Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.143.460
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
matija410 kaže...
Jel se može multy igrat ak se ne kupi igrica ?

 Ne može. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jedan moj video, konvoj vožen 10.01.2016 :)

 

Moj PC  
5 1 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Voženo:
23.01.2016 [Subota] 22:30h --- Runkove Scanie plave boje u kombinaciji s plavom prikolicom.

TORINO - BERLIN

Konvoju su se pridruzili BH Transporti i G&J Logistic te smo time imali jedan od vecih konvoja s ovih prostora u Euro Truck Simulator 2 Multiplayeru.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo novosti za ETS. Stiže novi kamion, Renault Range T. Meni osobno nije lijep, ali vidim da se dosta po forumima traži tako da su očito odlučili uslišiti želje, a i drago mi je da se i dalje radi na igri. Nadam se samo da neće biti kao i sa MP IV, pa da čekamo par godina da službeno izađe.

Nadam se samo da će se i ostatak najavljenih planova za ETS u budućnosti i ostvariti.

 

Koliko sam vidio na ATS i ETS rade odvojeni timovi tako da sa tim onda ne bi bilo problema. Još uvijek se negdje duboko u sebi nadam da će se jednog dana ostvarit velika želja većine igrača, a to je kupnja vlastitih prikolica. Ali otom-potom...

 

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2016 19:19 (Igzy20).
Moj PC  
2 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ima negdje trailer pack od Jazzycata a da mi ne skida 600mb za part 1 sa 90kb/s a na ostalim stvarima mi skida 3.3mbps

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Rodić kaže...

Ima negdje trailer pack od Jazzycata a da mi ne skida 600mb za part 1 sa 90kb/s a na ostalim stvarima mi skida 3.3mbps

 ..jesi probao ovdje: http://ets2.lt/en/trailers-and-cargo-pack-by-jazzycat-v-3-7/#more-115684

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

od tud mi i skida 90kbps

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

..kreni sa downloadom sa prvog linka,pa kad krene download klikni odustani pa onda pokušaj preuzeti ponovo i biti će full brzina skidanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

nista 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

jdownloader i skidat ce brze samo podesi da skida sa svih 16 servera u postavkama.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

eto radi sada skida kako bi i trebalo hvala lijepo :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako netko treba volan prodaje frend Logitech DFGT, više informacija u PP.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Ako netko treba volan prodaje frend Logitech DFGT, više informacija u PP.

 pitaj ga oce fanatec porsche 911 :D ako kupuje drugi mozda ili ako nekog zanima

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa, jeste svi otišli preko Bare ili je netko ostao u Europi? :D

 

Nego, odem malo u OFF... Jel koristi tko H-shifer u ETS2? U planu mi je kupnja G27, pa me muči način šaltanja.

Ima netko voljan ukratko objasniti na koji način je najbolje šaltati, brzinu po brzinu, svaku drugu ili nešto treće?

 

Općenito mi je način šaltanja kod kamiona težak za shvatit. Čini mi se poprilično komplicirano. :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja koristim dva reda po 6 brzina, u prvom redu obično prebacujem svaku drugu (osim ak nije overload ili neka uzbrdica), u drugom po jednu.. Uglavnom ti to ovisi od ceste i šta vučeš

 

Da prevedem, pošto nemaš G27 još uvijek..

Imaš mjenjač sa 6 brzina + rikverc, u igrici prvi red ti šalta od 1-6 brzine, a nakon što pritisneš određenu tipku (meni je prva crvena), prebacuje ti se u drugi red od 7-12 brzine.

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

E to je to! Hvala ti! 

 

Sam princip prebacivanja (prebacivanje između setova brzina i to) sam skužio, ali me čisto zanimalo kojim redoslijedom prebacivati. Svaku brzinu ili svaku drugu.

Uglavnom, hvala još jednom!

 

Čim budem pri novcima uzimam G27, da još više uživam u igri. :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Ekipa, jeste svi otišli preko Bare ili je netko ostao u Europi? :D

 

Nego, odem malo u OFF... Jel koristi tko H-shifer u ETS2? U planu mi je kupnja G27, pa me muči način šaltanja.

Ima netko voljan ukratko objasniti na koji način je najbolje šaltati, brzinu po brzinu, svaku drugu ili nešto treće?

 

Općenito mi je način šaltanja kod kamiona težak za shvatit. Čini mi se poprilično komplicirano. :D

Ne kolega Hrvek je u krivu, to nema veze s realnoscu...

Kad cec kupujes G27, i ja ga koristim osobno, zasto nebi saltao kako se zapravo i salta, staviti cu dolje par primjera Scanijinog 10, 12+2 brzinskog i ZF 16 brzinskog, koji se moze na G27 H shifteru saltati kao u pravom kamionu, a ono 6+6 nema veze s vezom.

 

**Ajme neda mi se raditi shemu za ZF 16 brzina, ali ako hoces mogu je napraviti**

 
*Na pravom kamionu imas 2 sklopke, botuna kako god hoces da to nazovem, jedan za poloviti brzine, drugi za mijenjati grupu, isto tako mozes namistiti i na G27 kako sam ja napravio sebi, na starijim mjenjacima npr Scania 10 brzina nemas polovice, nego samo minjas grupu, na ZFu kojeg trenutno vozim na MANu zapravo, imas za poloviti, ali za grupu ga moras osamariti, ali to je vec malo teze rijecima za objasniti, u prilogu je moj video MANa TGA i 16 brzina saltanja*


**Zadnja slika je primjer svih minjaca, od fullera do ZFa, te Scanijinog i Volvo minjaca, koga sto zanjima slobodno neka pita**

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2016 13:15 (Kiki287).
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

imam par pitanja, posto se spremam kupiti igru kad izade na nekom popustu i kad uzmem G27:

 

- saltanje npr. ove prve sheme, kad prebacis iz 5. u 6. onda stisnes neki gumb? koji si ti stavio?

- da li na ovom tvom filmicu imas kakve modove za zvuk, jer nisam primjetio do sad toliko jak zvuk retardera i pistanje kad pustis gas kod saltanja

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
RuskeGTT kaže...

imam par pitanja, posto se spremam kupiti igru kad izade na nekom popustu i kad uzmem G27:

 

- saltanje npr. ove prve sheme, kad prebacis iz 5. u 6. onda stisnes neki gumb? koji si ti stavio?

- da li na ovom tvom filmicu imas kakve modove za zvuk, jer nisam primjetio do sad toliko jak zvuk retardera i pistanje kad pustis gas kod saltanja

Taj je video star, imao sam taj kamion i zvuk, ali sam ga izbrisa posto ga vise ne koristim, zvuk smo sastavili kolega i ja!!

Kao sto je i zapravo, tako je i u ETS2, za mijenjanje grupe imas botun, i za poloviti imas drugi botun samo sto u slucaju Scanijinog 10 brzinskog ako za njega pitas, nemas polovice, sve su brzine direktne, dakle imas samo botun za grupaciju minjati iz 5 u 6.

Samo sto taj minjac nitko ne salta brzinu po brzinu, ja sam ga ima priliku voziti i to ide otprilike ovako:
a) Kad si prazan 3-5-7-8-9-10

b) Kad si pun 2-4-5-6-7-8-9-10 ili ako nije puno tezak i ako se moze iz trece startati 3-5-6-7-8-9-10

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2016 14:02 (Kiki287).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Ne kolega Hrvek je u krivu, to nema veze s realnoscu...

 Nisam ni rekao da ima veze s realnošću, već je to najjednostavniji način saltanja

Jel možeš bacit SS od postavki mjenjača u igri? Vidim samo onaj scanijin kao real shifter, ali to nema veze s ovim što ti pričaš, ili ima?

 Odnosno, konkretno me zanima prebacivanje s ovim polovinama

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2016 15:34 (Hrvek1909).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...
Kiki287 kaže...

Ne kolega Hrvek je u krivu, to nema veze s realnoscu...

 Nisam ni rekao da ima veze s realnošću, već je to najjednostavniji način saltanja

Jel možeš bacit SS od postavki mjenjača u igri? Vidim samo onaj scanijin kao real shifter, ali to nema veze s ovim što ti pričaš, ili ima?

 Odnosno, konkretno me zanima prebacivanje s ovim polovinama

 Takav vec imas u igri napravlje, osim sto nema ove dvije cravler brzine kao zaporavo (L1 i L2).

Ja sam sebi napravio, ali to je komplicirano, naznam kako da sad to objasnim, imas jedan fajl sto moras ubaciti u profil od igre, i onda moras to izabrati pod konfiguracijom volana, custom range+splitter da bi bio kao pravi Scanijin minjac, i tako za svaki iman napravljen pattern i zavisi koji minjac i kamion vozim, ubacujem posebno svakoga!!

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2016 15:59 (Kiki287).
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel dostupan profil odnosno mjenjač za brzine sa polovinom? Mislim to je nešto tipa onaj drugi original set brzina, ubaciš u prvu - stisneš dugme i u drugoj si, pa tako redom..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...

Jel dostupan profil odnosno mjenjač za brzine sa polovinom? Mislim to je nešto tipa onaj drugi original set brzina, ubaciš u prvu - stisneš dugme i u drugoj si, pa tako redom..

 U ETS2 je sve krivo napravljeno, on polovice broji ko punu brzinu sto nije istina, treba ici 1L,1H,2L,2H....6L,6H

Ja sam sebi skriptirao originalne minjace sa tvornickim ratiom brzina i razlicitim diferencijalima, moze se i prominiti nazivi brzina kao sto mozes viti u mom videu na MANu TG, ima tu posla za raditi, ali je barem realno nego sto je SCS napravio!!

14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel može netko pojasniti malo ovaj mjenjač s duplim brzinama na istom mjestu. Puno puta sam vozio man f200 293 i 19.422 ali oni imaju normalnih 8 komada s 2 "cimanja" i pomoćne na pucu.

EUNE LoL: TomoRi || Xfire: tomorijeka56
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
TomoRI kaže...

Jel može netko pojasniti malo ovaj mjenjač s duplim brzinama na istom mjestu. Puno puta sam vozio man f200 293 i 19.422 ali oni imaju normalnih 8 komada s 2 "cimanja" i pomoćne na pucu.

 Nemas tu nikakve mudrosti, kad izsaltas nizu grupaciju, imas rucicu/polugicu koji prebacis prema gore za visoki grupu, i tamo di ti je 1-2-3-4, postaje 5-6-7-8 i svaku polovis normalno kao na F2000..

Dakle na F2000 imas polugicu za poloviti brzine, a za promjeniti grupu moras ga osamariti, a ovdje laicki receno, imas drugu rucicu umisto da "samaras", evo cak sam se i potrudio napraviti pattern za ZF Ecosplit koji se koristi na MANu TGA i TGX, te na DAFu !!

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2016 0:26 (Kiki287).
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

 
*Na pravom kamionu imas 2 sklopke, botuna kako god hoces da to nazovem, jedan za poloviti brzine, drugi za mijenjati grupu, isto tako mozes namistiti i na G27 kako sam ja napravio sebi, na starijim mjenjacima npr Scania 10 brzina nemas polovice, nego samo minjas grupu, na ZFu kojeg trenutno vozim na MANu zapravo, imas za poloviti, ali za grupu ga moras osamariti, ali to je vec malo teze rijecima za objasniti, u prilogu je moj video MANa TGA i 16 brzina saltanja*

**Zadnja slika je primjer svih minjaca, od fullera do ZFa, te Scanijinog i Volvo minjaca, koga sto zanjima slobodno neka pita**

 

 Super zvuk, posebno mi se dopada pistanje kod mijenjanja. Kako se dobiva taj zvuk, mod ili samo H-mjenjačem i kvačilom (auto ili sekvencijalnim ne čuje se)?

095/8033306
14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

zahvaljujem na objašnjenju. Sad vidim da nije nikakva mudrost, samo treba 2-3 dana prakse

EUNE LoL: TomoRi || Xfire: tomorijeka56
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
walter79 kaže...
Kiki287 kaže...

 
*Na pravom kamionu imas 2 sklopke, botuna kako god hoces da to nazovem, jedan za poloviti brzine, drugi za mijenjati grupu, isto tako mozes namistiti i na G27 kako sam ja napravio sebi, na starijim mjenjacima npr Scania 10 brzina nemas polovice, nego samo minjas grupu, na ZFu kojeg trenutno vozim na MANu zapravo, imas za poloviti, ali za grupu ga moras osamariti, ali to je vec malo teze rijecima za objasniti, u prilogu je moj video MANa TGA i 16 brzina saltanja*

**Zadnja slika je primjer svih minjaca, od fullera do ZFa, te Scanijinog i Volvo minjaca, koga sto zanjima slobodno neka pita**

 

 Super zvuk, posebno mi se dopada pistanje kod mijenjanja. Kako se dobiva taj zvuk, mod ili samo H-mjenjačem i kvačilom (auto ili sekvencijalnim ne čuje se)?

 Kamiona i zvuka vise nemam, to js star video ima godinu dana.

Ja ne vozim automatik, prezirem ga zapravo, tako i u igri, prije 2 miseca sam otisa iz spedicije jer su mi dali govno od automatika da vozim...

 

Mod radi na G27 volanu i mora biti H mjenjac, inace nece raditi.

PS:
Koga zanima napravio sam za svaku vrstu minjaca kako to izgleda pa bacite oko !!

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2016 15:32 (Kiki287).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
walter79 kaže...
Kiki287 kaže...

 
*Na pravom kamionu imas 2 sklopke, botuna kako god hoces da to nazovem, jedan za poloviti brzine, drugi za mijenjati grupu, isto tako mozes namistiti i na G27 kako sam ja napravio sebi, na starijim mjenjacima npr Scania 10 brzina nemas polovice, nego samo minjas grupu, na ZFu kojeg trenutno vozim na MANu zapravo, imas za poloviti, ali za grupu ga moras osamariti, ali to je vec malo teze rijecima za objasniti, u prilogu je moj video MANa TGA i 16 brzina saltanja*

**Zadnja slika je primjer svih minjaca, od fullera do ZFa, te Scanijinog i Volvo minjaca, koga sto zanjima slobodno neka pita**

 

 Super zvuk, posebno mi se dopada pistanje kod mijenjanja. Kako se dobiva taj zvuk, mod ili samo H-mjenjačem i kvačilom (auto ili sekvencijalnim ne čuje se)?

 Kamiona i zvuka vise nemam, to js star video ima godinu dana.

Ja ne vozim automatik, prezirem ga zapravo, tako i u igri, prije 2 miseca sam otisa iz spedicije jer su mi dali govno od automatika da vozim...

 

Mod radi na G27 volanu i mora biti H mjenjac, inace nece raditi.

PS:
Koga zanima napravio sam za svaku vrstu minjaca kako to izgleda pa bacite oko !!

  Sve to super...samo ako tak vozis (saltas na 2100-2200 RPM) i pravi kamion gazda ti sigurno zadovoljan potrosnjom goriva...:-)

https://www.g2a.com/r/mmarko
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koliko znam i nema svrhe tjerat kamion a i inace dizele u visoke obrtaje jer im je u nižim obrtajima najviša snaga i okretni moment. Cak se i u igri primjeti da najbolje vuce u zelenom podrucju. Neka me Kiki ispravi ako sam u krivu

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice