Ubrzan rast kose.

poruka: 79
|
čitano: 38.634
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Ubrzan rast kose.

Pozdrav,danas se osisao na kec i pokajao sam se i ja bi vas sad molio ako ima neki nacin za ubrzanje rasta kose da mi kazete...nemojte mi samo molim vas govoriti "poslije njanjanja nema kajanja" i te stvari znaci ako ko zna nekakav nacin da se ubrza rast kose ili kakav preparat ili sampon neka mi kaze. Hvala unaprijed {#}

16 godina
neaktivan
offline
Ubrzan rast kose.

Super attak i perika

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/lzgr/
14 godina
protjeran
offline
Re: Ubrzan rast kose.
lzgr kaže...

Super attak i perika

Ma necu niakkvu perika,mene samo zanima ima li gdje nabaviti preparat da se ubrza rast kose...jer stvarno sam me djapo potjerao kad sam ovo uradio :S {#}

13 godina
neaktivan
offline
Ubrzan rast kose.

Pa to ne postoji i ako igdi vidis vjerovatno je marketinski trik, nosi periku dok ne naraste {#}

LoL acc THCJoshi
16 godina
offline
Re: Ubrzan rast kose.
Naviknut ces se s vremenom i onda ce ti se svidati. Sjecam se da je slicno meni bilo kad sam se prvi put sisnuo na nulu. :)
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
protjeran
offline
Re: Ubrzan rast kose.
Danny_HR kaže...
Naviknut ces se s vremenom i onda ce ti se svidati. Sjecam se da je slicno meni bilo kad sam se prvi put sisnuo na nulu. :)

Hvala puno druže,digao si mi ego. Nego koliko si ti imao godina kad si se prvi put dernuo na nulu :)) :D ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 16:33 (SpyGi).
13 godina
neaktivan
offline
Ubrzan rast kose.

Inače neke medicinske institucije su govorile (znači nije sigurno) da ti od nekih prehrambenih sastojaka brže raste kosa/nokti....

A sad kojih nisam siguran ali ima nešto tu...

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1654425
13 godina
protjeran
offline
Ubrzan rast kose.

ajde sta ima veze..evo ja se sada iden sisat na nulu...nemoras prat kosu ;) samo se pazi vrucine i mazi glavu :P

13 godina
neaktivan
offline
Ubrzan rast kose.

Maži glavu svinjskom masti ^^

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1654425
14 godina
protjeran
offline
Re: Ubrzan rast kose.
AbeDomeNuS kaže...

Maži glavu svinjskom masti ^^

Jel to zezanje ili stvarno to pomaže ?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ubrzan rast kose.

ma ti si lud...{#}

13 godina
protjeran
offline
Re: Ubrzan rast kose.
SpyGi kaže...
AbeDomeNuS kaže...

Maži glavu svinjskom masti ^^

Jel to zezanje ili stvarno to pomaže ?

to on zeza..al kad je lito moras je mazat kremom jer ce izgorit ;) meni se to dogodilo :(

14 godina
protjeran
offline
Re: Ubrzan rast kose.
Burn_n_Die kaže...
SpyGi kaže...
AbeDomeNuS kaže...

Maži glavu svinjskom masti ^^

Jel to zezanje ili stvarno to pomaže ?

to on zeza..al kad je lito moras je mazat kremom jer ce izgorit ;) meni se to dogodilo :(

Ma nosicu ja kapu :S

13 godina
protjeran
offline
Re: Ubrzan rast kose.
SpyGi kaže...
Burn_n_Die kaže...
SpyGi kaže...
AbeDomeNuS kaže...

Maži glavu svinjskom masti ^^

Jel to zezanje ili stvarno to pomaže ?

to on zeza..al kad je lito moras je mazat kremom jer ce izgorit ;) meni se to dogodilo :(

Ma nosicu ja kapu :S

na more ces nosit kapu?? takav san i ja bia optimist dok mi se nije glava ogulila hahahah ;)

14 godina
protjeran
offline
Re: Ubrzan rast kose.
Burn_n_Die kaže...
SpyGi kaže...
Burn_n_Die kaže...
SpyGi kaže...
AbeDomeNuS kaže...

Maži glavu svinjskom masti ^^

Jel to zezanje ili stvarno to pomaže ?

to on zeza..al kad je lito moras je mazat kremom jer ce izgorit ;) meni se to dogodilo :(

Ma nosicu ja kapu :S

na more ces nosit kapu?? takav san i ja bia optimist dok mi se nije glava ogulila hahahah ;)

Kako mislis ogulila,od kape ???????

13 godina
protjeran
offline
Re: Ubrzan rast kose.
SpyGi kaže...
Burn_n_Die kaže...
SpyGi kaže...
Burn_n_Die kaže...
SpyGi kaže...
AbeDomeNuS kaže...

Maži glavu svinjskom masti ^^

Jel to zezanje ili stvarno to pomaže ?

to on zeza..al kad je lito moras je mazat kremom jer ce izgorit ;) meni se to dogodilo :(

Ma nosicu ja kapu :S

na more ces nosit kapu?? takav san i ja bia optimist dok mi se nije glava ogulila hahahah ;)

Kako mislis ogulila,od kape ???????

vidi..kad udes u more i kupas se ne nosis kapu..ne mislis cili dan da si celav i zaboravis i onda aaaaaaaaaaaa nemos spavat kako pece glava...sad kad si se osisa mazi glavu...nema drugog rijesenja..viruj mi...ja san iz splita i celav san bia miljon puta i izgoria jer san na moru stalno ;)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ubrzan rast kose.
Burn_n_Die kaže...
SpyGi kaže...
Burn_n_Die kaže...
SpyGi kaže...
Burn_n_Die kaže...
SpyGi kaže...
AbeDomeNuS kaže...

Maži glavu svinjskom masti ^^

Jel to zezanje ili stvarno to pomaže ?

to on zeza..al kad je lito moras je mazat kremom jer ce izgorit ;) meni se to dogodilo :(

Ma nosicu ja kapu :S

na more ces nosit kapu?? takav san i ja bia optimist dok mi se nije glava ogulila hahahah ;)

Kako mislis ogulila,od kape ???????

vidi..kad udes u more i kupas se ne nosis kapu..ne mislis cili dan da si celav i zaboravis i onda aaaaaaaaaaaa nemos spavat kako pece glava...sad kad si se osisa mazi glavu...nema drugog rijesenja..viruj mi...ja san iz splita i celav san bia miljon puta i izgoria jer san na moru stalno ;)

Moj prijatelj izugubia svu kosu jer mu glava gulila zajedno sa koson, nakon 3 godine je tek uspostavia malo duzu frizuru i reka je da vise nece u zivotu na nulu xD

A triba mazat glavu samo u pocetku kasnije ne.

A on se valjda kupa sa kapon xDDDD

 

LoL acc THCJoshi
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 17:04 (Jonja).
13 godina
protjeran
offline
Re: Ubrzan rast kose.
Jonja kaže...
Burn_n_Die kaže...
SpyGi kaže...
Burn_n_Die kaže...
SpyGi kaže...
Burn_n_Die kaže...
SpyGi kaže...
AbeDomeNuS kaže...

Maži glavu svinjskom masti ^^

Jel to zezanje ili stvarno to pomaže ?

to on zeza..al kad je lito moras je mazat kremom jer ce izgorit ;) meni se to dogodilo :(

Ma nosicu ja kapu :S

na more ces nosit kapu?? takav san i ja bia optimist dok mi se nije glava ogulila hahahah ;)

Kako mislis ogulila,od kape ???????

vidi..kad udes u more i kupas se ne nosis kapu..ne mislis cili dan da si celav i zaboravis i onda aaaaaaaaaaaa nemos spavat kako pece glava...sad kad si se osisa mazi glavu...nema drugog rijesenja..viruj mi...ja san iz splita i celav san bia miljon puta i izgoria jer san na moru stalno ;)

Moj prijatelj izugubia svu kosu jer mu glava gulila zajedno sa koson, nakon 3 godine je tek uspostavia malo duzu frizuru i reka je da vise nece u zivotu na nulu xD

A triba mazat glavu samo u pocetku kasnije ne.

A on se valjda kupa sa kapon xDDDD

 

sad cu ja otvorit topic da naucim buduce celave kako i sta moraju radit kad nemaju kose hahahahhaah ;D

14 godina
protjeran
offline
Ubrzan rast kose.

MA ljudi božiji ja sam sa sjevera BiH i necu se kupati cirka do kraja juna...i nisam se osissao bas na nulu nego na kec znaci ima 1cm kose :))

14 godina
neaktivan
offline
Ubrzan rast kose.

Aj ti poslikaj tu svoju glavu pa da vidimo jel to toliko strašno.

visit http://www.youtube.com/user/zoja26pro?feature=mhum
13 godina
protjeran
offline
Re: Ubrzan rast kose.
SpyGi kaže...

MA ljudi božiji ja sam sa sjevera BiH i necu se kupati cirka do kraja juna...i nisam se osissao bas na nulu nego na kec znaci ima 1cm kose :))

brate sunce na kontinentu zna opalit isto ko na moru..nemoj ti mene slusat pa ce ti mama mazat glavu jogurtom kad ti igori ;D

14 godina
protjeran
offline
Re: Ubrzan rast kose.
zOjA26 kaže...

Aj ti poslikaj tu svoju glavu pa da vidimo jel to toliko strašno.

Evo :S a koji sam levat

 

13 godina
protjeran
offline
Re: Ubrzan rast kose.
SpyGi kaže...
zOjA26 kaže...

Aj ti poslikaj tu svoju glavu pa da vidimo jel to toliko strašno.

Evo :S a koji sam levat

 

nije toliko strasno :P nije to nula bas jer ima malo kose...to je jedinica..mazi je par tjedana kad si na suncu i sve ce bit ok :)

14 godina
offline
Re: Ubrzan rast kose.
SpyGi kaže...
zOjA26 kaže...

Aj ti poslikaj tu svoju glavu pa da vidimo jel to toliko strašno.

Evo :S a koji sam levat

 

 

Jednostavno se trebaš priviknuti... Nije uopće strašno i svima koji nisu navikli na tvoj uobičajeni izgled izgleda sasvim normalno. Evo, ja te nikada nisam ranije vidio i sad kad te vidim, sasvim mi normalno izgleda. Dakle, stvar navike. Meni je isto bilo kad sam se tako skroz na kratko prvi puta ošišao, bio sam šokiran ali s vremenom sam se privikao.

3D dizajner
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ubrzan rast kose.

Dobro ti je, ja rek'o sad će biti ne znam što.

Udri brigu na veselje  {#}

SILENCE! I kill you!
14 godina
protjeran
offline
Re: Ubrzan rast kose.
SpyGi kaže...
zOjA26 kaže...

Aj ti poslikaj tu svoju glavu pa da vidimo jel to toliko strašno.

Evo :S a koji sam levat

 

Ne baca li vam ovaj SpyGi u faci malo na našeg prijatelja,mislim na onog lika trolla mi smo djeca solitera....Neka netko iskopa video jer se nemogu sjetiti naziva

 

Uspio sam naći njegovu sliku,procjenite sami {#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/smijesne-slike/19399.aspx?page=232&jumpto=1582974&sort=asc&view=flat

Uskoro moj.....
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 17:42 (zgsolja).
14 godina
protjeran
offline
Re: Ubrzan rast kose.
zgsolja kaže...
SpyGi kaže...
zOjA26 kaže...

Aj ti poslikaj tu svoju glavu pa da vidimo jel to toliko strašno.

Evo :S a koji sam levat

 

Ne baca li vam ovaj SpyGi u faci malo na našeg prijatelja,mislim na onog lika trolla mi smo djeca solitera....Neka netko iskopa video jer se nemogu sjetiti naziva

 

Uspio sam naći njegovu sliku,procjenite sami {#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/smijesne-slike/19399.aspx?page=232&jumpto=1582974&sort=asc&view=flat

Kakvog solitera šta basaš ti :S ?

14 godina
protjeran
offline
Ubrzan rast kose.

SpyGi meni malo bacaš na tog lika a sad neka ostali korisnici prosude!

Kralju Dmitre Zvonimire, kroz planine odjekuju krici, "Ooooo" u tamnici tvoji su vojnici!
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 17:47 (zgsolja).
15 godina
offline
Ubrzan rast kose.

sisam se na nulu od svoje 16. godine. Do 20. sam isao kod frizera onda sam kupio masinu za sisanje i od onda se sisam doma sam. Nulerica...neprocijenjivo, nema sanse da si pustim kosu...

Remember my friends, God is dead. Marx is also dead. But the market lives. The market must become your new God.
13 godina
protjeran
offline
Re: Ubrzan rast kose.
Srednji kaže...

sisam se na nulu od svoje 16. godine. Do 20. sam isao kod frizera onda sam kupio masinu za sisanje i od onda se sisam doma sam. Nulerica...neprocijenjivo, nema sanse da si pustim kosu...

znaci ima nas koji se sami sisnemo ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice