Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.225.273
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Polaganje vozačkog

Evo i ja danas položio. Na ispitu nikakvih problema, samo opušteno. Ispitivač bio sasvim super. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Pao prvi put voznju ima 10 dana sve super bilo i idem sa parkiralista i udre mi zadnje kolo u nogostup, jesam "tuntle" ... instruktor mi govori da super vozim sad, imam jos 1 sat besplatno i utorak opet ispit, valjda cu proci ovaj put :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

Evo jos jedan vozac na cestama od cetvrtka, tek sada pocimam ''uciti voziti''.

 

Imam jedno pitanje, oko izrade vozačke da li mogu u bilo koju pp ili moram po mjestu boravka?

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
ante5656 kaže...

Evo jos jedan vozac na cestama od cetvrtka, tek sada pocimam ''uciti voziti''.

 

Imam jedno pitanje, oko izrade vozačke da li mogu u bilo koju pp ili moram po mjestu boravka?

 

strelokkk kaže...

ja mislim da ide po mjestu boravka..

 Vozačku dozvolu vozaču uručuje policijska uprava, odnosno policijska postaja u kojoj je podnesen zahtjev za izdavanje vozačke dozvole. KLIK 

Prema ovome, može se u bilo kojoj PP.

 

Ako netko zna točnu informaciju neka nam kaže. 

 

I također me zanima u kojoj PP u Zagrebu mogu zatražiti žurni postupak izdavanje vozačke, tj. na kojoj adresi?

12 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog
Liverpool1892 kaže...
ante5656 kaže...

Evo jos jedan vozac na cestama od cetvrtka, tek sada pocimam ''uciti voziti''.

 

Imam jedno pitanje, oko izrade vozačke da li mogu u bilo koju pp ili moram po mjestu boravka?

 

strelokkk kaže...

ja mislim da ide po mjestu boravka..

 Vozačku dozvolu vozaču uručuje policijska uprava, odnosno policijska postaja u kojoj je podnesen zahtjev za izdavanje vozačke dozvole. KLIK 

Prema ovome, može se u bilo kojoj PP.

 

Ako netko zna točnu informaciju neka nam kaže. 

 

I također me zanima u kojoj PP u Zagrebu mogu zatražiti žurni postupak izdavanje vozačke, tj. na kojoj adresi?

Ide po mjestu boravka ali mislim da ne mora nuzno biti da se zahtjev za izradu preda u mjestu prebivalista kad svejedno tvoje prebivaliste i ostalo se prepisuje sa osobne...Dakle moze se predat negdje drugo i vozacka se izvadi na tom mjestu gdje si predao zahtjev...

 

Zurni postupak izrade vozacke je skuplji i placa se 220 kn s tim da se opet moze predat u nekoj drugoj policijskoj postaji ali se vozacka moze preuzeti samo u 1. policijskoj postaji u Zagrebu na adresi Heinzelova 1 bez obzira gdje si predao zahtjev (bilo to u Dubrovniku, Rijeci, Sibeniku, Vukovaru, Dakovu, Karlovcu i sl.)...

 

Izrada traje 2 dana i imas vozacku...

 

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2015 22:11 (Tomo53nja).
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Tomo53nja kaže...
Liverpool1892 kaže...
ante5656 kaže...

Evo jos jedan vozac na cestama od cetvrtka, tek sada pocimam ''uciti voziti''.

 

Imam jedno pitanje, oko izrade vozačke da li mogu u bilo koju pp ili moram po mjestu boravka?

 

strelokkk kaže...

ja mislim da ide po mjestu boravka..

 Vozačku dozvolu vozaču uručuje policijska uprava, odnosno policijska postaja u kojoj je podnesen zahtjev za izdavanje vozačke dozvole. KLIK 

Prema ovome, može se u bilo kojoj PP.

 

Ako netko zna točnu informaciju neka nam kaže. 

 

I također me zanima u kojoj PP u Zagrebu mogu zatražiti žurni postupak izdavanje vozačke, tj. na kojoj adresi?

Ide po mjestu boravka ali mislim da ne mora nuzno biti da se zahtjev za izradu preda u mjestu prebivalista kad svejedno tvoje prebivaliste i ostalo se prepisuje sa osobne...Dakle moze se predat negdje drugo i vozacka se izvadi na tom mjestu gdje si predao zahtjev...

 

Zurni postupak izrade vozacke je skuplji i placa se 220 kn s tim da se opet moze predat u nekoj drugoj policijskoj postaji ali se vozacka moze preuzeti samo u 1. policijskoj postaji u Zagrebu na adresi Heinzelova 1 bez obzira gdje si predao zahtjev (bilo to u Dubrovniku, Rijeci, Sibeniku, Vukovaru, Dakovu, Karlovcu i sl.)...

 

Izrada traje 2 dana i imas vozacku...

 

 Znači u žurnom postupku vozačka se uručuje u Heinzelov-oj. Ja sam mislio da se tamo i treba predati i zahtjev

12 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog
Liverpool1892 kaže...

 Znači u žurnom postupku vozačka se uručuje u Heinzelov-oj. Ja sam mislio da se tamo i treba predati i zahtjev

 Da...Ne mora, mozes bilo gdje predati zahtjev ali se vozacka moze podici samo i samo u Zagrebu u Heinzelovoj 1...

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2015 23:08 (Tomo53nja).
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Kakvi su ispitivaci ako pada kisa za vrime ispita? Prepostavljan da bi sutra moga bit kolaps, a bome i proklizavanja pri kretanju.
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Vjerujem da može zažmiriti bar 1% ukoliko ti maaaalčice prokliže pri startu, ali i to ako je uzbrdica, ako je kiša, a na ravnome si, onda zaboravi. Voziš kako se vozi i to je to.
Ne zaboravi upaliti brisače, kreneš li bez njih, može te i tu srušiti ako hoće.
I pazi di voziš i kako voziš kada je kiša, slabije ćeš prepoznavati kratke i pune linije, pa pazi što radiš.
Optimizam je nedostatak iskustva.
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Nevezano za ispit, kad budeš vozio i izlazio sa sporedne na glavnu npr. i budeš ga trebao malo stisnuti da se ubaciš, ugasi ESP ako imaš. Naglo oduzme snagu motoru(bar u mome slučaju) i onda nemaš snage da izađeš kako spada.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Kakav je problem kiša? Pao sam kad je bilo ljepo sunčano,a prošao kad je ljevalo ko iz kabla. Barem dobiješ priliku vozit malo sporije.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Evo polozio sam danas. Cak su mi otkazali ispit pola sata zbog kise. Polagao sam u Zadru ali posto idem na faks u Split mogu li ja tamo dat da mi naprave vozacku?
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Pozdrav, sutra pisem test iz prve pomoci u zg-u. Jel mi moze netko tko je nedavno to polagao rec otprilike sta ispituju tamo, i kakva je prolaznost?

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2015 11:17 (ReventoN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Svi kad tad prođu, a ispituju ono što piše u knjizi koju si dobio.
3 pitanja izvlačiš.
Optimizam je nedostatak iskustva.
12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
turbojc kaže...
Svi kad tad prođu, a ispituju ono što piše u knjizi koju si dobio.
3 pitanja izvlačiš.

 Nisam dobio knjigu.. ucim iz ovog http://gorila.jutarnji.hr/profile/extreme/2011/02/18/prva-pomo-pitanja-i-odgovori-prva-pomo-autokola-pitanja ( jel ista od ovog u tim testovima? ) i ovog http://ss-zdravstveno-uciliste-zg.skole.hr/upload/ss-zdravstveno-uciliste-zg/newsattach/147/Prva_pomoc_-_SKRIPTA.pdf .. Kad izvucem papiric s 3 pitanja, samo na njih moram odgovorit i to je to, ili ce me jos oni dodatno ispitivat?

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2015 11:55 (ReventoN).
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
3 pitanja.
3 odgovora.
Adio.

Ovisi i kakve ispitivače imaš, iiiiiii to stvarno ovisi na kakvog naletiš.
A jesi li imao predavanje za PP u AŠ? Nisu ti dali knjigu?
Optimizam je nedostatak iskustva.
12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
turbojc kaže...
3 pitanja.
3 odgovora.
Adio.

Ovisi i kakve ispitivače imaš, iiiiiii to stvarno ovisi na kakvog naletiš.
A jesi li imao predavanje za PP u AŠ? Nisu ti dali knjigu?

 Aha.. Bio sam na predavanjima prije mjesec ipo, al nisam mogao ic na test zbog posla ( sviram cet-pet-sub ) pa mi nije bas jednostavno doc u 9-10 na test, a dodem doma oko 7.. Ugl. sad sam pri kraju s voznjom, pa moram sutra to rijest, al cuo sam da su za**bane ove nove ispitivacice u hak-u, puno ih padne..
Nisam dobio knjigu, dobio sam CD od autoskole ( kad sam upisivao ), al nemam pogon na kompu, pa sam trazio po netu pitanja i odgovore..

14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Zaboravi net, iz osobnog iskustva govorim.
Odi fino do AŠ, i zamoli ih da ti posude knjigu ili kako to već ide, knjiga je spas.
I da,mnogo njih je zajebano, ali ako se nauči, a može se naučit, prolaziš.

Optimizam je nedostatak iskustva.
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Budem probao nabavit knjigu..
Jednu stvar jos ne kuzim.. Znaci vadi se papiric s ta 3 pitanja, odgovoris na njih i to je to? Jer ako je tako, onda nema nikakve veze dal su strogi ili ne.. Osim ako oni jos ne postavljaju dodatna pitanja, pa zbog toga kandidati padaju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Možda ti se čini kao trik pitanje, ali nije.
3 pitanja.
3 odgovora.
Adio.

'' problem '' je taj što ti moraš znati odgovoriti na ta 3 pitanja, a ne odgovoriti na 2, i mucati na trećem, to ne pali, barem ne kod mojih.
Ima onih koji će te pustit a da ni ne znaš na što si došao, a kamoli što su pitanja, ima ih svakakvih, ali ima ih dosta strogih, u svakom slučaju, moraš znati što odgovaraš, kao što rekoh, a ne na 2 odg. i odna krenut mucat na 3..
Optimizam je nedostatak iskustva.
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
turbojc kaže...
Možda ti se čini kao trik pitanje, ali nije.
3 pitanja.
3 odgovora.
Adio.

'' problem '' je taj što ti moraš znati odgovoriti na ta 3 pitanja, a ne odgovoriti na 2, i mucati na trećem, to ne pali, barem ne kod mojih.
Ima onih koji će te pustit a da ni ne znaš na što si došao, a kamoli što su pitanja, ima ih svakakvih, ali ima ih dosta strogih, u svakom slučaju, moraš znati što odgovaraš, kao što rekoh, a ne na 2 odg. i odna krenut mucat na 3..

 Moraš ih znati, ako nešto muljaš mislit će da ne znaš, a kad se to desi onda izvačiš još jedan listić ili ti čak ispitivač sam postavi 10 pitanja.

I da ima na netu dobrih pitanja i odgovora, mislim da ih sve skupa ima oko 60.

12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
turbojc kaže...
Možda ti se čini kao trik pitanje, ali nije.
3 pitanja.
3 odgovora.
Adio.

'' problem '' je taj što ti moraš znati odgovoriti na ta 3 pitanja, a ne odgovoriti na 2, i mucati na trećem, to ne pali, barem ne kod mojih.
Ima onih koji će te pustit a da ni ne znaš na što si došao, a kamoli što su pitanja, ima ih svakakvih, ali ima ih dosta strogih, u svakom slučaju, moraš znati što odgovaraš, kao što rekoh, a ne na 2 odg. i odna krenut mucat na 3..

Oke, to me zanimalo.. hvala

12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Jack Sparrow kaže...
turbojc kaže...
Možda ti se čini kao trik pitanje, ali nije.
3 pitanja.
3 odgovora.
Adio.

'' problem '' je taj što ti moraš znati odgovoriti na ta 3 pitanja, a ne odgovoriti na 2, i mucati na trećem, to ne pali, barem ne kod mojih.
Ima onih koji će te pustit a da ni ne znaš na što si došao, a kamoli što su pitanja, ima ih svakakvih, ali ima ih dosta strogih, u svakom slučaju, moraš znati što odgovaraš, kao što rekoh, a ne na 2 odg. i odna krenut mucat na 3..

 Moraš ih znati, ako nešto muljaš mislit će da ne znaš, a kad se to desi onda izvačiš još jedan listić ili ti čak ispitivač sam postavi 10 pitanja.

I da ima na netu dobrih pitanja i odgovora, mislim da ih sve skupa ima oko 60.

 Jel imas mozda link od te stranice?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
ReventoN kaže...

Budem probao nabavit knjigu..
Jednu stvar jos ne kuzim.. Znaci vadi se papiric s ta 3 pitanja, odgovoris na njih i to je to? Jer ako je tako, onda nema nikakve veze dal su strogi ili ne.. Osim ako oni jos ne postavljaju dodatna pitanja, pa zbog toga kandidati padaju?

 Ima veze, kod nas po 2 (1 uđe,riješi ovaj se prebaci na njegovo mjesto i dolazi sljedeći) idu u ispitivaonu, dečku pored mene je rekla "ako izvučeš (neko,ne sječam se koje) pitanje ,sigurno padaš".

Dečka koji je došao prije je mučila na jednom pitanju iako je odgovarao točno onako kako piše u knjizi tako dugo dok ga nije zbunila i izbacila iz takta pa je jednostavno odustao.


Ja kad sam došao na 3. pitanje (pitanje koje trebaš pokazivati) rekao sam samo početak odgovora i rekla je da ne moram dalje i to je to prošao sam.

 

Obojica prije i poslje mene su pala.

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2015 15:52 (zerocool12).
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
ReventoN kaže...
Jack Sparrow kaže...
turbojc kaže...
Možda ti se čini kao trik pitanje, ali nije.
3 pitanja.
3 odgovora.
Adio.

'' problem '' je taj što ti moraš znati odgovoriti na ta 3 pitanja, a ne odgovoriti na 2, i mucati na trećem, to ne pali, barem ne kod mojih.
Ima onih koji će te pustit a da ni ne znaš na što si došao, a kamoli što su pitanja, ima ih svakakvih, ali ima ih dosta strogih, u svakom slučaju, moraš znati što odgovaraš, kao što rekoh, a ne na 2 odg. i odna krenut mucat na 3..

 Moraš ih znati, ako nešto muljaš mislit će da ne znaš, a kad se to desi onda izvačiš još jedan listić ili ti čak ispitivač sam postavi 10 pitanja.

I da ima na netu dobrih pitanja i odgovora, mislim da ih sve skupa ima oko 60.

 Jel imas mozda link od te stranice?

Nama je na predavanjima dala ovaj papir, navodno je to sve što pitaju, osim što su neka starija i više ih ne pitaju

 

SLIKA 1

SLIKA 2

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

ne mogu otvorit te slike

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
turbojc kaže...
Možda ti se čini kao trik pitanje, ali nije.
3 pitanja.
3 odgovora.
Adio.

'' problem '' je taj što ti moraš znati odgovoriti na ta 3 pitanja, a ne odgovoriti na 2, i mucati na trećem, to ne pali, barem ne kod mojih.
Ima onih koji će te pustit a da ni ne znaš na što si došao, a kamoli što su pitanja, ima ih svakakvih, ali ima ih dosta strogih, u svakom slučaju, moraš znati što odgovaraš, kao što rekoh, a ne na 2 odg. i odna krenut mucat na 3..

 

Ja sam odgovorio dva, na trecem zapeo. Ispitivac mi je malo pomogao i ja se sjetio odgovora, ispricao sve i prosao. :D

14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
ReventoN kaže...

ne mogu otvorit te slike

Novi link: http://imgur.com/a/zBbTR

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice