HTC One X

poruka: 2.501
|
čitano: 698.061
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One X".
16 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Sviđa mi se totalno ovaj One X, izgledom vrlo sličan mom trenutnom Wildfireu S kojeg će nadam se i zamijeniti. Jedino ovih 4,7'' djeluje mrvicu nezgrapno, al dobro bolje prevelik nego premali kao što mi je Wildfire.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Zar je bitno da li je probao ili ne?

 

Ja da sam kupac novog mobitel sigurno bih uzeo nesto od konkurencije ako oni ne mogu smislit posten browser, a Dolphin i gluposti me uopce ne privlace.


Nadam se da ce to brzo ispravit posto je ovo neprihvatljivo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
Na windowsima koristis IE? Posto te vjerojatno FF, opera, chrome i druge gluposti ne zanimaju, pretpostavljam...
13 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Svaka ti cast na usporedbi.

 

Btw. koristim Chrome.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One X
BMK kaže...

Svaka ti cast na usporedbi.

 

Btw. koristim Chrome.

po meni je usporedba na mjestu... ako se tebi smartphone samo zbog browsera ne sviđa, pa ko ti veli da moras koristiti taj browser? Moji frendovi imaju tolko hvaljeni galaxy s2, svi od reda koriste chrome ili operu jer stock ne valja, e sad dali bi trebalo maknuti taj mobitel s liste samo zbog stock browsera? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2012 16:00 (Blade18).
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X

Stock od SGSII je ludilo. To što oni koriste nešto drugo ne znači da je stock loš. Ja sam isto kao i BMK, to je samo gomilanje aplikacija. Jedino sam imao Chrome jer je browser dobar, ali još dosta bugovit, a Stock ionako ima iste funkcije kao i on, a koje su mi bitne - sinkronizacija sa desktop bookmarksima.

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
HTC One X

možemo mi tu vječito raspravljat koji je bolji ili čiji je stock gori, ali na kraju se sve svede na to kakav je user, kaj on očekuje od browsera, dali mu treba brzina, geste ili browser treba imati x faktor xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Nije sam do browsera problem,nego kompletno sucelje ima glupi touch lag koj se nebude ocito nikad ispravio na androidu!Unisti user experience!Najvise to osjetis kad sa wp7 predes opet na android!Nije ti ni malo svejedno.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2012 18:06 (kach).
 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One X
kach kaže...

Nije sam do browsera problem,nego kompletno sucelje ima glupi touch lag koj se nebude ocito nikad ispravio na androidu!Unisti user experience!Najvise to osjetis kad sa wp7 predes opet na android!Nije ti ni malo svejedno.

 

a ti si one x isprobao gdje? buduci da znas sve o njemu podrazumijeva se da si probao

hobi:moj-android.net
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X

ne triba on imat x faktor, nego triba radit. ono na onom videu, je da je od kacha, al steka poprilicno. To tribaju sredit.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: HTC One X
Mitsuoka kaže...

ne triba on imat x faktor, nego triba radit. ono na onom videu, je da je od kacha, al steka poprilicno. To tribaju sredit.

Pa stekao je i moj dhd kad su radili recenzije, pa nije softver bio ispeglan do kraja, a s takvim su ga softverom dobili testeri. a nakon kaj sam ga kupio nije bilo nikakvog stekanja.  a bas je nasao video, na nijednom drugom nitko ne spominje stekanje.

a kad smo kod toga, phonearena je radila usporedbu one x i iphone 4s i iphone je u svemu dobio, a zasto? jer su koristili one x s baterijom na par posto, a zna se da se ukljuci peta jezgra od par mhz kad je baterija pri kraju. a sve samo da se iphone podigne a one x popljuje. 

hobi:moj-android.net
15 godina
offline
Re: HTC One X
kach kaže...

Nije sam do browsera problem,nego kompletno sucelje ima glupi touch lag koj se nebude ocito nikad ispravio na androidu!Unisti user experience!Najvise to osjetis kad sa wp7 predes opet na android!Nije ti ni malo svejedno.

 

Nemoj ovo shvatiti kao provokaciju... Prvo si reklamiral browser jer je u k****, ok to popuštam, vjerovatno stock browser je u k****, nakon toga je krenula hajka na htc zbog sensa, jer je too laggy, a sad si već završio na androidu kao sustavu. Ti valjda znaš da je Sense građen na androidu 4.0 znači sustav na sustavu, ali da nebi bilo da branim htc stalno i ja se slažem da bi mogli još malo poboljšati stvar makar je i sad ok, stvarno moraš biti picajzlav da se ideš žalit zbog apsolutno svega. I kaj se tiče samog androida, jesi radil na kojem smartphonu a da ima samo čisti android? 
I da se osvrnem na WP7, meni je to tolko sve nabacano bez nekog reda da uopće nemam ni volju tipkat po takvom mobu...  

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
nsoul kaže...

 

Tvoj bisvsi desire hd isto ima lag,isto ko i svaki android koj sam imao/isprobao!!Meni je to katastrofa,a i frendu isto koj je vlasnik desire HD-a!Nakon sto je probao moju lumiu,stavio ga je u oglasnik i kad ga proda ce si kupit lumiu 800 ili 900.Jednostavno to nije to kak bi trebalo radit.Mislim fakat sam isprobao jako puno android telefona i to kaj pricam je tak i nemre bit drugacije.

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
Blade18 kaže...

Evo drago mi je da se slazemo.Jesam imao sam nexus s sa stock ICS-om,prije tog je bio na gingerbreadu.

15 godina
offline
HTC One X

Ak si radil na običnom androidu onda stvarno neznam o kojem lagu govoriš? Prilikom otvaranja aplikacija, pokretanja igrica? Ja u svakodnevnom radu ne vidim jednostavno taj lag... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC One X

O touch lagu koj je smanjen za pola na ios-u i wp7.Na androidu je oko ~100Ms-a sto je jako puno.Evo stavit cu opet video da vidis na cem sad mikrosoft radi.

 

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC One X

Sviđa mi se ovo na čemu rade! Ali ostanimo na ovome kaj trenutno imamo tu, znaći veliš da većina top modela androida ima ~ 100 ms kašnjenja, a wp i iOS imaju ~50? E sad, kolko je to vidljivo na ekranu od 4 inča? Ili na ekranu od 3.7' kakvog ima ajfon?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
Blade18 kaže...

Sviđa mi se ovo na čemu rade! Ali ostanimo na ovome kaj trenutno imamo tu, znaći veliš da većina top modela androida ima ~ 100 ms kašnjenja, a wp i iOS imaju ~50? E sad, kolko je to vidljivo na ekranu od 4 inča? Ili na ekranu od 3.7' kakvog ima ajfon?

ma to je glupost sta on govori. to ja uopce ni ne primjetim, a bome touchwiz jos od gba nema nekog laga jer je implementirana hwa u ui. 

sense ubije uredaj, ali kad to ispegla neko sa xda to ludilo ide, a kad vidim onaj wp7 i ios... katastrofa, nema nista. jednostavno dosadan os.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
Blade18 kaže...

Sviđa mi se ovo na čemu rade! Ali ostanimo na ovome kaj trenutno imamo tu, znaći veliš da većina top modela androida ima ~ 100 ms kašnjenja, a wp i iOS imaju ~50? E sad, kolko je to vidljivo na ekranu od 4 inča? Ili na ekranu od 3.7' kakvog ima ajfon?

 

ajFon ima 3,5" ekran... I ono, da, mičemo prste 1m/s po ekranu od 3,5"-4"... koliko nam onda treba da pređemo tu cijelu dijagonalicu od 4"? Smiješno...

14 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Tu se misli i na vrijeme reagiranja kad prst dodirne ekran.Osjeti se jako razlika kod tipkanja poruka.Telefon prije regira touch i nedesavaju se oni problemi kad nes stisnes da moras ponovit dva puta.Kod androida nazalost to nije slucaj.

Kad sam se vratio na android sa wp7,drasticno mi se manjilo vrijeme tipkanja teksta.Nije hvatao tom brzinom kojom sam naviko pisati i morao sam se prilagodit brzini androida,jednostavno dilej je bio prisutan pa sam morao usporiti.Veoma iritantno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2012 19:25 (kach).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One X
kach kaže...

O touch lagu koj je smanjen za pola na ios-u i wp7.Na androidu je oko ~100Ms-a sto je jako puno.Evo stavit cu opet video da vidis na cem sad mikrosoft radi.

 

 

 

Odakle ti ta informacija da iphone i wp7 uređaji imaju manji input lag?

To nema veze sa softwareom već je do toucha.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
13 godina
offline
Re: HTC One X
nsoul kaže...

phonearena je radila usporedbu one x i iphone 4s i iphone je u svemu dobio, a zasto? jer su koristili one x s baterijom na par posto, a zna se da se ukljuci peta jezgra od par mhz kad je baterija pri kraju. a sve samo da se iphone podigne a one x popljuje. 

Pogledao njihov review. Vidi se da je autor jabucar. Reka je da iPhone ima bolji materijal izrade {#}.

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
xxxxx kaže...

Odakle ti ta informacija da iphone i wp7 uređaji imaju manji input lag?

To nema veze sa softwareom već je do toucha.

Nisam to nigjde procitao,vec sam radio sa dosta uredaja i znam da razlike postoje.

12 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Skup mob. Ono što me zapravo još više nervira jest što nakon što se pojave takvi "flagship" modeli na našem tržištu, stariji modeli nikako da dobiju niže cijene.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC One X

Razlika je kod tih androida koje si ti koristio što im software laga, a ne da iphone ima uređaje s input lagom manjim od 100ms jer takvi uređaji još nisu na tržištu, ovo je tek ms-ova testna tehnologija.

Iphone se čini brži jer mu je software optimiziraniji i uz to ima animacije da prekrije sporosti kao i windows phone 7.

Da si probao npr. SGS2 vidio bi da je jednako brz kao i iphone 4s zbog gpu ubrzanja u sučelju umjesto većine androida koji za to koriste cpu.

A što se tiče npr SGS2 browsera tu pere i iphone i to dobro, stranice sa flashom su na njemu brže nego na iphoneu iste bez flasha, zbog tog gpu ubrzanja.

Ako misliš da ios uređaji imaju manji input lag upali kakvu aplikaciju za crtanje pa vidi koliko crta zaostaje za prstom, isto kao i na bilo kojem androidu.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Prst puno manje zaostaje na wp7 i ios-u nego na androidu i naravno brze reagira na dodir!Uvjerio sam se u to 500 puta.Probaj tipkat na bilo kojem wp7 telefonu,budes vidio da ces bit puno precizniji i brzi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2012 20:56 (kach).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Stigao je mob u VIP :) sutra objavljuju cijene... na tarifi 200 ako je informacija točna mob će koštati oko 2400-2500kn

 

moram priznati da je to jedan od rijetkih mobitela koji me očarao na prvu, dizajn je odličan, kvaliteta izrade isto, napokon jedan htc uređaj da ne škripi ili djeluje jeftino i full je tanak i lagan, uopče ne djeluje nezgrapno

 

po meni čista petica :)

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One X
jonyb kaže...

Stigao je mob u VIP :) sutra objavljuju cijene... na tarifi 200 ako je informacija točna mob će koštati oko 2400-2500kn

 

moram priznati da je to jedan od rijetkih mobitela koji me očarao na prvu, dizajn je odličan, kvaliteta izrade isto, napokon jedan htc uređaj da ne škripi ili djeluje jeftino i full je tanak i lagan, uopče ne djeluje nezgrapno

 

po meni čista petica :)

Izvor?

[G] Sapko
13 godina
neaktivan
offline
HTC One X

bio danas u vip centru i imao mob u rukama... a izvor su vipovci {#}

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
HTC One X

U kojem centru se moze vidjeti ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice