Physic accelerators

poruka: 6
|
čitano: 1.353
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Physic accelerators

Sto se tocno postize s njima?

Vrijede li dodatne investicije od cca 150 USD?

Kako se instaliraju?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Physic accelerators

Ako mislis na AGEIA Physics....to ti je "obicna" kartica na kojoj je čip posebno napravljen za izvođenje fizike (znači interakcija svih objekata u igri,itd....) Osim čipa postoji i AGEIA algoritam koji se izvodi na toj kartici. Što se dobiva time? Rasterećuje se glavni procesor a i grafička jer sada postoji zaseban čip koji to radi.

 

Vrijedi li dodatne investicije? NE. Zašto?

Zbog: 1.Slaba podrška u igrama

          2.Nvidia je kupila AGEIU

 


Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
protjeran
offline
RE: Physic accelerators

Bilo bi fora da nvidia nastavi sa takvim posebnima karticama,ali onda bi one MORALE biti neki ultra high end...


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Physic accelerators
darkswordwarrior kaže...

Bilo bi fora da nvidia nastavi sa takvim posebnima karticama,ali onda bi one MORALE biti neki ultra high end...


 Mislim da nece biti potrebe za tim,jednostavno ce cip integrirati i to je to...buducnost je multicore Smijeh

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Physic accelerators

Potpuno besmislena kupnja jer je nVidia akvizirala Aegiu i to postaje prošlost.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
protjeran
offline
RE: Physic accelerators

Dobro,istina,ali sam mislio na neki pravi ''ultra high end'' koji bi računao po milijune operacija,dok bi jedna jezgra na gpu-u bila limitirana na nekih 200 000 operacija...


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice