7000 mAH baterija za SGS3

poruka: 7
|
čitano: 2.225
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
7000 mAH baterija za SGS3
https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
 
1 1 hvala 1
14 godina
offline
7000 mAH baterija za SGS3

Baš me zanima kakve je kvalitete kad košta 35$.

I mogao si osim linka napisati 2-3 rečenice, ili barem citirati iz teksta. 

Insanity? Let's try.. | HTC 8X :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 7000 mAH baterija za SGS3
Radi se o extended bateriji koja povecava debljinu uredaja za dobrih 2 cm i koja nije podrzana od kernela pa mob ostane cvilit na 1% a zapravo je na 200% (u odnosu na stock)

I time se pale neka automatska ogranicenja, a ako nije dobar kernel/ROM zna se automatski i ugasit na 0-1% (makar ima jos ful puno kapaciteta) i vise ne da upalit ako nije na punjacu.

Tako da je ovo bezveze, 3500 mAh je sasvim dovoljno i ima kernela koji je podrzavaju, a uredaj ne izgleda debilno i debelo...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: 7000 mAH baterija za SGS3
kratos091 kaže...

Baš me zanima kakve je kvalitete kad košta 35$.

I mogao si osim linka napisati 2-3 rečenice, ili barem citirati iz teksta. 

Moguce da i odlicne. Tko bi rekao.

Evo ti primjer, nije isti, ali je slican. Kupio sam na ebayu za 34$ externu bateriju da mogu puniti mobitel i tablet ( USB 1 = 1A , USB 2 = 2.1A ---- Ampera ).

10400mAh. Prvo sam mislio da je plastika neko smece cisto, ali kad je doslo. Ostao sam zapanjen kako je odlicno napravljeno. Jos imam i ledicu za osvjetljenje {#}..

LED indikator koliko % baterije ima u punjacu. I to neka ljeva marka ( nije čing čong ). Uostalom, samsungove baterije su u ovom externom punjacu.

Nije isti primjer, ali slicno je. Neke stvari ne trebaju puno doci da bi bile kvalitetne.

( Kupio OTG kabel za Tab 2  i platio 5$.. ne radi drugi vec... kupio OTG kabel za 1.8 $ i radi prvi )

 

 

Mitch kaže...
Radi se o extended bateriji koja povecava debljinu uredaja za dobrih 2 cm i koja nije podrzana od kernela pa mob ostane cvilit na 1% a zapravo je na 200% (u odnosu na stock)

I time se pale neka automatska ogranicenja, a ako nije dobar kernel/ROM zna se automatski i ugasit na 0-1% (makar ima jos ful puno kapaciteta) i vise ne da upalit ako nije na punjacu.

Tako da je ovo bezveze, 3500 mAh je sasvim dovoljno i ima kernela koji je podrzavaju, a uredaj ne izgleda debilno i debelo...

Vidio sam to slicno i za iphone 4 davno. Izgledao kao tank sa tim.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2013 21:05 (Fake_Alert).
14 godina
offline
Re: 7000 mAH baterija za SGS3
je li to samo meni malo lici na
Nokiu ili ? :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: 7000 mAH baterija za SGS3
berzerker kaže...
je li to samo meni malo lici na
Nokiu ili ? :)

  Nes tipa 5800 FatXpress Music

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
16 godina
offline
7000 mAH baterija za SGS3

Koliko godina ima osoba koja je pisala članak, 16?
Sramotno. 

Apropos baterije - zašto ne? kome treba visoka autonomija - mada, onda možda izbor telefona nije najsretniji... :)

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2013 18:34 (Father_Dougal).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice