Preporuka Windows tableta

poruka: 1
|
čitano: 1.860
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Preporuka Windows tableta

Pozdrav svima,

 

Već dulje vrijeme nisam aktivan na Bug-u,to se i vidi po datumu pomje zadnje poruke,no kako mi je vjerna ekipa ovdje(roby27,The_Fichek...)

prije nešto manje od tri godine pomogla kupiti laptop s kojim sam iznimno zadovoljan sada trebam pomoć oko tebleta.

 

Kao što je vidljivo iz naslova teme tražim tablet sa windows os-om,može 10-tka,ali i 8.1.Naime kako sam dosta u pokretu tokom dana,faks i posao

te svaki dan u krug dosta mi je nezgodno nositi laptop,a još teže koristiti ga  za neke standardne aktivnosti -čitanje mailova,uređvanje dokumenta,orgaizaciju

rasporeda te i što mi je najbitnije za učenje.Kako mi je mobitel za te potrebe dosta loše rješenje odlučio sam se kupiti tablet i to sa windows sustavom,

upravo jer mi je bitno korištenje ms office-a,organizacija dokumenata u foldere i slično što na Androidu nebi mogao raditi baš na toj razini.Znači bilo kakvo

igranje igrica je isključeno,no bilo bi sigurno korištenja primjerice skype-a i youtube-a pa mi je i sama kvaliteta display-a dosta bitna.

 

Specifikacija :

Ekran - sve između 9" i 11" je odlično

      - rezolucija po mogućnosti 1920 x 1080(Full Hd),no zadovoljit ću se i s 1280 x 800

memorija - 2GB,4 bi bilo idealno

OS - Windows

kamera - prednja mi je bitnija,idealno bi bilo 5MP,no  u redu je i 2MP

+ tipkovnica ( može biti ili dock ili odvojeno sa bluetooth tipkovnicom) - ako je preporuka bez docka bilo bi odlično ako imate preporuku za neku solidnu tipkovnicu

 

budžet : 2600 +/- 200kn ( bez tipkovnice)

 

U vidu trenutno : Lenovo Miix 310-10

To je ono što sam ja pronašao,no po recenzijama vidim da ima dosta mana,jako zrcaljenje ekrana,kritični zvučnici te niska rezolucija.

 

Više tražim preporuke za soluciju "običnog" tableta s boljim specifikacijma od navdenog pa bi ja lako nabavio tipkovnicu,no dobrodošla je i

preporuka s ovakvim hibridnim tipom,dapače.

 

 

Hvala vam

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 9:57 (Perkan55).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice