America's Army 3

poruka: 807
|
čitano: 132.305
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3 beta
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3

Kako forceati anti aliasing jer ono je groblje od grafike?

Ati CCC

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

nesto spominju da u .ini-u se nastima AA... al nisam pokusao jerbo bi mi umro laptop da pokusam stavit :)

And if someone gave you a pile of gold, you'd probably complain that it was too heavy.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
America's Army 3

Ajd se strpite malo. Moze se sve sredit samo da se ocete potrudit. Kaj se AntiAliasinga tice UT3 engine ne podrzava AA pa vam je potreban nHancer ak hocete podesit, SAMO nVidia useri. Trenutno je sve u banani i vecinu 2.0 servera prebacuju na verziju 3.0. A to ce potrajat.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: America's Army 3
ejSid kaže...
naxeem kaže...
i_rambo_plache kaže...

- Jeste primijetili da one komande tipa 'Move Out' više nisu preko Tab + broj, nego imaju zasebnu tipku... Frag out zvuči razočaravajuće, nema više dernjave kao u AA2...

- Novi sistem mjenjanja oružja je isto za qrac, predugo traje. Jednostavnije je bilo samo stisnuti gumb 1 u AA2.

- Živcira me što više nema skakanja, nego oni retardirani Vault/Mantle... Nema više bunny hopinga...

- Saw je pretih... U AA2 sam se prepao kad bi neko pored mene zapucao na 'pili', a sad je tiši od M16...

- Melee je u jednu ruku dobar, u drugu loš. Više neće biti onih smješnih situacija sa snajperima ili RPG-ovima (vjerujem da će ih s vremenom dodati) na FC serverima, kad se dvojica biju s 2 metra udaljenosti... Sad samo melee, i gotov protivnik je gotov...

- Mape su postale presložene, s previše prepreka i uskih prolaza...

 

Sve mi se više čini da ću nastaviti igrati 2.8.5 (pretpostavljam da se može)... Nije mi baš nešto ovaj novi...

 

EDIT: pretpostavljam da će se nova oružja i mape dodavati u sljedećim verzijama.

1. Zvuk vrištanja je nebitan.

2. Pa i sada mijenjaš oružje na tipke...

3. Skakanje je smeće koje se zloupotrebljava u nekim igrama, a očito i ti to voliš ako se može "bunny hoppat" - super što nema više onda.

4. Dosta je glasan meni. Probaj zvuk podesiti.

5. Melee je kakav? Obavezan sigurno.

6. Mape su OK - slično CoD-u.

 

AA nije ni sjena ARMA-i kada su mape u pitanju...

 

"Z" možeš promijeniti kao i sve ostalo valjda.

 

hrvooje kaže...

primjetio sam da ne mogu staviti manju rezoluciju od 1024x768

Vrijeme je da kupiš računalo koje nije staro 10 godina.

 

kako si ti dosadan i naporan s tom   armom, nitko te ne tjera da igraš AA, ljepo nemoj otvarati ovaj topic i idi igraj armu, a nas ostavi na miru i ne hebi nas s tim kako je arma bolja. Ne sviđa ti se nemoj igrati, nemoj se upuštati u rasprave na forumu nego igraj svoju armu i gotovo.

Ma pusti to ti je samo provokacija i zelja za paznjom. Ko ga h.... nek pili po svom. Inace hvale se ljudi s topica (te igre) da je tu igru moguce igrat ko npr. krava. LOL sigurno sve te fenomenalne mape imaju dovoljno pasnjaka pa nek ekipa pase kolko hoce. AA se jos ne moze igrat al vidjet cemo za mjesec dana ko ce imat vise servera i igraca.

16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Jel ovo stranica za upravljanje accountom za sve verzije AA ili samo za prvu? Imam novi acc tamo, podesio sam firewall outbound rule za AA3 i neće se logirati. Jel vrijedi trening offline?

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
America's Army 3

Rulja trebam pomoc, skinuo preko STEAM-a. ne mogu instalirat jer veli da mi igra nije kompatabilna sa 64-bit windowsima ????

Jel to moguce????

guglam i nista nisam pronaso????

help????

koliko upitnika!!!???

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Bemti evo ja instalirao Windows nakon godine dana da ovo zaigram i sad nemogu da prođem ni jedan trening zbog zagušenih servera!! KOMA!! Ukućani će dobiti slom živaca. Ponašam se k'o trudnica pri porodu!

 

Valjda će proraditi danas. Baš mi se igra. A nije problem u mom kompu već u serverima koji su zagušeni pa čim treba kontaktirati server odma problemi.

Kamo loš Linuxaš ide nakon smrti? /dev/null
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Jel se netko uspio spojit? Ja nikako nemogu. Igra mi se par put zamrzla,par puta je bilo dont send.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: America's Army 3
Faerdhur kaže...

Jel ovo stranica za upravljanje accountom za sve verzije AA ili samo za prvu? Imam novi acc tamo, podesio sam firewall outbound rule za AA3 i neće se logirati. Jel vrijedi trening offline?

 

 

Nije. Ovo je tu se logiras sa onim sto si dobio na mail, ako si pre-regao account:

 

 

http://login.aa3.americasarmy.com/

 

 

Trening ne vrijedi offline.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 20:23 (Jetrica).
16 godina
offline
RE: America's Army 3
ivanec kaže...

Rulja trebam pomoc, skinuo preko STEAM-a. ne mogu instalirat jer veli da mi igra nije kompatabilna sa 64-bit windowsima ????

Jel to moguce????

guglam i nista nisam pronaso????

help????

koliko upitnika!!!???

Meni je jučer radio probleme zbog 64 bitnih Windowsa (VISTA), ali danas kada sam pokrenuo proradilo samo od sebe...

dotore1
14 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Jetrica kaže...
Faerdhur kaže...

Jel ovo stranica za upravljanje accountom za sve verzije AA ili samo za prvu? Imam novi acc tamo, podesio sam firewall outbound rule za AA3 i neće se logirati. Jel vrijedi trening offline?

 

 

Nije. Ovo je tu se logiras sa onim sto si dobio na mail, ako si pre-regao account:

 

 

http://login.aa3.americasarmy.com/

 

 

Trening ne vrijedi offline.

hehe.a šta je ovo onda http://login.americasarmy.com/home beta? ovo onda  nevaži?

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 20:27 (Suvre).
15 godina
offline
RE: America's Army 3
MegaMass 2000 kaže...
Mauro kaže...
MegaMass 2000 kaže...

Da li je netko primjetio kako je jednostavno preosjetljiv, koju god osjetljivost stavim miš jednostavno ima problema ostati na meti (koristim G9)? I koji je vrag sa onim prvim testom gdje se trebaju proći prepreke, vrijeme mi je 1.02 i još nešto sitno, ali ja se ne mogu kvalificirati.

Moras zadrzati dah kada zumiras (pretpostavljam da pricas za trening) i onda se smiri. Inace pomalo radi osmice. Meni je smanjenje DPI na G9 bas jako pomoglo na treningu.

BTW, ja se kvalificirao na obsticle sa nekih 1:54  Osmijeh

 

Inace, ako nekome onaj upload ztreninga traje vjecnost i na kraju nista od toga ne bude treba pogledati na login stranici -  http://login.aa3.americasarmy.com/

Meni je isto upload trajao 10 min da bi na kraju "ubio" igru i sad na acount managament stranici pise da je zavrsen

Hvala na odgovoru. Da li si trening prelazio u offline načini ili si bio online?

Online.

Ali kada sam zavrsio trening sa gadjanjem meta samo je stajala poruka Uploading ili tako nesto i tako cca. 10min.

Ubio sam igru jer mi se vise nije dalo cekati da zavrsi taj upload i kada sam kasnije provjerio na account managament stranici pise da je trening zavrsen

16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Kako je strašno bugovita ova igra... a imaju gotov engine... ccc

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Jel može netko reći gdje se treba regat da imam pravi account. ja sam mislio  ovdje http://login.americasarmy.com/home ali očito nije.da nije možda ovdje http://login.aa3.americasarmy.com  ,ali i ovdje piše beta

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 20:59 (Suvre).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3

Slobodno preskoči registraciju (link na službenu stranicu imaš u prvom postu) jer je neigrivo još uvijek. Osim što veza na server puca, igra se u online modu smrzava bez vidljivog razloga, treninzi su zbugani (zapinješ tijelom za gluposti), upload rezultata je lutrija i općenito samo ćeš izgubiti vrijeme i živce. Radije se strpi koji tjedan dok sve dovedu u red.

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
14 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
naxeem kaže...

Slobodno preskoči registraciju (link na službenu stranicu imaš u prvom postu) jer je neigrivo još uvijek. Osim što veza na server puca, igra se u online modu smrzava bez vidljivog razloga, treninzi su zbugani (zapinješ tijelom za gluposti), upload rezultata je lutrija i općenito samo ćeš izgubiti vrijeme i živce. Radije se strpi koji tjedan dok sve dovedu u red.

 

Primjetio sam da neće još neko vrijeme igra bit igriva. Katastrofa. Na polici mi stoji ETW koji je također neigriv,GTA4 je isto u banani (također na polici skuplja prašinu), arma je još bugovitija od ovoga. užas užas. Da nemogu napravit valjan proizvod. Nadao sam se ovo igrat dok se druge igre srede ali i AA3 ću također morat čekat. bzzzzzzzŠutim

16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3

GTA4 sam cijeli prošao bez i jednog buga, ARMA 2 radi sasvim dobro osim što ponekad AI zabloga pa treba reloadati. Za razliku od tih igara, AA3 nažalost ne mogu niti čitati (MP). Mršti se

Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
Jetrica kaže...

Nije. Ovo je tu se logiras sa onim sto si dobio na mail, ako si pre-regao account:

 

 

http://login.aa3.americasarmy.com/

 

 

Trening ne vrijedi offline.

 

Thnx

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Jedno pitanjce. Skinuo sam AA3 preko Steama i zanima me zasto mi ne dopusti vecu rezoluciju od 1024x768? Pa nije valjda da mi je konfa totalno jadna! Takodjer kad hocu promjenit format ekrana u wide nista se ne desi.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
F1-IVO kaže...

Jedno pitanjce. Skinuo sam AA3 preko Steama i zanima me zasto mi ne dopusti vecu rezoluciju od 1024x768? Pa nije valjda da mi je konfa totalno jadna! Takodjer kad hocu promjenit format ekrana u wide nista se ne desi.

NE događa se samo tebi. A da ne pričam o teksturama.. strava.

 

Ali ljudi, nemozete nista osporiti - igra je besplatna.

16 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
F1-IVO kaže...

Jedno pitanjce. Skinuo sam AA3 preko Steama i zanima me zasto mi ne dopusti vecu rezoluciju od 1024x768? Pa nije valjda da mi je konfa totalno jadna! Takodjer kad hocu promjenit format ekrana u wide nista se ne desi.

  Ako želiš veću razoluciju moraš promjeniti aspect ratio u 16:9 ili 16:10 ako se ne varam. U biti, bez promjene aspect ratia nema veće razolucije, samo nisam siguran u vrijednosti aspect ratia.

Failure is not an option. Everyone has to succeed.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 22:36 (MegaMass 2000).
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Kolkosam skužio, nemože se igrati prije nego završiš trening?? Znači, prvo završim prvi trening, pa drugi, pa treči itd... I onda izađem u sučelje i vidim da mi ništa od prijeđenog nije zabilježeno, pa probam opet... I opet ništaPlač I to je njima gotov proizvod?? A šta su radili u beti?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

da se i ja nadovezem naime prvo krenio odigrati na neke servere.Prvih 5 servera stoji slika nema ucitavanja.6 server pocne se konektati na server i poruka autorization faild WTF.

I izbaci iz igre :S nevjerojatno...Dali je netko uopce uspio odigrati na serveru?

roby
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
America's Army 3

Ja sam odusto na drugom treningu. Prvi je prizno, ali nakon petog pokušaja drugi uredno upload-a rezultate i sve, ali kada krenem dalje vraće jovo nanovo...

 

Hm, znam da je besplatan proizvod, ali bože dragi šta su toliko žurili kada nisu ispeglali stvari kako treba..zbog profita nisu, zbog čega?....

 

P.S. -kako uključit AA u igri. Bez njega mi to izgleda terrible...

dotore1
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.6.2009 22:44 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Ja sam malo tening igrao i tako tako mada nisam ni jedan nastavk igrao do sada .

Igra se dići kvalitetnim  unreal 3 enginom .

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

AA ako ukljucis onda neces imati HUD.A da ga ukljucis moras znati citat :D

btw usao sam u server LJUDI nemojte igrat....GRRR poludio sam kako to laga :S

Neigrivo ljudi trce naprijed odjednom ih nema pa se vrate ajmeeee stisnes reload on prvo proklizi pa nastavi tracat pa tek onda krene reloadat u slikama ....

Beta je bila online igrivija :D

No sto rec treba cekat i cekat da se sve to napravi...

roby
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Dajte ljudi strpite se malo! Tek je drugi dan otkako je igra izašla. Sve je zblokano baš zato što ljudi forsiraju igru. Pričekajte još tjedan dana dok se serveri ne normaliziraju, pričekajte još mjesec dana dok ne dođe neki patch, ako vam toliko smeta. Igrajte druge igre, izašla je nova ARMA, zadovoljite se njome dok AA3 ne zablista u punom sjaju, a kad zablista, vjerujte mi, neće vam trebati nijedna druga igra...

 

Svi smo shvatili da je igra bugovita, ne trebate to stalno ponavljati! U jednom danu se nakupilo 3 strane postova koji su većinom samo "igra mi šteka. igra je bugovita. igra je sranje". Mislim da su to dosad svi shvatili... Bez spammanja...

Loo-loo-loo I got some apples loo-loo-loo you got some too loo-loo-loo let’s get together have ourselves a loo-loo-loo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: America's Army 3
i_rambo_plache kaže...

Dajte ljudi strpite se malo! Tek je drugi dan otkako je igra izašla. Sve je zblokano baš zato što ljudi forsiraju igru. Pričekajte još tjedan dana dok se serveri ne normaliziraju, pričekajte još mjesec dana dok ne dođe neki patch, ako vam toliko smeta. Igrajte druge igre, izašla je nova ARMA, zadovoljite se njome dok AA3 ne zablista u punom sjaju, a kad zablista, vjerujte mi, neće vam trebati nijedna druga igra...

 

Svi smo shvatili da je igra bugovita, ne trebate to stalno ponavljati! U jednom danu se nakupilo 3 strane postova koji su većinom samo "igra mi šteka. igra je bugovita. igra je sranje". Mislim da su to dosad svi shvatili... Bez spammanja...

 

Nemoj se ti ljutiti,neću ti reći ovo zlonamjerno ali neznam zašto neki od vas glume dežurne policajce???

 

Baj'd'vej odustajem dok malo to sve ne ispeglaju a onda pičim samo aa3 Cool

 

 

EDIT:logirao sam se u zadnjem pokušaju.odradio koji trening ali kao da nisam. jednostavno nepamti treningeIzlanuo se

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2009 0:16 (Suvre).
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

sad sam na online završio 3. test i kaže mi failed a svgdje kvaćice i 98% accuracy itd. i svaki onaj sergent mi je rekao best score ever bla bla i nakraju mi kaže da ne prolazim. Koji vrag. brat mi je totalno odustao do daljnjeg a ja nekako pokušavam igrat i ludujem. kao prvo instalacija je užasna. šta nisu mogli najobičniji setup napravit da se skine i to je to. kao i AA 2.8.5. ili .3 razočaran sam. ako ne proradi uskoro vračam se na cod 4 i čekam cod 6. sry za polu-OffTopic

Život je k'o komad budjavog lebca. Nakon oba u ustima ostaje gorak okus.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: America's Army 3

Ocito ce AA3 zaigrati u punom sjaju samo oni najstrpljiviji :) Mnogi zivcane zbog ovih bugova. Ljudi pa imate druge online pucacine u meduvremenu. Tjedan, dva jos igrajte ostale igre, a zatim pocnite sa AA kad ga poprave. COD4 nije nista losiji nego prije tri dana.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3 beta
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice