HTC Touch Pro II

poruka: 15
|
čitano: 7.622
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Touch Pro II".
16 godina
offline
HTC Touch Pro II

...opa 5.200Kn.

 

Nije loš uređaj, samu su ga naši, tko god da je, ljepo zapaprili, sve si mislim da ću ga nabaviti preko bare ili...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC Touch Pro II

gdje ga se da ukrast ili narucit ? :D

 

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Touch Pro II

Potraži malo tu.

 

A kako vidim da si iz Rijeke, gotovo pa sigurno mislim da će se moći kupiti, a ako ne onda naručiti u Toweru u VIP-u.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Touch Pro II
HCSC kaže...

Potraži malo tu.

 

A kako vidim da si iz Rijeke, gotovo pa sigurno mislim da će se moći kupiti, a ako ne onda naručiti u Toweru u VIP-u.

fuj vip :D

nema nista otkljucano?

potpis :D
16 godina
offline
HTC Touch Pro II

ima taj iz VIP-a to sam ti samo naveo da znaš u kojem dućanu potražiti, prodaju oni i "gole" Dva puta uzimao kod njih i sve 5 nisu bili GSM brendirani.

 

Nije to VIP-ov dućan, on samo prodaje između ostalog i njihove proizvode

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2009 21:06 (HCSC).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC Touch Pro II
ppc je fantastican,jedino sta bi volio je 5MP kamera posto je takva i u diamondu2...
eXtreme overclocker
16 godina
offline
HTC Touch Pro II

više iz fore, nego što je od koristi. Iskreno imam takve uređaje i ne sječam se kad sam nešto slikao, a i ako jesam onda me zadovoljava i ova od 3.2MP. Optika je ta koja diktira, ali kako nje nema...?

 

Mislim, neće me zbog kamera odbiti da ne uzmem ProII.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC Touch Pro II
ma ok,uredaj je pra liga :D

samo nekuzim u diamondu2 stave 5MP a u pro2 ne koji je visa klasa od diamonda??????
eXtreme overclocker
16 godina
offline
HTC Touch Pro II

Stvar "igre" više radi psihe i marketinga, predstavljanja na tržištu. Onda bi imali da ne kažem dva identična uređaja osim vanjštine. Ovako su napravili, jedan kao biznis klasa dok je drugi više multimedija, mada su i jedan i drugi za sve.

 

Ajmo i ja bi više voli da su mu bubnuli 5MP al kada nisu... a ne smeta.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC Touch Pro II
pa trebali su napravit kao i kod pro-a i diamonda(sve isto osim qwerty-a)....osim toga po meni su trebali dodat jos nesto bolje od diamonda2,osim onih mikrofona.....
eXtreme overclocker
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Touch Pro II
benko kaže...
pa trebali su napravit kao i kod pro-a i diamonda(sve isto osim qwerty-a)....osim toga po meni su trebali dodat jos nesto bolje od diamonda2,osim onih mikrofona.....

mozda nema mjesta :D

 

a sta se tice toga

3.2 MP ce te zadovoljit, a ako ides nesto slikat imas digitalac :D

 

EDIT: touch HD prodan zbog brzine i krecem po ovaj

potpis :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.6.2009 13:28 (Hacker-ri).
16 godina
offline
RE: HTC Touch Pro II
pa ima moj diamond 3.2MP i mogu ti rec da se nebi zalio na 5MP...

a sto se tice digitalca,ne volim ih nosit,tako da sve svoje vaznije trenutke slikam diamondom(putovanja,kompjutere,mobove....) jednostavne ne volim imat 100 uredaja oko sebe(puno mi je mp4+diamond a kamoli jos da nosim digitalca)
eXtreme overclocker
16 godina
offline
HTC Touch Pro II

Kako na htc-u napraviti upgrade rom

AMD Duron 800 Mhz, 128 Mb SDRAM, GeForce2 32 Mb, WIN 98 .... Crysis neradi, da je možda problem u konfi, al ja mislim kad bi gore stavio Vistu da bi sve radilo...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: HTC Touch Pro II
korg11 kaže...

Kako na htc-u napraviti upgrade rom

Otiđi na službene stranice proizvođača, odaberi uređaj zatim support i pod download imaš ROM upgrade to skineš na PC i kad se skine pokreneš, naravno mobitel ti mora biti kabelom spojen sa PC. To je sve službeno, samo mislim da nemaš upgrade ROM-a za dotični uređaj, ako čekaš WM 6.5 počekaj još koji mjesec i vani je.

 

a imaš i stavljanje "kuhanih" romava to je druga priča, nešto drukčije za to te upućujem na ovaj link pa si pogledaj imaš svega.

16 godina
offline
HTC Touch Pro II

Prima li HTC Touch Pro II microSDHC ili samo obične, jer ako samo obične nemogu staviti više od 2 Gb

AMD Duron 800 Mhz, 128 Mb SDRAM, GeForce2 32 Mb, WIN 98 .... Crysis neradi, da je možda problem u konfi, al ja mislim kad bi gore stavio Vistu da bi sve radilo...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice