Kako će umrijeti PC gaming

poruka: 687
|
čitano: 115.007
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kako će umrijeti PC gaming

Ha glavno da je nesto bubnuo.

Recimo ja jednog poznam koji jako puno provodi pred Xbox 360 i igra.

On se jako dobro informira o igrama (ima stranice za to)

A isto tako o pc igrama.

Uglavnom toliko bljuvotina u ovom threadu da je to strava.

I to vecinom djeca za koju je Tetris vec prestrasan i nebi ga smjeli igrat poslije 19 sati

+-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+ |B|a|d| |t|o| |t|h|e| |B|o|n|e| +-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
Sinatra kaže...

Peroslav, igrači na konzolama su znatno, znatno, znatno zahtjevnije tržište od PC igrača.

Čekaj, pokušavaš njegovu izjavu obezvrijediti svojom koja je u srži identična?

 

Fail.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2011 14:24 (Danny_HR).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
Danny_HR kaže...
Peroslav kaže...

po meni je ovo puno logičniji razlog "smrti igranja na PCu". prosječni konzolaš ne čita forume, ne čita recenzije, ne grunta, ne čeka

rasprodaje, ne zamara se sa gameplay klipićima itd itd itd. već jednostavno iskešira lovu za svako smeće. logično je da ćeš svoj proizvod

pokušati progurati kod takve publike. PC igraču je jednostavno puno teže uzet novce. Pa makar bio i 100% pošten.

Ovo je tolko retardirana izjava da mi je malo neugodno što ti odgovaram.

 

Ali, ako je prosječni PC igrač inteligentan onoliko koliko je ovaj tvoj ispljuvak od riječi, pod hitno razbijam računalo i više nikad neću igrati na PC.

oprosti što sam te uvrijedio jer se očito igraš i na konzolama pa iz nekog neobjašnjivog razloga

mjerilo radiš po sebi; ali sam uvjeren da debela većina klinaca koji kupuju CODove i slične

naslove ne čitaju recenzije, ne čekaju rasprodaje i ne gledaju youtube klipiće naslova prije nego

što ih kupe. sigurno ne u americi. mi siromašni hrvati koji vagamo svaku kunu možda to i radimo.

 

16 godina
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
Peroslav kaže...

oprosti što sam te uvrijedio jer se očito igraš i na konzolama pa iz nekog neobjašnjivog razloga

mjerilo radiš po sebi; ali sam uvjeren da debela većina klinaca koji kupuju CODove i slične

naslove ne čitaju recenzije, ne čekaju rasprodaje i ne gledaju youtube klipiće naslova prije nego

što ih kupe. sigurno ne u americi. mi siromašni hrvati koji vagamo svaku kunu možda to i radimo.

 

Zašto? Zato što su Ameri glupi? Još jedna od neosnovanih generalizacija.

Svi, svugdje gledaju na što će potrošit lovu. Neovisno o platformi na kojoj igraju igači su podjednako zahtjevni, što se kvalitete igre tiče.

 

 

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
Peroslav kaže...

oprosti što sam te uvrijedio jer se očito igraš i na konzolama pa iz nekog neobjašnjivog razloga

mjerilo radiš po sebi; ali sam uvjeren da debela većina klinaca koji kupuju CODove i slične

naslove ne čitaju recenzije, ne čekaju rasprodaje i ne gledaju youtube klipiće naslova prije nego

što ih kupe. sigurno ne u americi. mi siromašni hrvati koji vagamo svaku kunu možda to i radimo.

 

gle moj sogor je njemac i ima dobru placu (radi u Bosch-u)

I love mu ne fali ali svejedno gleda,trazi,usporediva cijene.....

Nema to veze sa siromasan ili ne.

Ako si siromasan jednostavno nemas love ni za konzolu a kamoli za igre.

A ko ne usporediva cijene je tupan kakvog nema.

To nema veze dal ima love ili ne

+-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+ |B|a|d| |t|o| |t|h|e| |B|o|n|e| +-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
Danny_HR kaže...
Sinatra kaže...

Peroslav, igrači na konzolama su znatno, znatno, znatno zahtjevnije tržište od PC igrača. Prosječnu igru poput Prototypea su PC igrači dizali u nebesa, dok o daleko superiornom Infamousu mogu samo sanjati.

Čekaj, pokušavaš njegovu izjavu obezvrijediti svojom koja je u srži identična?

 

Fail.

Nipošto. Ja ne mislim da su na PC-u nedojebani klinci. Radi se o presjeku igrači koji su umorni čekati kvalitetu koja se na platformi više nikad neće pojaviti. Pinokio je pojeo piratske kruške, pa je sad i kora dobra kad je opet gladan.

15 godina
neaktivan
offline
Kako će umrijeti PC gaming

Sinatra nhf ali jedino šta primjećujem iz tvoje dvije teme je da si frustriran piratima.

Nakraju se tema svede na moraliziranje o piratluku i raspravu pc vs. konzole.

Mene čisto zaboli tko i šta piratizira. Zgadile su mi se i igre, konzole, pc, igranje zbog komentara na forumu.

Sve što pišeš je prožvakano pa valjda 100 puta. Originali će se kupovat bez obzira na stupanj piratstva i gaming na pc-ju neće izumrijet, piratizirat će se i dalje, konzole će se modificirat i igre za njih se i će se i dalje skidat sa torent stranica.

I opet, sve se svodi na moraliziranje i riječ KRADEM!

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
 
15 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
LUXX kaže...
Peroslav kaže...

 

 

gle moj sogor je njemac i ima dobru placu (radi u Bosch-u)

I love mu ne fali ali svejedno gleda,trazi,usporediva cijene.....

Nema to veze sa siromasan ili ne.

Ako si siromasan jednostavno nemas love ni za konzolu a kamoli za igre.

A ko ne usporediva cijene je tupan kakvog nema.

To nema veze dal ima love ili ne

Taj čovjek i ima para zato što pazi gdje će ih potrošiti. Oni koji se razbacuju ili to rade tuđim parama (razmažena djeca) ili brzo ostaju bez njih.

Kad malo bolje upoznaš ljude koji su stalno "bez love" onda skužiš da jako često troše bez kriterija i na pi**rije npr. dignu kredit za novi auto na 7 godina s ratom od skoro pola plaće. To onom tvom Nijemcu nikad ne bi palo na pamet.

 

16 godina
neaktivan
offline
Kako će umrijeti PC gaming

Ha on vozi BMW 316i (E30) iz 1988-me godine :D

ne pije, pusi samo 10 cigareta na dan, slabo cak i jede.

Di on lovu trosi pitaj boga.

Tehniku vjerojatno.

Svake godine dolazi nova ogromna plazma, surround sistem,pc stalno obnavlja...

+-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+ |B|a|d| |t|o| |t|h|e| |B|o|n|e| +-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
Tvrdy kaže...

Najbolji primjer kako se vremena mijenjaju je upravo taj sa Valve i PS3. Prvo nisu htjeli ni čuti za PS3, rekli su da je to neperspektivna platforma i da ne misle razvijati za nju, da bi jednog dana Gabe osvanuo na nekoj konferenciji i počeo pričati o nadolazećim PS3 naslovima. Tko se promijenio - PS3 ili Gabe? U poslu nema emocija, treba opstati na tržištu i ono što je jučer bilo nezamislivo, ako danas pomaže opstanku firme, postaje itekako zamislivo. 

I otkantajte već jednom taj PC elitizam i "glupe konzolaške klince" i slična sranja. I ugledajte se na prosječnog kućnog console gamera - on ne razmišlja kako ima najmoćniju opremu, kako je superioran tamo nekom drugom, kako je faca jer sve skida besplatno, kako su se zle korporacije urotile protiv njega. On se jednostavno IGRA.

i ja se jednostavno i besplatno igram. nisam opterecen drugima i na cemu se oni igraju. preferiram pc i da sad odem otvoriti temu na kojoj cu pljuvati po konzolama, ajfonima, francuskim autima, slavonskoj kuhinji... posjetio bi psihijatra.

imam i novu konzolu koja skuplja prasinu cak i sad kad joj je probivena zastita. ponekad s drustvom bacim na PES ili sam odvozim koju GT5 ali nekako mi nije gust ko sto mi je prije bio. a da se s nekom gljivicom natezem za headshot ili da to stroj radi umjesto mene, ne pada mi na pamet, o strategijama da ne govorim. ima nekih naslova koji su konzolaska ekskluziva i koje bi volio odigrat i mozda bi ih kupio/skinuo ali s druge strane opet ima toliko dobrih pc naslova koje nisam odigrao jer nemam vremena tako da se ne osjecam zakinutim.

Krivo si me razumio. ni najmanja namjera mi nije potcjenjivati nekoga niti se smatram nekom elitom,  jer zna se zasto je dobar PC skupa stvar. to je uredjaj koji izmedju ostalog omogucava najbolji igraci dozivljaj. nervira me samo kako neki ljudi pomalo opsesivno iznose svoje bezvezne stavove. zasto jednostavno ne moze bit sretan u svojim mislima i ne spominjati nesto, sto po njegovim postovima, nije vrijedno spomena. 

 

14 godina
offline
Kako će umrijeti PC gaming

Dosadni ste više s tim "umiranjem" pc gaminga a pogotovo ti Sinatra. Siluješ to po forumu da je to neviđeno. To što vi možda želite ne znači da će se i ostvarit.

 

 

P.S. Što više čitam tvoj prvi post Sinatra to si kontam da imaš nekakvih problema.Neznam kakvih ali nešto ne štima. Ko to se zamjerio i si čim,tko te prosvjetlio..i s čim {#} nemam pojma

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2011 14:39 (Kill Frenzy).
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
Sinatra kaže...
Danny_HR kaže...
Sinatra kaže...

Peroslav, igrači na konzolama su znatno, znatno, znatno zahtjevnije tržište od PC igrača. Prosječnu igru poput Prototypea su PC igrači dizali u nebesa, dok o daleko superiornom Infamousu mogu samo sanjati.

Čekaj, pokušavaš njegovu izjavu obezvrijediti svojom koja je u srži identična?

 

Fail.

Nipošto. Ja ne mislim da su na PC-u nedojebani klinci. Radi se o presjeku igrači koji su umorni čekati kvalitetu koja se na platformi više nikad neće pojaviti. Pinokio je pojeo piratske kruške, pa je sad i kora dobra kad je opet gladan.

logično. jer nedojebani klinci nebi nikad igrali:

 

12938721937 x guitar hero, 12349384 x mario. mario kart, mario ide u školu, mario trči za gljivama, mario kopa nos i gađa gljive,

mario trči i skuplja kovanice 65, super dance central, super duper dance central 2, superčaga turbo wii remote fun, just dance turbo

edition, mega turbo rock band, fifa "istakoiprošlaalisanovimslikamaigrača" 2011, nba "istakoiprije" 2011, itd itd itd.

 

sve ovo imaš redovno na top listama najprodavanijih konzolaških igara.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
Tvrdy kaže...
LUXX kaže...
Peroslav kaže...

 

 

gle moj sogor je njemac i ima dobru placu (radi u Bosch-u)

I love mu ne fali ali svejedno gleda,trazi,usporediva cijene.....

Nema to veze sa siromasan ili ne.

Ako si siromasan jednostavno nemas love ni za konzolu a kamoli za igre.

A ko ne usporediva cijene je tupan kakvog nema.

To nema veze dal ima love ili ne

Taj čovjek i ima para zato što pazi gdje će ih potrošiti. Oni koji se razbacuju ili to rade tuđim parama (razmažena djeca) ili brzo ostaju bez njih.

Kad malo bolje upoznaš ljude koji su stalno "bez love" onda skužiš da jako često troše bez kriterija i na pi**rije npr. dignu kredit za novi auto na 7 godina s ratom od skoro pola plaće. To onom tvom Nijemcu nikad ne bi palo na pamet.

 

jok. taj čovjek ima para jer živi u njemačkoj i jer radi u Boschu. A na 5 eura kojih će uštedit na igri gleda jer je škrt. Tolko o tome.

13 godina
protjeran
offline
Kako će umrijeti PC gaming

petroslave, vise vrijedi jedan mario world od svega sto je prosle godine izaslo za pc i konzolu zajedno. gamer sam vec 25godina i omalovazavanje marija je bogohuljenje.

 
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming

{#} ali 139 ne slaganja dosada nisam vidio. mislim da ti to Sinatra sve govori i da ovu temu nisi trebao otvarat,samo da si pogledao taj podatak

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
Peroslav kaže...

 

jok. taj čovjek ima para jer živi u njemačkoj i jer radi u Boschu. A na 5 eura kojih će uštedit na igri gleda jer je škrt. Tolko o tome.

da a ti ga znas bolje od mene jelda?

Skrt je?

Nebi reko poznavajuci njegove poklone mom klincu, rodendanske poklone nama, poznavajuci njegovu potrosnju kad izlazi....

Predobro ga poznam da bi mogao rec da je skrt.

I ovdje svako gleda na cijenu i usporeduje.

I ja ne zivim lose pa usporedujem cijene a nisam skrt.

Ovdje je to jednostavno normalno.

Nas narod je tu jos zadrt pa misli ako se cijenka u ducanu da ce ljudi mislit da je skrt ili siromasan.

Ovdje njemac dode sa 2000€ u ducan kupit televizor (na primjer) i cijenka se za par eura.

Zasto ne?

Zasto nebi platio manje?

Cak je i zakonom dozvoljeno.

I tako svi ovdje misle.

Nema to sa skrtoscu veze nego pazit na novac.

Zasto platit previse kad negdje drugdje dobis jeftinije.

Jos hrvati moraju puno ucit.

I mi bi u EU?

Pa pokopat ce nas ako ne pocnemo koristit ono sto se zove mozak

+-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+ |B|a|d| |t|o| |t|h|e| |B|o|n|e| +-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+
13 godina
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
Ja mislim da nece umrjet i tome pridonosi stvar da su tako jednako skupe igre za PS3(xbox ne pratim).Neki stari naslovi drze cijenu po godinu dana tu. Isto tako mislim da ce prave simulacije medju prvima umrijet.
- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
14 godina
protjeran
offline
Kako će umrijeti PC gaming

nema šanse da će piratstvo iskorijenit...mogu se napravit neki potezi glede zaštite kopiranja ili stavljanja na net (i oni koji stavljau su pirati, ne smao mi koji skidamo, ne???) ali svaka zaštita će bit probijena i opet status quo!

ali po meni cijene igrara su enormno skupe...ako ifu na mlađu publiku, koji teenovac će dati par svojih đeparaca za 1 igru (cca 500kn)  kad ima još brdo stvari na koje moe i mora potrošiti đeparac (na kondome ih baš i ne troše ali na alkohol i te kako...)..

ili ja koji imam malo dijete i radije ću njemu kupiti nešto a igru skinuti skoro pa đabe...ionako ću je preći jednom i to je to...

kad bi prek neta imali kakvu online authorizaciju pa uplati i igraj a da ne kupuješ fizičku igru (DVD) koliko dugo oš ali samo jednom. (ko videoteka).

sad nemojte reć da to nije opcija jer kao nemaju svi net!! moda u RH nemaju ali kome je RH mjerilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
ivanoile kaže...
Ja mislim da nece umrjet i tome pridonosi stvar da su tako jednako skupe igre za PS3(xbox ne pratim).Neki stari naslovi drze cijenu po godinu dana tu. Isto tako mislim da ce prave simulacije medju prvima umrijet.

ma nece nista umrijet, osim ako sve skupa sa nama ne ode u 3pm.

16 godina
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming

najbolji su mi ovi što imaju 3000kn za Intel Quad core, a nemaju za igre, a ja imam AMD Phenom 550 i imam novaca za igre

 

Ekipa, za razliku u cijeni mogli ste na rasprodajama na Steamu uzet jedno 50 igara

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
LUXX kaže...
Peroslav kaže...

 

jok. taj čovjek ima para jer živi u njemačkoj i jer radi u Boschu. A na 5 eura kojih će uštedit na igri gleda jer je škrt. Tolko o tome.

da a ti ga znas bolje od mene jelda?

Skrt je?

Nebi reko poznavajuci njegove poklone mom klincu, rodendanske poklone nama, poznavajuci njegovu potrosnju kad izlazi....

Predobro ga poznam da bi mogao rec da je skrt.

I ovdje svako gleda na cijenu i usporeduje.

I ja ne zivim lose pa usporedujem cijene a nisam skrt.

Ovdje je to jednostavno normalno.

Nas narod je tu jos zadrt pa misli ako se cijenka u ducanu da ce ljudi mislit da je skrt ili siromasan.

Ovdje njemac dode sa 2000€ u ducan kupit televizor (na primjer) i cijenka se za par eura.

Zasto ne?

Zasto nebi platio manje?

Cak je i zakonom dozvoljeno.

I tako svi ovdje misle.

Nema to sa skrtoscu veze nego pazit na novac.

Zasto platit previse kad negdje drugdje dobis jeftinije.

Jos hrvati moraju puno ucit.

I mi bi u EU?

Pa pokopat ce nas ako ne pocnemo koristit ono sto se zove mozak

znači tajna nije u njemačkoj i boschu. tajna je u fakin cjenkanju.

OK DOBRO DA ZNAM!

14 godina
offline
Kako će umrijeti PC gaming

PC gaming neće propasti iz dva prosta razloga : 1.AMD , 2.Nvidia {#}.

Ako treba oni će i sami razvijati igre samo da nam masno naplate grafički hardver.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako će umrijeti PC gaming

igre su skupe onima koji kupuju originale i/ili nemaju para.

ja sam kupio samo par originala u životu i to je to ,a i ne planiram ih u budućnosti kupovati. dati 350kn za neki original kojeg za par sati mogu skinuti sa torrenta i normalno igrati?

 

PC gaming sigurno neće umrijeti

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
Peroslav kaže...

znači tajna nije u njemačkoj i boschu. tajna je u fakin cjenkanju.

OK DOBRO DA ZNAM!

tajna je u tome da ti ili nezelis kuzit neke stvari ili nemozes.

Nema veze dal imas love ili ne.

Ovdje se cijenka SVAKO!

 

Frend od mog sogora radi isto u boschu i kad je kupovo televizor kupio je najvecu plazmu koju je nasao ( mislim da je platio oko 10k eura)

i zamisli........samo zato sto se cijenkao dali su mu jos i samsung monitor za pc (24inch) zabadava.

Dakle ako se ovdje cijenkas ili ces proc jeftinije ili ces jos nesto dobit uz to sto si kupio.

To nema veze sa lovom nego sa pameti.

Zasto nebi dobio vise za tvoju lovu?

+-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+ |B|a|d| |t|o| |t|h|e| |B|o|n|e| +-+-+-+ +-+-+ +-+-+-+ +-+-+-+-+
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
LUXX kaže...
Peroslav kaže...

znači tajna nije u njemačkoj i boschu. tajna je u fakin cjenkanju.

OK DOBRO DA ZNAM!

pusti ga.. taj vjerovatno jos nije zaradio svoje pare...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
dv14 kaže...

igre su skupe onima koji kupuju originale i/ili nemaju para.

ja sam kupio samo par originala u životu i to je to ,a i ne planiram ih u budućnosti kupovati. dati 350kn za neki original kojeg za par sati mogu skinuti sa torrenta i normalno igrati?

 

PC gaming sigurno neće umrijeti

Sukob interesa. Nitko neće kupovati igre, a one će se nastavljati razvijati. Tko će ih proizvoditi besplatno? Šumske vile koje žive od sunčevih zraka?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
dv14 kaže...

igre su skupe onima koji kupuju originale i/ili nemaju para.

ja sam kupio samo par originala u životu i to je to ,a i ne planiram ih u budućnosti kupovati. dati 350kn za neki original kojeg za par sati mogu skinuti sa torrenta i normalno igrati?

 

PC gaming sigurno neće umrijeti

uglavnom da rezimiramo:

 

ja nemam veliku plaću. ali opet kupujem puno originalnih igara. i u načelu sam protiv piratiziranja materijala koji to ne zaslužuje.

ali mislim da je iluzorno u hrvatskim prilikama očekivati kupnju originala po svjetskim cijenama. pa kolko 350 kn znači meni, a kolko

nekom šveđanu ili fincu? nije i ne može biti isto. razlike u standardu su enormne. neke igre jednostavno hrvatu ne vrijede kolko

koštaju. te se igre skinu, odigraju za dan-dva i zaborave. da imam plaću 20000 kn vjerovatno ne bi u životu skinuo torrent.

što se tiče naklapanja o smrti pc gaminga sve je to samo naklapanje. pc je preraširen i presvestran uređaj od kojeg živi previše

proizvođača igraćeg hardvera da bi propao. steam je probio led digitalnoj prodaji i siguran sam da će se njegova zarada kroz u

idućim godinama povećavati a ne smanjivati kako bi naš drug sinatra htio. a osim toga uz steam postoje još hrpa drugih servisa

digitalne prodaje kojih će biti sve više i više. o usporedbi pc igrača i onih na konzolama neću jer bumo se opet posvađali. uživajte.

 

 

13 godina
protjeran
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
Sinatra kaže...

Sukob interesa. Nitko neće kupovati igre, a one će se nastavljati razvijati. Tko će ih proizvoditi besplatno? Šumske vile koje žive od sunčevih zraka?

zar ti stvarno ne mozes shvatit da piratstvo postoji od kad i gaming?

15 godina
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
Sinatra kaže...
dv14 kaže...

igre su skupe onima koji kupuju originale i/ili nemaju para.

ja sam kupio samo par originala u životu i to je to ,a i ne planiram ih u budućnosti kupovati. dati 350kn za neki original kojeg za par sati mogu skinuti sa torrenta i normalno igrati?

 

PC gaming sigurno neće umrijeti

Sukob interesa. Nitko neće kupovati igre, a one će se nastavljati razvijati. Tko će ih proizvoditi besplatno? Šumske vile koje žive od sunčevih zraka?

Oni to ne kuze. Zasto se trudis?

Nesto mi se dogadja. Dopiydilo mi je piydit :(
14 godina
offline
Re: Kako će umrijeti PC gaming
LUXX kaže...
Peroslav kaže...

znači tajna nije u njemačkoj i boschu. tajna je u fakin cjenkanju.

OK DOBRO DA ZNAM!

tajna je u tome da ti ili nezelis kuzit neke stvari ili nemozes.

Nema veze dal imas love ili ne.

Ovdje se cijenka SVAKO!

 

Frend od mog sogora radi isto u boschu i kad je kupovo televizor kupio je najvecu plazmu koju je nasao ( mislim da je platio oko 10k eura)

i zamisli........samo zato sto se cijenkao dali su mu jos i samsung monitor za pc (24inch) zabadava.

Dakle ako se ovdje cijenkas ili ces proc jeftinije ili ces jos nesto dobit uz to sto si kupio.

To nema veze sa lovom nego sa pameti.

Zasto nebi dobio vise za tvoju lovu?

Imas pravo naravno da uvjek treba izvuci sto vise za svoju lovu, poanta sinatra stalno tupi kako je piratstvo lose kako su hackeri losi,kako se ima novaca i moze se ucvjek sve kupiti...Recimo ovako imas dijete i on naravno ima prijatelje i njegovi prijatelji imaju ps3,xbox360... ali TI nemas odakle svom djeteu kupiti sve konzole i sve igre koje on zeli a znas da ce ih igrati maximalno 1mj i traziti drugu i samo mi objasni kako bi ti djetetu rekao nemoze sine/kceri zato sto cemo samo kupovati originale!? onaj tko si moze kupiti original neka kupi ili ako igra vrijedi novaca slobodno tako ja radim ali da platim 250kn za igru koja nudi 5h gameplay-a nema sanse! one cijene su preorder cijene i zeznuo sam se nekoliko puta sa time i necu to vise nikada raditi! Recimo sad sam imao blackops preorder i otkazao tjedan dana prije nego je izasla a navodno je sve super trebalo biti dode igra toliko zbugirana da je to strasno moj frend ima i7,6gb rama,5850 i njemu steka!???? isto je napravio preorder i sad je bacio novce u vjetar posto je igra steam only i nemoze je prodati zasto? Activision je medu najvecim lopovima uvaljuju istu igru po tko zna koji put ali ljudi kupuju masovno bas me zanima zasto je to tako? samo zbog MP koji je ispraniji svaki put sve vise! nemojte me krivo shvatiti COD mi je jedna od najdrazih igara i najvise sam vremena proveo uz taj serial ali cudno je to sto sad igram left for dead2 koji sam kupio za sicu i nudi mi vise zabave nego ostale igre... i da sam znao odmah da je igra toliko zabavna kupio bi ju odmah po punoj cijeni! isto tako imam half life serijal na steamu sve Prince of persia igre ...svaka igra koja me je zabavila ili iznenadila sa inovativnoscu sam kupio pa tako i world of goo,machinarium... Dok recimo far cry 2 sam kupio u preorderu i pozalio svake kune...

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice