Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.225.019
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Meni ispit ode k vragu čim čujem da kemijska klizi po papiru 😀
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Polaganje vozačkog

Da ti nisi možda stavio u treću umjesto u prvu. Meni se to par puta dogdilo kada sam vozio ženin auto još dok sam bio u autoškoli. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Meni se prije znalo desit da onaj tepih s vremenom ode previše gore i počne zapinjat kada otpuštam kvačilo.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Zato je tepih uljepljen eheheheh.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Moj kolega je bio toliko prestrasen da je skrenuo u krivom smjeru, umjesto polukruznog je htio izvesti okret uz pomocnu ulicu (ili kak se vec zove ono di ides u rikverc u ulicu da se okrenes) i na kraju potrefio rubnik kod parkiranja.
--------------------------------------------------------------------------------------------
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Vata me trta sad kad citam vase pokusaje polaganja jer sam prijavio ispit ima 2 dana. Inace lose funkcioniram pod stresom, nadam se da cu se uspjeti opustititi do trenutka kada izadjem na cestu i da ce ispitivac bit neki vedar lik da me dodatno opusti. Ovo je ironicno posto inace vozim previse samouvjereno sto mi instuktor stalno napominje. Mozete li mi reci koliko ste cekali na ispit voznje?

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Mislim da se ceka 1 tjedan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Jonja kaže...

Vata me trta sad kad citam vase pokusaje polaganja jer sam prijavio ispit ima 2 dana. Inace lose funkcioniram pod stresom, nadam se da cu se uspjeti opustititi do trenutka kada izadjem na cestu i da ce ispitivac bit neki vedar lik da me dodatno opusti. Ovo je ironicno posto inace vozim previse samouvjereno sto mi instuktor stalno napominje. Mozete li mi reci koliko ste cekali na ispit voznje?

Meni je instruktor rekao ovako: ako ispitivač prigovara i galami na tebe kod njega se prolazi 99%, onaj koji je tih je najgori. Nikdaaaaa se nemoj prepirati s njim i prihvati kritiku, na tebi je da šutiš tokom vožnje makar ja i ispitivač razgovarali o nećemo što tebe zanima.

Meni je točno tako i bilo na kraju. Glede čekanja za ispit meni je instruktor dogoovrio oba puta da mi polaganje bude dan nakon zadnjeg sata. Vozio sam do četvrtka a u petak sam polagao. 

12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Koliko ste cekali na ispit iz UMV od prijave? Kod nas su ispiti cetvrtkom, prijavio sam sad u ovaj prosli i nisu me prihvatili pa ne znam kada cu na ispit

 

Edit: vidim pise gore, a valjda onda iduci idem...

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2016 15:36 (KiX777).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

dobar dan ... ja evo u subotu polazem propise dal mi moze neko savjetovat nesto ... i dal su teska pitanja ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

Sve je lagano ako se uci.

10 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

ucim dosta ... i preko interneta masu pitanja sam proso ... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Pozdrav trebam da mi neko ovo objasni, kako moze skenuti lijevo ak vidim da znakovi ne pokazuju da smije? :/

Sa appa autoskola
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Nikako
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Polaganje vozačkog

To je sigurno samo greška u tipkanju, napisali ulijevo umjesto udesno. Jednostavno se može pogriješiti.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Jel ima neka taktika kako proći prvu polignosku radnju, kada treba motati i to? Ja radim po svome, ali bolje bi išao po nekoj shemi ako postoji. Kada se zaustavim odma smotam u lijevo za 90°, ali ne znam što dalje.

Hvala.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

drzi se sredine vise,  smotas do pola i polako ides dok ne vidis cunj u retrovizoru.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Meni je instruktor to objasnio na predobar nacin,odradio sam tu radnju kao robot. Al na zalost se ne mogu sjetit.

Nije najbolji nacin to radit po shemi ali da sve odlicno odradis bi ti trebalo samo 30 sati voznje u rikverc.
--------------------------------------------------------------------------------------------
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Bitno mi ja da prodem tu radnju, samo ne znam taktiku pa radim pa svom, ne bas uspjesno.

 

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Ne kuzim sta je tu tesko, teze se polukruzno okrenuti nego napraviti tu radnju.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Polaganje vozačkog

uskoro planiram krenuti u autoškolu pa me zanima koliko vremenski približno traje cijeli proces da se dobije dozvola B kat. , od upisa pa do dobivanja same dozvole?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
dtdtdt kaže...

uskoro planiram krenuti u autoškolu pa me zanima koliko vremenski približno traje cijeli proces da se dobije dozvola B kat. , od upisa pa do dobivanja same dozvole?

 Ovisi gdje živiš. Ali oko 2,5 mjeseca, mjesec i pol minimalno.

EUNE: Ferritin
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Meni je ova radnja  teska zato sto ne znam tocno kada motati jer instruktor nije rekao vec ja sam moram procijeniti.  A ako ima neka shema onda bi po tome da budem 100% siguran.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Pozdrav,uskoro planiram polagati za B kategoriju

Koja je najbolja autoškola u Splitu ?

Ukoliko je moguće opišite mi svoja iskustva s instruktorima i naravno poželjno bi bilo da je povoljna 

L.P
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Nema ti tu baš pravila '' najbolja '' pošto imaš više instruktora. I onda ti sve ovisi kome dospiješ.
Osobno bih išao u Croatia Start pošto imaju Renault Megane s cca 300 ks. :D
Optimizam je nedostatak iskustva.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
turbojc kaže...
Nema ti tu baš pravila '' najbolja '' pošto imaš više instruktora. I onda ti sve ovisi kome dospiješ.
Osobno bih išao u Croatia Start pošto imaju Renault Megane s cca 300 ks. :D

 od kojih ce koristit svih 10ks dok bude ubrzava 0 do 30km/h u 20 sekundi... ali drago mi je bar za te autoskole da im taktika s bisnim autima pali kod naivaca... jedva cekam da Kerum otvori autoskolu s Maybachom, Ferrarijem i Bmw M5, tako da dalje od ler gasa ne triba ni ic... 

12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
KiX777 kaže...

Meni je ova radnja  teska zato sto ne znam tocno kada motati jer instruktor nije rekao vec ja sam moram procijeniti.  A ako ima neka shema onda bi po tome da budem 100% siguran.

 Naravno da moras sam procijenit, al postoji shema sa gledanjem u retrovizor isto kao i kod paralelnog parkinga. Kad se zaletis i stanes lagano krenes u rikverc. Lagano motas u stranu i cekas da ti se cunj pojavi u desnom retrovizoru... kad se to dogodi poravnas i prodes kroz njih, ista stvar kasnije. Jos ti je bolja shema ako vozis neki novi auto pa si sa vozackog mjesta spustis retrovizor skroz dolje tako da vidis cunj i crtu. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
turbojc kaže...
Nema ti tu baš pravila '' najbolja '' pošto imaš više instruktora. I onda ti sve ovisi kome dospiješ.
Osobno bih išao u Croatia Start pošto imaju Renault Megane s cca 300 ks. :D

 Ima i kod nas auto skola stop sa Cliom rs i meganom Rs. Ta dva auta nitko od kandindata ne vozi nego je to glavonja tvrtke kupio sebi, svaki put kada sam ga vidio on ga je vozio sam.

A kao sto je i wifi rekao nema potrebe za takvim autima kada se i onako vuku po gradu 30 gdje je ogranicenje 50.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2016 19:41 (ivanzu).
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
To onda vi imate pogrešne gazde. :P
Kod nas daju da se vozi, a i provoza.
Ali wifi nije umočio već godinama pa mu malo teže ide komunikacija, pa ću objasnit što sam htio reći.
Htio sam reći da imaju zanimljive aute u ponudi. Sigurno zanimljivije od C2, i Polo. A čisto sumnjam da ih se ne stisne, barem jednom. Calm yo tits.

Optimizam je nedostatak iskustva.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Polaganje vozačkog
turbojc kaže...
Htio sam reći da imaju zanimljive aute u ponudi. Sigurno zanimljivije od C2, i Polo.

 Koji će ti penis zanimljivi automobili u autoškoli?

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice