Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.595.819
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
mario1990 kaže...

Meni je radio odlično nije bilo nikakvog lagga. Ako ti ne bude dobar, imaš šta isprobavati :P
 4.4.2..
 http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-qs-i9300-kk-t2755841

 Pa AOSP-e, na kraju imaš od saleta 4.3 stabilan kao kamen{#} 

Ma da sam ga isprobao prije Nexusa, garant bi bio zadovoljan, al taj Nexus je čudo jedno, kako razmazi čovjeka tom brzinom i fluidnošću :)

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Kako instalirati originalnu samsung kameru na aosp neatrom? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

ima tko kakvih iskustva sa punjačima?primjetil sam da bez obzira kaj imam priključen mobitel na punjač on mi se prilikom surfanja ili ako igram neku igru prazni.to mi se prije nije događalo tak da mislim da je vjerovatno punjač krivac.dal da uzmem na ebayu punjač ili bolje da kupim nekaj provjereno i skuplje tu kod nas?

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
jura kaže...

ima tko kakvih iskustva sa punjačima?primjetil sam da bez obzira kaj imam priključen mobitel na punjač on mi se prilikom surfanja ili ako igram neku igru prazni.to mi se prije nije događalo tak da mislim da je vjerovatno punjač krivac.dal da uzmem na ebayu punjač ili bolje da kupim nekaj provjereno i skuplje tu kod nas?

Nesto najgore za bateriju je to da se mob drzi na punjacu prilikom koristenja, pogotovo igranju igrica.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Almin94 kaže...
jura kaže...

ima tko kakvih iskustva sa punjačima?primjetil sam da bez obzira kaj imam priključen mobitel na punjač on mi se prilikom surfanja ili ako igram neku igru prazni.to mi se prije nije događalo tak da mislim da je vjerovatno punjač krivac.dal da uzmem na ebayu punjač ili bolje da kupim nekaj provjereno i skuplje tu kod nas?

Nesto najgore za bateriju je to da se mob drzi na punjacu prilikom koristenja, pogotovo igranju igrica.

A po čemu to molim te? ajd pojasni?

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pitanje :P
 Kupio sam novu bateriju, kako je puniti? Nisam ju još stavio u mob, pa kakva je procedura sa novim baterijama? 

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
mario1990 kaže...

Pitanje :P
 Kupio sam novu bateriju, kako je puniti? Nisam ju još stavio u mob, pa kakva je procedura sa novim baterijama? 

Prazniš do kraja, pa puniš do kraja, iako nove baterije ne pate od tih bolesti, u svakom slučaju si good to go.. Puniš kad želiš, prazniš kad želiš :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Marko1234 kaže...

Kako instalirati originalnu samsung kameru na aosp neatrom? 

Nikako :) Ne može stock kamera na AOSP.

De gustibus non est disputandum.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Probaj na play trgovini potražiti googleovu,možda je bolja od preinstalirane.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Kako komentirate bateriju? (privitak)

I još jedno pitanje, da li možete preporučiti "solidnu" Music Player aplikaciju, koja ima ok sučelje i neke mogućnosti, ova "Google Play Music" na AOSP mi nekako ne leži {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.11.2014 19:41 (Gale92).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pozdrav svima,

 

kupio sam neki standardni MHL TO HDMI kabal, i kada sam prikopčao s3 HDMI port ga nije prepoznao. Gledao sam neke tutorijale na netu, i vidim da svi spajanje vrše sa nekim posebnim adapterima za s3. Da li se uopće ovaj moj s3 može povezati na lcd sa ovim "običnim" kablom ili moram sa ebay-a naručivati specijalno za s3?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
diinnoo kaže...

Pozdrav svima,

 

kupio sam neki standardni MHL TO HDMI kabal, i kada sam prikopčao s3 HDMI port ga nije prepoznao. Gledao sam neke tutorijale na netu, i vidim da svi spajanje vrše sa nekim posebnim adapterima za s3. Da li se uopće ovaj moj s3 može povezati na lcd sa ovim "običnim" kablom ili moram sa ebay-a naručivati specijalno za s3?

treba ti posebni adapter 

If you want something done right, do it yourself
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Gale92 kaže...

Kako komentirate bateriju? (privitak)

I još jedno pitanje, da li možete preporučiti "solidnu" Music Player aplikaciju, koja ima ok sučelje i neke mogućnosti, ova "Google Play Music" na AOSP mi nekako ne leži {#}

Ajde nek si ga i ti konačno flashnuo,aleluja {#}{#}

 

Ovo je meni najbolji player, preporuka svima, ja imam paid verziju al ima i besplatna.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
diinnoo kaže...

Pozdrav svima,

 

kupio sam neki standardni MHL TO HDMI kabal, i kada sam prikopčao s3 HDMI port ga nije prepoznao. Gledao sam neke tutorijale na netu, i vidim da svi spajanje vrše sa nekim posebnim adapterima za s3. Da li se uopće ovaj moj s3 može povezati na lcd sa ovim "običnim" kablom ili moram sa ebay-a naručivati specijalno za s3?

Imam ja MHL adapter i S3. U njega uštekam punjač za mob, adapter u mob i hdmi u tv.  I odma radi.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Bolje vam je umjesto MHL-a uzeti Miracast,jer MHL za S3 radi samo sa tim uređajem,možda i sa nekim drugim od Samsunga mada nije sigurno, a Miracast može na bilo koji smartfon s androidom, još je k tome i bežični prijenos. 

If you want something done right, do it yourself
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

zanima me imal neko rijesenje za s3 trenutno mi je 4.3 android, orginal od samsunga ali koji god drugi pokusam staviti rom na njega 4.3, 4.4 probao sam i novi cak 5.0 nemam signala izbacuje poruku not registered on network

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.11.2014 3:21 (bajro91).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ima li netko problema sa mobilnim internetom na saletovom romu aosp, v8.0?

Od jutros mi ne radi, bratu isto. 

Mreza je tele2.

Resetirao sam mob, iskljucio, ono, mozda proradi, ali nije.

Sinoc sve uredno radilo.

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ja sam evo nazad na stock 4.1.2, naime nakon mnogo izgubljenih živaca i isprobavanja kojekakvih romova morao sam se vratiti na stock

Naime mob mi se znao par puta dnevno zablokirati, najmanje saletov aosp, a ovi drugi svakih par minuta

Nakon izgubljenih živaca sa stalnim hard resetom vratio sam se na ne toliko fluidan kao aosp ili cm ali u svakom slučaju puno bolje nego 4.3, odradio root i sada napokon normalno koristim mob 

 

Dakle svima koji imaju ikakve probleme i nemaju živaca to trpiti preporučam da odu na sammobile, skinu zadnju verziju 4.1.2, flashaju odinom i odrade root

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Miki77 kaže...

Ima li netko problema sa mobilnim internetom na saletovom romu aosp, v8.0?

Od jutros mi ne radi, bratu isto. 

Mreza je tele2.

Resetirao sam mob, iskljucio, ono, mozda proradi, ali nije.

Sinoc sve uredno radilo.

Imam stock 4.3.. Isti problem, ista mreža... Ne znam jel do Tele 2 il...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ujutro mi nije radio,ali sada radi...doduše,edge signal...Neatrom 4.4 tele2.Moguće da imaju radove na mreži.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Meni to traje već 4-5 dana.. Moguće, mogli su barem neku poruku korisnicima poslati...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Gale92 kaže...

Kako komentirate bateriju? (privitak)

I još jedno pitanje, da li možete preporučiti "solidnu" Music Player aplikaciju, koja ima ok sučelje i neke mogućnosti, ova "Google Play Music" na AOSP mi nekako ne leži {#}

Po meni su najbolji poweramp i jetaudio.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Meni je poweramp isto najbolje sjeo :)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Izgleda da su bili neki radovi, sad mi normalno radi.

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pitanjce za kolege.... Prije flashanja custom Roma, kako backupirati postojeće stanje defaultnog OSa? trenutno je 4.3 gore

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Ziga kaže...

Pitanjce za kolege.... Prije flashanja custom Roma, kako backupirati postojeće stanje defaultnog OSa? trenutno je 4.3 gore

 

 

Možeš - a i nemoraš, jednostavnije je da napraviš backup, ali moja je preporuka da napraviš EFS backup

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Ziga kaže...

Pitanjce za kolege.... Prije flashanja custom Roma, kako backupirati postojeće stanje defaultnog OSa? trenutno je 4.3 gore

 

 

 

Da bi napravio backup kompletnog roma koji imaš sada moraš prvo rootat, stavit neki custom recovery (philz, twrp...) i onda iz recoverya napraviš nandroid backup i pospremiš negdje na sigurno ako dođe do komplikacija kod flashanja custom roma.

A ako želiš napraviti backup aplikacija prije (ukoliko još nemaš root) to možeš pomoću Helium aplikacije jer za nju ne trebaš root (aktivira se pomoću PC-a) pa možeš bez problema napraviti backup aplikacija ukoliko imaš potrebe za tim.

 

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
paradoxxxx kaže...

 

Da bi napravio backup kompletnog roma koji imaš sada moraš prvo rootat, stavit neki custom recovery (philz, twrp...) i onda iz recoverya napraviš nandroid backup i pospremiš negdje na sigurno ako dođe do komplikacija kod flashanja custom roma.

A ako želiš napraviti backup aplikacija prije (ukoliko još nemaš root) to možeš pomoću Helium aplikacije jer za nju ne trebaš root (aktivira se pomoću PC-a) pa možeš bez problema napraviti backup aplikacija ukoliko imaš potrebe za tim.

 

Mob je rootan, gore je Greenify i superSu aplikacija.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

provjeri jel imaš custom recovery na njemu ili je još uvijek onaj stock.

za provjeru ugasiti mob i zatim ga upaliti kombinacijom sljedećih tipki VOLUME UP+HOME+POWER (ili koristeći aplikaciju ovog tipa)

 

Ukoliko je gore već nešto kao cwm, philz, twrp... tada možeš iz njega napraviti backup, a u protivnom moraš staviti recovery prvo.

Kolega Mario se potrudio i složio mali vodič nekoliko stranica unatrag koji sadržava i upute o instalaciji recovery-a.

 

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
16 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Stavio sam NeatRom 4.3 sve je prošlo bez greške.

 

Pitanjce: kako maksimalno povećati raspoloživost ekrana za ikone (gornji dio i donji gdje su točkice oznake stranice)

Zašto imam dvije ikone "Internet"

Jedna pokreće klasično web a druga se spaja na vip portal? Ikonice su iste (defaultne obje)

 

i najbitnije... apsolutno ništa ne mogu skinuti s marketa, ni preko WiFia niti preko 3G konekcije (uredno otvori Google Market)

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 23:08 (Ziga).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice