HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala zaključana tema

poruka: 288
|
čitano: 37.539
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Monopol kaže...

Ajde opusti se, nije to ko kupit čokoladu u dučanu...

a nego sta nego je...

samo otvaranje firme kosta, ne mislim samo na 20.000 kuna, na kraju ti svasta treba...

od sluzbenog auta, hardvera, prostora, pa uredivanje prostora...

ja sam na svoje iskrcao 50.000 eura+ sta sam sve radio sam... nisam kupovao gotove stolove i ormare nego ih sam slagao, rasvjeta, struja, voda sve sam sam napravio i sad je to to :D

lako otvorit firmu... kad otvoris i sjednes u prostor te frend pita: - i sta ces sad....

 

ja mu jos nisam odgovorio :D

 

potpis :D
13 godina
neaktivan
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala
To kazem, nije samo tako treba novaca...
Čist račun duga ljubav!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Hacker-ri kaže...

...ja sam na svoje iskrcao 50.000 eura+ sta sam sve radio sam...

Kazes ti 50000 eura.

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
13 godina
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Hacker-ri kaže...
Monopol kaže...

Ajde opusti se, nije to ko kupit čokoladu u dučanu...

a nego sta nego je...

samo otvaranje firme kosta, ne mislim samo na 20.000 kuna, na kraju ti svasta treba...

od sluzbenog auta, hardvera, prostora, pa uredivanje prostora...

ja sam na svoje iskrcao 50.000 eura+ sta sam sve radio sam... nisam kupovao gotove stolove i ormare nego ih sam slagao, rasvjeta, struja, voda sve sam sam napravio i sad je to to :D

lako otvorit firmu... kad otvoris i sjednes u prostor te frend pita: - i sta ces sad....

 

ja mu jos nisam odgovorio :D

 

ja rekoh, webshop i only webshop ali dobro naravno da kod nas to nece proc vise da zainteresiram vas za xoxide.com jer ima stvarno ultra super stvari

Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
16 godina
neaktivan
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

pazi...

kod web shopa ljudi imaju jedan problem...

- ne vidis ga, tesko ces do njega...

ja sam davno kupio nesto iz protisa... prvo sta me ubilo je cekanje 15 dana, kasnije sam cekao 10 (sad neznam koliko traje)...

ADMu sam dao dosta love, ali opet sam imao 2 garancije koje su mi bile tlaka... salji postom, pa cekaj pa ovo pa ono...

sad sjednem u auto odem do linksa, venteksa ili oni dodu meni do vrata...

za to ti treba jako puno love...

ako ne ides na to da placaju unaprijed tj. da nemas lager, onda ljude ubija cekanje.

ako ides na to da imas lager koji je dobar i velik, tu tebe ubije jako puno love na policama cija cijena svaki dan pada...

necu te ja obeshrabrit, GO FOR IT... ali razmisli jedno hmmmm 20 puta :D

potpis :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

Hahaha....neki se uzrujali bezveze, ali nije da sam se nesto salio no prvo radim sa jednim uskoro poslovnim partnerom na malo vecem projektu nego sto je to jedna trgovina no tko zna, mozda jednoga dana (a mozda i uskoro).

Ne znam zasto neki ovdje misle da je sve sala i da svi mi ovdje imamo 16-ak god i lupetamo bezveze!? Isto tako ne kuzim zasto neki misle da vec ovdje ljudi nemaju svoje firme no sute o tome!?

No ok, necemo vise OT....ali da je komplicirano nesto otvorit, pa i nije samo treba malo novaca u startu i naravno dobar projekt. Sta ce ti firma ako nemas neku viziju i ako nije isplativo!? 

Otvaranje jedne IT trgovine u ZG bi bilo i vise nego isplativo....pogotovo ako radis posteno, imas ok lokaciju (a hvala Bogu u Zg je lokacija trenutno malo more!), parking, dostavu, narucivanje preko weba i posten servis te uspijes dobit ok cijenu za robu pa mozes biti konkurentan...uspjeh zagarantiran (nije da ces se kupati u lovi, ali za placu imas...za cca dva radnika koji su ti neophodni i za sebe naravno), a jos da ti uleti direktno zastupnistvo nekih firmi kojih vise nema kod nas....milina!

 

Izvinjavam se radi OT, ali ne volim kada se neki ponasaju kao da smo svi tu balavurdija i ne znamo sta pricamo! Amen! EOD

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Hacker-ri kaže...

pazi...

kod web shopa ljudi imaju jedan problem...

- ne vidis ga, tesko ces do njega...

ja sam davno kupio nesto iz protisa... prvo sta me ubilo je cekanje 15 dana, kasnije sam cekao 10 (sad neznam koliko traje)...

ADMu sam dao dosta love, ali opet sam imao 2 garancije koje su mi bile tlaka... salji postom, pa cekaj pa ovo pa ono...

sad sjednem u auto odem do linksa, venteksa ili oni dodu meni do vrata...

za to ti treba jako puno love...

ako ne ides na to da placaju unaprijed tj. da nemas lager, onda ljude ubija cekanje.

ako ides na to da imas lager koji je dobar i velik, tu tebe ubije jako puno love na policama cija cijena svaki dan pada...

necu te ja obeshrabrit, GO FOR IT... ali razmisli jedno hmmmm 20 puta :D

ma znam ja to sve...mozda malo prenaglo ali svakako mislim jedna super ideja za ducan

Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
13 godina
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

Naj veci problem kod tih vasih trgovina sto hocete otvorit je kako pridobit kupce jer ako je webshop mislim da ce i platit malo vise nekome od poznatijih prodavaca jer nece imati dosta povjerenja u tebe i tvoj ducan kada ga tek otvoris

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
zelenbic kaže...

Naj veci problem kod tih vasih trgovina sto hocete otvorit je kako pridobit kupce jer ako je webshop mislim da ce i platit malo vise nekome od poznatijih prodavaca jer nece imati dosta povjerenja u tebe i tvoj ducan kada ga tek otvoris

da kuzim te ali nema poznatijih prodavaca na ovom nasem podrucju neznam dal ih uopce ima?!

Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
15 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
zelenbic kaže...

Naj veci problem kod tih vasih trgovina sto hocete otvorit je kako pridobit kupce jer ako je webshop mislim da ce i platit malo vise nekome od poznatijih prodavaca jer nece imati dosta povjerenja u tebe i tvoj ducan kada ga tek otvoris

 Pa tu je bug forum za reklamu {#}

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
15 godina
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

Ako im je organizacija firme jednako dobra kao organizacija ove nagradne igre lose im se pise. Jbt pa to je jedna jadna nagradna igra. Ne organizirate Ligu prvaka!!!

Mentalist je moj idol... I torrente isto
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
Fićo_CoD 5 kaže...
zelenbic kaže...

Naj veci problem kod tih vasih trgovina sto hocete otvorit je kako pridobit kupce jer ako je webshop mislim da ce i platit malo vise nekome od poznatijih prodavaca jer nece imati dosta povjerenja u tebe i tvoj ducan kada ga tek otvoris

 Pa tu je bug forum za reklamu {#}

hehe i jos brdo ostalih foruma

Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
15 godina
neaktivan
offline
Re: HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja račun
tnakir kaže...

Ako im je organizacija firme jednako dobra kao organizacija ove nagradne igre lose im se pise. Jbt pa to je jedna jadna nagradna igra. Ne organizirate Ligu prvaka!!!

 Gotovo je sada, najvjerojatnije neće bit ništa od natjecanja, jebiga..

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
16 godina
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

odeee temaaaa. Slaganje računala?

Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

@ ubermenšeni iliti MOD.

-koja korist od otključavanja teme kad je ključ u bravi?

-barem maknuti (degradirati) oznaku sticky.

-kad je očigledno da od natjecanja (reklame) nema ništa, uz konstantne nebuloze koje PRovci prosipaju. Ipak, postoji osnova za 'brzinsko natjecanje' tj, ako je cilj sklopiti računalo 'dok još ima nečeg u skladištu', za to stvarno treba biti brz i pametno birati ako je kriterij natjecanja da se računalo može upaliti... (crni humor). Ili optimistično; možda se ipak, nakon svega (nekim čudom ili intervencijom odozgo) izvuku iz dužničkog ropstva, možda ipak održe natjecanje, možda vjerovnicima odgovara još koja tisućica minusa na računu.. možda (?).

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 12:02 (ihush).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala
Koja sapuncica!
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-anti-static-rukavice/103005.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

Nema potrebe da ovdje raspravljate o poslovanju HG Spota, niti o tome kojem dućanu vjerujete ili ne. Ovo je tema o natjecanju, stoga se zadržite na raspravi o istome.

 

Tema je otvorena i ostala sticky jer se još uvijek ne zna što će biti i sasvim je moguće da se natjecanje održi. Čim se nešto konkretno sazna bit će napisano na temi.

 

Sad dosta s off topicom.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
HGspot - GP Natjecanje u brzini slaganja računala

Kao što su mnogi već i pretpostavili, a danas smo dobili i službenu potvrdu - planirano natjecanje u brzini slaganja PC-a neće se održati!

 

Na žalost to je bilo i očekivano nakon događaja koji su se zbili proteklih dana (vijest 1, vijest 2, vijest 3).

 

Ideja o održavanju natjecanja amatera i profesionalaca u brzini slaganja PC-a učinila nam se zanimljivom i zabavnom, posebice za vas forumaše, pa smo stoga i pristali biti medijski sponzor tog događaja.

 

Žao nam je da natjecanje nije održano, odnosno da je otkazano u sred priprema. Svima koji su se prijavili i nadali se sudjelovati - ispričavamo se zbog izjalovljenih obećanja.

 

 

 

p.s.

Tema ostaje otvorena, ali bih vas molio da se to ne zloupotrijebi za trolanje jer će u tom slučaju morati pod ključ!

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 19:58 (Miro).
Moj PC  
7 0 hvala 6
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice