Comodo 4

poruka: 12
|
čitano: 2.645
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Comodo 4

Nova verzija besplatnog Firewall programa.

Čudi me kaj nema teme o 4-orci.

 

Comodo 4 download

 

Release notes

 

Meni je eto ujutro prvo pisalo da ima novi update, a onda i da mogu skinuti verziju 4.

Sad imam Avast 5 i Comodo 4 - zasad funkcioniraju super.

 

Vaša mišljenja o novoj verziji ovog firewalla...

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
14 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo 4

Kratko i jasno, najbolji besplatni security.....

Sandboxu se ispravljaju bugovi, AV napreduje, a Defense+ je odavno provjerena kvaliteta.

14 godina
offline
Comodo 4

I ja sam jutros primjetio da je comodo tj CIS nadogradio na novi broj verzije,te su mu mnoge stvari ispravljene i za sada jako dobro radi.Nema više kod njegovog antivirusa da dugo traje nadogradnja vrlo se lako prvi put nadogradi a kasnije ide sve samo po sebi.Detekcija mu je slolidna jer sam isprobao, a defense + mu je jako dobar.

Sve u svemu čudime da je taj proizvod besplatan.

Sve pohvale CIS-u.Smijeh

15 godina
offline
Comodo 4

Jel zna neko neki video ili tutorial za konfiguraciju ovog novog free firewalla?

Nisam dosad baš koristija firewall pa se ne snalazim baš najbolje.

Iako mislim da i na default postavkama odrađuje posao prilično dobro, čuo sam da kad je dobro postavljen da je puno bolji.

16 godina
offline
RE: Comodo 4
siketa kaže...

Kratko i jasno, najbolji besplatni security.....

Sandboxu se ispravljaju bugovi, AV napreduje, a Defense+ je odavno provjerena kvaliteta.

Da samo kaj su u proslosti bili fatalni bugovi, kod automatske nadogradnje na novu verziju verzija od prije 6 mjeseci. Nadam se da tog sad vise nema, uglavnom događalo se ovo tj dogodilo se meni kad sam isprobaval ondasnju verziju i mnogima još ne samo meniNevinašce. Na kompu je bil samo CIS i fino javi da je skinul i instaliral najnoviju verziju, normalno trazi restart da bi se to obavilo. No nakon restarta Windows XP je zvanicno mrtav Configuratin Files is Missing  srecom kaj se to lako rjesi ali sve je jasno. To se zove zeznut korisnika do daske, i jos ak ne znas kak to rjesit problema prek glave pa se nadam da se to ne događa vise.NevinašceCool

14 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo 4
Armor kaže... 

Meni je eto ujutro prvo pisalo da ima novi update, a onda i da mogu skinuti verziju 4.

Sad imam Avast 5 i Comodo 4 - zasad funkcioniraju super.

 

Vaša mišljenja o novoj verziji ovog firewalla...

Ista kombinacija, super zadovoljan, samo ovo je verzija 4.1 - verzija 4 je već par mjeseci vani, ako ćemo baš cjepidlačit  Smijeh

14 godina
offline
RE: Comodo 4
rambox kaže...
siketa kaže...

Kratko i jasno, najbolji besplatni security.....

Sandboxu se ispravljaju bugovi, AV napreduje, a Defense+ je odavno provjerena kvaliteta.

Da samo kaj su u proslosti bili fatalni bugovi, kod automatske nadogradnje na novu verziju verzija od prije 6 mjeseci. Nadam se da tog sad vise nema, uglavnom događalo se ovo tj dogodilo se meni kad sam isprobaval ondasnju verziju i mnogima još ne samo meniNevinašce. Na kompu je bil samo CIS i fino javi da je skinul i instaliral najnoviju verziju, normalno trazi restart da bi se to obavilo. No nakon restarta Windows XP je zvanicno mrtav Configuratin Files is Missing  srecom kaj se to lako rjesi ali sve je jasno. To se zove zeznut korisnika do daske, i jos ak ne znas kak to rjesit problema prek glave pa se nadam da se to ne događa vise.NevinašceCool

..znam o čemu pričaš to se i meni dogodilo ali za sad je izgleda ta pogreška ispravljena...sve je prošlo uredu nadogradnja...a sad budemo videli kako če biti dalje ali mislim da če sve biti uredu s CIS-om.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo 4
rambox kaže...

Da samo kaj su u proslosti bili fatalni bugovi, kod automatske nadogradnje na novu verziju verzija od prije 6 mjeseci. Nadam se da tog sad vise nema, uglavnom događalo se ovo tj dogodilo se meni kad sam isprobaval ondasnju verziju i mnogima još ne samo meniNevinašce. Na kompu je bil samo CIS i fino javi da je skinul i instaliral najnoviju verziju, normalno trazi restart da bi se to obavilo. No nakon restarta Windows XP je zvanicno mrtav Configuratin Files is Missing  srecom kaj se to lako rjesi ali sve je jasno. To se zove zeznut korisnika do daske, i jos ak ne znas kak to rjesit problema prek glave pa se nadam da se to ne događa vise.NevinašceCool

Da, tko radi taj i griješi.

Sjećam se nedavnog Avastovog updatea......Šutim

14 godina
neaktivan
offline
RE: Comodo 4
RePlaY kaže...

Jel zna neko neki video ili tutorial za konfiguraciju ovog novog free firewalla?

Nisam dosad baš koristija firewall pa se ne snalazim baš najbolje.

Iako mislim da i na default postavkama odrađuje posao prilično dobro, čuo sam da kad je dobro postavljen da je puno bolji.

Evo par linkova s testovima....dok mi se lijenoj guz*** ne bude dalo napisati kako sam osobno konfigurirao CIS.....

 

14 godina
offline
RE: Comodo 4

obožavam taj proizvod fw im je stvarno vrhunski nisam imao iskustva s antivirusom,kad s njim naučiš raditi i kad firewall nauči što treba dobiješ jedan vrhunski vatrozid

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
16 godina
offline
RE: Comodo 4
blackalbum kaže...

,kad s njim naučiš raditi i kad firewall nauči što treba dobiješ jedan vrhunski vatrozid

Posve se slažem

Comodo ponekad zna biti dosadan s pitanjima, ali zato treba "gazdu"!

On brzo uči :)

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice