America's Army 3

poruka: 807
|
čitano: 132.301
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3 beta
15 godina
offline
Re: America's Army 3
MegaMass 2000 kaže...
syncmaster245b kaže...

Patch je vani  i velik je 2.59GB

 

  Hoće li se peč automatski instalirati kad skinem igru ili ga moram posebno skidati?

Inače moj Steam nick je Mean Sonofabitch, a u AA3 je backstabba, pa budite slobodni i dodaj te me.

 

Ja koristim deploy client, ali vjerujem da bi tebe steam trebao automatski obavijestiti.

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
16 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Nego, postoji li Bug grupa na Steamu za Američanski Army?

 

 

Rats in a Cream Sauce, Rat Flambe, Rat Necrom with Bonemeal Gravy, Deep-Fried Rat, Lemon Rat and Wild Rice, Rat Ragu with Powdered Deer Penis
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
America's Army 3

AA3 BUG Online (AA3-BOL)

 

http://steamcommunity.com/groups/aa3bol

 

sad ima :)

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47thLAC-HBovu slavu
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2011 23:03 (ZC_Someone).
Moj PC  
4 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: America's Army 3

Patch je GENIJALAN!!!

 

Dvije nove mape su fantasticne. Stronghold, ogromni stari grad na nekoliko nivoa, varira od CQB-a do long rangea,odlicno optimiziran, brdo prostora, takticka mapa. Shantytown sirotinjsko predgradje, favela, slumsi. nema pravog zaklona, vidljivost nikakva, kisa pada....na momente pomislis da je cista run&gun mapa, ali odmah skuzis ako ides u paru, sam protivnik nema sanse.

 

Ma pre pre dobro. Odlican patch, bas sam gustao veceras. Topla preporuka svima.

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
13 godina
neaktivan
offline
Re: America's Army 3

nisam igrao nikad AA pa ako vi veterani imate vremena da malo ukratko objasnite igru bio bih zahvalan

15 godina
offline
Re: America's Army 3

za početak ju skini i kreni s treninzima.. ;)

13 godina
offline
America's Army 3

od kako je izašla v3.1 igra  se ruši otprilike svakih sat vremena ( steam klijent ) inaće relload je puno brži, sviđa mi se zasad dok im ne nađemo mane...

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2011 3:42 (DukeOs).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: America's Army 3
Tako je, prvo probaj položiti treninge. Znam dosta ljudi koji su odustali i prije nego su treninge uspijeli završiti.
a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47thLAC-HBovu slavu
15 godina
offline
Re: America's Army 3

Pojednostavljeno, radi se o simulaciji pjesastva. Iako je upitno koliko se jedan FPS moze nazvati simulacijom, AA serijal je za sada najblize sto je doslo tom terminu. Radi se o sluzbenoj igri americke vojske ( sto se iz naslova ne moze zakljuciti :) ) i zahvaljujuci tome donosi nekoliko novosti koje se ne mogu naci u drugim igrama. Izmedju ostalih stvari tu su vec spominjani treninzi bazirani na stvarnim lokacijama i stvarnim testovima,koje treba poloziti kako bi bio osposobljen za koristenje naprednog naoruzanja. Iako je za sada oruzja vrlo malo, u najavi su prosirenja. Igra takodjer ima integriran teamspeak 3 i vrlo lako je skupiti ekipu i odigrati organizirano. TS3 je takodjer i izvor smijeha kada shvatis do kojih granica engleski jezik moze biti iskrivljen ( talijani i francuzi su posebni :) ). Ima prilican broj nase ali ex Yu ekipe tako da nije rijetkost da se integrirani TS3 ali sama igra pretvori u mini NOB i zasjedanje AVNOJ-a.

 

Nazalost igra pati od laga i preporuka je ne spajati se na servere sa preko 20 igraca. Ukoliko se postuje to pravilo problema gotovo da i nema.

 

Takodjer AA serijal ima jednu specificnost same igre. Naime u kojem god timu se nalazis uvijek ces biti americki vojnik i svoje suborce vidis kao americke vojnike. Zanimljivost je da i protivnici vide sebe kao americke vojnike i svoje suborce kao americke vojnike. Medjusobno se vidite kao pripadnici protivnicke vojske. Iznimno zanimljiv  i ono sto je amerikancima jako bitno, politicki korektan koncept!

 

AA3 je za razliku od prethodnih verzija bazirana na sukobu sa izmisljenom drzavom Czerveniom, odnosno islo se na promijenu protivnika  iz dotadasnjih terorista u regularnu vojsku strane drzave koja ravnopravna sa naoruzanjem i opremljenosti svojih trupa. Dakako da dezurni protivnici i zlice su slavenskog podrijetla pa se tako nemoj zacuditi sto ce ti Czervenski jezik zvucati poznato. Primjera radi kada cujes protivnika da se dere "Lektor" posve je jasno da vristi za lijecnikom, ili "eneprija verdita" bi bilo neprijatelj vidjen, a usput jedan mali test pa nasluti sto bi moglo znaciti "enepria sekuria".Jos zanimljivije kada se pogledaju nazivi gradova na mapi Czervenije (vidi se unutar igre). Vrlo lako  se dolazi do zakljucka da su developeri za inspiraciju pri izradi ove igre imali sukob u Jugoslaviji.

 

Igra je poptpuno besplatna, kao i svi dodatni patchevi i iskljucivo je multiplayer, dakle nema single playera (osim treninga). Bazirana je na Unreal Enginu 3 te iako je vec 2 godine stara graficki je jos uvijek zadovoljavajuca.

 

Igra je imala neslavan start, odnosno izbacena je u gotovo alpha verziji i doslovno prve dvije godine se radilo na uklanjanju ogromne kolicine bugova, nesnosnog laga i poliranju. Jucerasnji patch je prvi patch koji je donio nove stvari u igru i popravio prilican broj bugova.  Za sada se cini da je ovo jedan od boljih patcheva, cak i ako bi se gledao kompletan AA serijal.

 

 

Igra prvenstveno ima potencijala, a tome u prilog najbolje govori da su i neke komercijalne igre preuzele prilican broj dobrih ideja iz AA serijala. Nastavak trenda se vidi i u nekim novo najavljenim igrama gdje su neki djelovi, potezi i mehanika igre vidjene u trailerima/demoima, vec postojece upravo u AA3 serijalu.

 

Ukoliko se odlucis za igru daj joj malo vremena, odnosno svoj konacni sud done si o njoj nakon barem 10 sati online igre jer na samom pocetku djeluje prilicno odbojno, prvenstveno zbog prilicno lake pogibije, ali  nepostojanja respawna dok se ne zavrsi runda.

 

Rezime bi bio da igra nije savrsena, da jos zahtijeva poliranja ali da je ludo zabavna i ima vrlo veliku repetivnu vrijednost (mlatim po AA serijalu vec 9 godina!  i jos mi nije dosadna)

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
15 godina
offline
America's Army 3

Probao sam sad malo mapu Stronghold i preodlična je mapa. A ovu "favela" nisam još probao.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: America's Army 3

Evo par dana kasnije i nakon nabijenih 15tak sati igre na 3.1 mogu samo reci: Bravo!

 

Sad je to ono pravo i na tragu najblojih dana AA serijala.

Obozavam dvije nove mape, iako je i meni Stronghold za par nijansi bolji.

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
16 godina
offline
America's Army 3

Odlične si mi obje nove mape, Stronghold mi je ipak malo bolji. Ali obje su u rangu meni najboljih Alleya i Rancha.

 

Btw. Mene Shantytown po stilu igre jako podsijeća na Urban Assault

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47thLAC-HBovu slavu
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2011 17:16 (ZC_Someone).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: America's Army 3

Jos jedan mega plus za AA3.

 

Jucer je bila noc igranja  sa developerima.

Krenuli su u 15:00 (21:00 prema nasem vremenu) kako bi igraci iz europe takodjer mogli sudjelovati i bogami bilo nas je.

 

Iznimno je zanimljivo i motivirajuce kada kraj sebe vidis developera kojemu se mozes direktno pozaliti na bug ili iznijeti prijedlog. Sto je najljepse decki odgovarali na svako pitanje, zafrkavali se sa svim igracima i tocno se vidjelo da nisu na serverima zato jer moraju nego jer se bas igraju. Istina danas ujutro sam proklinjao sve bogove zasto nisam isao ranije spavati, ali evo nakon 4. kave sam bas zadovoljan.

 

Zao mi je samo sto se nisam na vrijeme sjetio to postati ovdje. Valjda nitko nije proustio koga je interesiralo.

Moram priznati da je poseban osjecaj kada zdimis metak u celo onome tko je kriv za sve te godine patnje sa bugovima {#}

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.6.2011 10:51 (syncmaster245b).
16 godina
offline
America's Army 3

Aaaaaaaa, vidio sam sinoć vijest ali nisam skužio da je to bilo baš jučer :(

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47thLAC-HBovu slavu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
America's Army 3

Eto skinulo mi je nekšto za armu od 173mb, znali li netko što je to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: America's Army 3
Jack Sparrow kaže...

Eto skinulo mi je nekšto za armu od 173mb, znali li netko što je to?

Just a hotfix for performance and a couple of issues we noticed on dev night.

سمندری ڈاکو
16 godina
offline
America's Army 3

EDIT: Da, hotfix :)

 

 

EDIT2:

Nego mogli bi i nabaciti neku rundu.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47thLAC-HBovu slavu
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2011 22:47 (ZC_Someone).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

skinuo bi si ju sa steama samo sta mislite dali bi ju mogao pokrenuti....

laptop hp4510s       proc: intel core 2 duo T6570 2.1GHz

                                grafa: ati 4300series 512mb

                                rami: 3gb rama ddr3

 

posto je to takticki shooter dali imate program preko kojeg razgovarate i zapovjednika kada igraju bugovci...kao npr. arma2 preko mumbla..

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2011 13:59 (strbi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: America's Army 3
strbi kaže...

skinuo bi si ju sa steama samo sta mislite dali bi ju mogao pokrenuti....

laptop hp4510s       proc: intel core 2 duo T6570 2.1GHz

                                grafa: ati 4300series 512mb

                                rami: 3gb rama ddr3

 

posto je to takticki shooter dali imate program preko kojeg razgovarate i zapovjednika kada igraju bugovci...kao npr. arma2 preko mumbla..


Ovdje su ti minimalni i preporuceni hardverski zahtjevi.

 

Igra ima integrirani Teamspeak 3 i mozes razgovarati sa bilo kime u svom timu. Iako se tako cini, u igri ipak nema striktnih zapovjednika, tako da na kraju sve ovisi kako je ekipa raspolozena. Najcesce se nadju dvojica trojica koji su voljni igrati timski i tada igra postaje iznimno zanimljiva.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
13 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

znaci samo kada intaliram prikopcam headset i pricam sa bilo kime iz svoga tima :D lijepo....ajde ko igra neka mi napise svoj steam nick da ga dodam pa da igramo zajedno na nekom hrvatskom serveru...jel ima bug svoj server?? moze bilo ko hostati jelda?

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Jos jedna dobra igra ... free :)
Koliko se razlikuje od Arme? 

Zahtjevnija?

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro |
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2011 14:15 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

nezz..ja cu se sada regati na steam i skinuti...tko zeli igrati i pricati zajedno samnom kada skinem neka mi posalje nick od steama u PM pa mu posaljem zahtijev za frenda..

nije zahtijevnija od arme zato cu ju i igrati aj dodi i ti :D pa cemo zajedno spilati...jel imas headset

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2011 14:17 (strbi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

imam problem...kada idem skinuti igru sa steama cijelo vrijeme mi pise download starting i nikako da krene?? nerazumijem

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: America's Army 3
rebelsy kaže...

Jos jedna dobra igra ... free :)
Koliko se razlikuje od Arme? 

Zahtjevnija?

 

'Ajmo reci da se pozicionirala izmedju Arme i COD serijala. Dakle jos uvijek prilicno realisticna ali ipak ne toliko da moras bit frik da bi ju igrao.

 Link na stranicu sa hardverskim zahtjevima ti je par postova iznad

 

strbi kaže...

imam problem...kada idem skinuti igru sa steama cijelo vrijeme mi pise download starting i nikako da krene?? nerazumijem

 

Hmmm, cudno.

Ovako iz glave na brzinu, jesi probao promijeniti download lokaciju u Steamu?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2011 17:22 (syncmaster245b).
13 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

ne

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
America's Army 3

Jel vi to uopče igrate?

Ja i Convict smo nočas prašili mao i namjeravamo i dalje pa se javite da možemo malo skupa rokati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
America's Army 3

Ispricavam se sto dizem temu iz mrtvih,ali imam jedan problem..

Reinstalirao sam winze, i skopirao stari appdata od steama u novi, sve igre rade super osim aa...

Kad pokrenem igru, pokusavam uci u neki match piše da mi punkbuster nije na najvnovijoj verziji...Probao ga updejtati ručno - ništa..

Ima li tko kakve ideje?

Neda mi se ponovo skidat aa, jer traje ko PM XD...

http://zerocool12-radio.net16.net/Index.html : http://forumi.hrzona.net/index.php
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: America's Army 3
pogledaj si log nakon ste te kicka. Najvjerovatnije je handshake failed,tj neka greška u komunikaciji. Ako je to onda nema pomoći. Ja ne mogu 4 igre igrati zbog tog istog problema. PB je smeće,bio i ostao!
15 godina
neaktivan
offline
Re: America's Army 3
Arabarran kaže...
pogledaj si log nakon ste te kicka. Najvjerovatnije je handshake failed,tj neka greška u komunikaciji. Ako je to onda nema pomoći. Ja ne mogu 4 igre igrati zbog tog istog problema. PB je smeće,bio i ostao!

Sve ostale igre koje koriste PB rade , a americas army mi je bila najdraza...

http://zerocool12-radio.net16.net/Index.html : http://forumi.hrzona.net/index.php
15 godina
offline
Re: America's Army 3
i meni radi BC2,dok recimo AA2,BF2,RO2 ne rade. Mislim da me čak zeza i u BF3,ali to još nisam potvrdio.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: America's Army 3 beta
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice