Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

poruka: 249
|
čitano: 46.135
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje".
7 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
matrix777 kaže...

Poanta je o kojoj kolega govori, da BEZBROJ GB UVIJEK plaćaš najmanje 169kn.

 

To je kao da T com pusti ponudu da max tv svi programi koštaju 2kn, ali je UVJET da uzmeš njihovu optiku i telefon, pa plaćaš 300+ račune za njihove usluge. Hoćeš reći da te max tv košta 2kn? 

 

Ponuda bi bila relalna da vrijedi i za bonaše, dakle kupiš bon za 100kn i aktiviraš bezbroj gb za 84kn. S ostalih 16kn radiš što te volja, u tom slučaju BEZBROJ GB košta 84kn.

 

Netko troši 100min za pozive/mj, tako da mu je ova ponuda iznimno skupa, jer 85kn plaća tih 100min.

 

13 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

A pa ljudi moji, dobro jutro! 

 
2 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
baniciki kaže...
matrix777 kaže...

 To je kao da T com pusti ponudu da max tv svi programi koštaju 2kn, ali je UVJET da uzmeš njihovu optiku i telefon, pa plaćaš 300+ račune za njihove usluge. Hoćeš reći da te max tv košta 2kn? 

 A nego koliko košta onda MaxTV nego dvije kune?

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
9 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
JozoBozo121 kaže...

 A nego koliko košta onda MaxTV nego dvije kune?

Ti i dalje nekužiš o čemu se radi?

 

Čovjek pita u kontekstu za mjesečni račun, koliko mora plaćati i koliko će mu dolaziti na naplatu. Da bi koristio BEZBROJ GB moraš plaćati 169kn mj račun, da li sam u pravu? Jesam. E pa onda može ponuda biti i ovakva, BEZBORJ GB košta 2kn, uz uvjet tarife raspali koja stoji 167kn. Ti ne kužiš "igru riječi", odnosno stavke na računu? 

 

Da li bi ti u mom opisanom slučaju uzeo max tv za 2kn? Mislim, fenomenalna ponuda za tebe, zar ne?

 

Daleko od toga da ponuda nije "izvrsna", ja to nigdje ne osporavam, samo ukazujem koliko se novaca mora izdvojiti mjesečno, odnosno koliko će biti evidentirano po računu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.4.2017 19:38 (matrix777).
13 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

Zato postoji naš dragi internet, služba za korisnike i prodajno mjesto gdje se korisnik može informirati o ponudi (što će kad tad morati ako će htjeti koristiti uslugu). 

 

TV reklama reklamira samo neograničen internet. Ja u reklami nisam čuo da se negdje spominju razgovori i SMS stoga je i prikazana cijena, cijena interneta.

9 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

Marko :D 

 

Super za tebe, neću govoriti u množini, no skužio sam da promoviraš taj tele 2, ne kažem da je to loše, no ako želiš biti pošten sugovornik, onda imaj imalo poštenja pa reci koliko iznosi mj račun. Ili si njihova neošišana ovca pa pušiš takvu raspodjelu stavki po računu?

 

Pitanje i za tebe: da li bi uzeo max tv za 2kn u gore opisanom slučaju?

13 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
matrix777 kaže...

Marko :D 

 

Super za tebe, neću govoriti u množini, no skužio sam da promoviraš taj tele 2, ne kažem da je to loše, no ako želiš biti pošten sugovornik, onda imaj imalo poštenja pa reci koliko iznosi mj račun. Ili si njihova neošišana ovca pa pušiš takvu raspodjelu stavki po računu?

 

Pitanje i za tebe: da li bi uzeo max tv za 2kn u gore opisanom slučaju?

Ne promoviram nikoga, samo pomažem forumašima ako nešto trebaju. Isto tako, mislim da je ovo odlična opcija.

 

Što se tiče cijene, klik. Odaberi što te zanima i sa strane ti piše cijena. To je bez mobilnog uređaja, naravno.

Ako bi mi MAXtv trebao, uzeo bi ga, ali bi se isto tako i prije raspitao o cijeni, te se malo više informirao.

 

  • Jel Tele2 promovirao samo internet? Je.
  • Je li u reklami promovirao razgovore i SMS? Nije.
  • Je li prikazao cijenu samo interneta? Je.
  • Je li napisao da je dostupno uz određene tarife? Je.

 

Ja tu ne vidim problem.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.4.2017 20:01 (Marko :D).
9 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

Ja ne govorim o tv reklami, pobogu. Govorimo o iznosu mjesečnog računa.

 

Možeš li shvatiti da je nekome wau kad vidi da za 84kn može surfati neograničeno na mobitelu, no kad shvati da račun ipak nije 84, nego 169, više mu nije tako wau, iako nijedan operater ne nudi jeftinije . ne znači da je ponuda svima primamljiva. Pogotovo onima koji potroše 4,5GB mjesečno. 

13 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

Again, to je cijena samo interneta i tako je svugdje navedeno. Isto tako, lijepo piše da je za potrebno imati jednu od ponuđenih tarifa, pa se može pretpostaviti da će račun biti skuplji.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.4.2017 20:10 (Marko :D).
9 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

To je točno, čovjeku sam objasnio da će mu računi iznositi najmanje 169kn, a to je i pitao, to je to.

14 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Premium kod HT-a. Neogranićeno prema HT + 5000 minuta prema ostalima, neogranićen SMS, čak 10GB neta. 399kn. Vip XXL+ Neograničeno prema vip i ostalima. neograničeni SMS. Čak 8GB neta + 1GB u webshopu. 300kn. Ako vam neodgovara ovo izvolite ovo. Gospodo.
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
matrix777 kaže...

I ovo je dobar "osvrt" što kolega kaže. Što se dogodi ako si recimo u nekom streamu na mobu i potrošiš tih 5GB, nisi uspio poslati SMS na vrijeme i potrošiš recimo 1GB "van paketa". To znači dodatne troškove po računu?!?! 

 

Super za HAKOM, ali bi tele2 to trebao automatizirati da sve svaki put nakon potrošenih 5GB ili "G B automatizmom produžava na još 2GB ili automatizmom šalje sms ako već tako treba. Ovako ipak postoji način za dodatne troškove, a tobože imaš i plaćaš u tarifi sve flat.

 

Mislim da ne treba žuriti s ovom ponudom, kao ni s ponudom pokućnog interneta, jer ovo nije akcija, ovo je redovna ponuda, tako da možemo očekivati dodatne "akcije".

 Nemaš nikakvih dodatnih troškova, SMS šalješ nakon što potrošiš prvih 5GB unutar 24 sata (i poslije svaka 2GB) jer nakon toga ostaješ bez mobilnog interneta dok ne potvrdiš da želiš nastastaviti surfati, dakle, ne možeš ne poslati SMS na vrijeme.

 

Ukupni mjesečni račun za tarifu BEZBROJ GB zajedno s tarifom RASPALI je 169 kn, i meni bi više odgovaralo da nisam morao prelaziti na tarifu RASPALI, jer je to uvjet za tarifu BEZBROJ GB, ali račun će mi svejedno biti manji jer sam skoro svaki mjesec morao kupovati dodatne pakete GB.

Ako ti ne odgovara ne koristiš i to je to, koristiš ono što bolje odgovara tvojim potrebama/mogućnostima.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Marko :D kaže...
matrix777 kaže...

Marko :D 

 

Super za tebe, neću govoriti u množini, no skužio sam da promoviraš taj tele 2, ne kažem da je to loše, no ako želiš biti pošten sugovornik, onda imaj imalo poštenja pa reci koliko iznosi mj račun. Ili si njihova neošišana ovca pa pušiš takvu raspodjelu stavki po računu?

 

Pitanje i za tebe: da li bi uzeo max tv za 2kn u gore opisanom slučaju?

Ne promoviram nikoga, samo pomažem forumašima ako nešto trebaju. Isto tako, mislim da je ovo odlična opcija.

 

Što se tiče cijene, klik. Odaberi što te zanima i sa strane ti piše cijena. To je bez mobilnog uređaja, naravno.

Ako bi mi MAXtv trebao, uzeo bi ga, ali bi se isto tako i prije raspitao o cijeni, te se malo više informirao.

 

  • Jel Tele2 promovirao samo internet? Je.
  • Je li u reklami promovirao razgovore i SMS? Nije.
  • Je li prikazao cijenu samo interneta? Je.
  • Je li napisao da je dostupno uz određene tarife? Je.

 

Ja tu ne vidim problem.

 Pa nek mi onda da taj internet za 84 kune i to je to. Ne trebaju mi ni minute ni sms.

9 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Oldy kaže...
Premium kod HT-a. Neogranićeno prema HT + 5000 minuta prema ostalima, neogranićen SMS, čak 10GB neta. 399kn. Vip XXL+ Neograničeno prema vip i ostalima. neograničeni SMS. Čak 8GB neta + 1GB u webshopu. 300kn. Ako vam neodgovara ovo izvolite ovo. Gospodo.

 Istina, no uz te, ili niže tarife oni nude recimo HBO GO besplatno, što inače stoji 85kn/mj, ili Deezer, navigaciju, max tv sportski to go i sl, i dalje je to skupo. No pogledaj isto tako malo cijene mobitela uz te tarife što si naveo.

 

Svatko ima svoje, što mu odgovara i koristi. Ja recimo ostajem na Iskonu radi HBO GO, jer to svakodnevno koristim i kod njih je ta usluga najjeftinija. Dok mi mobilni flat interneta, uz wifi doma i na poslu, jednostavno ne treba. I ovih 1,6GB sa Bonbona, mi se jedan dobar dio prenosi u idući mjesec.

 

Super za ponudu no to je to što se dobiva. 

 

Nema HBO GO i sl kao extra.. 

14 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Ne zanima te i to je ok. Ima koga zanima. Mene ti HBO ne zanima jer od kad imam net filmove mi se ne da gledati. Rijetko koji pogledam, Sve teme su već snimili a nečije fantazije mi se ne gleda to odmah gasim.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

Jel i taj pokućni internet sa tim sms nakon 5 gb? Nikako da to skontam

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
NIJE
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
8 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

Ja stvarno ne znam koliko je teško za shvatiti da nešto što ima u nazivu flat (ravno, bez ograničenja) ne može imati nikakve if-then klauzule. Čim postoji bilo kakva granica - više nije flat. Uopće ne govorim da je to loša ponuda, da su Tele2 šupci ili ne znam kaj, samo velim da pojam flat ne ide uz tu tarifu i gotovo. U kakve škole danas idu ova djeca, kaj nigdje nitko nema sposobnost razumijevanja osnovnih pojmova? Kao što je netko već rekao, samo čekajte da se vrijeme dobivanja dodatnih 2gb protegne na 24 sata pa ću vam se smijati kako ste naivno slinili po natpisu flat, a niste čitali sitna slova.

Ja rekoh
Moj PC  
0 11 hvala 0
16 godina
offline
Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređaje

Ovdje ima pojedinaca koji bi pljuvali i kad bi ponuda bila za 1kn. I da ne moraš nikakvu poruku poslati.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
@Feudalac Gdje si ti vidio da tarifa u nazivu ima "flat"?
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Feudalac kaže...

Ja stvarno ne znam koliko je teško za shvatiti da nešto što ima u nazivu flat (ravno, bez ograničenja) ne može imati nikakve if-then klauzule. Čim postoji bilo kakva granica - više nije flat. Uopće ne govorim da je to loša ponuda, da su Tele2 šupci ili ne znam kaj, samo velim da pojam flat ne ide uz tu tarifu i gotovo. U kakve škole danas idu ova djeca, kaj nigdje nitko nema sposobnost razumijevanja osnovnih pojmova? Kao što je netko već rekao, samo čekajte da se vrijeme dobivanja dodatnih 2gb protegne na 24 sata pa ću vam se smijati kako ste naivno slinili po natpisu flat, a niste čitali sitna slova.

Kao prvo, nema nikakvog čekanja, internet se prekine, dođe ti poruka, ti odgovoriš nastavi i momentalno se nastavlja surfanje.

 

Kao drugo, škole nisu problem u ovom slučaju, nego tvoje kompliciranje i traženje nekakve dlake u jajetu. Flat je svaki internet koji nije ograničen po količini podataka u mjesecu, a da moraš nešto ekstra platiti. Jel moraš platiti nešto? Ne, stoga ne kenjaj. Ne sviđa ti se, dobro, ne moraš onda pisati 20 postova u kojima tvrdiš jedno te isto i pokušati ljudima u glavu ugurati svoje mišljenje koje je krivo.

 

P.S. Tarifa se zove Bezbroj GB.

 

Evo link za "neograničeni" internet u SAD-u http://sprint.co/2dWGGUN

Oni dobiju 23GB svaki mjesec, što je manje od 1GB dnevno. Ti od Tele2 dobiješ svaki dan 5GB koje je realno teško potrošiti osim ako preko mobitela želiš skidati nešto. Naravno, to je dio bez slanja poruka, ako imaš 15 sekundi da pošalješ poruku, kod Tele2 interneta imaš koliko hoćeš. I u SAD-u još ti ograniče video na 1080p, gaming na 8 Mbps, streamanje glazbe na 1.5 Mbps i P2P na 2G brzine ako potrošiš više od 10GB.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2017 9:10 (JozoBozo121).
8 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
JozoBozo121 kaže...

Kao prvo, nema nikakvog čekanja, internet se prekine, dođe ti poruka, ti odgovoriš nastavi i momentalno se nastavlja surfanje.

 

Kao drugo, škole nisu problem u ovom slučaju, nego tvoje kompliciranje i traženje nekakve dlake u jajetu. Flat je svaki internet koji nije ograničen po količini podataka u mjesecu, a da moraš nešto ekstra platiti. Jel moraš platiti nešto? Ne, stoga ne kenjaj. Ne sviđa ti se, dobro, ne moraš onda pisati 20 postova u kojima tvrdiš jedno te isto i pokušati ljudima u glavu ugurati svoje mišljenje koje je krivo.

 

P.S. Tarifa se zove Bezbroj GB.

 Moje mišljenje nije nimalo krivo samo ste svi digli na zadnje noge kao da vam vadim nokte na živo. Zašto pobogu, razgovaramo o komercijalnoj ponudi koju kako veliš možeš i ne moraš koristiti, ovisno o vlastitim potrebama i mogućnostima. I ne velim da je to loša tarifa, samo da ste zabrijali na neograničeno, a ograničeno je itekako.

 

Ja npr. koristim netflix 4k, to mi u prijevodu znači da na trećini filma sve stane, šalji poruku i onda 7-8 puta tako do kraja filma. Bezbroj? Daj me nemoj h...t u zdrav mozak.

Ja rekoh
13 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa

Onda ti ne možeš koristiti ni Vip ni B.net jer oni na svojim fiksnim uslugama isto imaju fair use i spuštaju ti brzinu ako prijeđeš 3 TB.

7 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Onda uzmi pokucni i nemas jebenih poruka kaj tu ne kuzis????? Vec 200000 puta smo napisali na pokucnom nema poruka i skidaj kolko oces, da ova tarifa na kartici s pozivima i porukama nije za skidanje neceg..

Jel sad na tcomu ili vipu gledas netflix? I kolko puta saljes poruku? A kolko filmova mozes pogledat s podatkovnim paketom?

Nadalje, sve kaj ima neko ogranicenje nije flat? Koji fiksni operater onda ima flat? Svi imaju brzinu ogranicenu, a neki imaju i "fair use"...


I jos nes, radije bi gledal netflix u 480p i imal 50 giga mjesecno za netflix i youtube nego gledal u 4k, slal poruke i imal neogranicenu kolicinu interneta?
8 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Marko :D kaže...

Onda ti ne možeš koristiti ni Vip ni B.net jer oni na svojim fiksnim uslugama isto imaju fair use i spuštaju ti brzinu ako prijeđeš 3 TB.

 tri terabajta je puno, nisam još u toj fazi i nadam se da nikad neću biti, iako djeca znaju dosta biti na youtubu, pogotovo po zimi, pa onda ostave upaljen tv satima a YT vrti sve redom...  Nije nikakav problem za redovno surfanje, ali ako si hoćeš pogledati plaćeni film u dobroj kvaliteti - sva ta priča o neograničenom brzo pada u vodu.

Ja rekoh
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Feudalac kaže...

 Moje mišljenje nije nimalo krivo samo ste svi digli na zadnje noge kao da vam vadim nokte na živo. Zašto pobogu, razgovaramo o komercijalnoj ponudi koju kako veliš možeš i ne moraš koristiti, ovisno o vlastitim potrebama i mogućnostima. I ne velim da je to loša tarifa, samo da ste zabrijali na neograničeno, a ograničeno je itekako.

 

Ja npr. koristim netflix 4k, to mi u prijevodu znači da na trećini filma sve stane, šalji poruku i onda 7-8 puta tako do kraja filma. Bezbroj? Daj me nemoj h...t u zdrav mozak.

 Kolega, koji to mobitel podržava Netflix u 4K? Klinci na Youtubeu? Meni se čini da ti pričaš o kućanstvu, a ne mobilnoj upotrebi. Ako je tako onda uzmeš Pokućni koji nema nikakvih poruka.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2017 10:28 (JozoBozo121).
8 godina
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
blackeagle29 kaže...

 
I jos nes, radije bi gledal netflix u 480p i imal 50 giga mjesecno za netflix i youtube nego gledal u 4k, slal poruke i imal neogranicenu kolicinu interneta?

Ja bih 30-tak mbita brzine bez ograničenja po količini ili vrsti prometa. To mi se pokazalo kao vrlo funkcionalno.

 

Ja rekoh
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Feudalac kaže...
blackeagle29 kaže...

 
I jos nes, radije bi gledal netflix u 480p i imal 50 giga mjesecno za netflix i youtube nego gledal u 4k, slal poruke i imal neogranicenu kolicinu interneta?

Ja bih 30-tak mbita brzine bez ograničenja po količini ili vrsti prometa. To mi se pokazalo kao vrlo funkcionalno.

 

U kojem telekomu to možeš dobiti?

Potpis ;)
7 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Feudalac kaže...

Ja stvarno ne znam koliko je teško za shvatiti da nešto što ima u nazivu flat (ravno, bez ograničenja) ne može imati nikakve if-then klauzule. Čim postoji bilo kakva granica - više nije flat. Uopće ne govorim da je to loša ponuda, da su Tele2 šupci ili ne znam kaj, samo velim da pojam flat ne ide uz tu tarifu i gotovo. U kakve škole danas idu ova djeca, kaj nigdje nitko nema sposobnost razumijevanja osnovnih pojmova? Kao što je netko već rekao, samo čekajte da se vrijeme dobivanja dodatnih 2gb protegne na 24 sata pa ću vam se smijati kako ste naivno slinili po natpisu flat, a niste čitali sitna slova.

 Svaki "FLAT" internet koji postoji u RH je ograničen...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: Flat internet stigao i na mobilne uređa
Ovaj FLAT nije zamjena za fiksnu liniju. Bilo tko tko streama full hd ili više rezolucije, tko igra zahtjevnije online igrice neće biti zadovoljan sa 2 GB sms prekidima svako toliko.
 
2 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice