Bulldozeri u dućanima!

poruka: 11
|
čitano: 2.120
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Bulldozeri u dućanima!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2011 16:54 (kurt).
 
2 1 hvala 6
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bulldozeri u dućanima!

Napokon!!! A cijena je bas fer... me gonna buy!

13 godina
neaktivan
offline
Bulldozeri u dućanima!

3g garancije, lijepo, hm hm..cijena isto fer, ADM i Protis valjda stotinjak kn jeftinije.{#}  Propustio sam, koje već ploče sigurno podržavaju bdozer? Samo uz nadogradnju Biosa.

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bulldozeri u dućanima!
thedream kaže...

3g garancije, lijepo, hm hm..cijena isto fer, ADM i Protis valjda stotinjak kn jeftinije.{#} Propustio sam, koje već ploče sigurno podržavaju bdozer? Samo uz nadogradnju Biosa.

mislim da sve osim asrocka

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2011 8:05 (kurt).
14 godina
neaktivan
offline
Bulldozeri u dućanima!

Asrock je odustao od Buldi biosa?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bulldozeri u dućanima!
Leryan kaže...

Asrock je odustao od Buldi biosa?

kolko ja znam da

12 godina
offline
Bulldozeri u dućanima!

http://hardwarebase.net/vijesti/6056/asrock-i-msi-bulldozer-kompatibilne-ploce

 

Koliko ja vidim podrska je tu, osima ako se sto nije promijenilo u zadnjih tjedan dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bulldozeri u dućanima!

Eh, a ja bas imam plocu na koju su tutnili novi bios, obojali socket i prozvali je am3+ plocom... Naravno da nece izdati za moju vulgaris bios jer im se onda ova "nova" ne bi prodavala!

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bulldozeri u dućanima!
filterini kaže...

http://hardwarebase.net/vijesti/6056/asrock-i-msi-bulldozer-kompatibilne-ploce

 

Koliko ja vidim podrska je tu, osima ako se sto nije promijenilo u zadnjih tjedan dana.

prije su svi govorili da neće podržavati sad se možda promjenilo,nisam siguran sto posto

14 godina
offline
Bulldozeri u dućanima!

Nije da je ova tema potrebna al et, u temi o Buldožderima, već tjedan dana netko svaki dan stavi link iz ADM-a, uglavnom, cjena je preskupa za ono što nudi, skuplji je od i5 2500K a lošiji, tako da se nepa šta baš raspravljat i veselit!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bulldozeri u dućanima!
Ivsa kaže...

Nije da je ova tema potrebna al et, u temi o Buldožderima, već tjedan dana netko svaki dan stavi link iz ADM-a, uglavnom, cjena je preskupa za ono što nudi, skuplji je od i5 2500K a lošiji, tako da se nepa šta baš raspravljat i veselit!?

tam je previše poruka i mislim da je tema beskorisna,u tom moru poruka bi bar trebali stavit navažnije u prvi post

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice