AC Milan izdvojena tema

poruka: 580
|
čitano: 168.967
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan
Balvan8 kaže...

ruka.... {#}

Pocelo je pocelo....

<3Ako sam ti pomogao stisni HVALA <3, Madridista para siempre!
15 godina
offline
Re: AC Milan
Ficho28 kaže...

Pocelo je pocelo....

{#} da je igrač Barce igrao rukom svi bi to vidjeli, kada bilo tko drugi igra imate škarnicl na glavi {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2013 22:15 (Balvan8).
11 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan
Balvan8 kaže...
Ficho28 kaže...

Pocelo je pocelo....

{#} da je igrač Barce igrao rukom svi bi to vidjeli, kada bilo tko drugi igra imate škarnicl na glavi {#}

Prati vas prokletstvo koje ste si sami napravili:) Zabio je moj miljenik iz milana:) Kevin Prince BoaTENK :)

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
12 godina
offline
AC Milan

Nikad nisam bio sretniji sto gubim kladionicu... :) 

A i dobio nesto sitno jer sam stavio uzivo da Milan prvi zabija.. 

Ubi bene, ibi patria.
15 godina
offline
Re: AC Milan
Nije sudeno, jer nije bilo namjere. A sta se sve ne sudi inace barci pa nikom nista. Ne triba se ljutit, danas su losiji i gotovo...
15 godina
offline
Re: AC Milan
SHELBY_09 kaže...
Nije sudeno, jer nije bilo namjere. A sta se sve ne sudi inace barci pa nikom nista. Ne triba se ljutit, danas su losiji i gotovo...

jbga da nije igrao rukom lopta bi ošla u gol aut... ne kažem ja da je Barca zaslužila X nego realno bila je ruka. Barca igra katastrofalno, nezainteresirano, a Milan kopira Chelsea igrom, samo to puno bolje rade, pošto Barca nije stvorila priliku...

12 godina
offline
AC Milan

Oooooooooooopaaaaaaaaaaa {#}

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
11 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan

Milan se izvrsno brani, bolje od chelsea...pokazatelj da posjed lopte i svo to dodavanje nece donijet gol..odnosno..nije bitna kvantiteta...nego kvaliteta:)

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
11 godina
neaktivan
offline
AC Milan
Naravno poklon 5 min sudacke nadoknade
<3Ako sam ti pomogao stisni HVALA <3, Madridista para siempre!
11 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan
Ficho28 kaže...
Naravno poklon 5 min sudacke nadoknade

Kako je krenulo da se nebi promjenila pravila pa da se igra dok barca ne izjednaci...

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
14 godina
offline
AC Milan

iskrene čestitke na pobjedi, zaslužili ste {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
AC Milan

Ali stvarno, stvarno ovo nisam očekivao... Još me adrenalin puca, ajme nisam bio ovoliko sretan ima, ma ne pamtim! :)

Ubi bene, ibi patria.
11 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan
Et_Tu_Brute? kaže...

Ali stvarno, stvarno ovo nisam očekivao... Još me adrenalin puca, ajme nisam bio ovoliko sretan ima, ma ne pamtim! :)

Popi nesto za smirenje:D Meni je drago radi boatenga:D

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
11 godina
neaktivan
offline
AC Milan

muntari noga :)

15 godina
offline
Re: AC Milan

Milan je stvarno poseban klub i može dobit bilo koju momcad u LP , bez obzira na igrace i formu . 

 

I još jednom se to pokazalo točnim  , kak sam sretan , mislim da se bum raspukel od srece .

 

E a da ste vidli mojeg starog kak me gledo kad sam skako po sobi  ahahah , neprocjenjivo :P 

13 godina
offline
AC Milan

{#}..

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2013 0:11 (marxone).
16 godina
neaktivan
offline
AC Milan

Rossoneri, svaka čast.

Uz   Arsenal moj najdraži klub, i baš mi je drago što je večeras pobjedio.

Barcelona nije imala rješenja za Milan večeras, nikad nemoćnija ta katalonska supersila nije bila.

 

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
11 godina
neaktivan
offline
AC Milan
Forza Milan
<3Ako sam ti pomogao stisni HVALA <3, Madridista para siempre!
11 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan

FORZA MILAN:) Zelim da milan veceras zavrsi pricu i bude konacni hladan tuš...da bude milan-real-real-milan i tocka na i :)

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
15 godina
offline
AC Milan

stream;

http://www.ronaldo7.net/live/barcelona-vs/watch-barcelona-live-stream.html

 

 

za nabrijavanje ;

 

 

Mogli bi  iz  kornera zabit u 90+ za prolaz (3:1)   , FORZA MILAN ;)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2013 21:45 (Bubabug).
16 godina
neaktivan
offline
AC Milan

Ona promašena prilika Nianga nas je koštala Lige prvaka, bojim se. Ohrabrujuće je što ni Barca nije previše opasna bila, da nije Messija ništa od 2-0 ne bi bilo. Pokazuje se točnim- kad igra Messi igra i Barca.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
11 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan
FlyBoy kaže...

Ona promašena prilika Nianga nas je koštala Lige prvaka, bojim se. Ohrabrujuće je što ni Barca nije previše opasna bila, da nije Messija ništa od 2-0 ne bi bilo. Pokazuje se točnim- kad igra Messi igra i Barca.

da i onda pametni katalonci govore da barca ne ovise o messiju, ot , milan mora zabit 1 gol, nadam se da je allegri nesto poduzeo i ohrabrio momke :)

<3Ako sam ti pomogao stisni HVALA <3, Madridista para siempre!
16 godina
neaktivan
offline
Re: AC Milan
Ficho28 kaže...

da i onda pametni katalonci govore da barca ne ovise o messiju, ot , milan mora zabit 1 gol, nadam se da je allegri nesto poduzeo i ohrabrio momke :)

  Ti imaš malo prevelike komplekse na baecelonu. Ja ih ne volim, ali tebi su se valjda nešto osobno zamjerili kada svaki tvoj post odiše mržnjom prema tom klubu.

 

Jedino neki sretni gol u zadnjim minutama utakmice nas može spasiti. Barca se pomalo zatvorila (pametno) i sigurno na kontru, što je dosada bilo najefikasnije protiv njih bilo, nećemo zabiti.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
15 godina
neaktivan
offline
AC Milan

Šteta. Baš sam se nadao da bude nekaj ove sezone u LP. Možda bi s Balotellijem bila druga priča :)

15 godina
offline
Re: AC Milan
Po meni je Niangov promasaj bio prekretnica utakmice.Moglo je biti 1-1 i sigurno bi se Milan podignuo u igri,a ovako su primili gol za 2-0 i bilo je gotovo...
AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
15 godina
offline
AC Milan

Slažem se da bi stvari bile puno drugacije( ponajprije na psihološkoj razini) , da su dali taj gol za izjednacenje .

Glavni problem je vec nekoliko sezona što nema pravog napadaca za ovako jake utakmice koji bi sigurno zabio jednu od onih 100% šansi .

 Messi nas je danas uništio , da nije bilo njega , nema ni teoretske šanse da bi Barcelona prošla dalje , jednostavno je bio prevaga na terenu . Ali čak i takvog Messija smo mogli kompenzirati jednim golom ,  na žalost nije bilo srece . Robinhu co psovat sve po spisku par dana , koliko me raživiro danas , pogotovo na kraju tekme kad je igru uništio svojim debilnim zaleđima i onim (ne)izvođenjem slobodnjaka u 92. minuti , međutim nije on jedini koje je podbacio danas("El Faraone " isto katastrofa danas , da ne nabrajam ... )

 Možda se napokon sljedece godine i Kaka vrati u momčad, jer u Realu je ništa, a u Milanu je uvijek bio Kralj i sigurno bi podigo momcad  .

Bez obzira , dođe on ili ne , mogli bi napokon po naslov  uz mladu momcad koja ce se do tad još bolje uigrati  i Balotellija u napadu .

11 godina
neaktivan
offline
AC Milan

kazes da vec par godina nemamo napdaca za ovako jake utakmice, a sto je ibrahimovic, ovaj promasaj nianga je cista nesreca i nista drugo.

16 godina
protjeran
offline
Re: AC Milan
emerik kaže...
Po meni je Niangov promasaj bio prekretnica utakmice.Moglo je biti 1-1 i sigurno bi se Milan podignuo u igri,a ovako su primili gol za 2-0 i bilo je gotovo...

Nedaš gol i u idućem napadu Messi ga zabije iz zaleđa

http://image.dnevnik.hr/media/images/original/Mar2013/60774635-zaledze-messija.jpg

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
15 godina
offline
Re: AC Milan

Da ce Niang fulati  

se vidlo par sekundi prije nego je uopce pucao po golu , a Ibrahimovic je obicna (fizicki nadmocna )  seljacina i drago mi je da je otišo, jer u Milanu nema mjesta za takve .

E da je suđeno zalede ... , ali nije na žalost  .

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2013 18:59 (Bubabug).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice