Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

poruka: 96
|
čitano: 40.149
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Kao prvo, pozdrav svima jer sam novi na forumu! Kao sto vidite iz imena teme iman problem i nemogu se odlucit koji antivirus da koristim. Ako bi mi mogli objasnit koji je po vama najbolji i zasto,nesto malo o njihovoj detekciji,koristenju resursa i dojmu opcenito. Ako mozete preporucite mi neke antispayware programe i registry cleanere. Vec sam gledao po forumu o antivirusima ali nisam bas shvatio koji je najbolji i zasto od ova tri navedena AV-a. Vec iman instaliran avg free i cini mi se da dobro obavlja svoj posao ali nisam siguran. Hvala unaprijed!  :)

15 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Ja sam imo AVG i uopće nisam zadovoljan kak je radio jer radi za nešto što neću spominjat. Sada koristim Aviru super je zato jer pronalazi viruse koji su skriveni i možeš ih izbrisat super je. Jedino mislim da nema za internet zaštitu al imam Ad-Aware pa nemam brige.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

NOD32 je najbolji, zato i nije free. Sto se tice antispyware-a ja koristim Spybot i zadovoljan sam, a za čišćenje registra dobar je TuneUp Utillities.

Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
16 godina
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Pa izaberi jednog od njih neces pogrijesit oba dvoje nisu veliki potrosaci resursa i neusporedivo su bolje rijesenje od tog AVG-a kojeg imas njega se rijesi i nema problema, ak ti NOD nije dostupan instaliraj Aviru Free koja je daleko najbolji besplatni antivirus i s njom nece bit problema!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2009 16:44 (rambox).
15 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Mislim da cu stavit nod32 Cool

16 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Po meni nema boljeg od NOD32.

Slobodno to stavi.

Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PM-ova NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
15 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Samo da znate nod32 necu kupit nego mi je frend dao neki "fix" koji instaliras poslje instalacije noda i traje ti do 2050 g. :D uvjek pise 31 dan dok ne istekne ,lol, taj fix nije virus, skenira san ga pa sta mislite jeli bolje instalirat neki free AV ili upotrijebit taj "fix" ?? njemu nod radi normalno pa sad neznam sta cu...

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2009 17:51 (Fowix).
15 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

NOD32 - najviše malware-a detektira i uništi.

Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax MARS ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
15 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Ja san nakon 3 god , s nod-a presa na aviru free , i moran rec da je odlican antivirus

+ comodo firewall

+ spybot

= SIGURNOST!

15 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Nema boljega od KASPERSKOG(Kaspersky Internet Security 2009), koristio sam NOD32, ali kad sam instalirao Kasperskog našao mi je 2-3 trojanca i još neke viruse tako da je moj izbor definitivno kaspersky. Provao sam i mnoge druge antivirusne programe, ali niti jedan mi se nije pokazao dobar kao Kaspersky. Što se tiče ovih što si ti naveo ja bih stavio NOD32 jedino ako ga kupiš, a AVIRU ako želiš besplatno i dobro.

 

@Taj fix testiraj na http://www.virustotal.com/ pa vidi što će reći 39 antivirusnih programa i ne smije se na forumu govoriti o piratstvu.

ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2009 14:01 (Razer_Copperhead).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

ja imam i eset smart security i AVG free i oba su odlična.koji god uzmeš nećeš promašiti.

Intel Core i7 965 Extreme Edition@4.5 ghz(H2O),Gigabyte EX58-EXTREME,2Xnvidia gtx295 oc,6 gb ddr3, HP300Gb,OCZ GameXStream 1010W,Thermaltake VG4000BNS Xaser
15 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Skenira sam preko te stranice i virus je. Hvala na upozorenju i necu vise o piratstvu. Mislim da cu aviru sada... hvala puno!!!

16 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Definitivno Aviru, a nemoj nikada koristiti crackirane verzije antivirusnih programa. Vjeruj mi, znam iz iskustva, da nakon nekog vremena stvari pođu kvragu i svakakva se gamad provuče (ponajprije onda gamad što bude na USB stickovima). Najgore je što to ne skužiš dok:

a)Dok ne instaliraš, onako iz znatiželje, neki drugi antivirusni program i skeniraš računalo s njim

b) Dok skužiš da na računalo nešto neuobičajeno sporo/loše radi.

 

Avira je zakon i drži se nje, a ako hoćeš komercijalni antivirus onda ga kupi, a nemoj crackirati.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
15 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Ima li avira nešto kao resident shield od avg-a?? oce li blokirat neki skriveni virus sa usb-a koji se sam pokreće i ulazi u sistem i koji je skriven?? skenira li fajlove s kojima se radi npr. skenira li automatski nesto sto skinen sa neta?? razumjete sta zelin reć??

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2009 18:17 (Fowix).
16 godina
protjeran
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Godinama koristim Aviru free i odlična je,kako u detekciji,tako i u nenametljivosti.

Evo sad sam instalirao Aviru professional verziju i sa njihovih stranica dobio license key za 30 dana.

Zanima me hoću li moći ponovno aktivirati probnu verziju nakon 30 dana sa novim ključem i  ima li tko iskustva u usporedbi Avire free i pro verzije?

Recimo,pro verzija mi je detektirala jednog trojanca,a free nije.

 

15 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Od ovih ponudjenih po mom misljenju nema puno rasprave

1.NOD32

2.Avira free

3.AVG free

-samo sto bih jos dodao da obavezno uz NOD32 dodas Superantispyware

ili Malwarebytes

16 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Koristim NOD32 i radi super sve...

Kaži šta misliš, misli šta kažeš...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 vs. AVG free vs. Avira free
Koristim Aviru i jako sam zadovoljan, samo mi ide na živac kada mi usred igre krene update pa mi minimizira igru (posebice u Multiplayeru). Inače, sve 5.
You only got one finger left And its pointing at the door
15 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

eo ovako... imao sam svaki od navedenih određeno vrijeme i avira mi se pokazala najbolja. AVG free je bio dobar jer sam bio uvjeren kako nemam nikakav virus :) . možda je sa pravim programom tj ne free izdanjem puno bolje ali to nisam imao priliku koristiti. NOD32 sam imao dosta dugo i bio zadovoljan s njime, ali nedavno sam našaoa preporuku za aviru a kako u tom trenutku nisam imao ništa drugo instalirano sam ju odlučio probat. našla mi je čak nekoliko virusa i wormova u datotekama koje su bile tu još od kad sam imao AVG,a nije ih ni on ni NOD32 našao... još jedna možda i najbitnija prednost što je besplatna za razliku od NOD32 (snalaženje sa updateovima i trial verzijama NOD.a neću komentirat Osmijeh )

A64 3200+, 1GB, Seagate 160GB, Hitachi 500GB, FX5200 128mb, Gigabyte K8NS Pro Thermaltake Shark black, Fortron 350W, Logitech MX 510, Z-5400
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

imao sam nod32 dok nije istekao,kad je istekao poceo mi se pojavljivat BSOD,uvijek neka druga greska.sada sam stavio aviru besplatnu i super sam zadovoljan,svaki dan mi radi update i nista mi ne steka.

 

q6600 H2O @3GHz, 6GB DDR2,ati radeon 3870x2
15 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Znaci avira! Imam Revo uninstaller i Your Uninstaller pro, sto mi preporucate za uklanjanje avg-a???

Zašto američke krafne ne lete dobro kao naše??? Zato šta imaju rupu u srednini! :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2009 20:06 (Fowix).
15 godina
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

ja sam prvo koristio avg. pa onda malo avast. pa malo nod32 i sad aviru. za nju imam samo rječi pohvale. sad mi više ništa ne pada na pamet osim avire.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Eto ako češ free onda Aviru ,ako kupuješ Nod (ja ga imam)  a Aviru kad nekome instaliram winse pod obavezno!

Private
15 godina
offline
RE: Nod32 vs. AVG free vs. Avira free
Fowix kaže...

Ima li avira nešto kao resident shield od avg-a?? oce li blokirat neki skriveni virus sa usb-a koji se sam pokreće i ulazi u sistem i koji je skriven?? skenira li fajlove s kojima se radi npr. skenira li automatski nesto sto skinen sa neta?? razumjete sta zelin reć??

 ima. zove se AntiVir Guard

Vulgaris kaže...
Koristim Aviru i jako sam zadovoljan, samo mi ide na živac kada mi usred igre krene update pa mi minimizira igru (posebice u Multiplayeru). Inače, sve 5.
pa u Scheduler-u makneš kvačicu sa Daily Update

Fowix kaže...

Znaci avira! Imam Revo uninstaller i Your Uninstaller pro, sto mi preporucate za uklanjanje avg-a???

 preporučam revo. koristio sam i revo i your uninstaller i ostao sam na revu. po meni je to najbolji program za deinstalaciju programa/igara
15 godina
protjeran
offline
RE: Nod32 vs. AVG free vs. Avira free
Fowix kaže...

Samo da znate nod32 necu kupit nego mi je frend dao neki "fix" koji instaliras poslje instalacije noda i traje ti do 2050 g. :D uvjek pise 31 dan dok ne istekne ,lol, taj fix nije virus, skenira san ga pa sta mislite jeli bolje instalirat neki free AV ili upotrijebit taj "fix" ?? njemu nod radi normalno pa sad neznam sta cu...

 Ja  koristim nod 32 koji traje do 2050  i zadovoljan sam sa tim programom.Do sad sam sa njim otkrio pet trojanaca koje sam bez problema izbacio iz kompa.Kad istekne remaining trial period 31 day treba izbrisati nod 32 pa ga ponovo instalirati  i opet radi bez problema.Meni je par puta pisalo remaining trial period 28 day i ja napravim update i opet se vrati na 31 day.
15 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Taj fix za nod da traje do 2050 je virus... pa sad odluči oćeš li i dalje koristit taj nod...

Zašto američke krafne ne lete dobro kao naše??? Zato šta imaju rupu u srednini! :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 vs. AVG free vs. Avira free
Fowix kaže...

Taj fix za nod da traje do 2050 je virus... pa sad odluči oćeš li i dalje koristit taj nod...

 Nije istina..samo toliko.
Private
15 godina
protjeran
offline
RE: Nod32 vs. AVG free vs. Avira free
Fowix kaže...

Taj fix za nod da traje do 2050 je virus... pa sad odluči oćeš li i dalje koristit taj nod...

 Odakle  ti to znaš da je to virus.
15 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Možda tebi nije ali onaj koji san ja ima je bija, skeniraj taj fix (ne nod nego samo fix) na   http://www.virustotal.com/

Zašto američke krafne ne lete dobro kao naše??? Zato šta imaju rupu u srednini! :D
16 godina
neaktivan
offline
Nod32 vs. AVG free vs. Avira free

Ako ćeš free onda Avira, ako ćes kupovati onda Nod.

I jedan i drugi su odlični, brzi, troše malo resursa, dobra detekcija.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.1.2009 13:17 (Joka).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice