HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala zaključana tema

poruka: 288
|
čitano: 37.520
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun

Postovana g. Ana Matic,

 

Dali je moguce da ste kod pitanja BR.4 stavili krive ponudjene odgovore?

 

Naime, kod pitanja BR.4 se nalazi takodjer i ponudjeni odgvor sa pitanja BR.2.

 

Molim Vas za brzi odgovor.

 

S postovanjem,

 

Don Kihoty

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Don Kihoty kaže...

Postovana g. Ana Matic,

 

Dali je moguce da ste kod pitanja BR.4 stavili krive ponudjene odgovore?

 

Naime, kod pitanja BR.4 se nalazi takodjer i ponudjeni odgvor sa pitanja BR.2.

 

Molim Vas za brzi odgovor.

 

S postovanjem,

 

Don Kihoty

Daj pogleda i sa druga dva odgovora, nezna se koji je besmisleniji xĐ

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
15 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Don Kihoty kaže...

Postovana g. Ana Matic,

 

Dali je moguce da ste kod pitanja BR.4 stavili krive ponudjene odgovore?

 

Naime, kod pitanja BR.4 se nalazi takodjer i ponudjeni odgvor sa pitanja BR.2.

 

Molim Vas za brzi odgovor.

 

S postovanjem,

 

Don Kihoty

Same Here. 

 

Kuća <=> Poso
14 godina
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun

Svi smo dobili ista pitanja, svi imamo istu gresku. Jednostavno napisi tocan odgovor.

16 godina
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
tnakir kaže...
Koliko se meni cini, podbacio si u razmisljanju, jer PR mupa nemora znati rastaviti, ocistiti i sastaviti pistolj bas kao sto PR HGSpota nemora znati jel 5670 dobra graficka.

Joj, sad me j....

 

Jel' piaruši MUP-a u opisu posla da sastavlja pištolj? Ne.

Jel' piaruši HGS-a u opisu posla da sastavlja računala? Ne.

Jel' piaruši HGS-a u opisu posla da zna točno do u zadnju crticu što joj se događa u natjecanju? Da.

 

Piaruše barataju informacijama, nitko od njih ne traži da dižu 80 kila iz benča ili da trče 5 kilometara u manje od 15 minuta. Ako ne zna informaciju, raspita se na nekoliko strana i sazna ju. To je ono što novinari i piarovci rade - saznaju provjerene informacije. I zatim odgovaraju za njih. A provjerene informacije se ne skupljaju u birtiji, nego iz nekoliko različitih neovisnih izvora. Naravno, sada dolazimo i do pitanja ima li žena školu za posao koji radi, ali ne želim u to, jer može biti kvalitetna i bez toga, no obzirom da očito nije savladala niti osnove, rezultati su takvi kakvi jesu.

 

Ljutim se na tebe što si me otjerao u toliki off-topic, pa da završim pozitivno;

HG Spotovci, nadam se da će vam odaziv biti dobar, kako natjecatelja, tako i posjetitelja. Želim vam profesionalno i kvalitetno ophođenje s klijentima, te posljedični brz povratak na staze stare slave.

Gledam te!
13 godina
neaktivan
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

Dobila sam informaciju da je postavljen krivi odgovor na 4.pitanje, te ga nismo uzeli u obzir kod odabira natjecatelja.
Pravi odgovor glasi - Na Intelove platforme memoriju je prvo potrebno ugrađivati u utore koji su dalje od procesora. Na AMD platformi je svejedno da li se koriste bliži ili dalji utori.

 

Malo se sve odužilo zbog velikog broja prijavljenih. Sutra oko 17:00 h na web ćemo postaviti popis natjecatelja.

 

Lp

 

Ana

 

Ana Matić
 
1 6 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

Dakle, nitko iz organizacije nije probao uz pomoc googla (ako vec ne zna) pokusati odgovoriti na postavljena pitanja?

 

potpis :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Ana.Matic kaže...

Dobila sam informaciju da je postavljen krivi odgovor na 4.pitanje, te ga nismo uzeli u obzir kod odabira natjecatelja.
Pravi odgovor glasi - Na Intelove platforme memoriju je prvo potrebno ugrađivati u utore koji su dalje od procesora. Na AMD platformi je svejedno da li se koriste bliži ili dalji utori.

 

Malo se sve odužilo zbog velikog broja prijavljenih. Sutra oko 17:00 h na web ćemo postaviti popis natjecatelja.

 

Lp

 

Ana

 

- ispravili ste krivi odgovor jednako krivim odgovorom. Jer nema nikakve veze koji DIMM utor se koristi, razlika je samo u kombinaciji mogućih rasporeda za dualchanel (parovi, dali su utori u nizu ili svaki drugi..) tj. to je samo preporučena shema popunjavanja A ili B parova DIMMa ili u slučaju kad chipset ima neka ograničenja po kapacitetu i/ili brzini ... Šroviše, u slučaju kvara nekog utora dobar dio ploča radi jednako bez tog utora... Identično kao recimo SATA port (SATA3), koji u sandyju zbog greške u chipsetu 'preskačemo'... bez daljnjeg utjecaja na rad ili stablilnost, performanse itd. To je izuzetak zbog greške ili fušerajsko rješavanje problema.

Čisto fizički zakoni, logično, preporučavaju korištenje fizički kraće staze, sama shema izrade MBO ima taj cilj, zato je RAM tako blizu CPUa i chipseta.. (krače staze), kao i 'seljačka' logika, da je logično u prvi slobodan utor staviti komponentu... u suprtonom bi brojčane oznake DIIMMova bile u redosljedu koji je obavezan tj. da je vaša tvrdnja točna, nikad prvi DIMM do CPUa nebi imao oznaku 0 (prvog-nultog), nego bi to bio onaj DIMM koji bi bio obavezan tim redosljedom.

 

Shvaćate li da nekvalitetan PR radi upravo suprotno od željenog? Provjeravate li informacije koje vam serviraju?

Lapsusi se dešavaju, ispravkom koji je pogrešan, samo potvrđujete neznanje, gore nego da niste ispravljali...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
protjeran
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun

Slažem se sa ihush-om, odgovor kao takav je netočan, jer udaljenost i raspored nemaju apsolutne veze sa proizvođačem procesora,

nego do proizvođača matičnih ploča, tako da rasporedi variraju od jednostavnih do složenih tipa ovog:

 

AA BB

AB AB

BA BA

BB AA

 

(A je za simbol prvog para, B drugog para memorija)

 

Moj odgovor na to pitanje je glasilo nešto tipa ovog:

- Intel-ov memorijski kontroler podržava i trokanalni način rada (Triple-Chanel) na socketu 1366,

dok AMD-ov memorijski kontroler još uvjek podržava samo dvokanalni način rada (Dual-Chanel) na socketima AM3 i nadolazećem AM3+.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
16 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
ihush kaže...
Shvaćate li da nekvalitetan PR radi upravo suprotno od željenog? Provjeravate li informacije koje vam serviraju?

Lapsusi se dešavaju, ispravkom koji je pogrešan, samo potvrđujete neznanje, gore nego da niste ispravljali...

a mozda se vode onom Ante Gotovca?!

svaki PR je bolji od nikakvog :DD

potpis :D
13 godina
neaktivan
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

4. Kad je riječ o ugradnji memorije na matičnu ploču, koja je razlika između aktualnih platformi AMD-a i Intela?

a)      AMD podržava DDR1 , a Intel DDR2

b)      AMD dozvoljava miješanje DDR1 i DDR2 memorija

c)       Da, ako je proizvođač matične ploče omogućio podršku putem BIOS-a. Socket AM3 i Socket AM2+ su fizički kompatibilni

 

 

 

Kakve to ima veze s odgovorom?

Natjecanje je u banani,nagrade jos gore.

DDR1 i DDR2, WTF tko to jos proizvodi,sto se utora na plocama tice,jos mozda DDR2,ali 1, LOL.

 

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

Pozdrav svima,

 

Danas nećemo staviti popis natjecatelja, više informacija ćemo imati sutra tokom dana.

 

Lp

 

Ana Matić
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Ana.Matic kaže...

Pozdrav svima,

 

Danas nećemo staviti popis natjecatelja, više informacija ćemo imati sutra tokom dana.

 

Lp

 

Zanimljivo, a ja mislio da ćete nas iznenaditi boljim nagradama{#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
13 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Ana.Matic kaže...

Pozdrav svima,

 

Danas nećemo staviti popis natjecatelja, više informacija ćemo imati sutra tokom dana.

 

Lp

 

 

.....ajde lijepo priznaj ljudima da je firma riknula, nema je vise, ni natjecanja, ni nicega, ...otislo sve na skladiste povijesti

 

 

.....zao mi je ljudi, ali to je istina (i zaposlenih i natjecatelja).

16 godina
neaktivan
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

ovi u hgspotu kao da rade samo 1 task dnevno...

danas pitanja, sutra odgovori, preksutra popis... :D

potpis :D
Moj PC  
14 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Ana.Matic kaže...

Pozdrav svima,

 

Danas nećemo staviti popis natjecatelja, više informacija ćemo imati sutra tokom dana.

 

Lp

 

 Jel to zato što je HG Spot propao?

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
16 godina
neaktivan
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

doso barba u crnom mantilu predstavio se kao predstavnik zabe i nekom slomio ruku jer ne vracaju pare ;D

pa su mozda zatovreni :DDDDD

 

 

da ne idemo u offtopic (i za to je otvorena tema)....

 

tko sve dolazi? da se napijemo?

potpis :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
daxp kaže...

.....ajde lijepo priznaj ljudima da je firma riknula, nema je vise, ni natjecanja, ni nicega, ...otislo sve na skladiste povijesti

 

 

.....zao mi je ljudi, ali to je istina (i zaposlenih i natjecatelja).

 Slazem se, danas sam dobio informaciju da je M SAN uzeo svu robu iz HG Spota, tak da nista od natjecanja, ili ga mozda nekim cudom bude? 

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
14 godina
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Ana.Matic kaže...

Pozdrav svima,

 

Danas nećemo staviti popis natjecatelja, više informacija ćemo imati sutra tokom dana.

 

Lp

 

OMG, pa sta vi radite tamo!?

 

Sve vise si razmisljam da otvorim postenu trgovinu hardverajem....

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
16 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Fićo_CoD 5 kaže...
daxp kaže...

.....ajde lijepo priznaj ljudima da je firma riknula, nema je vise, ni natjecanja, ni nicega, ...otislo sve na skladiste povijesti

 

 

.....zao mi je ljudi, ali to je istina (i zaposlenih i natjecatelja).

 Slazem se, danas sam dobio informaciju da je M SAN uzeo svu robu iz HG Spota, tak da nista od natjecanja, ili ga mozda nekim cudom bude? 

a nisu valjda uzeli i jadu od nagrade :D

ajde da je to vise zavrsilo...

 

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Otvori trgovinu modding opreme. Tog fali u nas.
Beauty doesn't have a weight restriction.
13 godina
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
The Man kaže...
Otvori trgovinu modding opreme. Tog fali u nas.

to ja sa kolegom roseveltom pokusavao prije mjesec dana ali nas je vecina prvo popljuvala i rekli sta ce nam a neki su bili zainteresirani...ja se slazem da bi to bilo super otvoriti ovdje cak mislim da bi bili jedini na balkanu i tako malo po malo se reklamirati i pocet zaradivat{#} naravno u pocetku ako nenadjemo nekog ko je pun ko brod onda samo web shop u pocetku{#}

Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
15 godina
odjavljen
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
win32 kaže...

 

OMG, pa sta vi radite tamo!?

 

Sve vise si razmisljam da otvorim postenu trgovinu hardverajem....

 Ništa.

 

Count me in!!

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
vexx5555 kaže...
win32 kaže...

 

OMG, pa sta vi radite tamo!?

 

Sve vise si razmisljam da otvorim postenu trgovinu hardverajem....

 Ništa.

 

Count me in!!

I am in too{#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2011 20:43 (rooswelt1991).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
rooswelt1991 kaže...
vexx5555 kaže...
win32 kaže...

 

OMG, pa sta vi radite tamo!?

 

Sve vise si razmisljam da otvorim postenu trgovinu hardverajem....

 Ništa.

 

Count me in!!

I am in too{#}

 Me too {#}

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
13 godina
neaktivan
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

.{#}

Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Monopol kaže...

.{#}

A kad sam vidio da si ti komentirao, mislio sam evo sad je gotov posao ako on kaže da je i on za :-D

a ova cijela tema ja trenutno OFF jer izgleda da pričamo o Hgspot-ovom (tvrtka koja navodno više ne postoji) natjecanju (koje je vjerovatno nepostojeće)...

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
13 godina
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

Tako je....mislim da ovdje vise nema off ni on topica{#} 

 

Cek jel bi vi koji ste rekli jel bi stvarno da nesto probamo otvoriti?

18 Da
12 Ne
Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

Ajde opusti se, nije to ko kupit čokoladu u dučanu...

Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Monopol kaže...

Ajde opusti se, nije to ko kupit čokoladu u dučanu...

Da znam ali mi smo se bili za sve vec raspitali mislim nemoramo ni otvoriti tvrtku ali biti kao neki "uvoznici" zasto ne..pogotovo sa mislim nama najdraze stranice www.xoxide.com

Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice