Trbusni misici

poruka: 145
|
čitano: 35.162
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Trbusni misici
Evo ovako, ja sam danas odlucio probat nabaciti koju plocicu, danas sam napravio 200 trbusnjaka i jos neke tamo vjezbe, ali neznam skoro nijednu vjezbu za trbusne misice... Svugdje dje pogledam na internetu svugdje negdje stariji (kao s masnim tkivom na trbuhu) a ja to nemam imam 15 godina i glupo mi je ono citat pazi na prehranu i to, a uz to sam jos onako izmedju mrsav i normalan, pa jel ima netko neki vodic ili vjezbe kojima bi to postigo, Hvala unaprije... :D
Tko je to tamo
15 godina
protjeran
offline
Trbusni misici

Samo trbušnjaci....oni su i više nego dovoljni.

U biti, bilo koja fizička aktivnost će dovesti do vidljive formacija "radijatora". Neka prije, neka malo kasnije.

 

Ukratko, koliko ćeš se truditi, toliko će se i vidjeti. Ove điđe-miđe o prehrani pusti ako nisi prežgoljav. To je relevantno za bodybuildere, a za tebe koji želiš par pločica totalno nebitno, i na kraju neće ti pomoći oko tvoje želje.

Vježbe, vježbe i vježbe. Osim toga fizički rad (bauštela i slično) isto pridonosi.

Meni jedno i drugo je upalilo svaki put, vidiš kad zima prođe moglo bi se nekaj nabacit.

Kladioničarski blog --> www.betsandtips.blogspot.com
14 godina
protjeran
offline
Trbusni misici

pokusaj ovdje ima korisnih stvari.

I will go on until the end
15 godina
offline
Trbusni misici

Nakon 3 godine gyma, mogu ti samo rec ovo: trbušne ne razvijaš vježbom, razvijaš ih u kuhinji.

DUMP udruga mladih programera
15 godina
offline
Trbusni misici

Sjedni na pod i osloni se na laktove, tako da ti leđa i ruke rade pravokutni trokut.

Noge ispruži što ravnije i podigni ih pod kutem od 30.

 

Dok noge tako držiš u zraku s njima radi škarice. Ali ne preširoke.

 

 

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
14 godina
offline
Trbusni misici
Samo da ti velim plocice nece same od sebe, ovo kaj si jedan dan napravio ti je nista, trebas tako min. 3x tjedno, po par serija, ali pazi treba razvijati sve misice,ne samo trbusne.
Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
14 godina
neaktivan
offline
RE: Trbusni misici
SUPER :) kaže...

pokusaj ovdje ima korisnih stvari.

nisi skuzio ne prave plocice nego trbusne :P

Tko je to tamo
14 godina
protjeran
offline
RE: Trbusni misici
pero1111 kaže...
SUPER :) kaže...

pokusaj ovdje ima korisnih stvari.

nisi skuzio ne prave plocice nego trbusne :P

skuzio ja skuzio samo se ja malo zezam ;)

I will go on until the end
15 godina
offline
RE: Trbusni misici
perkoxcar kaže...
Samo da ti velim plocice nece same od sebe, ovo kaj si jedan dan napravio ti je nista, trebas tako min. 3x tjedno, po par serija, ali pazi treba razvijati sve misice,ne samo trbusne.

ja imam neke utege doma od 5 kila..

nabavio sam ih..

i sad ocu malo bildat hahaha..

mislim sta bas treba sve misice sta nemoze samo ruke?

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
15 godina
protjeran
offline
RE: Trbusni misici
SUPER :) kaže...
pero1111 kaže...
SUPER :) kaže...

pokusaj ovdje ima korisnih stvari.

nisi skuzio ne prave plocice nego trbusne :P

skuzio ja skuzio samo se ja malo zezam ;)

Trolaš...{#}

Kladioničarski blog --> www.betsandtips.blogspot.com
14 godina
offline
Trbusni misici
Svatko tko zna imalo ce ti preporuciti da barem napravis vjezbu dvije za druge dijelove tijela.
Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
15 godina
neaktivan
offline
Trbusni misici

Da cure žele pločice, spavale bi u kupaoni {#}.

15 godina
offline
RE: Trbusni misici
perkoxcar kaže...
Svatko tko zna imalo ce ti preporuciti da barem napravis vjezbu dvije za druge dijelove tijela.

mozes nabrojit neke vjezbe?

i da..

znaci danas sam uzeo dva utega po 5kg.. u svaku ruku jedan..

i u dva navrata dizao utege po 25 puta..

sad jel to dosta u jednom danu? 

koliko ce mi trebat da uocim neke promjene na rukama?

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
15 godina
offline
RE: Trbusni misici

Bilo bi najbolje sve po malo, naravno ako imas uravnoteženo tijelo.

Neki imaju znatno jače noge ili ruke pa im se preporučuje intezivnije vježbanje slabijih dijelova.

Vidim imaš 15 god, pa ti je tih 5 kila dobro za zagrijavanje ali računaj u dosta brzom roku na neko povečanje, 7,5 pa 10, 15.

 

Važno je dobro zagrijavanje svih mišića, trčanje recimo i vježbe istezanja, najbolje one koje radite na tjelesnom.

 

Za dobivanje mišične mase bolje je dizati veće mase s manje ponavljanja, dok za definiciju mišića treba više ponavljanja s manjom kilažom.

 

 

 

 

 

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
14 godina
neaktivan
offline
RE: Trbusni misici
DommY kaže...
perkoxcar kaže...
Svatko tko zna imalo ce ti preporuciti da barem napravis vjezbu dvije za druge dijelove tijela.

mozes nabrojit neke vjezbe?

i da..

znaci danas sam uzeo dva utega po 5kg.. u svaku ruku jedan..

i u dva navrata dizao utege po 25 puta..

sad jel to dosta u jednom danu? 

koliko ce mi trebat da uocim neke promjene na rukama?

Mozes raditi vjezbe zgibove, cucnjeve, trbusnjake, trcati.. itd

sto se tice utega radi npr. 3 x po 12 imas razni vjezbi sa utezima pogledaj malo po netu.

14 godina
neaktivan
offline
Trbusni misici
hmmmm... ja imam jace noge zato bi i htio ovo ojacati trbuh prsa ruke ledja....sad sam poceo s trbusnjacima to cu povecavat, pa utege i tako.... vidit cemo jel ce biti rezultata :D
Tko je to tamo
15 godina
offline
RE: Trbusni misici
wyks kaže...

Bilo bi najbolje sve po malo, naravno ako imas uravnoteženo tijelo.

Neki imaju znatno jače noge ili ruke pa im se preporučuje intezivnije vježbanje slabijih dijelova.

Vidim imaš 15 god, pa ti je tih 5 kila dobro za zagrijavanje ali računaj u dosta brzom roku na neko povečanje, 7,5 pa 10, 15.

 

Važno je dobro zagrijavanje svih mišića, trčanje recimo i vježbe istezanja, najbolje one koje radite na tjelesnom.

 

Za dobivanje mišične mase bolje je dizati veće mase s manje ponavljanja, dok za definiciju mišića treba više ponavljanja s manjom kilažom.

 

 

 

 

 

aha..

znaci prije dizanja utega da idem malo trcat ili? vozim bajk svaki dan.pa jel to nesto slicno trcanju ili ne bas? xD

aha ok.. hvala..

i mos mi jos samo objasnit kako to mislis ovo definicija misica. ovo sta sam boldao..

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
14 godina
offline
Trbusni misici
Sjetio sam se svjezbe za autora teme: legni na pod na leda i podizi noge, druga vrsta trbusnjaka, kada ti postane prelagano optereti noge utezima.

Druge vjezbe... radi recimo cucnjeve,sklekove,zgibove,lednjaci,iskorak...
Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trbusni misici
DommY kaže...
wyks kaže...

Bilo bi najbolje sve po malo, naravno ako imas uravnoteženo tijelo.

Neki imaju znatno jače noge ili ruke pa im se preporučuje intezivnije vježbanje slabijih dijelova.

Vidim imaš 15 god, pa ti je tih 5 kila dobro za zagrijavanje ali računaj u dosta brzom roku na neko povečanje, 7,5 pa 10, 15.

 

Važno je dobro zagrijavanje svih mišića, trčanje recimo i vježbe istezanja, najbolje one koje radite na tjelesnom.

 

Za dobivanje mišične mase bolje je dizati veće mase s manje ponavljanja, dok za definiciju mišića treba više ponavljanja s manjom kilažom.

 

 

 

 

 

aha..

znaci prije dizanja utega da idem malo trcat ili? vozim bajk svaki dan.pa jel to nesto slicno trcanju ili ne bas? xD

aha ok.. hvala..

i mos mi jos samo objasnit kako to mislis ovo definicija misica. ovo sta sam boldao..

  To ti je da ti se linije iscrtavaju ali da ne izgledas odvratno nabijen :)

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
15 godina
offline
RE: Trbusni misici
perkoxcar kaže...
Svatko tko zna imalo ce ti preporuciti da barem napravis vjezbu dvije za druge dijelove tijela.

Ako imaš negdje teretanu u blizini, dobro bi bilo napraviti bar seriju na većini sprava a kasnije još nekoliko ponavljanja na sprava za one mišiće koje želiš istaknuti.

DommY kaže...

sad jel to dosta u jednom danu? 

koliko ce mi trebat da uocim neke promjene na rukama?

Ovisi o umoru i prvih nekoliko dana.

Ako osjetiš upale i pretjerani umor malo uspori, ali mislim da ti 6 serija tokom dana ne bi trebale biti problem, recimo 3 poslije škole i 3 navečer.

 

O rezultatima ovisi o tvojoj fizionomiji i koliko si skoncentriran i voljan redovito i kvalitetno vježbati. Najvažnija je navika i regularnost te doza ozbiljnosti.

Naravno izbjegavati šrot hranu i alkohol.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
14 godina
protjeran
offline
Trbusni misici

Trbusnjaci, podizanje nogu, trčanje, jesti manje ugljikohidrata (zbog masti), i nečeš dobiti pločice ako ćeš vježbati mjesec dana intezivno a poslije kak ti se da..Treba za to imati neku "stegu". Uglavnom, čim više se kreći, trći da topiš masne naslage, i radi trbušnjake da dobiješ veće mišiče. Btw. učinak 200 nepravilnih sklekova je manji od učinka 20 pravilnih...Ne savijaj ostale djelove tjela prilikom podizanja, podiži se samo s trbušnim mišićima i kad se podigneš, malo ih stisni...

 

EDIT: Nije loše ni sklekove radit, samo malo jače stegni trbušne kada radiš sklekove i to je to...

WP
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.1.2011 0:20 (netko,netkovic).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Trbusni misici
perkoxcar kaže...
Sjetio sam se svjezbe za autora teme: legni na pod na leda i podizi noge, druga vrsta trbusnjaka, kada ti postane prelagano optereti noge utezima.

Druge vjezbe... radi recimo cucnjeve,sklekove,zgibove,lednjaci,iskorak...

Pa ja sam ovo danas radio evo 200 trbusnjaka, 150 cucnjeva, jedno 20 sklekova i jos tamo neka vjezba stra cu to sve podici, i probat cu ovo tvoje :D

Tko je to tamo
14 godina
protjeran
offline
Trbusni misici

evo jedna korisna stranica za više vježbi...http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/

WP
15 godina
offline
RE: Trbusni misici
wyks kaže...
perkoxcar kaže...
Svatko tko zna imalo ce ti preporuciti da barem napravis vjezbu dvije za druge dijelove tijela.

Ako imaš negdje teretanu u blizini, dobro bi bilo napraviti bar seriju na većini sprava a kasnije još nekoliko ponavljanja na sprava za one mišiće koje želiš istaknuti.

DommY kaže...

sad jel to dosta u jednom danu? 

koliko ce mi trebat da uocim neke promjene na rukama?

Ovisi o umoru i prvih nekoliko dana.

Ako osjetiš upale i pretjerani umor malo uspori, ali mislim da ti 6 serija tokom dana ne bi trebale biti problem, recimo 3 poslije škole i 3 navečer.

 

O rezultatima ovisi o tvojoj fizionomiji i koliko si skoncentriran i voljan redovito i kvalitetno vježbati. Najvažnija je navika i regularnost te doza ozbiljnosti.

Naravno izbjegavati šrot hranu i alkohol.

gle...

3 serije.. al koliko puta dignut??

i da sta ovo bez alkohola!? xDDD

gle ja nemislim postat neki pro bilder samo malo da budem jaci jer sam dosta slab, ako me razumijete xD

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
15 godina
protjeran
offline
RE: Trbusni misici
pero1111 kaže...
perkoxcar kaže...
Sjetio sam se svjezbe za autora teme: legni na pod na leda i podizi noge, druga vrsta trbusnjaka, kada ti postane prelagano optereti noge utezima.

Druge vjezbe... radi recimo cucnjeve,sklekove,zgibove,lednjaci,iskorak...

Pa ja sam ovo danas radio evo 200 trbusnjaka, 150 cucnjeva, jedno 20 sklekova i jos tamo neka vjezba stra cu to sve podici, i probat cu ovo tvoje :D

Kreni lagano s 2-3 vježbe, a ne sve nabacati bez nekog reda.

Nije da će ti odmoći, sam ćeš si anvuć raznorazne upale, i sve nepravilno više manje odraditi.

 

Za početak trči 4-6 km, i radi dnevno 100-150 trbušnjaka, i rezultati su tu za mjesec dana. (Provjereno).

Kladioničarski blog --> www.betsandtips.blogspot.com
15 godina
offline
Trbusni misici

Hahahha kad malo promislis, vjerojatno informaticki forum nije pravo misto za pitanja o trbušnima.

 

Ne, definitvno nije.

 

Ali ovo je (odskrolajte do dna za inspiraciju) http://www.t-nation.com/

DUMP udruga mladih programera
14 godina
offline
Trbusni misici
Upisi se na neki sport ako si u mogucnosti, recimo ja idem na veslanje...do Jaruna mi biciklom treba 25min tamo odtreniram 3h pa natrag s biciklom uzbrdo pa tako 4x tjedno i da vidis..
Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
14 godina
neaktivan
offline
RE: Trbusni misici
netko,netkovic kaže...

evo jedna korisna stranica za više vježbi...http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/

Vrlo korisna stranica hvala

Tko je to tamo
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trbusni misici
Fearless kaže...

Hahahha kad malo promislis, vjerojatno informaticki forum nije pravo misto za pitanja o trbušnima.

 

Ne, definitvno nije.

 

  Ma kaj ne! Na ovom forumu mozes sve saznat, cak i kako istjerat zmije iz kuce :D

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
15 godina
offline
RE: Trbusni misici
AA-d00d kaže...
Fearless kaže...

Hahahha kad malo promislis, vjerojatno informaticki forum nije pravo misto za pitanja o trbušnima.

 

Ne, definitvno nije.

 

  Ma kaj ne! Na ovom forumu mozes sve saznat, cak i kako istjerat zmije iz kuce :D

hahahahah..ona tema sa zmijom u kuci lool..

pa sta kad ima podforum sport..nije bed

Ako ti neko pomogne stisni gumb HVALA!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice