RTL uveo 16:9!

poruka: 137
|
čitano: 27.625
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

UFFF, valja kupovat novi TV

Želi li netko moj Žiro račun ???

harry
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Igor kaže...
Cevi kaže...

  Možda ti je tv 16:10 formata?!

Nisam ni znao da to postoji.

Pa u biti i ne postoji. To su u stvari LCD monitori namijenjeni računalima sa TV tunerom ugrađenim. TV je ili 4:3 ili 16:9, ili onaj Philipsov koliko, 21:9 :) no on je više namijenjen gledanju filmova.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
13 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

Sad če Šeherezada biti 16:9 bit če veselja.

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

koje su to krete*cine idi*ti i sta sad da naprave ovi koji imaju 4:3 tv bace ih u smece ja ne mislim kupit novi tv nema sanse imam u kuci  4 obicna i jedan lcd tv i da ja sad resim ovva 4 da nebi dosta su nas sj,e,ba*i sa ovim dvbt prijamnikom kao nema vise lose slike i tih gluposti otkad ja imam taj prijamnik svaki drugi dan sam na krovu  riktam antenu  a nisam na krov iso narednih 16 godina debili sve unistavaju kako bi prodali :(

 
0 14 hvala 0
15 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
made kaže...

koje su to krete*cine idi*ti i sta sad da naprave ovi koji imaju 4:3 tv bace ih u smece ja ne mislim kupit novi tv nema sanse imam u kuci  4 obicna i jedan lcd tv i da ja sad resim ovva 4 da nebi dosta su nas sj,e,ba*i sa ovim dvbt prijamnikom kao nema vise lose slike i tih gluposti otkad ja imam taj prijamnik svaki drugi dan sam na krovu  riktam antenu  a nisam na krov iso narednih 16 godina debili sve unistavaju kako bi prodali :(

nerazumijem zasto ih sad vrijedas ??

 

Vec se znalo prije 2 godine da kad se potpuno prebaci dvb da ce krenuti 16:9, najjaci su mi ovi sta se hvale super kompovima i onda se živciraju što nemaju tv

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
13 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Mitch kaže...
made kaže...

koje su to krete*cine idi*ti i sta sad da naprave ovi koji imaju 4:3 tv bace ih u smece ja ne mislim kupit novi tv nema sanse imam u kuci  4 obicna i jedan lcd tv i da ja sad resim ovva 4 da nebi dosta su nas sj,e,ba*i sa ovim dvbt prijamnikom kao nema vise lose slike i tih gluposti otkad ja imam taj prijamnik svaki drugi dan sam na krovu  riktam antenu  a nisam na krov iso narednih 16 godina debili sve unistavaju kako bi prodali :(

nerazumijem zasto ih sad vrijedas ??

 

Vec se znalo prije 2 godine da kad se potpuno prebaci dvb da ce krenuti 16:9, najjaci su mi ovi sta se hvale super kompovima i onda se živciraju što nemaju tv

Tko se hvalio "kompom"?

Pa vredam ih zato jer sve cine za novce ova digitalna tv su  uveli da ljudi kupuju te prijamnike da bi slika bila bolja(losa)  mos mislit a i sta ima sad znaci to 16:9 sta su uveli nego da skupe jos malo para tako dam ljudi sad moraju kupovat nove televizije po meni potpuno nepotrebno!

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.1.2011 19:07 (made).
14 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

Lol, sad su likovi spljošteni...

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
made kaže...

 

Tko se hvalio "kompom"?

Pa vredam ih zato jer sve cine za novce ova digitalna tv su  uveli da ljudi kupuju te prijamnike da bi slika bila bolja(losa)  mos mislit a i sta ima sad znaci to 16:9 sta su uveli nego da skupe jos malo para tako dam ljudi sad moraju kupovat nove televizije po meni potpuno nepotrebno!

I tako je većina njihovog programa 16:9, ali se prenosila u 4:3 (crne crte gore i dolje).

Vama (4:3 owneri) i dalje sve isto, a nama je sada dosta bolje.

 

A sad ovo drugo, hd televizori več godinama postoje. u svijetu će još malo početi 3D programi, a kod nas se buniš za "običan" 16:9??

 

Po toj logici svi bi imali još uvjek crno bjele tv-e jer ono, da se bezveze ne kupuje novi tv.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
16 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
nailer kaže...
made kaže...

 

Tko se hvalio "kompom"?

Pa vredam ih zato jer sve cine za novce ova digitalna tv su  uveli da ljudi kupuju te prijamnike da bi slika bila bolja(losa)  mos mislit a i sta ima sad znaci to 16:9 sta su uveli nego da skupe jos malo para tako dam ljudi sad moraju kupovat nove televizije po meni potpuno nepotrebno!

I tako je većina njihovog programa 16:9, ali se prenosila u 4:3 (crne crte gore i dolje).

Vama (4:3 owneri) i dalje sve isto, a nama je sada dosta bolje.

 

A sad ovo drugo, hd televizori več godinama postoje. u svijetu će još malo početi 3D programi, a kod nas se buniš za "običan" 16:9??

 

Po toj logici svi bi imali još uvjek crno bjele tv-e jer ono, da se bezveze ne kupuje novi tv.

Vec je valjda bilo i vrjeme da se ide na 16-9, a ne da kusurimo s 4-3 ko da smo zadnje šuše sve ima svoj kraj treba ic naprijed a ne kukat tam di ne treba svašta.{#}{#}

13 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
nailer kaže...
made kaže...

 

Tko se hvalio "kompom"?

Pa vredam ih zato jer sve cine za novce ova digitalna tv su  uveli da ljudi kupuju te prijamnike da bi slika bila bolja(losa)  mos mislit a i sta ima sad znaci to 16:9 sta su uveli nego da skupe jos malo para tako dam ljudi sad moraju kupovat nove televizije po meni potpuno nepotrebno!

I tako je većina njihovog programa 16:9, ali se prenosila u 4:3 (crne crte gore i dolje).

Vama (4:3 owneri) i dalje sve isto, a nama je sada dosta bolje.

 

A sad ovo drugo, hd televizori več godinama postoje. u svijetu će još malo početi 3D programi, a kod nas se buniš za "običan" 16:9??

 

Po toj logici svi bi imali još uvjek crno bjele tv-e jer ono, da se bezveze ne kupuje novi tv.

kao prvo  nama 4:3 ownerima nije nista isto slika je sva spljostena i prijevod se bas i ne vidi citati

kao drugo nisam ja reko da je bzv kupovat nove tv bas naprotiv i ja bi zelio novi tv ali sad su sjeb**ali nas koji imaju puno tv ja da sad idem kupovat novih 4 16:9 tv doso bi me 10k-15k kn a di su jos osatli troskovi(privatni)!

15 godina
offline
RTL uveo 16:9!

Prosječan televizor (kvalitetan) košta oko 6000 kn, ostalo su reklame, mi se bunimo što smo nerazvijeni a baš zbog tebe i jesmo takvi !

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
 
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
made kaže...

kao prvo  nama 4:3 ownerima nije nista isto slika je sva spljostena i prijevod se bas i ne vidi citati

kao drugo nisam ja reko da je bzv kupovat nove tv bas naprotiv i ja bi zelio novi tv ali sad su sjeb**ali nas koji imaju puno tv ja da sad idem kupovat novih 4 16:9 tv doso bi me 10k-15k kn a di su jos osatli troskovi(privatni)!

namjesti si letterbox prikaz.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
15 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
nailer kaže...
made kaže...

kao prvo  nama 4:3 ownerima nije nista isto slika je sva spljostena i prijevod se bas i ne vidi citati

kao drugo nisam ja reko da je bzv kupovat nove tv bas naprotiv i ja bi zelio novi tv ali sad su sjeb**ali nas koji imaju puno tv ja da sad idem kupovat novih 4 16:9 tv doso bi me 10k-15k kn a di su jos osatli troskovi(privatni)!

namjesti si letterbox prikaz.

ili jedostavno ccd, zgubit će ovo sastrane ali baš me briga

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
13 godina
offline
RTL uveo 16:9!

Možete kupit solidan LCD TV za 2500kn. Ja sam sebi lglh3000 nabavio za 2200kn tj. 1800 bez PDV-a.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Mitch kaže...

Prosječan televizor (kvalitetan) košta oko 6000 kn, ostalo su reklame, mi se bunimo što smo nerazvijeni a baš zbog tebe i jesmo takvi !

e stvarno {#} sto nemam mjesecni prihod veci od 10k kuna i sto ne vozim porsche koji trosi 20 l/km

 

 

 

po ovome tvome znaci 4 tv * 6000 bi bilo 24000 kn ako me matematika jos dobro sluzi!

 

nailer probo sam stavit na 4:3 LB al nista al svjedeno hvala !

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.1.2011 19:35 (made).
15 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
made kaže...
Mitch kaže...

Prosječan televizor (kvalitetan) košta oko 6000 kn, ostalo su reklame, mi se bunimo što smo nerazvijeni a baš zbog tebe i jesmo takvi !

e stvarno {#} sto nemam mjesecni prihod veci od 10k kuna i sto ne vozim porsche koji trosi 20 l/km

 

 

 

po ovome tvome znaci 4 tv * 6000 bi bilo 24000 kn ako me matematika jos dobro sluzi!

  šta tebi stvarno treba 4 tv-a odjednom u istom stanu + 1 lcd koji već imaš ?

 

šta ih u WC stavljaš ?

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
13 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

Lol....još ja vidim nekako raširenija slika..hhh....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

A niko nije primjetio da je font kod prevoda filmova sada tanji ?

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.1.2011 19:42 (ulinsky).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
ulinsky kaže...

A niko nije primjetio da je font kod prevoda filmova sada tanji ?

pa jesmo, pisalo se o tome, samo što o 16:9 ima već 5 tema

^^TROLLBUSTER^^ Xfire : mihovil13 Sretna Nova 2011. ! !
13 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
Mitch kaže...
made kaže...
Mitch kaže...

Prosječan televizor (kvalitetan) košta oko 6000 kn, ostalo su reklame, mi se bunimo što smo nerazvijeni a baš zbog tebe i jesmo takvi !

e stvarno {#} sto nemam mjesecni prihod veci od 10k kuna i sto ne vozim porsche koji trosi 20 l/km

 

 

 

po ovome tvome znaci 4 tv * 6000 bi bilo 24000 kn ako me matematika jos dobro sluzi!

 šta tebi stvarno treba 4 tv-a odjednom u istom stanu + 1 lcd koji već imaš ?

 

šta ih u WC stavljaš ?

nije stan kuća je i da treba mi jer nas u kuci ima 12-tero !!

ajd dobro  sad zbog ovog sranja odose 5000 kn uzel bum sam jednu lcd  nek ove dve obicne ostanu al kaj sam onda kupoval bzv dvbt prijamnike kad sve ove lcd imaju svoje :S

14 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

da li zna netko kada ce Nova i HRT u 16:9?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RTL uveo 16:9!

tehnologija ide naprijed, ali plaće kasne...

 

zivjela Hrvatska

Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
DarioGTI kaže...

tehnologija ide naprijed, ali plaće kasne...

 

zivjela Hrvatska

e bravo to sam ja htio reci svim onim silnim postovima bas to samo nisam mogo nac prave rijeci !!

 

16 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

Bez uvrede svima, ali bilo je dosta vremena za prelazak na "nove" tv-e. (Plasma, LCD, LED)

Uostalom nitko vas netjera na prelazak, bit će vam "ružnija slika, ali ako su dosad vlasnici "novih" tv-a mogli trpiti, nevidim zašto vi nemožete neko vrijeme.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RTL uveo 16:9!

Već poduže vrijeme ne gledam naše programe osim kada tu i tamo pogledam dnevnik i vijesti... jedna riječ katastrofa..

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RTL uveo 16:9!

E ovako...kod nas u BiH sa odašiljača Biokovo, HRT 1 je u 16:9 a HRT 2 u 4:3 formatu....pa mi se kod HRT 1 slika kao zumirana, posjedujem LG plazmu 42PJ350...pa mi to nije jasno, namješteno je 16:9 način slike....ako neko zna pomoć bio bi mu zahvalan....

Pro Deo Et Patria
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RTL uveo 16:9!

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEAH bravo bravo!!!!! Hrvatska je IPAK bogata zemlja jel!? i sreća pa nije recesijska godina!?

bilo je već i vrijeme, BOLJE su i ovakve stvari nego da bi se možda kupile obične televizije obiteljima koje gledam na mojoj običnoj 4:3 televiziji kojima je želja imati kupaonu!!!???

IPAK je mislim ovo bolje nek se vidi RASKOŠ!!!!!!!!!!

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: RTL uveo 16:9!
nailer kaže...

Bez uvrede svima, ali bilo je dosta vremena za prelazak na "nove" tv-e. (Plasma, LCD, LED)

Uostalom nitko vas netjera na prelazak, bit će vam "ružnija slika, ali ako su dosad vlasnici "novih" tv-a mogli trpiti, nevidim zašto vi nemožete neko vrijeme.

da, da imaš ti pravo!!!! Evo gasim moju 4:3 tv, sjedam u svoj CLK55 amg i idem u rent-a-car posudit kombi s kojim krećem u Tower da si kupim najnoviju 16:9 plazmu s ambient lightom....

NEZNAM, STVARNO NEZNAM KAKO SE TOGA PRIJE NISAM SJETIO A SAD MORAM ŽURIT......... {#}

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
15 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!

Bilo je i vrijeme da uvedu tako nešto... Previše se čekalo na to. Oće Doma TV i Rtl2 odma biti u 16:9?

13 godina
neaktivan
offline
RE: RTL uveo 16:9!
crowap kaže...

Bilo je i vrijeme da uvedu tako nešto... Previše se čekalo na to. Oće Doma TV i Rtl2 odma biti u 16:9?

da

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice