America's Army 3

poruka: 807
|
čitano: 132.302
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3 beta
15 godina
offline
Re: America's Army 3
Tallahasee kaže...

Osim sto se nadovezujete u kratkom vremenskom roku... koji je taker?

{#}

 

Precijenio sam te.

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
14 godina
protjeran
offline
America's Army 3

U glavnom zensko ne zna drzat jezik za zubima. Ti si taker.

Nazi Punks - FUCK OFF!!!! \m/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: America's Army 3
Tallahasee kaže...

U glavnom zensko ne zna drzat jezik za zubima. Ti si taker.

 

Ja cu poluditi!!!{#}

 

Ima li vas jos u 2b koji igrate armiju ili si ti jedini?

 

 

ontopic

 

Tek sada sam procitao do kraja sitrep i skuzio da su konacno dodali admin konzolu, medic sada koristi zavoje ranjenika, a ne svoje i ako ovi bug fixevi stvarno rade ovo bi moglo postati prilicno zanimljiva igra

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2011 1:36 (syncmaster245b).
15 godina
offline
Re: America's Army 3
syncmaster245b kaže...

...

 

ontopic

 

Tek sada sam procitao do kraja sitrep i skuzio da su konacno dodali admin konzolu, medic sada koristi zavoje ranjenika, a ne svoje i ako ovi bug fixevi stvarno rade ovo bi moglo postati prilicno zanimljiva igra

sry, neda mi se baš sve ono sad čitati jer sam preumoran; daj mi reci samo ima li šta o stabilnosti igre u onom opisu nadolazećeg patcha? evo igra se skinula pa bi mogao zaigrati sad malo.. :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2011 1:39 (dreammaker).
15 godina
offline
Re: America's Army 3
dreammaker kaže...

sry, neda mi se baš sve ono sad čitati jer sam preumoran; daj mi reci samo ima li šta o stabilnosti igre u onom opisu nadolazećeg patcha? evo igra se skinula pa bi mogao zaigrati sad malo.. :)

 

Pa sada neznam na sto mislis pod stabilnoscu, s obzirom da igra ni u svojim najgorim danima se nije rusila. Vjerujem da mislis na bugove i lag, a po tom pitanju rekli su da je uklonjeno nekoliko stvari koji gusile server, tipa animacija za switchanje rafalno/pojedinacne paljbe, neke statistike koje su stvarno bile nepotrebne, a koliko vidim prilican broj gresaka na mapama je uklonjen. Sve bi to po njima trebalo smanjiti lag, a time i indirektno bugove koji su pruzroceni lagom.

 

Ono sto mi upada u oci da uopce ne spominju optimizaciju Pipeline mape, sto vjerovatno znaci da je mapa i dalje neigriva igracima sa slabijim konfiguracijama.

 

Bas me zanima koliko ce ovaj patch biti velik?

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2011 1:46 (syncmaster245b).
13 godina
offline
America's Army 3

 Velik sam fan AAO. Igram AA3 od kad je izašla na max postavkama, fps oko 65, na postojećoj konfig (svaki dan po par sati i nije mi još dosadila)

Cod 4, MW2 imaju toliko cheatera da multiplayer gubi svoju čar,osim ako ne igrate na svom serveru LOL

Moj acc je CUNE ,igram preko steama, dodajte me kao frenda pa da zaigramo skupa.

Uglavnom igram Pipeline na UWS ili NBT serveru (nađe se cheater a pogotovo u UWS klanu.Amerima nije problem plaćati za wallhack???)

 

Nekome nešto smeta ,ali ljudi po meni je to najrealnija fps igra , crysis 2 mp je arkada  , ako vam se pljuje po AA3 zbog medic,lean,gliched ... bugova onda dajte 400-njak kn za druge igre koje čete igrati max pol god. AA3 je vječan lol

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: America's Army 3
syncmaster245b kaže...
Tallahasee kaže...

U glavnom zensko ne zna drzat jezik za zubima. Ti si taker.

 

Ja cu poluditi!!!{#}

 

Ima li vas jos u 2b koji igrate armiju ili si ti jedini?

Zarazio se čovjek kroničnom deficijencijom argumenata. Ovakvim izjavama se manifestiraju simptomi završne fatalne faze kad čovjek več samo očajničkim pokušajima pokušava obraniti svoj stav. U ovom slučaju da Hospital nisu igrali samo grinderi. {#}{#}

 

 

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47thLAC-HBovu slavu
14 godina
protjeran
offline
America's Army 3

LOL sve mi je jasno zasto napadate u paru. A i jasno mi je ko je sta u tom paru {#}

Napisao sam: da su mogli napravit remake Hospitala i slicno. Ok mogli su napravit remake CSAR-a i slicno. Jesi sad sretniji? Ne svidja ti se ni CSAR? Nema beda a i boli me briga. Mogli su napravit remake jos koje dobre stare mape iz AA2 i jednu ovu novu labirintsku. Obje nove mape izgledaju, po meni, iskljucivo za close quarters. Ali nije samo to, nekom popularnijom starom mapom i dobrim ispeglanim patchem mogli su mozda privuci stare igrace. Jos jednom mislim da ce bit fail, jer ne slusaju igracu zajednicu. Nitko sretniji od mene da sam u krivu. 

I sta sad tu nije jasno? Osim da je jasno da se jedna kritika ne smije uputit, a da konjici ne skoce na straznje nogice....

 

EDIT: u AA3 igram samo Impact i Ranch. Jedine mape koje su dovoljno dobre da mogu konkurirat dvojci. Bugovi i lag i sve na stranu, nista me nije toliko razocaralo da bi presao na debilane tipa COD ili BF. Jedini je problem sto zbog tih bugova i laga ne igram koliko bi htio.

Nazi Punks - FUCK OFF!!!! \m/
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2011 11:34 (Tallahasee).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: America's Army 3
Tallahasee kaže...

Ma nije više zanimljivo kad očito malo pre ozbiljno shvačaš zajebanciju.

 

Uglavnom...

Evo jučer sam igrao par sati i opet sam se sjetio zašto sam volio ovu igru. TEAMWORK FTW.

Odmah na početku rane jednog suborca nasred ceste, nakon par sekundi doleti dimna ipred njega i zatrči se prema njemu drugi suborac da ga digne. Takva ih je bila milina gledati da morao isprazniti cijelu kutiju iz SAWa kao covering fire samo da upotpunim sliku. {#}

 

 

EDIT:

Tallahasee kaže...

EDIT: u AA3 igram samo Impact i Ranch. Jedine mape koje su dovoljno dobre da mogu konkurirat dvojci. Bugovi i lag i sve na stranu, nista me nije toliko razocaralo da bi presao na debilane tipa COD ili BF. Jedini je problem sto zbog tih bugova i laga ne igram koliko bi htio.

E vidiš kod mene to nije bila stvar razočaranja. Kao što sam već jednom napisao, ja sam cca 70h odigrao s bugovima i svim onim problemima nakon izlaska igre. Ali onda su izdali patch zbog kojeg se ja više nisam mogao spojiti na ni jedan server. I što sam trebao raditi, igrati treninge dok to ne poprave.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47thLAC-HBovu slavu
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2011 11:47 (ZC_Someone).
15 godina
offline
Re: America's Army 3
Tallahasee kaže...

I sta sad tu nije jasno? Osim da je jasno da se jedna kritika ne smije uputit, a da konjici ne skoce na straznje nogice....

 

EDIT: u AA3 igram samo Impact i Ranch. Jedine mape koje su dovoljno dobre da mogu konkurirat dvojci. Bugovi i lag i sve na stranu, nista me nije toliko razocaralo da bi presao na debilane tipa COD ili BF. Jedini je problem sto zbog tih bugova i laga ne igram koliko bi htio.

 

A stvarno nisi za zajebanciju.

 

Nebitno, primjecujes li da dvije mape koje si odabrao da mogu konkurirati AA2 su upravo dvije nove mape, a ne rimejkovi? Sto mislis da bi u AA3 Hospital bio savrsen? Pa niti Bridge, koja je potpuno pravcrtna mapa nije prenesena u novu verziju tako da zadovolji ekipu, mozes li zamisliti sto bi bilo sa kompleksnom mapom poput Hospitala? I na kraju krajeva, ne zelim stare mape. Hocu nove mape, novi nacin igranja, ne zelim samo AA2 sa boljom grafikom.

7 godina lupanja po AA1+AA2 mi je sasvim dosta bilo. 

 

btw. sudis o novim mapama na osnovu 4 screenshota i dva fly over filma?

Ja bi recimo pricekao izlazak patcha i odigrao par sati na novim mapama pa onda dao svoj sud, koji bi u tom slucaju bio argumentiran, ovako to, bez uvrede, zvuci djetinjasto.

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
14 godina
protjeran
offline
Re: America's Army 3
ZC_Someone kaže...
E vidiš kod mene to nije bila stvar razočaranja. Kao što sam već jednom napisao, ja sam cca 70h odigrao s bugovima i svim onim problemima nakon izlaska igre. Ali onda su izdali patch zbog kojeg se ja više nisam mogao spojiti na ni jedan server. I što sam trebao raditi, igrati treninge dok to ne poprave.

Heh kad se meni to desilo ja sam igrao igre. TF2 ili Insurgency, a ne cajke. BTW Insurgency je jedina igra, dovoljno dobra zamjena za AA. Potpuno besplatna.

syncmaster245b kaže...
. Hocu nove mape, novi nacin igranja, ne zelim samo AA2 sa boljom grafikom.

7 godina lupanja po AA1+AA2 mi je sasvim dosta bilo. 

 

Vidis ja se slazem s tobom. Zasto ne potpuno nova igra, ali DA RADI kako treba. Ja se necu osovit na straznje noge ko ti na spomen Hospitala. Ali ne znam ko je djetinjast kad ti neces shvatit da je svaka kritika koja je iole konstruktivna pozitivna stvar i za tebe i za mene. Za mene bi bila pozitivna stvar privuc staru ekipu. Nekome se to ne svidja? Sasvim u redu. Ali radije cu igrat sa svojom starom ekipom nego sa ekipom sa BOL-a kojoj se nista reci ne smije, a i znam da im je primarno iskljucivo hvalisanje. LUDI FTW {#}

Nove mape i fly over? Pa na novim mapama nema 3 kvadratna metra cistog prostora. Sami zidovi. Pa ima Alley i Impact. Zar nije dovoljno? Inace shvatio sam da u glavnom intelektualno i stvarno nezrele osobe pokusavaju nekom drugom priljepit stanje svojeg uma. Osjecas se inferiorno i pokusavas vrijedjanjem ispucat svoje komplekse. Stara fora s ovog foruma. To naravno vrijedi i za tvog kolegica. Kao "Hospital su igrale samo honor kur*e" je argument? Nije argument i spustite se na zemlju i prestanite bahatit.

Nazi Punks - FUCK OFF!!!! \m/
16 godina
offline
Re: America's Army 3
Tallahasee kaže...

Heh kad se meni to desilo ja sam igrao igre. TF2 ili Insurgency, a ne cajke. BTW Insurgency je jedina igra, dovoljno dobra zamjena za AA. Potpuno besplatna.

Već su na Steamu i igraju se {#}

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47thLAC-HBovu slavu
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2011 12:59 (ZC_Someone).
15 godina
offline
Re: America's Army 3
Tallahasee kaže...

. Kao "Hospital su igrale samo honor kur*e" je argument? Nije argument i spustite se na zemlju i prestanite bahatit.

 

"Hospital igraju samo honor kurve" je bila 100% nepatvorena zajebancija. Pa cak sam i smajlija stavio pored!!!

 

No ti si se toliko zapjenio da vise neznas  niti sto pise niti sto pises. Sada vec sumnjam, s obzirom koliko se ritas, da sam nehotice rekao istinu.

 

 

 

 

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
15 godina
offline
Re: America's Army 3

Bože dragi prestanite se prepucavati i napišite svoje nickove u igri. Da riješimo okršaje na Impactu.

15 godina
offline
Re: America's Army 3
DaffyDuck kaže...

Bože dragi prestanite se prepucavati i napišite svoje nickove u igri. Da riješimo okršaje na Impactu.

 

{#}

 

btw, igrao sam sinoc s tobom na GER AES-u

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
16 godina
offline
America's Army 3

Ajde Emil objasni im i nagovori ove s L4D2a da da je AA zakon i da ga počnu igrati. Mene ne žele slušati :(

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47thLAC-HBovu slavu
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2011 13:40 (ZC_Someone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
America's Army 3

Na kojem serveru se igra? Da se i ja ponekad pridružim, ja sam inače igrao na nekim mađarskim serveru :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2011 13:53 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: America's Army 3

Ja sam uglavnom na GerAES serveru.

16 godina
offline
Re: America's Army 3
M_dipl. kaže...
ZC_Someone kaže...

Ajde Emil objasni im i nagovori ove s L4D2a da da je AA zakon i da ga počnu igrati. Mene ne žele slušati :(

Ma AA3 je sad zakon, ali ništa nije ni blizu L4D2, ta je igra kategorija za sebe, barem meni..

Me ne mislim sad uspoređivati te igre. Samo sam rekao da nagovori ovu kompaniju koja igra L4D2 da počne igrati i AA. Ti si autoritet pa će te poslušati :)

A ja ću imati nekoga da mi pravi društvo dok igram.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47thLAC-HBovu slavu
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2011 14:18 (ZC_Someone).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
America's Army 3

Dali su popravili letterbox na 16:9 rezoluciji, jer kad stavim na svoju nativnu rezoluciju(1920x1080) koja je 16:9 sa svake strane imam one crne crte, takozvani letterbox. Ako nisu ima li kakvo rješenje za to?

btw. vidim da su i ikonu promjenili{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
America's Army 3

Bio sad na GerAES i meni je tamo ping relativno visok, skoro neigriv.

I igrao se Imapct i naikako mi ne paše ta mapa. Između ostalog puno previše spamanja s granatama za moj ukus.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47thLAC-HBovu slavu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: America's Army 3
Jack Sparrow kaže...

Dali su popravili letterbox na 16:9 rezoluciji, jer kad stavim na svoju nativnu rezoluciju(1920x1080) koja je 16:9 sa svake strane imam one crne crte, takozvani letterbox. Ako nisu ima li kakvo rješenje za to?

btw. vidim da su i ikonu promjenili{#}

Probaj promjenit Aspect Ratio. Vjerojatno ce ti rasirit sliku, ali neces imat crnih barova.

Nazi Punks - FUCK OFF!!!! \m/
15 godina
offline
Re: America's Army 3
ZC_Someone kaže...

Bio sad na GerAES i meni je tamo ping relativno visok, skoro neigriv.

I igrao se Imapct i naikako mi ne paše ta mapa. Između ostalog puno previše spamanja s granatama za moj ukus.

Spamanje je neminovnost malih CQB mapa. Ne zalijeci se prvih 10tak sekundi i spamanje nece imati nikakvog ujecaja na tebe.

 

Inace cudi me za GerAES. Meni je ping uvijek izvrstan na tom serveru, odnosno ako igram Impact igram ga gotovo sigurno na tom serveru.

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
15 godina
offline
Re: America's Army 3
Tallahasee kaže...
Jack Sparrow kaže...

Dali su popravili letterbox na 16:9 rezoluciji, jer kad stavim na svoju nativnu rezoluciju(1920x1080) koja je 16:9 sa svake strane imam one crne crte, takozvani letterbox. Ako nisu ima li kakvo rješenje za to?

btw. vidim da su i ikonu promjenili{#}

Probaj promjenit Aspect Ratio. Vjerojatno ce ti rasirit sliku, ali neces imat crnih barova.

 Da, ali na zalost u tom slucaju nece moci koristiti nativnu rezoluciju monitora.

 

Jos po samom izlasku igre bilo je prigovora na nacin kako igra hendla rezoluciju. Nazalost ovo je jedini nacin da svi igraci sa svim mogucim dijagonalama monitorima imaju identican FOV (Field Of View), odnosno na taj nacin su izbacili nepostenu prednost koju bi imali igraci na vecim monitorima.

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
16 godina
offline
Re: America's Army 3
syncmaster245b kaže...

Spamanje je neminovnost malih CQB mapa. Ne zalijeci se prvih 10tak sekundi i spamanje nece imati nikakvog ujecaja na tebe.

 

Inace cudi me za GerAES. Meni je ping uvijek izvrstan na tom serveru, odnosno ako igram Impact igram ga gotovo sigurno na tom serveru.

Ma znam, nije problem u zaljetanju. Stvar je u tome da ja ne volim gledati kako se ljudi nabacuju preko krovova s bombama. To mi kvari onaj neki doživlja realnosti i simulacije koji ja volim u AA i sličnim igrama.

Zato za CQB preferiram Alley. Također ja mala mapa ali nema baš spama. Valjda zbog visokih zgrada preko kojih se ne može baciti bomba.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47thLAC-HBovu slavu
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.6.2011 16:18 (ZC_Someone).
15 godina
offline
Re: America's Army 3
ZC_Someone kaže...

Ma znam, nije problem u zaljetanju. Stvar je u tome da ja ne volim gledati kako se ljudi nabacuju preko krovova s bombama. To mi kvari onaj neki doživlja realnosti i simulacije koji ja volim u AA i sličnim igrama.

 

Istina.

 

Opet, s druge strane, cesto puta su prigovarali armiji da su im mape poput arena, no po statistikama najvise su se upravo takve igrale , tipa Urban Assault, Hospital...(iznimka je Bridge) Jedina prava otvorena mapa, SF Recon je bila jedna od najmanje igranih.

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
15 godina
offline
Re: America's Army 3
Tallahasee kaže...

Probaj promjenit Aspect Ratio. Vjerojatno ce ti rasirit sliku, ali neces imat crnih barova.

Pa ako ne stavim aspect ratio na 16:9 nemogu izabrati svoju rezoluciju, tako da to ne pomaže.

Čitao sam nešto i piše da su kao radi balansa stavljali da svi imaju 16:10.

15 godina
offline
Re: America's Army 3

Patch je vani  i velik je 2.59GB

 

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
16 godina
offline
Re: America's Army 3
syncmaster245b kaže...

Patch je vani  i velik je 2.59GB

 

To je taj s novim sadržajem?

Danas učim, sutra pijem, tak da tek preksutra mogu probati. :)

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47thLAC-HBovu slavu
16 godina
neaktivan
offline
Re: America's Army 3
syncmaster245b kaže...

Patch je vani  i velik je 2.59GB

 

  Hoće li se peč automatski instalirati kad skinem igru ili ga moram posebno skidati?

Inače moj Steam nick je Mean Sonofabitch, a u AA3 je backstabba, pa budite slobodni i dodaj te me.

Rats in a Cream Sauce, Rat Flambe, Rat Necrom with Bonemeal Gravy, Deep-Fried Rat, Lemon Rat and Wild Rice, Rat Ragu with Powdered Deer Penis
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3 beta
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice