Koj tablet?

poruka: 10
|
čitano: 5.575
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Koj tablet?

Imam priliku dobiti jako jeftino 2 tableta samo ne znam koj, u igri su Acatel t10(wifi) i huawei Mediapad 7 ne vidim neku pre veliku razliku osim u cijeni, rezoluciji i kameri. Koj da uzmem? Kolika je zapravo razlika između oba tableta?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koj tablet?
77ari kaže...

Imam priliku dobiti jako jeftino 2 tableta samo ne znam koj, u igri su Acatel t10(wifi) i huawei Mediapad 7 ne vidim neku pre veliku razliku osim u cijeni, rezoluciji i kameri. Koj da uzmem? Kolika je zapravo razlika između oba tableta?

to uzimaš od t-coma?

Npr t10 nema 3g,dok huawei ima.

Rezolucija, kamera.

Edit:
Moja preporuka huawei, a nije ni alcatel loš

Neznam se potpisat..xDD
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 22:29 (IMVK).
14 godina
offline
Re: Koj tablet?
IMVK kaže...
77ari kaže...

Imam priliku dobiti jako jeftino 2 tableta samo ne znam koj, u igri su Acatel t10(wifi) i huawei Mediapad 7 ne vidim neku pre veliku razliku osim u cijeni, rezoluciji i kameri. Koj da uzmem? Kolika je zapravo razlika između oba tableta?

to uzimaš od t-coma?

Npr t10 nema 3g,dok huawei ima.

Rezolucija, kamera.

Huawei

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
12 godina
offline
Koj tablet?

Moja preporuka je Huawei. Imam ga i zadovoljan sam sa njime {#}

Pioneer :D
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koj tablet?

Acatel nije loš inaće uzeo bi 100% huawei samo je problem što želim da je tablet samo moj da mogu s njime svugdje bez pitanja a ako bi ga starci kupili nebi se mrdnuo iz kuce a onda mi ne treba jer sam ionako stalno na pc-u. A treba mi ostati za novu godinu. I da od t-coma je.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koj tablet?
77ari kaže...

Acatel nije loš inaće uzeo bi 100% huawei samo je problem što želim da je tablet samo moj da mogu s njime svugdje bez pitanja a ako bi ga starci kupili nebi se mrdnuo iz kuce a onda mi ne treba jer sam ionako stalno na pc-u. A treba mi ostati za novu godinu. I da od t-coma je.

Ako sam ja tebe skonto.
Ti bi sam sebi kupio?
Kupi alcatel 8 kunića.

Ali

Neznam se potpisat..xDD
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 22:42 (IMVK).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koj tablet?
IMVK kaže...
77ari kaže...

Acatel nije loš inaće uzeo bi 100% huawei samo je problem što želim da je tablet samo moj da mogu s njime svugdje bez pitanja a ako bi ga starci kupili nebi se mrdnuo iz kuce a onda mi ne treba jer sam ionako stalno na pc-u. A treba mi ostati za novu godinu. I da od t-coma je.

Ako sam ja tebe skonto.
Ti bi sam sebi kupio?
Kupi alcatel 8 kunića.

PS. koristi zareze

Dobro si skužio. Ali razlika između oba uređaja nije baš mala.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koj tablet?
77ari kaže...
IMVK kaže...
77ari kaže...

Acatel nije loš inaće uzeo bi 100% huawei samo je problem što želim da je tablet samo moj da mogu s njime svugdje bez pitanja a ako bi ga starci kupili nebi se mrdnuo iz kuce a onda mi ne treba jer sam ionako stalno na pc-u. A treba mi ostati za novu godinu. I da od t-coma je.

Ako sam ja tebe skonto.
Ti bi sam sebi kupio?
Kupi alcatel 8 kunića.

PS. koristi zareze

Dobro si skužio. Ali razlika između oba uređaja nije baš mala.

Pa nije.

http://lmgtfy.com/?q=alcatel+t10+vs+huawei+mediapad USPOREDI

 

Neznam se potpisat..xDD
12 godina
offline
Koj tablet?

Vidi se da je Huawei bolji, pa ti sad biraj :) Ja sam huawei istog trena :D

Pioneer :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koj tablet?

Znate li možda brzinu acatelovog interneta ako nije spojen na wifi? Meni je dosta i 1mb/ps... valjda ima toliko.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice