OnePlus X

poruka: 164
|
čitano: 39.456
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: OnePlus X
Dual sim radi bez ikakvih problema....sve glatko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus X

He! oneplus x sposoban snimati 4K !

 

Čovjek sam slozio HAL ?? za kameru, fixao low-light snimanje i slikanje, čudo. Kaže za oneplus da nisu znali fixat neki bug bla bla... koga zanima više link ispod.

http://forum.xda-developers.com/oneplus-x/orig-development/mod-custom-camera-hal-4k-uhd-dci-30-fps-t3315382

 

4k sample

 

BF3, BF4: [G] Pamark
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2016 12:15 (pamark).
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus X

Koliko cesto obnavljaju zalihe? Ja bi si uzeo bijeli ali trenutno je out of stock.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus X

Pozdrav,

 

razmisljam o kupovini OnePlus X i super mi izgleda na slikama. Preferiram manje mobitele do 5", dosad mi je za oko zapeo Z5 Compact (znam da nije isti cjenovni rang).

Po specifikacijama je bolji i jaci od OnePlus X-a, ali mi se ne svijdja to sto je plastican i jako "debeo".

Zanima me ako ima netko tko ima iskustva da moze usporedit i jedan i drugi mobitel, pa mi da neki savjet ili preporuku. Vidim da vas dosta ima vec OnePlus X, svako misljenje je dobrodoslo.

Nisam neki zahtjevan korisnik, poruke, pozivi, surfanje, mailovi...

 

A.D.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus X

Još malo pa će početi izlaziti službeni Cyanogen nightly buildovi, tako kaže dev, jos imaju nekoliko commitova za odradit

 

Neslužbena verzija na xda je stable: CyanogenMod 13.x( Marshmallow 6)

http://forum.xda-developers.com/oneplus-x/orig-development/rom-cyanogenmod-13-x-oneplus-x-onyx-t3279784

BF3, BF4: [G] Pamark
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2016 14:47 (pamark).
 
1 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
OnePlus X

Pozdrav ljudi,stigao mi je telefon pre 2 nedelje,odradio sam update na 2.2.0 verziju odma i nakon par dana sam mi je ponudio update na 2.2.0-x verziju,imam sledeci problem a to je :

 

Kontakte sam svukao sa gmail naloga,kao sto sam radio do sada sa svim telefonima,neki brojevi imaju +385 a neki ne,ljudi koji me zovu i ako mi nisu zavedeni sa +385 nece da mi ispise njihovo ime,da li neko zna kako ovo da promenim a da ne moram svim kontaktima da dodeljujem +385?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus X

Mobitel je savrsen,dizajn je jako dobar samo ima malih problema u software-u,bolja podrska bi bila pozeljna.Sigurno neces pogrijesiti i ako kupis Z5 Compact,ali moja prednost ide Oneplus X jer je stvarno savrsen mobitel za ovu cijenu.

15 godina
offline
Re: OnePlus X
Z5 compact je po specifikacijama dosta bolji, ali nekako mi Oneplus X izgleda bolje. Mislim da će ipak bit OnePlus X. Thnx
A.D.
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus X
Pitanje za vlasnike ovog mobitela. Kako ste zadovoljni s mob i dali ste imali kakvih kvarova??
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus X

Koristio sam pre njega xiaomi redmi note 2 i meizu m2 note(meizu mi je bio bolji) i onda sam uzeo Oneplus x i odusevio se,meni je bolji od oba,radi jako lepo,ekran savrsen,baterija ceo dan bez problema,kamera po meni pravi odlicne fotografije,sve u svemu odlican telefon,za sada srecom nemam kvarova.

8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus X
Zanimljivo. I ja sam koristio redmi note 2,sad koristim meizu m2 note i također i meni je bolji od redmi note 2. Samo ja ću vjerojatno kupiti oneplus x u kini. Samo zbog gold modela
8 godina
neaktivan
offline
OnePlus X

Ja sam kupio beli sa zlatnim na gearbest-u u eu skladistu i stiglo mi na prijatelju u Nemacku,izasao me ravno 250 eura.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
OnePlus X

Poštovani,

 

da li Vam se nalazi Oneplus X na verziji OxygenOS 2.1.2 ili na 2.2.0? Da li vam mobitel prepoznaje SD karticu, ako da, da li možete prebacivati apps na SD card?

 

Lp

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus X
Prkelo kaže...

Poštovani,

 

da li Vam se nalazi Oneplus X na verziji OxygenOS 2.1.2 ili na 2.2.0? Da li vam mobitel prepoznaje SD karticu, ako da, da li možete prebacivati apps na SD card?

 

Lp

 Ja sam na dosta modificiranom 2.2.0, koliko sam procitao na raznim stranama, na Lolipopu se ne može trenutno prebacivati cijele aplikacije na sd karticu, eventualno storage pojedinih aplikacija koje ga mogu izmjestit na sd-card. Oneplus kamera uredno sprema slike i video na karticu.

Valjda pričekati službeni oxygen maršmeloouu.

BF3, BF4: [G] Pamark
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2016 12:47 (pamark).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice