Xiaomi Mi4

poruka: 250
|
čitano: 64.235
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Xiaomi Mi4

Sad neznam jel to do aplikacije, jel ima ko problema sa viberom na mi4?

 

Zena ima lumiju 520, ja nju cujem, al ona mene ne cuje, isto tak s frendom, dok me nazove, ja ga cujem, al on mene (ima android) ne cuje...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi4

Nije do aplikacije, software problem u MIUI-u.. Ne događa se na svim verzijama ROM-a, samo na pojedinim.. Isti problem sam imao na Mi3, promjenom softa rijeseno sve.. Moja preporuka stavi AOSP rom, mobitel se preporodi..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2015 0:32 (majdo).
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi4
majdo kaže...

Nije do aplikacije, software problem u MIUI-u.. Ne događa se na svim verzijama ROM-a, samo na pojedinim.. Isti problem sam imao na Mi3, promjenom softa rijeseno sve.. Moja preporuka stavi AOSP rom, mobitel se preporodi..

 Imaš možda link za AOSP za mi4?

13 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi4
zvonac kaže...
majdo kaže...

Nije do aplikacije, software problem u MIUI-u.. Ne događa se na svim verzijama ROM-a, samo na pojedinim.. Isti problem sam imao na Mi3, promjenom softa rijeseno sve.. Moja preporuka stavi AOSP rom, mobitel se preporodi..

 Imaš možda link za AOSP za mi4?

 Ne vjerujem da će biti još AOSP-a dok kernel source ne izađe, koliko ja znam kod Xiaomi-a to funkcionira da kad Mi4 izađe, izlazi kernel source za Mi3, pa kad Mi5 izađe onda će za Mi4, ispravite me ako griješim...

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi4
MARKOZD15 kaže...
zvonac kaže...

 Imaš možda link za AOSP za mi4?

 Ne vjerujem da će biti još AOSP-a dok kernel source ne izađe, koliko ja znam kod Xiaomi-a to funkcionira da kad Mi4 izađe, izlazi kernel source za Mi3, pa kad Mi5 izađe onda će za Mi4, ispravite me ako griješim...

 

Markane nemoj dezinformirati narod.. ;)

LINK za AOSP rom, i LINK za CWM recovery.. 

Flashas prvo CWM preko orginalnog recoverya, preimenujes file u update, udjes u recovery i flash update.zip, nakon toga restart, pokrenes ponovo recovery ali sad vise nije klasican nego CWM, i tu prvo format user data, format cache, format dalvink cache, i flash zip from sd card, nadjes di si stavio miui_mi3w_ivan_4.11.4_9c8cb87249_4.4.zip odabereš i pokrenes flash, nakon toga restart i preporodiš se.. U pocetku ti fali pokoja MIUI funkcija, šminka od MIUI-a, ali se covjek navikne dok si reko keks.. Puno puno bolje radi mob nego s MIUI-em..

Nek te ne brine sto se fajl zove mi3w, radi i na MI4 i na MI3 jednako, isprobao sam osobno..

 

p.s. Imam osjecaj da en.miui zajednica usko surađuje s tim Ivanom, jer on je jedini koji je portao ROM po orginalnom kernelu da sve radi bez greške i bez ijednog buga i na MI2, Mi2S, Mi3 i Mi4..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
13 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi4

Ispričavam se, krivo sam čitao negdje :/

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi4

Jel se zna mozda kad bi trebal doc 5.0?

 

Ovaj AOSP radi odlicno na mi4..

 

Valda ce i miui 6 ispeglat da nema onih sitnih bugova...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi4

Jel zna neko, dal MUIU v6 ima onaj weekly update?

Negdje je bilo rečeno da svaki petak iziđe neki fix...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi4

Bome 5.0.2 radi jako dobro na mi4  http://en.miui.com/thread-84332-1-1.html

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.2.2015 15:06 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi4

Jel menjao neko lcd+touch na mi4 ? Nisam siguran odakle da narucim,pretpostavljam da su sve kopije
Ispao mi je moj i puklo je staklo,touch ne radi vise  

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi4

ima li i gdje je najjeftinij mi4 64gb fdd lte?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi4

 

Kupio sam Xiaomi mi4 i odmah sam ga upalio i radio je. Zatim sam ga ugasio i umetnuo hrv sim-karticu i sada vise ne reagira. Kada ga stavim na punjenje, takodjer ne reagira.
Je li imao netko slican problem ili mi zna pomoc? 
Unaprijed hvala.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi4

u kojem smislu ne reagira? ja sam imao problem da kad sam stavio hrv sim karticu stalno mi je izbacivao neku obavijest greške i nisam ništa mogao raditi jer ta obavijest je stalno dolazila pa sam napravio factory reset i sve je onda radilo

12 godina
offline
Xiaomi Mi4

Di se najvise isplati uzet Xiaomi Mi4 ? Treba mi EU Warehouse..

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi4

honorbuy sigurno šalje iz eu warehouse al pogledaj jel i geekbuying

12 godina
offline
Xiaomi Mi4

Narucio sam Mi4 sa EU Directa Gizchine i izasao me je 2200kn protekli tjedan. Dobio sam mobitel,i punjac koji nema EU plug in dodatak za punjac. 

Danas narucujem jos 1. Na honorbuyu mi ispada 2185 sa flip coverom,tempered glassom i jos nekim sitnicama na honorbuyu. Ima netko jos kakav voucher za popust? Da li oni salju EU dodatak za punjac? 


Hvala

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi4

da, honorbuy šalje eu dodatak za punjač

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi4
Matoje kaže...

da, honorbuy šalje eu dodatak za punjač

 Jesi li narucivao? Ako da koliko si cekao ? 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi4

da ja sam preko njih naručio, do tjedan dana sam čekao al s tim da sam prije vikenda naručio i još je bio neki praznik čini mi se al brzo dođe

13 godina
offline
Xiaomi Mi4

BTW jel se to meni čini ili honorbuy ima samo 16GB modele, isto tako sa samo 2GB RAM-a.

Kaj ne bi MI4 trebal ic s 16/64 GB inačicama i 3 gige rama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi4
Imaju dvije verzije Mi4, jeftina s 2GB rama i skuplja s 3GB rama, i obje rade podjednako dobro, korisnik to ne bi skuzio koju verziju ima nema trika.. Koristio sam obadva side-by-side, i nema uopce razlike.
Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
12 godina
offline
Xiaomi Mi4

Nikakve razlike nema izmedju 2gb i 3gb,na 2gb traje vise baterija. 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi4

Mi neko molze objasnit kae to overseas edition mi4? 

Na gearbestu ima sad taj mob za 218$, http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_155566.html?wid=3

Isto tako imaju verziju od 290$, http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_153543.html?wid=3 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi4
Userino kaže...

Mi neko molze objasnit kae to overseas edition mi4? 

Na gearbestu ima sad taj mob za 218$, http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_155566.html?wid=3

Isto tako imaju verziju od 290$, http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_153543.html?wid=3 

 koliko vidim po opisu overseas verzija nema 4g?

 

Možda netko zna više?

 

12 godina
offline
Xiaomi Mi4

delete

krivi tracking number sam pisao. 

Prvi put narudzba sa gizchine Prvi put narudzba sa gizchine
Naruceno s honorbuya! Naruceno s honorbuya!
Liverpool is not just a football club,its way of a life.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 12:27 (Bash).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi4

Na mobitelu je kitkat,kako da dignem na lollipop? Kako ste vi ostali? Miui 7 je,ali zelim 5.1

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi4

nisu izbacili lollipop za mi4, za ove novije modele miui je temeljen na njemu al za mi4 je na kitkatu i ko zna oće li uopće doći

12 godina
offline
Xiaomi Mi4

Bas sam to i mislio 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi4
Userino kaže...

Mi neko molze objasnit kae to overseas edition mi4? 

Na gearbestu ima sad taj mob za 218$, http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_155566.html?wid=3

Isto tako imaju verziju od 290$, http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_153543.html?wid=3 

 

gearbest ne salje u hrvatsku

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi4
ivan72478 kaže...

 

gearbest ne salje u hrvatsku

 

Naglasi detalj za koji govoriš. Šalje u Hrvatistan isključivo s kineskog skladišta. Trenutno ne podržavaju slanje robe s EU skladišta u Hrvatsku.

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice