Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.225.008
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Gdje da nadem na internetu najbolje ispite iz propisa,koji valjaju i nisu stari?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

proprofs, identicna pitanja sa ispita.

EUNE: Ferritin
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Kad se saznaju rezultati ispita u haku ako pises na papiru ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Rucipe kaže...

Kad se saznaju rezultati ispita u haku ako pises na papiru ? 

 mi smo test pisali u 8h ujutro, oko pola 9 su svi vec zavrsili i cekali smo ispred vrata nekih 40 min dok nisu sve ispravili i izasli van i podijelili nam one plave knjizice u kojima pise broj bodova i jesi proso ili ne

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
domac5 kaže...
Rucipe kaže...

Kad se saznaju rezultati ispita u haku ako pises na papiru ? 

 mi smo test pisali u 8h ujutro, oko pola 9 su svi vec zavrsili i cekali smo ispred vrata nekih 40 min dok nisu sve ispravili i izasli van i podijelili nam one plave knjizice u kojima pise broj bodova i jesi proso ili ne

 Neznam kad si polagao ali po novome se polaže samo na PC-u i razultate saznaš odmah iste sekunde kad završiš. Kako je tko završio tako je odmah dobio rezultat. Dođeš do lika i vidiš rezultat. Barem u VŽ.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 18:29 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Jack Sparrow kaže...
domac5 kaže...
Rucipe kaže...

Kad se saznaju rezultati ispita u haku ako pises na papiru ? 

 mi smo test pisali u 8h ujutro, oko pola 9 su svi vec zavrsili i cekali smo ispred vrata nekih 40 min dok nisu sve ispravili i izasli van i podijelili nam one plave knjizice u kojima pise broj bodova i jesi proso ili ne

 Neznam kad si polagao ali po novome se polaže samo na PC-u i razultate saznaš odmah iste sekunde kad završiš. Kako je tko završio tako je odmah dobio rezultat. Dođeš do lika i vidiš rezultat. Barem u VŽ.

 tako je i u sisku a ja sam krajem 4. mjeseca polagao ispit u kutini pa eto oni su jos na papiru

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Moze se birat ako ces na kompjuteru ili na papiru. Ako ne napomenes da zelis na papiru pisat automatski te za kompjuter zabiljeze
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
GeneralPag1997 kaže...
Moze se birat ako ces na kompjuteru ili na papiru. Ako ne napomenes da zelis na papiru pisat automatski te za kompjuter zabiljeze

 kod mene je suprotno moras trazit da oces u sisak na kompjutere inace ides u kutinu pisat na papir, znam samo dvojicu koji su bas trazili da idu na kompjutere jer nisu nikako mogli proc na papiru 

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 21:42 (domac5).
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Predavač nije nikog pito nista nego nas je samo prijavio i naravno kad sam ja popizdio lik mi je reko da se vise ne moze birat . Poserem se i na hak i na autoskolu .

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Rucipe kaže...

Predavač nije nikog pito nista nego nas je samo prijavio i naravno kad sam ja popizdio lik mi je reko da se vise ne moze birat . Poserem se i na hak i na autoskolu .

 stari moj ja nisam citav 8. mjesec vozio... moja autoskola ima retardirano placanje u 5 rata na uplatnice i sad nece me prijavit za polaganje dok zadnja rata ne bude uplacena, ovaj mjesec smo vec platili jednu a sad ti meni reci ko to sa prosjecnim primanjima moze izdvojit za 2 rate u jednom mjesecu? gledam svi daju na 12 rata a poloze u manje od 3 mjeseca a ja vec 4 mjeseca i sad sam na cekanju, ne znam zasto ne mogu platit tu zadnju ratu kasnije, ak ostali mogu cekat 12 mjeseci da se sve rate uplate kako ovi ne mogu mjesec dana pricekat

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
domac5 kaže...
Rucipe kaže...

Predavač nije nikog pito nista nego nas je samo prijavio i naravno kad sam ja popizdio lik mi je reko da se vise ne moze birat . Poserem se i na hak i na autoskolu .

 stari moj ja nisam citav 8. mjesec vozio... moja autoskola ima retardirano placanje u 5 rata na uplatnice i sad nece me prijavit za polaganje dok zadnja rata ne bude uplacena, ovaj mjesec smo vec platili jednu a sad ti meni reci ko to sa prosjecnim primanjima moze izdvojit za 2 rate u jednom mjesecu? gledam svi daju na 12 rata a poloze u manje od 3 mjeseca a ja vec 4 mjeseca i sad sam na cekanju, ne znam zasto ne mogu platit tu zadnju ratu kasnije, ak ostali mogu cekat 12 mjeseci da se sve rate uplate kako ovi ne mogu mjesec dana pricekat

 Kod nas te puste na ispit al ti nedaju potvrdu za policiju.

--------------------------------------------------------------------------------------------
12 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
domac5 kaže...
Rucipe kaže...

Predavač nije nikog pito nista nego nas je samo prijavio i naravno kad sam ja popizdio lik mi je reko da se vise ne moze birat . Poserem se i na hak i na autoskolu .

 stari moj ja nisam citav 8. mjesec vozio... moja autoskola ima retardirano placanje u 5 rata na uplatnice i sad nece me prijavit za polaganje dok zadnja rata ne bude uplacena, ovaj mjesec smo vec platili jednu a sad ti meni reci ko to sa prosjecnim primanjima moze izdvojit za 2 rate u jednom mjesecu? gledam svi daju na 12 rata a poloze u manje od 3 mjeseca a ja vec 4 mjeseca i sad sam na cekanju, ne znam zasto ne mogu platit tu zadnju ratu kasnije, ak ostali mogu cekat 12 mjeseci da se sve rate uplate kako ovi ne mogu mjesec dana pricekat

 I naravno onda  ti prođe 6 mjeseci i ljecnicki vise ne vrijedi moras novi ....
ali opet ti si kriv ... ja san u autoskoli curu na salteru ispizdija i umorija dok nisan sazna sve oblike i nacine placanja i sva svoja prava i obaveze ... da si se raspitao ne bi se nasao u ovoj situaciji ... ja sam to sredio placanjem kreditnom karticom u 12 rata ....

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
9 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Kad je kvačilo aktivirano imaš manju\ lošiju kontrolu nad vozilom, jer onda točkovi imaju slobodan hod a bez k. Motor ih kontroliše ! , probaj na parkingu auto od starog u drugu i skreni sa kvačilom i bez njega pa ćeš vidjeti zašto navikavaju učenike na to !
Neće te pogrešno naučiti , to je sve strah a on prođe veoma brzo !

Sretno u svakom slu'aju !
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Polozeni propisi , 117/120 . Test je prelagan , i  bez ucenja se prode . 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog

Eto jos jednog "vozaca" na cesti...

 

Nakon sto sam polaganje razvukao od prosle godine sa propisima  i dio sati vozio prosle, a dio ove godine zbog faksa, dns na ispitu odvozio bolje nego sto sam vozio na satovima voznje...

 

Pao 3 puta propise ali sam rekao sebi za voznju se neces zezat i isptivac me nije puno vi vozao, vidio da nemam neku preveliku nervozu, pogrjeski koje  bi dovele do opasnih situacija nije bilo tako da nije bilo problema, malo parkirao, polukruzno se okretao, pazio na slijepe ulice i kada sam zavrsio samo rekao kolega predite iza na sjedalo...

 

Sto se tice satova voznje tu je bilo svega, od voznje na cesti od 80 km/h gdje se ide i u 5tu pa na kraju te ceste krizanje i ajmo koci 4ta, ajmo koci 3ca, ajmo koci 2ga i polako stoj, do toga da me instruktor cak vodio i na autocestu Sisak-Zagreb da vidim kako je to, auhh osjecaj kao da auto leti...

 

Ugl. ako idete na ispit sto je moguce vise bez nervoze i najvise se skoncentrirajte u sebi jer je to najvaznije...

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2015 13:57 (Tomo53nja).
13 godina
offline
Polaganje vozačkog

meni je autocesta isto kao i voznja nenaseljenom cestom ili na onim cestama di je 70 ogranicenje, razmak izmedu crta je duzi pa imas osjecas ko da ides sporije, mene samo jebe onaj nagib autoceste koji su napravili da voda otjece s autoceste kad kisa pada jer toliko mi je tromo sve kad idem 110 pa jedva skuzim da mi auto lagano ide prema crti zbog nagiba

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Kak misliš da te vuče u stranu?
Hrpu kilometara sam napravio na svačijim autocestama i nisam dobio dojam da vuče.

Možda ti volan(kolo) nije u centru, a staviš ga u centar pa zakreneš kotače.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Polaganje vozačkog

vozio sam vecinom po desnom traku i na nekim djelovima je blago nagnuta cesta u lijevo radi vode, problem je sto je to toliko malo da jedva skuzis da ti je auto otisao malo u lijevo prema crti pa stalno gledam u retrovizore da vidim jel sam u sredini trake, to mi je bas instruktor rekao da je malo nagnuta cesta 

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
domac5 kaže...

vozio sam vecinom po desnom traku i na nekim djelovima je blago nagnuta cesta u lijevo radi vode, problem je sto je to toliko malo da jedva skuzis da ti je auto otisao malo u lijevo prema crti pa stalno gledam u retrovizore da vidim jel sam u sredini trake, to mi je bas instruktor rekao da je malo nagnuta cesta 

 Y? Pogled u naprijed nije dovoljan? Jel ti voziš tenk?

--------------------------------------------------------------------------------------------
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Nađi si neki dio auta koji možeš koristiti kao orjentir.

Za lijevu stranu gledam lijevi tweeter i crta mora prolaziti kroz sredinu, a za desnu stranu gledam pipak koji je senzor za svjetlo i mora ići po crti i onda mi je auto na sredini trake.

Zavisi šta voziš, ali sigurno možeš nešto naći.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Moze mi neko objasnit sto znaci A1,B1,B2,B3,B4,B5 i itd pod nastavna vjezba u knjizici kandidata?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
zerocool12 kaže...
domac5 kaže...

vozio sam vecinom po desnom traku i na nekim djelovima je blago nagnuta cesta u lijevo radi vode, problem je sto je to toliko malo da jedva skuzis da ti je auto otisao malo u lijevo prema crti pa stalno gledam u retrovizore da vidim jel sam u sredini trake, to mi je bas instruktor rekao da je malo nagnuta cesta 

 Y? Pogled u naprijed nije dovoljan? Jel ti voziš tenk?

 Niko nije ispa iz piz** materine i zna vozit i orijentirat se u autu...

domac5  znam tocno u kojoj si situaciji ...nema tu neke veliek filozofije vozi vozi kvalitetnim cestama i uhvatit ces mot za voznju po sredini prometne trake ...

tebi kao mladom i neiskusnom vozaču to gledanje u retrovizore i ocjenjivanje sredine oduzima previše vremena  tako da se mozes dovest u malo nezeljenu situaciju ...ali kao sto sam ti rekao doci ce to samo je bitno voziti ... znam masu ljudi koji su ševrljali po cesti i bili uvjereni da nikad nece ukrotiti auto a i samog sebe pa su nakon 20 sati(nekima treba vise .. mozda 40 50 sati ....) ukrotili auto bez problema ... naravno ovo sve vrijedi pod tim da je auto ispravno tj trap....

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
8 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Ispit vožnje mi je bio jako stresan jer imao glupog ispitivača, koji me prvi put rušio zbog gluposti. Prošao sam iz drugog puta, a moj savjet je svakako voziti pomalo, stati svima na pješačkom i pratiti upute ispitivača i pitati ako nešto nije jasno, jer obično znaju rušiti i zbog gluposti samo da odeš ponovno na ispit i platiš novce, što im je najbitnije.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Sleo kaže...

Ispit vožnje mi je bio jako stresan jer imao glupog ispitivača, koji me prvi put rušio zbog gluposti. Prošao sam iz drugog puta, a moj savjet je svakako voziti pomalo, stati svima na pješačkom i pratiti upute ispitivača i pitati ako nešto nije jasno, jer obično znaju rušiti i zbog gluposti samo da odeš ponovno na ispit i platiš novce, što im je najbitnije.

 Kad bi svih 900kn islo njima u dzep to bi bilo to. Njemu tak svejedno, cetvrtkom mora doc na ispit, a sad hoce vas bit 2 ili 10 njemu tak svejedno. Pao si jer radis kriticnu pogresku i to je to.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Niko te nece bacit radi tude glupoati nego radi svoje. Evo ja san sad pa prvu pomoc jer nisan procitao pitanje kako treba. Nije ispitivac kriv nego ja i to cu platit sad lipo 140kn.
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Pokaži da znaš voziti. Nek se vidi da razumiješ što radiš i zašto to radiš.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Polaganje vozačkog

Pozdrav. Mene zanima moze li se polagati vozacki ispit bez polozene prve pomoci pa da se prva pomoc naknadno polozi? Pitam jer su ove seronje iza HAK-a cijeli 8.mj. proveli na godisnjem tako da se prva pomoc nije mogla polagati. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
GuciGuc kaže...

Pozdrav. Mene zanima moze li se polagati vozacki ispit bez polozene prve pomoci pa da se prva pomoc naknadno polozi? Pitam jer su ove seronje iza HAK-a cijeli 8.mj. proveli na godisnjem tako da se prva pomoc nije mogla polagati. 

 ne

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Evo danas frend je trebao polagat ali u autoskoli mu nisu dali neki pecat i ispitivac ga posla ca doma i neka se vrati za 10 dana. Pa ne mogu virovat da na kraju od svih strahova kako nece vidit pjesaka pa ga pustit ili da nece stat na stop, on ne polozi jer nema sugavog pecata.
12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
GeneralPag1997 kaže...
Evo danas frend je trebao polagat ali u autoskoli mu nisu dali neki pecat i ispitivac ga posla ca doma i neka se vrati za 10 dana. Pa ne mogu virovat da na kraju od svih strahova kako nece vidit pjesaka pa ga pustit ili da nece stat na stop, on ne polozi jer nema sugavog pecata.

 a di je pecat ? 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice