jer ovako kako sve govoris, dovodis me u napast da razmisljam o zamjeni desire-a za hd model :P
Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

O čemu vi to govorite? Čini mi se da ste se u euforiji malo previše zaigrali, pa pišete nebuloze. Pa to uopće nije mobitel, to je uređaj koji bi se mogao prije nazvati tabletom. Za te novce tada je bolje uzeti  dobar tablet.Pogledajte što je mobitel - iphone 4, koji je smanjio diagonalu ekrana u odnosu na predhodnu verziju, s 3,7" na 3,5". Ja osobno trenutno koristim Galaxy i9000 i ne bi ga ni u snu mijenjao za taj bezvezni i skupi uređaj.

 
2 22 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC Desire HD

iPhone je oduvijek imao 3.5" dijagonalu ekrana.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
13 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Je u pravu si, ali sve drugo ostaje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HTC Desire HD
slavkoslo kaže...

O čemu vi to govorite? Čini mi se da ste se u euforiji malo previše zaigrali, pa pišete nebuloze. Pa to uopće nije mobitel, to je uređaj koji bi se mogao prije nazvati tabletom. Za te novce tada je bolje uzeti  dobar tablet.Pogledajte što je mobitel - iphone 4, koji je smanjio diagonalu ekrana u odnosu na predhodnu verziju, s 3,7" na 3,5". Ja osobno trenutno koristim Galaxy i9000 i ne bi ga ni u snu mijenjao za taj bezvezni i skupi uređaj.

daj ne pričaj gluposti, već mi je ovog ajfona pun kufer. ak vam je stevica bog onda kupujte ajfone i igrajte se njima, a ak je nama desire odnosno android bolji, dajte ostavite nas na miru s tim svojim apple pričama. 

i btw. znam da se može autor stavit na ignore, ali dal se mogu stavit na ignore apple, iphone, 3gs, iphone 4 i slični pa da mi ta sranja ne prikazuje?

13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD

Slažem se da je Galaxy i9000 S najbolji, a to što ga uredništvo BUG ignorira to je njihov problem. To im se može razbiti o glavu. Ja prva više ne kupujem časopis Bug. Zar nije sramota ne usporediti Galaxy s iphone 4 u posljednjem broju, uspoređuju gubitnike. Sigurno su zato dobro plaćeni.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 12:44 (smiljarad).
16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Ja sam mogao birati HTC Desire HD, Galaxy ili iPhone4 i ciljno sam uzeo Desire HD jer je to po meni najbolji i najkompletniji uredjaj. Kazem, po meni! Uredjaj uopce nije prevelik i odlicno lezi u ruci i u dzepu, baterija je odlicna, radi ko metak, nista ne zapinje... ne vidim mu niti jednu manu i ne bih ga mijenjao sa nikakav manji phone ili veci tablet. Galaxy nema blic i to je smijesno na uredjaju te cijene. A meni je fotic bitan.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 16:18 (TomCat).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD

daj mi reci  gdje

nabaviti tu navigaciju

14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD

ja isto imam desire hd i sve je na njemu odlicno osim jedne bitne stvari.zvuk je katastrofa.kvalitet vanjskog zvucnika je uzas za mob takvog ranga.pre tih je i nikakve kvalitete. i koliko vidim po raznim forumima svi su nezadovoljni sa tim velikim minusom od htc-a. kad jednom stavim navigaciju na njega pretpostavljam da glasovnu navigaciju u automobilu necu cuti jer je pretih.kada sam kupio uredjaj u vipu i isprobao doma odmah sam ga vratio i zamjenio za drugi misleći da je neispravan.naravno i taj drugi je isti i to mi je za ne povjerovati.kazem opet,sve drugo na ovom mobu je fantasticno ali zvucnik je losiji od bilo kojeg najjeftinijeg mobitela a i duplo tiši...

14 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD
TomCat kaže...

Ja sam ga jucur kupio u Vipu, i to prvi u Rijeci, doslovno. Predivan je, nema mane! Bez obzira na ogroman ekran, odlicno lezi u ruci i u dzepu.

Molim malu pomoc. Nakon pripreme memorijske kartice, nesto mi na njoj jede 2 GB prostora. Kako (sigurno) osloboditi taj prostor. Skinuo sam file manager samo ne znam sta smijem brisati.

 uh ima manu pretihi mu je vanjski zvucnik a i ocajne kvalitete,bas me zanima kako to vama ostalima ne smeta. meni da jer za toliko novaca ocekujem takvu banalnu stvar da radi perfektno a ne da mobitel od 130 kn ubija u pojam desire hd i bude duplo glasniji a i cak kvalitetnijeg zvuka

16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD

Ja sam ful navigaciju sa 2 GB mapa dobio sa telefonom na SD kartici.

16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD

Pa mozda malo taj zvuk... al meni to nije toliko zapelo za uho. Do sada sam slusao online radio i pogledao divx film i sve se culo solidno, cak i surround kada se ukljuci radi dobro iako isti radi samo u ugradjenom playeru ali ne i u nekom third party.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice