Kopacke za nogomet

poruka: 14
|
čitano: 12.427
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Kopacke za nogomet

Pozdrav.Kupio sam prije mjesec ipo kopacke nike bravata fg.Odlicne su kopacke odgovaraju mi i sve ali ima li neki nacin da prije tekme ih omeksam ili nesto jer sam cuo da Cristiano Ronaldo stavlja kope prije tekme u vrucu vodu te neke vjezbe za jaci sut. Fala

16 godina
offline
Kopacke za nogomet

hahah, cristiano ronalno...

prvo, drugi put kupi kožne kopačke, ne ovo fensi šmensi 

drugo, nakon treninga/utakmice opereš s krpom vlažnom i premažeš sa onom kremom za cipele i spremne su za sljedeci put 

 

tak je za kozu, a za taj materijal koji si naveo nemam pojma 

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kopacke za nogomet
Aki kaže...

hahah, cristiano ronalno...

prvo, drugi put kupi kožne kopačke, ne ovo fensi šmensi 

drugo, nakon treninga/utakmice opereš s krpom vlažnom i premažeš sa onom kremom za cipele i spremne su za sljedeci put 

 

tak je za kozu, a za taj materijal koji si naveo nemam pojma 

 Inace kupio sam bravata jer su bile kope najbolje za moju poziciju te teren na kojem igram..Znam da CR a i dosta igraca omeksava kopacke nekim stavljanjem u toplu vodu neposredno prie tekme..Iduce kope ce mi bit neznam ni sam koe ali cu potrositi puno vise

13 godina
neaktivan
offline
Kopacke za nogomet

A hrpe komedije vamo, kupi neke koje same igraju iduci put.

LoL acc THCJoshi
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kopacke za nogomet
Jonja kaže...

A hrpe komedije vamo, kupi neke koje same igraju iduci put.

 Kopacke su mi jako bitne i sve ovisi o cvrstoci itd jer sam kao klinac sa 6 godina su mi starci imali prometnu svi smo dobro ali su meni bii zglobovi zakljesteni jedno vrjeme pa imam problema sa njima itd.. Zato mi je bitno.Ove sam uzo napamet jer nisam imo novaca tad a bilo mi hitno.Ove fg su za tvrdu travu ( to fg oznacava ) :) tako da 

14 godina
offline
Re: Kopacke za nogomet
Ako nisu A klasa, sve to pada u vodu.
Osim toga, kakva vruca voda ili posebni tretmani?
Kopacke ne igraju same, niti ronaldo ima osjetno jaci sut u (karikiram) adidas kopackama, za razliku od nikea.

Gluposti! Jedan je ronaldo, i sigurno neces s kopackama postat on.
U Brazilu djeca igraju bosa, po zemlji, s loptom koja se jedva moze nazvat jos loptom - pa su takva djeca poslje doktori nogometa.
Poanta, ako znas igrat, nije vazno kakve kopacke imas* i sta radis s njima prije tekme.
*osim cepici za meku/tvrdu/umjetnu travu, kisu/sunce - to moze biti od presude nekad
12 godina
offline
Kopacke za nogomet

Ne razumijem tvoje pitanje. Kupio si plasticne kopacke i sad pitas kako da ih omeksas. 

 

Ako ti je dzon tvrda plastika protiv toga ne mozes. Hebiga, tvrde su. Zato ja imam kozne kopacke - jedne za suho druge sa kramponima. E onda vec mozes pricat o omeksavanju u vodi... 

Ove nove plasticne su takve kakve jesu.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kopacke za nogomet
SimeKZ kaže...

Ne razumijem tvoje pitanje. Kupio si plasticne kopacke i sad pitas kako da ih omeksas. 

 

Ako ti je dzon tvrda plastika protiv toga ne mozes. Hebiga, tvrde su. Zato ja imam kozne kopacke - jedne za suho druge sa kramponima. E onda vec mozes pricat o omeksavanju u vodi... 

Ove nove plasticne su takve kakve jesu.

 Imas pravo i ja.Inace stvarno kak je u nasim seoskim klubovima problem je sto stalno me mjenja.Tren sam golman ( svaku 3 tekme jer naseg prvog nema ) ili napadac..

8 godina
neaktivan
offline
Re: Kopacke za nogomet
x360gamer kaže...
Ako nisu A klasa, sve to pada u vodu.
Osim toga, kakva vruca voda ili posebni tretmani?
Kopacke ne igraju same, niti ronaldo ima osjetno jaci sut u (karikiram) adidas kopackama, za razliku od nikea.

Gluposti! Jedan je ronaldo, i sigurno neces s kopackama postat on.
U Brazilu djeca igraju bosa, po zemlji, s loptom koja se jedva moze nazvat jos loptom - pa su takva djeca poslje doktori nogometa.
Poanta, ako znas igrat, nije vazno kakve kopacke imas* i sta radis s njima prije tekme.
*osim cepici za meku/tvrdu/umjetnu travu, kisu/sunce - to moze biti od presude nekad

 Pa nemislim ja ni postat on.Nego meni treba pogotvo zbog ozljede zglobova a i kopacke mogu presuditi u nekim stvarim pogleaj mal na netu ove profi yt kanala radili su usporedbu pucanja odredenim kopama.Kada malo i pogledas neke kopacke ce sluziti bolje igracu u obrani nego u napdau ;)

12 godina
neaktivan
offline
Kopacke za nogomet

Ma daj molim te, pa ne postoje kopacke za napadaca i kopacke za obrambeong...

16 godina
offline
Kopacke za nogomet

isuse koja tema, napadač/obrambeni/selski klub, koje kopacke za napad, koje za obranu, kak ih omekšati, jer ih cristiano ronaldo stavlja u vrucu vodu :D 

 

ajde, uzet cu si truda, makar ne vidim smisao

 

plastika se pocela koristiti samo zbog marketinga, i to se reklamira ko ultralagano, makar na dodir nije upola tolko dobro ko prave kozne kopacke za 1000+kn, i poceli su s tim jer ih mozes napraviti u razno raznim bojama i onda to klinci puše, s kozom nemres, izgleda crno i jadno, al su bolje u igri, kaj je ustvari krajnji cilj

nadalje, kaj se tice plastike ko materijal je bezveze, i nemres ga omeksati baš, jer je eto plastika

u principu kopacke za napadace i kopacke za obranu/golmana ne postoje, eventualno kaj se gleda je dodir materijala sa loptom, znaci za obranu netreba toliko da lopta ne bjezi od noge, nego da kad ju puknes da vise leti, za napad gledas neke kaj ti je lopta uz nogu i da imas bolju tehniku sa njom

i zadnja misao, za neki selski klub, stvarno al stvarno se netrebas zamarati sa tim i trosit miljune novaca, nema potrebe, sve bu dobro, tak malo za razonodu :) 

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
11 godina
offline
Re: Kopacke za nogomet
Pozzz.Mozda nije bas vezano za kopacke,ali spada pod nogomet.Zanima me gdje mogu kupiti najpovoljnije one cunjeve i stapove za trening?Ako moze koji link.Hvala
8 godina
offline
Re: Kopacke za nogomet
Endymon kaže...
Pozzz.Mozda nije bas vezano za kopacke,ali spada pod nogomet.Zanima me gdje mogu kupiti najpovoljnije one cunjeve i stapove za trening?Ako moze koji link.Hvala

 
http://www.lopte.net/13-nogomet

Evo pogledaj tu. Mozda ti pomogne

ili mozda ovo:

http://www.njuskalo.hr/nogomet-ostalo/lancast-cunjevi-nogomet-set-oglas-15801570

12 godina
neaktivan
offline
Kopacke za nogomet

Aj sad da objasnim tu nesto..kao prvo niti jedne kopacke te nece uciniti boljim igrace.Kao dcrugo sintetiku vs koza je stvar osobnog odabira,neko voli vise kozu,a neko opet sintetiku.Sintetika je laksa i ne rasteze se toliko koliko koza dok koza ima tu prostora za manevar.Imam Ace 15.1 i M>ercurial Vapor 9 pa znam..I zadnje i najbitnije Nike.Adidas,Puma,New Balance svi ulazu puno love u marketing.Nike pogotovo jos kad je imao t90 i Ctr360 pa se propagiralo kak od t90 imas sutinu,a od ctr360 bolju kontrolu,od Mercuirala brzinu i tak nadalje da ne tupim.Birajte kopacke ko svojoj nozi,znaci sira noga ne mozes sad uzet Adidas X ili Mercurial zbog Ronalda i Messija,nego nesto tipa Mundialke ili Mizuno Morelia..Takodjer zeljezni kramponi za kisu i vlazno,a plasticni/gumeni za suho.Ma da ak nemas love za oboje FG su tu najbolje..Nikak ne preporucavam zeljezne na suhom il bez krampona igrat ko ja pa dobijes zulj(i to prvi trening u Ace izgubim krampon).

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice