America's Army 3

poruka: 807
|
čitano: 132.300
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3 beta
15 godina
protjeran
offline
America's Army 3

Nemojte gubit zivce bez veze. Auth je down jer rade na dodatnim serverima ;) Neko vrijeme se necete moc logirat. Ekipa jako dobro zna da je navala i pokusavaju to sredit. Probajte za pocetak proc mape off-line, to radi. Sigurno ce svi ovi problemi otjerat veliki broj igraca (jednog sam vec primjetio ovdje :p). Ali sam siguran da ce za par dana, eventualno tjedan, kad se sve smiri i ostane ekipa koja je imala strpljenja sve bit OK i bit ce kvalitetnije makljaze nego u nekim drugim igrama. I nemojte zaboravit da je ipak ulozen trud u sve ovo a igra vas ne kosta nista. Neki bi sve ovo MASNO naplatili, kak bi se tek onda zivcirali ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

e Jetra, a kako to da nema ostalih mapa, samo su one kaj su bile i u beti ? onih 5 komada. any ideas ?

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

- Jeste primijetili da one komande tipa 'Move Out' više nisu preko Tab + broj, nego imaju zasebnu tipku... Frag out zvuči razočaravajuće, nema više dernjave kao u AA2...

- Novi sistem mjenjanja oružja je isto za qrac, predugo traje. Jednostavnije je bilo samo stisnuti gumb 1 u AA2.

- Živcira me što više nema skakanja, nego oni retardirani Vault/Mantle... Nema više bunny hopinga...

- Saw je pretih... U AA2 sam se prepao kad bi neko pored mene zapucao na 'pili', a sad je tiši od M16...

- Melee je u jednu ruku dobar, u drugu loš. Više neće biti onih smješnih situacija sa snajperima ili RPG-ovima (vjerujem da će ih s vremenom dodati) na FC serverima, kad se dvojica biju s 2 metra udaljenosti... Sad samo melee, i gotov protivnik je gotov...

- Mape su postale presložene, s previše prepreka i uskih prolaza...

 

Sve mi se više čini da ću nastaviti igrati 2.8.5 (pretpostavljam da se može)... Nije mi baš nešto ovaj novi...

 

EDIT: pretpostavljam da će se nova oružja i mape dodavati u sljedećim verzijama.

Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 12:40 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

1. da, steta sta su radio premjestili sad na " Z " key , iskreno, frag jos nisam ni probao :)

 

2. oruzja ? pa mozes jos uvijek ti sa brojevima mjenjat, jedino ako imas 2 puske sa sobom ( neznam jel se to uopce moze )

 

3. bolje da nema skakanja, bas zbog bunny hoppera

 

4. SAW... u potpunosti se slazem s tobom

 

5. mele ? hm... ja ga nevolim, nije to cod da trcis i koljes... a za snajpere i rpg-e neznam, radje bi da snajp dodje u igro, nemora bit s24,   nek stave barem  SPR

 

a za mape... bas su mogli hospital i urban stavit Cool

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

meni se na bartonu 2.5 vuče kao crknuta kuja, al nisam drugo ni očekivao. pogledao sam malo pipeline. prvo što sam primjetio jeste da je zvuk odličan... ali kroz veći dio mape čuju se one naftne pumpe vani, pa čak i kad si gore na catwalku. prije se znalo u dva u noći pojačati slušalice do kraja i osluškivati korake čečenaca, a sada u zvuk ovih pumpi nema šanse da igram više od pola sata sa slušalicama. ovo penjanje umjesto skakanja i ispiss poruke na ekranu kad god se približiš zapreci mi izgleda kretenski, nadam se da će se moć isključit. imam ati 3650 i 19˝wide , primjetio sam da ne mogu staviti manju rezoluciju od 1024x768

ja sam se zaljubio ... http://crunchbanglinux.org/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
i_rambo_plache kaže...

- Jeste primijetili da one komande tipa 'Move Out' više nisu preko Tab + broj, nego imaju zasebnu tipku... Frag out zvuči razočaravajuće, nema više dernjave kao u AA2...

- Novi sistem mjenjanja oružja je isto za qrac, predugo traje. Jednostavnije je bilo samo stisnuti gumb 1 u AA2.

- Živcira me što više nema skakanja, nego oni retardirani Vault/Mantle... Nema više bunny hopinga...

- Saw je pretih... U AA2 sam se prepao kad bi neko pored mene zapucao na 'pili', a sad je tiši od M16...

- Melee je u jednu ruku dobar, u drugu loš. Više neće biti onih smješnih situacija sa snajperima ili RPG-ovima (vjerujem da će ih s vremenom dodati) na FC serverima, kad se dvojica biju s 2 metra udaljenosti... Sad samo melee, i gotov protivnik je gotov...

- Mape su postale presložene, s previše prepreka i uskih prolaza...

 

Sve mi se više čini da ću nastaviti igrati 2.8.5 (pretpostavljam da se može)... Nije mi baš nešto ovaj novi...

 

EDIT: pretpostavljam da će se nova oružja i mape dodavati u sljedećim verzijama.

1. Zvuk vrištanja je nebitan.

2. Pa i sada mijenjaš oružje na tipke...

3. Skakanje je smeće koje se zloupotrebljava u nekim igrama, a očito i ti to voliš ako se može "bunny hoppat" - super što nema više onda.

4. Dosta je glasan meni. Probaj zvuk podesiti.

5. Melee je kakav? Obavezan sigurno.

6. Mape su OK - slično CoD-u.

 

AA nije ni sjena ARMA-i kada su mape u pitanju...

 

"Z" možeš promijeniti kao i sve ostalo valjda.

 

hrvooje kaže...

primjetio sam da ne mogu staviti manju rezoluciju od 1024x768

Vrijeme je da kupiš računalo koje nije staro 10 godina.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 13:03 (naxeem).
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Ja sam probao mjenjati s jedinicom, ali ne želi. Jedino se s dvojkom uzima granata.

 

Treba držati F po defaultu, onda u lijevo, desno ili gore s mišem i lijevi klik. Kad samo stisnem F ništa se ne događa...

 

EDIT: tek sam sad shvatio da treba držati Z za komande... Nevinašce Dobro, to i nije tako loše napravljeno...

Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 13:13 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

lol, pa vjerovatno jer imas samo 1 weapon... odes na explore neke mape i onda dobijes 3 oruzja, m4a1, saw i m16... i onda ih mozes pritiskom na F i drzanjem mijenjat

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
America's Army 3

Evo i mene muci problem kada idem skinit igru preko steama odem na ono yes alredy have steam instally!

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Da li je netko primjetio kako je jednostavno preosjetljiv, koju god osjetljivost stavim miš jednostavno ima problema ostati na meti (koristim G9)? I koji je vrag sa onim prvim testom gdje se trebaju proći prepreke, vrijeme mi je 1.02 i još nešto sitno, ali ja se ne mogu kvalificirati.

Failure is not an option. Everyone has to succeed.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

e pa da si malo citao vidio bi zasto neprihvaca treninge -.-

AUTH server je u pasteti... eto zasto

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: America's Army 3
Unbeliever kaže...

e Jetra, a kako to da nema ostalih mapa, samo su one kaj su bile i u beti ? onih 5 komada. any ideas ?

Kolko ja znam za prvu verziju najavljene su samo te mape.

naxeem kaže...

 

AA nije ni sjena ARMA-i kada su mape u pitanju...

 

Zasto? Premale su? Mozda zato jer nema tenkica i helica ;) Ima mapu "Ranch" ta igra? :p

i_rambo_plache kaže...

Ja sam probao mjenjati s jedinicom, ali ne želi. Jedino se s dvojkom uzima granata.

 

Treba držati F po defaultu, onda u lijevo, desno ili gore s mišem i lijevi klik. Kad samo stisnem F ništa se ne događa...

 

EDIT: tek sam sad shvatio da treba držati Z za komande... Nevinašce Dobro, to i nije tako loše napravljeno...

Settings - controls - communication - interface. Pa tamo sve pise :)

16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

šta se sad događa s trackerom, ako sam ovaj aa3 account povezao s onim na aa2?

ja sam se zaljubio ... http://crunchbanglinux.org/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Jetrica kaže...
naxeem kaže...

 

AA nije ni sjena ARMA-i kada su mape u pitanju...

 

Zasto? Premale su? Mozda zato jer nema tenkica i helica ;) Ima mapu "Ranch" ta igra? :p

WTF?! Mape su realno velike i stvarne. Kakve "mape Ranch" ROFL.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Unbeliever kaže...

e pa da si malo citao vidio bi zasto neprihvaca treninge -.-

AUTH server je u pasteti... eto zasto

Igram offline, rezultat se sprema sa strane, pa kad se spojiš na server rezultat se automatski dodaje tvom profilu. Tako je barem bilo u prvim nastavcima.

Failure is not an option. Everyone has to succeed.
15 godina
offline
RE: America's Army 3
MegaMass 2000 kaže...

Da li je netko primjetio kako je jednostavno preosjetljiv, koju god osjetljivost stavim miš jednostavno ima problema ostati na meti (koristim G9)? I koji je vrag sa onim prvim testom gdje se trebaju proći prepreke, vrijeme mi je 1.02 i još nešto sitno, ali ja se ne mogu kvalificirati.

Moras zadrzati dah kada zumiras (pretpostavljam da pricas za trening) i onda se smiri. Inace pomalo radi osmice. Meni je smanjenje DPI na G9 bas jako pomoglo na treningu.

BTW, ja se kvalificirao na obsticle sa nekih 1:54 Osmijeh

 

Inace, ako nekome onaj upload ztreninga traje vjecnost i na kraju nista od toga ne bude treba pogledati na login stranici - http://login.aa3.americasarmy.com/

Meni je isto upload trajao 10 min da bi na kraju "ubio" igru i sad na acount managament stranici pise da je zavrsen

16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Mauro kaže...
MegaMass 2000 kaže...

Da li je netko primjetio kako je jednostavno preosjetljiv, koju god osjetljivost stavim miš jednostavno ima problema ostati na meti (koristim G9)? I koji je vrag sa onim prvim testom gdje se trebaju proći prepreke, vrijeme mi je 1.02 i još nešto sitno, ali ja se ne mogu kvalificirati.

Moras zadrzati dah kada zumiras (pretpostavljam da pricas za trening) i onda se smiri. Inace pomalo radi osmice. Meni je smanjenje DPI na G9 bas jako pomoglo na treningu.

BTW, ja se kvalificirao na obsticle sa nekih 1:54  Osmijeh

 

Inace, ako nekome onaj upload ztreninga traje vjecnost i na kraju nista od toga ne bude treba pogledati na login stranici -  http://login.aa3.americasarmy.com/

Meni je isto upload trajao 10 min da bi na kraju "ubio" igru i sad na acount managament stranici pise da je zavrsen

Hvala na odgovoru. Da li si trening prelazio u offline načini ili si bio online?

Failure is not an option. Everyone has to succeed.
15 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
MegaMass 2000 kaže...
Unbeliever kaže...

e pa da si malo citao vidio bi zasto neprihvaca treninge -.-

AUTH server je u pasteti... eto zasto

Igram offline, rezultat se sprema sa strane, pa kad se spojiš na server rezultat se automatski dodaje tvom profilu. Tako je barem bilo u prvim nastavcima.

a neznam, u oflajnu su ti svi treninzi otkljucani pa tako da neznam jel to bas tako

al valjda ce skoro sve krenut u pogon pa bumo vidjeli :)

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
15 godina
protjeran
offline
RE: America's Army 3
naxeem kaže...
Jetrica kaže...
naxeem kaže...

 

AA nije ni sjena ARMA-i kada su mape u pitanju...

 

Zasto? Premale su? Mozda zato jer nema tenkica i helica ;) Ima mapu "Ranch" ta igra? :p

WTF?! Mape su realno velike i stvarne. Kakve "mape Ranch" ROFL.

OK. Realno velike i stvarne. Molim? Za sta? Za kompjutersku igru?!

 

Da ROFL :p "Ranch". Ali dobro, nisi probo vidim. Zato evo slika.

14 godina
protjeran
offline
America's Army 3

Upravo skidan AA3 s službene str. i kad san ono ispunia next,next sad piše nešto da se update-a, jeli se to skida ili??

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Sada mi je palo na pamet zasto se eventualno ne bi mogao spojiti online - jesu li uopće aktivirani oni pre-load korisnički računi??!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

jesu, ja sam sinoc oko 1 bio konektan neko vrijeme

" It's time to kick ass Or chew bubblegum. And I'm all outta gum. "
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Sonny kaže...

Sada mi je palo na pamet zasto se eventualno ne bi mogao spojiti online - jesu li uopće aktivirani oni pre-load korisnički računi??!

Jesu. Ja sam se jednom spojio, ali više ne mogu.

 

Moraju se koristiti novi passwordi koji su poslani mejlom pri registraciji...

Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
14 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
naxeem kaže...
i_rambo_plache kaže...

- Jeste primijetili da one komande tipa 'Move Out' više nisu preko Tab + broj, nego imaju zasebnu tipku... Frag out zvuči razočaravajuće, nema više dernjave kao u AA2...

- Novi sistem mjenjanja oružja je isto za qrac, predugo traje. Jednostavnije je bilo samo stisnuti gumb 1 u AA2.

- Živcira me što više nema skakanja, nego oni retardirani Vault/Mantle... Nema više bunny hopinga...

- Saw je pretih... U AA2 sam se prepao kad bi neko pored mene zapucao na 'pili', a sad je tiši od M16...

- Melee je u jednu ruku dobar, u drugu loš. Više neće biti onih smješnih situacija sa snajperima ili RPG-ovima (vjerujem da će ih s vremenom dodati) na FC serverima, kad se dvojica biju s 2 metra udaljenosti... Sad samo melee, i gotov protivnik je gotov...

- Mape su postale presložene, s previše prepreka i uskih prolaza...

 

Sve mi se više čini da ću nastaviti igrati 2.8.5 (pretpostavljam da se može)... Nije mi baš nešto ovaj novi...

 

EDIT: pretpostavljam da će se nova oružja i mape dodavati u sljedećim verzijama.

1. Zvuk vrištanja je nebitan.

2. Pa i sada mijenjaš oružje na tipke...

3. Skakanje je smeće koje se zloupotrebljava u nekim igrama, a očito i ti to voliš ako se može "bunny hoppat" - super što nema više onda.

4. Dosta je glasan meni. Probaj zvuk podesiti.

5. Melee je kakav? Obavezan sigurno.

6. Mape su OK - slično CoD-u.

 

AA nije ni sjena ARMA-i kada su mape u pitanju...

 

"Z" možeš promijeniti kao i sve ostalo valjda.

 

hrvooje kaže...

primjetio sam da ne mogu staviti manju rezoluciju od 1024x768

Vrijeme je da kupiš računalo koje nije staro 10 godina.

 

kako si ti dosadan i naporan s tom   armom, nitko te ne tjera da igraš AA, ljepo nemoj otvarati ovaj topic i idi igraj armu, a nas ostavi na miru i ne hebi nas s tim kako je arma bolja. Ne sviđa ti se nemoj igrati, nemoj se upuštati u rasprave na forumu nego igraj svoju armu i gotovo.

15 godina
offline
RE: America's Army 3
naxeem kaže...

. 1920x1200, 16xQ AA, sve na max i sve je glatko - Steam verzija!

 

Jesi siguran?

Ukoliko nisi koristio nhancer, a dopustiti ces mi sumnju da nisi, na AA3 trenutno nema Anti Aliasing. Dakle komotno si mogao staviti i 64xQ igra bi izgledala posve isto i jednako glatko bi se vrtilo.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 17:34 (syncmaster245b).
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
ejSid kaže...

Komentiram mape, između ostalog, a usporedbu radim s igrama koje izlaze na tržište ovih dana. Ako ti se ne sviđa, preskoči.

syncmaster245b kaže...
naxeem kaže...

. 1920x1200, 16xQ AA, sve na max i sve je glatko - Steam verzija!

 

Jesi siguran?

Ukoliko nisi koristio nhancer, a dopustiti ces mi sumnju da nisi, na AA3 trenutno nema Anti Aliasing. Dakle komotno si mogao staviti i 64xQ igra bi izgledala posve isto i jednako glatko bi se vrtilo.

 

Kakav "nhancer"? Nisam, a ni čuo za to. Pretpostavio sam da driveri sasvim uredno rade svoj posao, ali testirao sam upravo i izgleda da igra uopće ne reagira na drivere... :|

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Ovakvo smeće dugo nisam vidio. Nemogućnost da se spojiš na neki od servera (ne mislim na servere sa statistikom, nego na one na kojima se igra), nema opcije za glatkoću miša (sva sreća da imam G9 pa mogu namjestiti DPI), igra se ruši.

Failure is not an option. Everyone has to succeed.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
America's Army 3

Meni se igra smrzla tjekom treninga - pucanje iz puške. A kad sam se pokušao spojiti na server - ono pozove mapu uđe u nju i onda disconectira.

Sometime the best defense is to attack!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Da li je netko uspio odigrati što? Cijelo vrijeme loading sa slikama od mape, pa zatim loading sa nekakvim generičkim slikama, i onda završim u glavnom meniu.

Failure is not an option. Everyone has to succeed.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: America's Army 3
MegaMass 2000 kaže...

Da li je netko uspio odigrati što? Cijelo vrijeme loading sa slikama od mape, pa zatim loading sa nekakvim generičkim slikama, i onda završim u glavnom meniu.

takoder!

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3 beta
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice