FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.316.698
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Penal nije bio i točka. Da se faul u napadu sudi kao penal, bilo bi 20 penala na utakmici.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Dembele se opet ozlijedio. To mu je 4. ili 5. ozljeda otkako je dosao kod nas.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 13:11 (kexzoR).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

mislim da ce se Dembele vratit ranije nego je predvidjeno. znaju timo i muckat cesto sa tim povredama u vrijeme reprezentativnih pauza

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Tekme reprezentacije treba zabraniti u vrijeme dok traje sezona klubova. Kada prođe ožujak/mart ulazi se u foto finiš sezone, samim time klub želi imati igrača na raspolaganju sa svih njegovih 100%. Klub kupuje i plaća igrača. Stvar o kojoj se gleda na dva načina. Ukoliko bi igrač igrajući za repku iz nje proizašao kao ozlijeđen, tada bi nogometni savez te repke klubu trebao platiit masnu lovu. Na repke se gleda potpuno drugačije, jer se radi o rijeđem natjecanju, ali treba ga prilagoditi i termin tekmi postaviti u vrijeme kad nije špica sezone. Prvenstvo, klub, Europa i onda još i repka. Nema za repku puno tekmi, ali dolaze u potpuno krivo vrijeme. Mislim da i igrači žele energiju posvetiti klubu koji ih hrani, pa mnogi tu i podbace za repku. 

artuditu
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ne znam koga Barcelona misli dovesti za napadača dogodine , ali se nadam da to nece biti Maxi Gomez i Rodrigo.Jednostavno ne pasu za stil barce a spominjala su se njihova imena.Skupa nisu dali 15 golova ove sezone.

 

Jovic opet igra u Bundesligi u kojoj Paco trpa golove pa mi je i on upitan iako nisam bas gledao Frankfurt ove godine ali sam cuo da je dobar.

Mozda najbolja opcija bi bila Ben Yedder.Covijek trpa i trpa , protiv Barce je bio odličan.Jeftina opcija.

 

Prodati Malcoma i dovesti Pepea iz Lilla.Iako Malcom ne igra sumjam da ce ostati.

 

Takoder vidjeti sto je sa Dembeleom.

Covijek otakko je jucer usao , bio je totalno van utakmice nezaintersiran.

Mozda momak uz ogroman talent i probleme sa ozljedama ima psihickih problema jer mi se ponekad ne cini najzdraviji.

Takoder kocentracija mu je 0 bodova a to se vidi po izgubljenim loptama.

Tako da dogodine ako ovako nastavi ne bih volio da bude prva opcija na LW.

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Dembele je ozlijeden
10 godina
offline
FC Barcelona

Stats and visualizations about Messi, FC Barcelona and football in general.

 

jako zanimljivo štivo, preporučam da pročitate

9 godina
offline
FC Barcelona

Odličan ždrijeb, Man City i Juve koji su po meni najteži protivnici su izbjegnuti do samog finala, Manchester United nije ni sjena onoga što je bio tako da je to super ždrijeb PSG je u toj utakmici sam sebe izbacio, ako prođemo u polufinalu nas čeka pobjednik između Porta i Liverpoola, i to bi bilo super da igramo protiv Liverpoola konačno, dugo nismo igrali protiv Uniteda u službenoj utakmici tamo od finala 2011, a protiv Liverpoola se ni ne sjećam kad smo igrali, dok će se tamo u drugom polufinali Juve i City vjerovatno boriti za finale, čekaju nas vrhunske utakmice :)

13 godina
offline
FC Barcelona

Moglo je puno bolje, ali i puno gore. Od pocetka sam rekao samo da ne zelim Liverpool no eto to se desilo. 
United mozemo dobit bez problema, dobro je sto se trebalo igrat prvo u Barceloni pa onda u Manchesteru no zbog istog vremena sa Cityem, tekma se prvo igra u Manchesteru. Liverpool ce biti gadna utakmica, nisam siguran kako ce to biti. 

VISCA BARCA
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

Moglo je puno bolje, ali i puno gore. Od pocetka sam rekao samo da ne zelim Liverpool no eto to se desilo. 
United mozemo dobit bez problema, dobro je sto se trebalo igrat prvo u Barceloni pa onda u Manchesteru no zbog istog vremena sa Cityem, tekma se prvo igra u Manchesteru. Liverpool ce biti gadna utakmica, nisam siguran kako ce to biti. 

 Jbg kolega ne može se u polufinalu igrati protiv NK Babina Greda, tu ostaju najbolji, i ako mene pitaš bolje Liverpool nego City ili Juve. 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...
Jack Black kaže...

Moglo je puno bolje, ali i puno gore. Od pocetka sam rekao samo da ne zelim Liverpool no eto to se desilo. 
United mozemo dobit bez problema, dobro je sto se trebalo igrat prvo u Barceloni pa onda u Manchesteru no zbog istog vremena sa Cityem, tekma se prvo igra u Manchesteru. Liverpool ce biti gadna utakmica, nisam siguran kako ce to biti. 

 Jbg kolega ne može se u polufinalu igrati protiv NK Babina Greda, tu ostaju najbolji, i ako mene pitaš bolje Liverpool nego City ili Juve. 

 Naravno, u pravu si, ali mislim da bi bolje prosli protiv Citya il Juvea nego Liverpoola.

VISCA BARCA
10 godina
offline
FC Barcelona

navijači uniteda optimistični kao da su zaboravili da su na sreću prošli protiv psga.

 

eto messi se jadan plaši jonesa smallinga i mctominaya

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

dobar zrijeb al polufinale i finale liverpul i city vjerovatno...tako da nismo prvi favoriti. bicu zadovoljan sa dvije titule, liga prvaka je bonus, al nece mi biti bas krivo ako je ne osvojimo.

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Puno srece za Barcu, dvije ozbiljne ekipe sto su ostale su na drugoj strani, Juventus i City. Ovaj United je bezvezna ekipa, trebali su ostati u grupi da nisu dali kropmir golove protiv Juventusa, a u Parizu je PSG pobijedio sam sebe. Finale Bareclona - Juve, Messi vs Ronaldo, Raketa vs Marione. Opet Hrvat osvaja LP , neka bolji pobijedi!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mislim da sad za sad Juve nema sanse protiv Citija. Jedino ako se nesto poremeti u narednom periodu za City. Cak mislim da im je veci problem Totenhem, tu bi moglo biti problema za njih... tako da to prizivanje finala CR vs Messi za mene nije realan ishod.

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

City mora slomiti to u sebi i napraviti taj korak koji je najtezi da bi bili prvaci ili igrali u finalu. Psiha je cudo u sportu, da se moram kladiti uvijek bi se kladio na Juve u ovoj situaciji, igrali su vec 2 finala zadnjih godina, imaju rijesno prvnestvo, imaju lakog protivnika u 1/4, sve karte su na njihovoj strani. City je sada u situaciji u kojoj je bio Chelsea prije 10 godina, imaju ekipu, jaki su, "in" su, ali tesko je to, napraviti taj zadnji korak. Sto se tice Barce, dajem Unitedu 5% sanse, a Livrpoolu, kojem je to PL sveti gral i grcevito se bore za njega, dajem 20% protiv Barce. Liverpool ima jedan veliki problem, umor, nemaju sirinu, a igraju Klopov presing cijelu sezonu, duga je sezona. Biti ce zanimljivih utakmica, macka je vani, a kada macke nema misevi kolo vode, bas me zanima koji ce od miseva da digne klempu :D.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Čemu da Barca kupuje ikakve napadače kad te iste ne misli gurati u igru? Da bi Barca imala kvalitetno rješenje u napadu jedino logično rješenje je da se riješi Suareza. To će se teško desiti jer sam siguran da i Messi potražuje da Suarez igra. 

artuditu
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dijeli lopte kao Iniesta, izvodi slobodnjake kao Juninho, dribla kao Maradona, tehnika kao kod Ronaldinha, zabija kao Pele. Savrsen igrac-Leo Messi! Jedan od najboljih videa koje sam pogledao. 

 Sramota je da ovakav igrac ima samo 5 zlatnih lopti. Covjek je najbolji u SVIM mogucim kategorijama. U nijednoj kategoriji nije 2. ili 3. Prvi je u svemu. Jebeno savrsenstvo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 15:55 (kexzoR).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Dijeli lopte kao Iniesta, izvodi slobodnjake kao Juninho, dribla kao Maradona, tehnika kao kod Ronaldinha, zabija kao Pele. Savrsen igrac-Leo Messi! Jedan od najboljih videa koje sam pogledao. Sramota je da ovakav igrac ima samo 5 zlatnih lopti. Covjek je najbolji u SVIM mogucim kategorijama. U nijednoj kategoriji nije 2. ili 3. Prvi je u svemu. Jebeno savrsenstvo.

 To prvenstveno zahvali upravi Barcelone.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
FC Barcelona

Prvi sastav:

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 20:15 (x18x05x).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tocno to, sve losi potezi nakon odlaska Pepa.

2014-15 sretna okolnost
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
4 CDM u prvoj postavi...
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Debeli je mogao dati 2 lopte vidalu za gol sansu, ali on trazi messija ili vraca nazad.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sergi Roberto i Suarez.. dvojac koji je na razini 4. HNL istok večeras.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Debeli je mogao dati 2 lopte vidalu za gol sansu, ali on trazi messija ili vraca nazad.

 genijalni Suaaareeeeez

 

stidite se svojih komentara

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 21:36 (Barcelonista).
14 godina
offline
FC Barcelona

Messi voli ove klubove iz Seville.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

2:0 je, zasto sada ne bi Valverde izvadio npr Busquetsa/Rakitica da ih odmori (makar je int.pauza sada) i ubacio Malcoma te ga stavio na krilo? Nije dobio pravu priliku poslije Reala, Coutinho se malo probudio protiv Lyona i danas ne igra opet. Stavit Coutinha u vezu, Malcoma na krilo i vidjet kako to funkcionira da mogu tako igrat kada se vrati Dembele.

VISCA BARCA
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Kurvin sine, ubaci malcoma!
13 godina
offline
FC Barcelona

Coutinho i Malcolm opet nista nisu dobili.
Messi... nemam rijeci, GOAT!

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 22:33 (Jack Black).
14 godina
offline
FC Barcelona

Sad je sigurno sramota sve one koji su glasali za Modrića. Pored ovog čovjeka svi drugi su stepenicu ispod.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice