Samsung S5230

poruka: 892
|
čitano: 571.683
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung S5230".
15 godina
offline
Re: Samsung S5230
xZero kaže...
boxer kaže...

Jel' se vama desi da se ovaj mobitel ponekad, ničim izazvan sam od sebe ugasi i odmah upali, kao da se restarta?

Meni ne. {#}

Eto meni jeste sinoć, stoji mi pored monitora i dok sam čitao forum, upali se ekran, započne Samsung animacija i ugasi se, pa se odmah ponovo upali. Čisti restart bez razloga.

To sam primijetio još 2-3 puta u godini dana koliko ga posjedujem.

Budala bio, budala ostao...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S5230
boxer kaže...
xZero kaže...
boxer kaže...

Jel' se vama desi da se ovaj mobitel ponekad, ničim izazvan sam od sebe ugasi i odmah upali, kao da se restarta?

Meni ne. {#}

Eto meni jeste sinoć, stoji mi pored monitora i dok sam čitao forum, upali se ekran, započne Samsung animacija i ugasi se, pa se odmah ponovo upali. Čisti restart bez razloga.

To sam primijetio još 2-3 puta u godini dana koliko ga posjedujem.

Možda probelm s baterijom?

Ili je FW oso, pa ga treba reflashat?

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

ja flasham mobitel ,sve dobro i onda trebam prebaciti temu,ustekam usb u mob odaberem media player i komp neucitava...HELP

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung S5230

@boxer... i ja imam isti taj prolem sa mobom... desilo mi se 3-4x, a imam ga več 16-17 mjseci...

 

nego. ja imam sasvim drugo pitanje... dali neko zna dali se može u onoj aplikaciji za facebook promjenit da ne počne sa m.facebook.com nego sa 0.facebook.com

:D jbg-a ovisnost a neda mi se stalno mjenjat to slovo za broj :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230
da li postoje zvučnici za samsung s5230, kao za nokiu(md-8)?? hitno.. hvala :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S5230
X19Ranger93 kaže...
da li postoje zvučnici za samsung s5230, kao za nokiu(md-8)?? hitno.. hvala :)

Nabavi kabel za samsung sa 3.5mm prikljuckom, i samo prikopcas zvucnike za koniku na njega ili neke druge {#}

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S5230
nisam te baš razumio, možeš mi malo pojasnit?
a nemože se nabavit takvi zvučnici kao od nokie da se osjećaju basovi..?
ajde pomozi, bit ću ti zahvalan cijeli život... :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S5230
xZero kaže...
X19Ranger93 kaže...
da li postoje zvučnici za samsung s5230, kao za nokiu(md-8)?? hitno.. hvala :)

Nabavi kabel za samsung sa 3.5mm prikljuckom, i samo prikopcas zvucnike za koniku na njega ili neke druge {#}

nisam te baš razumio, možeš mi malo pojasnit? 
a nemože se nabavit takvi zvučnici kao od nokie da se osjećaju basovi..? 
ajde pomozi, bit ću ti zahvalan cijeli život... :)

15 godina
offline
Samsung S5230

Ima li netko problem s google maps? Uglavnom kada pokrenem google maps onda me nekad locira npr. sjevernu Ameriku?

No need to run and hide It's a wonderful, wonderful life No need to hide and cry It's a wonderful, wonderful life
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung S5230

Sinoć sam radio do 4 ujutro, mobitel je bio u džepu košulje i kada sam se vratio sa posla i htio naviti sat za buđenje ekran uopće nije reagirao, 100% mrtav.

Funkcije na tipkama rade, ali ekran uopće ne reagira na dodir. Pokušao sam restartati mobitel, izvaditi karticu i bateriju ali opet ništa čak ni PIN ne mogu ukucati jbt.

Jel' ovo možda neka slučajnost ili je ekran otišao na vječna lovišta?{#}

Budala bio, budala ostao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung S5230
boxer kaže...

Sinoć sam radio do 4 ujutro, mobitel je bio u džepu košulje i kada sam se vratio sa posla i htio naviti sat za buđenje ekran uopće nije reagirao, 100% mrtav.

Funkcije na tipkama rade, ali ekran uopće ne reagira na dodir. Pokušao sam restartati mobitel, izvaditi karticu i bateriju ali opet ništa čak ni PIN ne mogu ukucati jbt.

Jel' ovo možda neka slučajnost ili je ekran otišao na vječna lovišta?{#}

Pitaj vexx-a jel ima možda ekran za tvoj mobitel?

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
Samsung S5230

Ma sada sam izmaltretirao mobitel i touchscreen i odjednom je proradio. Izgleda da se ekran zblesirao ali je uspio profunkcionirati kada sam slikao mobitelom i napravio par istovremenih radnji na touchu sa prstima.

Budala bio, budala ostao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung S5230
boxer kaže...

Sinoć sam radio do 4 ujutro, mobitel je bio u džepu košulje i kada sam se vratio sa posla i htio naviti sat za buđenje ekran uopće nije reagirao, 100% mrtav.

Funkcije na tipkama rade, ali ekran uopće ne reagira na dodir. Pokušao sam restartati mobitel, izvaditi karticu i bateriju ali opet ništa čak ni PIN ne mogu ukucati jbt.

Jel' ovo možda neka slučajnost ili je ekran otišao na vječna lovišta?{#}

Evo opet mi se ovo desilo, s tim da mi je sada trebalo 30 minuta dr_anja po mobitelu da proradi. Što je najbolje u čitavoj situaciji touchscreen otkaže poslušnost u najgoroj mogućoj situaciji baš kada radi posla moram stvarno hitno obaviti razgovor. Znači mobitel nema šanse da dođe sebi dok ne opalim par slika jer jedino tipke rade, i onda dosta puta pravim multitouch naredbe, samo tada proradi ali od 100 pokušaja 1 upali i nastavi normalno raditi.

 

Izgleda da ekran počinje otkazivati, ali da stvar bude zanimljivija uopće ne znam zbog čega, jer mobitel stoji većinu vremena u futrolici u džepu košulje, vadim ga samo kada trebam telefonirati ili provjeriti koliko je sati. Uopće ga ne forsiram korištenjem.

Izgleda više ništa bez tipki, svaka čast touchu, ali tipke su zakon.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S5230
boxer kaže...
boxer kaže...

Sinoć sam radio do 4 ujutro, mobitel je bio u džepu košulje i kada sam se vratio sa posla i htio naviti sat za buđenje ekran uopće nije reagirao, 100% mrtav.

Funkcije na tipkama rade, ali ekran uopće ne reagira na dodir. Pokušao sam restartati mobitel, izvaditi karticu i bateriju ali opet ništa čak ni PIN ne mogu ukucati jbt.

Jel' ovo možda neka slučajnost ili je ekran otišao na vječna lovišta?{#}

Evo opet mi se ovo desilo, s tim da mi je sada trebalo 30 minuta dr_anja po mobitelu da proradi. Što je najbolje u čitavoj situaciji touchscreen otkaže poslušnost u najgoroj mogućoj situaciji baš kada radi posla moram stvarno hitno obaviti razgovor. Znači mobitel nema šanse da dođe sebi dok ne opalim par slika jer jedino tipke rade, i onda dosta puta pravim multitouch naredbe, samo tada proradi ali od 100 pokušaja 1 upali i nastavi normalno raditi.

 

Izgleda da ekran počinje otkazivati, ali da stvar bude zanimljivija uopće ne znam zbog čega, jer mobitel stoji većinu vremena u futrolici u džepu košulje, vadim ga samo kada trebam telefonirati ili provjeriti koliko je sati. Uopće ga ne forsiram korištenjem.

Izgleda više ništa bez tipki, svaka čast touchu, ali tipke su zakon.

 

Pozdrav! Odlijepi prvi sloj sa ekrana i mobitel će raditi kako treba. Znači s nožem ili nečim oštrim zadigni taj prvi sloj (najbolje dolje kod tipki), i potpuno ga odlijepi i touchscreen će raditi bez beda. Jedino će mobitel izgledati malo ružno, ali bolje i to nego da uopće ne radi.. 100% provjereno na sestrinom mobitelu..

15 godina
offline
Samsung S5230

Ma on će ukoliko počne opet srati ići u penziju i dobit će zamjenu u vidu novog mobitela sa tipkama. Neću ga unakazivati.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S5230
boxer kaže...

Ma on će ukoliko počne opet srati ići u penziju i dobit će zamjenu u vidu novog mobitela sa tipkama. Neću ga unakazivati.

 

Kako god želiš, iako ne izgleda ništa strašno, samo nema Samsung loga na vrhu, i oko zaslona se vidi bijeli vodič za touchscreen.. Kažem ti, bolje i to nego da ti je beskoristan..

12 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

ja isto imam taj mobitel i prijateljica ima na sony eriksonu opciju da primi sms poruku dok joj netko pošalje poruku u facebooku... pa me zanima ako se to može na tom samsungu

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S5230
dpm95 kaže...

ja isto imam taj mobitel i prijateljica ima na sony eriksonu opciju da primi sms poruku dok joj netko pošalje poruku u facebooku... pa me zanima ako se to može na tom samsungu

  To nema veze s mobitelom, nego s facebookom, možeš to namjestiti u Account settings

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
12 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

jel zna netko možda koliko košta promjena ekrana? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.8.2011 15:17 (touch21).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Tele2 ti nema servis, oni ti samo proslijede uređaj do službenog servisera, koji ti je za Samsung Europatrade, pa bih ti preporučio da njih kontaktiraš i doznaš okvirnu cjenu. ali računja da ti je sat vremena rada servisera 150kn, plus još negdje toliko za same djelove, i dobiješ cca 300kn.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

ma mora biti nešto jeftinije, nije baš da imam novaca... a dobro odnjet ću u servis pa ćemo vidjet, možda u međuvremenu nađem nešto...

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.8.2011 15:19 (touch21).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Onda probaj otići do nekog privatnog servisa, i malo se cjenkaj, nemoj da naprave rogonju od tebe, pravi se da si se raspitala. možda bi mogla proći za 200kn. Možda.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

jel kome kad se prikljucite na net sa s5230 hvata GPRS signal ili tako nesto nisam upucen

feefake
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung S5230
feefae kaže...

jel kome kad se prikljucite na net sa s5230 hvata GPRS signal ili tako nesto nisam upucen

Koliko znam hvata i GPRS i EDGE.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

imam problema sa spremanjem poruka u mobitel. kad dode do 200,napise da je mem. puuna,a pise 200/500. jel stvarno stane 500 poruka u mobitel ili je to neka greska?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung S5230
helena_001 kaže...

imam problema sa spremanjem poruka u mobitel. kad dode do 200,napise da je mem. puuna,a pise 200/500. jel stvarno stane 500 poruka u mobitel ili je to neka greska?

Stane 200 poruka. I koji k***c držiš 200 poruka u mobitelu? U mene max 10 poruka uvijek ostane spremljeno. Pročitam i obrišem ako je nebitna!!!

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S5230

haha,pa meni su  moje bitne! hvala na odgovoru,divan si {#}

12 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Pozdrav svima,tek sam dobio ovaj s5230,i prazan je ugašenog ga punim i non stop se pali i gasi sličica baterije a ispod ide neka plava linija,a baterija je onako bijele i u njoj se ništa ne miče kao kod telefona koje sam do sada imao,čini mi se kao da punjač ima malo lufta kad ga ubacim dali je to uredu .Unaprijed hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung S5230
mića1 kaže...

Pozdrav svima,tek sam dobio ovaj s5230,i prazan je ugašenog ga punim i non stop se pali i gasi sličica baterije a ispod ide neka plava linija,a baterija je onako bijele i u njoj se ništa ne miče kao kod telefona koje sam do sada imao,čini mi se kao da punjač ima malo lufta kad ga ubacim dali je to uredu .Unaprijed hvala.

Vjerovatno si dobio neispravan mobitel jer mislim da ne bi trebao imati "lufta" kod punjenja, kao što je kod mene slučaj sa SE C902.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
Samsung S5230

Jučer mi je na seminaru doslovno rikno touchscreen. Otišlo je đubre mućko na vječna lovišta baš kada sam morao obaviti jedan hitan poziv.

Malo sam ga forsirao i sada zapravo pomalo i reagira ali registruje pritisak 3 cm iznad mjesta gdje je pritisnuto...Bullshit, odo ja na neki tipkaš, hebo ovaj touch. {#}

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice