Nokia HERE mape dostupne na Androidu

poruka: 29
|
čitano: 10.029
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nokia HERE beta mape dostupne na Androidu

Procurile su Nokijine HERE mape za Android. Iako je najavljena suradnja Nokije i Samsunga, ove mape u beti rade na svakom 4+ Androidu, a ne samo na Samsungovom hardveru.

http://www.androidpolice.com/2014/09/29/nokias-here-maps-for-android-beta-apk-leaked-works-fine-on-non-samsung-hardware/li

 

*naravno, ukoliko ih želite instalirati, morat ćete uključiti instalaciju paketa trećih strana i vjerovati ovoj aplikaciji

**instalirao na 4.4.4, radi odlično, offline mapa hrvatske 200-njak MB

 

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 0:25 (hrvooje).
 
0 0 hvala 6
13 godina
offline
Re: Nokia HERE beta mape dostupne na Androidu
hrvooje kaže...

Procurile su Nokijine HERE mape za Android. Iako je najavljena suradnja Nokije i Samsunga, ove mape u beti rade na svakom 4+ Androidu, a ne samo na Samsungovom hardveru.

http://www.androidpolice.com/2014/09/29/nokias-here-maps-for-android-beta-apk-leaked-works-fine-on-non-samsung-hardware/li

 

*naravno, ukoliko ih želite instalirati, morat ćete uključiti instalaciju paketa trećih strana i vjerovati ovoj aplikaciji

**instalirao na 4.4.4, radi odlično, offline mapa hrvatske 200-njak MB

 

Ne valja ti link..
Evo ispravnog 

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
15 godina
neaktivan
offline
Nokia HERE mape dostupne na Androidu

jel to bolje od gmapsa?

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Nokia HERE mape dostupne na Androidu
Vesperian kaže...

jel to bolje od gmapsa?

meni jeste..mozes ukucati cilj,i automatski ti proracuna rutu puta,pjesice ili autom...gmaps je vizualno atraktivniji,ali ne moze rutu proracunavati,kad probas,aktivira Here maps kao aplikaciju za to..

12 godina
odjavljen
offline
Nokia HERE mape dostupne na Androidu

koristim MapFactor: GPS Navigation aplikaciju te osm free mape,aplikacija kao takva ima nekih dobrih stvari kao sto su mjerenje brzine automobila,al sama tocnost odnosno dostupnost soping centara,ducana,caffe barova,hotela i ostalog nije neka,zanima me ako zamjenim sa ovim appom sto cu sve dobiti sa njim?Može li mjeriti brzinu automobila te naci dodatne pogodnosti na mapi tipa benziskih crpki i gore navedenih lokacija...

Zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia HERE mape dostupne na Androidu

ne moze scrollat do hrvatske... nemoze uopće scrollat da skinem mapu

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Nokia HERE mape dostupne na Androidu

um da li bi mi itko mogao odgovoriti na pitanje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia HERE mape dostupne na Androidu
Nitro233 kaže...

koristim MapFactor: GPS Navigation aplikaciju te osm free mape,aplikacija kao takva ima nekih dobrih stvari kao sto su mjerenje brzine automobila,al sama tocnost odnosno dostupnost soping centara,ducana,caffe barova,hotela i ostalog nije neka,zanima me ako zamjenim sa ovim appom sto cu sve dobiti sa njim?Može li mjeriti brzinu automobila te naci dodatne pogodnosti na mapi tipa benziskih crpki i gore navedenih lokacija...

Zahvaljujem

 

Nitro233 kaže...

um da li bi mi itko mogao odgovoriti na pitanje?

Sad neznam tocno za tu aplikaciju, ak kod mene na nokiji te mape prilikom voznje prikazuju brzinu auta, takoder imaju ugradena i ogranicenja brzina na pojedinim cestama na sto te takoder upozorava prilikom prekorcenja(naravno ukoliko ne iskljucis opciju, mozes cak i staviti da te upozori na ogranicenje brzine + 10km/h sto je ajmo reci tolerancija) takoder na mapama mozes naci vecinu ducana(shoping centre sigurno posto male ducane proalazi), hoteli, restorani, kafici, bolnice, ljekare, crkve, muzeje i neznam sta sve ne.

Kao navigacija, jako je pouzdana, nikad te ne vodi u jednosmjernu ulicu s krive strane ko sto mi se to dogadalo s nekim android navigacijama, ponekad te vodi po malo duzoj ruti, al nista pretjerano(10 km max na dugim relacijama), a i to mozes izbjeci ako stavis kuda zelis prolaziti.

:D
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia HERE mape dostupne na Androidu
Nitro233 kaže...

um da li bi mi itko mogao odgovoriti na pitanje?

Downloadiraj i instaliraj si aplikaciju i bit će ti odgovorena sva pitanja ;) 

Life is too short to remove USB safely
14 godina
offline
Re: Nokia HERE mape dostupne na Androidu
hrvooje kaže...
Nitro233 kaže...

um da li bi mi itko mogao odgovoriti na pitanje?

Downloadiraj i instaliraj si aplikaciju i bit će ti odgovorena sva pitanja ;) 

Ili da ti olaksamo, nema bolje {#}

:D
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia HERE mape dostupne na Androidu
duhonja kaže...
Vesperian kaže...

jel to bolje od gmapsa?

meni jeste..mozes ukucati cilj,i automatski ti proracuna rutu puta,pjesice ili autom...gmaps je vizualno atraktivniji,ali ne moze rutu proracunavati,kad probas,aktivira Here maps kao aplikaciju za to..

Bolji je utom što to radi offline. Ne moraš u roaming kad si u inozemstvu, nego doma skineš mape. Google nema opciju skidanja mape cijele države, možeš samo pojedino područje i to ne možeš offline pretraživač, također nemaš turn by turn offline. 

Life is too short to remove USB safely
16 godina
offline
Nokia HERE mape dostupne na Androidu

Meni iz nekog razloga ne radi na Sony XZ. Kaže nešto tipa This application has expired... Na Nexusu 7 (2012) radi, ali nema HR glas.

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia HERE mape dostupne na Androidu
Veliki Brat kaže...

Meni iz nekog razloga ne radi na Sony XZ. Kaže nešto tipa This application has expired... Na Nexusu 7 (2012) radi, ali nema HR glas.

Prva beta je istekla, moraš instalirati drugu 

http://www.apkmirror.com/apk/nokia/here-beta/here-beta-1-0-beta-2-apk/

 

Da, Nema još hr glas

Life is too short to remove USB safely
16 godina
offline
Re: Nokia HERE mape dostupne na Androidu
hrvooje kaže...
Prva beta je istekla, moraš instalirati drugu

Interesantiš. Istu sam stavio na oba uređaja. Sada sam probao drugu na XZ i - radi.

Gledam te!
12 godina
odjavljen
offline
Nokia HERE mape dostupne na Androidu

jel vama kad skidate hr mape krene i ostane onako na 20% zivcira me stoji tako vec 10 minuta a nezz jel skida il nesto stopa?

 
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Nokia HERE mape dostupne na Androidu

nebi nikom preporucio ovu aplikaciju brate kako me "shebala" na skretanju za autocestu,u po autoceste je automatski skinila redovnu prijasnju rutu i pribacila na okolni put odnosno drzavnu cestu,da nisam poznavao put produzio bi u nekoj pripiz**dini, i naravano ja nastavio autocestom a ono javlja route cannot be calculated i izbaci me,mislim koji k**,tek kad sam siša na brzu cestu error nestao i sve radilo normalno,al ono nemojte se iznenadit ako uopce ne odradi rutu koja je prekalkulirana i pocme izvodit piz**darije na sred puta i to duzeg,ma hebes to...

Uz to kako dovraga nalazi lokacije tipa kafici,hoteli,shopovi i ostalo stalno mi javlja da nemoze pronac nista kad odaberem :/ koristim  HERE Beta 1.0 beta-174

 
0 4 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Nokia HERE mape dostupne na Androidu
Nitro233 kaže...

nebi nikom preporucio ovu aplikaciju brate kako me "shebala" na skretanju za autocestu,u po autoceste je automatski skinila redovnu prijasnju rutu i pribacila na okolni put odnosno drzavnu cestu,da nisam poznavao put produzio bi u nekoj pripiz**dini, i naravano ja nastavio autocestom a ono javlja route cannot be calculated i izbaci me,mislim koji k**,tek kad sam siša na brzu cestu error nestao i sve radilo normalno,al ono nemojte se iznenadit ako uopce ne odradi rutu koja je prekalkulirana i pocme izvodit piz**darije na sred puta i to duzeg,ma hebes to...

Uz to kako dovraga nalazi lokacije tipa kafici,hoteli,shopovi i ostalo stalno mi javlja da nemoze pronac nista kad odaberem :/ koristim  HERE Beta 1.0 beta-174

Za to ti sluzi HERE DRIVE...HERE MAPS ti je nes posve drugo..

12 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia HERE mape dostupne na Androidu
duhonja kaže...
Nitro233 kaže...

nebi nikom preporucio ovu aplikaciju brate kako me "shebala" na skretanju za autocestu,u po autoceste je automatski skinila redovnu prijasnju rutu i pribacila na okolni put odnosno drzavnu cestu,da nisam poznavao put produzio bi u nekoj pripiz**dini, i naravano ja nastavio autocestom a ono javlja route cannot be calculated i izbaci me,mislim koji k**,tek kad sam siša na brzu cestu error nestao i sve radilo normalno,al ono nemojte se iznenadit ako uopce ne odradi rutu koja je prekalkulirana i pocme izvodit piz**darije na sred puta i to duzeg,ma hebes to...

Uz to kako dovraga nalazi lokacije tipa kafici,hoteli,shopovi i ostalo stalno mi javlja da nemoze pronac nista kad odaberem :/ koristim  HERE Beta 1.0 beta-174

Za to ti sluzi HERE DRIVE...HERE MAPS ti je nes posve drugo..

a neznam jesi udario glavom negdi pa sad to izjavljujes,naime nakon sta ukucas rutu u here beta stavis da se vozis autom i ubaci te u navigaciju putem odnosno autom,di ti mjeri sa lijeve strane brzinu,svira kad prilazis ogranicenje,plavom  crtom je oznacena tvoja ruta u sredini je arrival odnosno ETA i sa desne minute koliko se vozis,i sve to fino radi dok te na sri hebene autoceste ruta A1/E65/71 pokusava pribacit da skrenes desno u neku pripi*dinu i to samo od sebe,a kad to ne napravis vec nastavis svojim putem koji znas da je tocan,izbaci ti route cannot be found i error window, koji je stajao sve dok nisam sišao sa autoceste i dosao na brzu cestu pa je onda dosao sebi i ponovo normalno proradio ..Moje je pitanje zasto to radi?

12 godina
odjavljen
offline
Nokia HERE mape dostupne na Androidu

vidim neznas ni ti pa nemos odgovorit,naime mape su ok,al navigacija izvodi svasta na cesti i sad me bas muci zbog cega to...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia HERE mape dostupne na Androidu
Nitro233 kaže...

vidim neznas ni ti pa nemos odgovorit,naime mape su ok,al navigacija izvodi svasta na cesti i sad me bas muci zbog cega to...

Meni na nokiji navigacija radi savrseno, mozda je krivo portano ili nesto slicno?

:D
15 godina
offline
Re: Nokia HERE mape dostupne na Androidu

beta radi ok (nije toliko brza i glatka kao na nokiama ali valjda jer je jos beta..), mozda je do mobitela tj. gps koji nitro233 ima

16 godina
neaktivan
offline
Nokia HERE mape dostupne na Androidu

samo treba isključit opciju traffic, tako je rekao nitro i poslije je sve ok.

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.10.2014 8:31 (hrvooje).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia HERE mape dostupne na Androidu

Možda ti je u postavkama rute isključen autoput.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia HERE mape dostupne na Androidu

Možda ti je u postavkama rute isključen autoput. Ovo je upućeno za "Nitro233"

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.10.2014 12:16 (zoran_k).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia HERE mape dostupne na Androidu
hrvooje kaže...

samo treba isključit opciju traffic, tako je rekao nitro i poslije je sve ok.

da sve je radila to opcija traffic,navigacija uredno radi u hrvatskoj,sloveniji i austriji :),ko urica!

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2014 19:56 (Nitro233).
12 godina
odjavljen
offline
Nokia HERE mape dostupne na Androidu

jedna prijmjedba na mape,nisu updateane tako da cak nisu stavljene neke novogradnje u splitu(adrese a i nema zgrada na mapi),te postoji mogucnost da upravo radi toga vas uvede u jednosmjernu ulicu,stoga oprezno

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia HERE mape dostupne na Androidu
Life is too short to remove USB safely
 
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Nokia HERE mape dostupne na Androidu
Super zadovoljan!

Ovaj battery-hogging GMaps napokon izbrisan
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hrhttp://500px.com/mihovilm
15 godina
offline
Nokia HERE mape dostupne na Androidu

JEl ima itko ideju kako da napravim rutu da me ne vodi kroz druge drzave, kad stavim rutu od slavonije do mora, uvijeek al bas uvijek me vodi kroz bosnu i to sve tri rute, a to ne zelim, dali je to moguce promijenit ikako ili here ide u smeće..

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice