Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.145.029
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Heavy Cargo Pack DLC izgleda samo što nije stigao. SiSL je objavio trailer za DLC, u grupama se spominje very soon, a neke informacije koje sam dobio (doduše neslužbene) govore da se radi o danima.  Već me živciraju ovi teaseri stalno, ne mogu se dočekati da izađe. :D :D 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.5.2017 23:20 (Igzy20).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

 a neke informacije koje sam dobio (doduše neslužbene) govore da se radi o danima. ...

 Manje od jednog dana ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Samo neka izađe. Čekam tako nešto jako dugo. Usavršio sam vožnju običnih tereta i prikolica, a sad je vrijeme da se pozabavi sa ovime. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

bit ce to itekako super hehehehe 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Već sam ''doktorirao'' parkiranje i vožnju u rikverc na retrovizore s volanom. Bit će vrlo izazovno, jedva čekam 

E, da... i još uvijek nisam ni sjeo u pravi kamion 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.5.2017 13:49 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Samo neka izađe. Čekam tako nešto jako dugo. Usavršio sam vožnju običnih tereta i prikolica, a sad je vrijeme da se pozabavi sa ovime. 

 bome bit ce zabave koliko sam vidio, squirrel koji perfektno vozi ets2 jedva je uparkirao ovo cudo 

Battleog - 191silvinjo
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sorry, cini se lazna uzbuna ... 

Weekend Deal: 10 ~ 80%
Offer ends Monday at 10am Pacific Time.

http://store.steampowered.com/sale/scs/

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hmm.. Da ako je istina, bit će ovo dug vikend. :D

 

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Još malo novosti vezane uz Heavy Cargo.. 

 

#edit: kupio heavy cargo pack na steamu 

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.5.2017 11:41 (hahhaajaads).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 

 https://media.tenor.co/images/5cfb222e79fe0f686878127e30191050/tenor.gif

 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.5.2017 11:59 (suMaper).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

nego, malo cu strimat da vide oni koji jos nemaju 

 

www.twitch.tv/silvinjotv

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.5.2017 13:02 (hahhaajaads).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo i ka uzeo dok ne poraste cijena  još moram jedsnu rutu odvozit trenutno a onda idem na ove grdosije

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Jel nije to trebalo biti gratis ili ?

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
itomic009 kaže...

 Jel nije to trebalo biti gratis ili ?

 i meni je ostalo u uhu da ce biti gratis...ali eto očito nije, valjda će one duple prikolice biti gratis 

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dečki, nešto ste pobrkali. Nigdje nije bilo rečeno da bude gratis. Tj. Gratis su nove šašije i skretajuće osovine, a same prikolice sa teretima su otpočetka planirane kao DLC. Duple prikolice će biti gratis u novom updateu.


Što se novog DLC-a tiče, odmah sam ga uzeo. Zanimljivo ga je voziti samo sam ipak očekivao da će biti malo teže. Kamioni mi bez problema povuku 60 t, pa čak i kad stanem usred brijega. Ali nema veze, glavno da se vozi. :D 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Dečki, nešto ste pobrkali. Nigdje nije bilo rečeno da bude gratis. Tj. Gratis su nove šašije i skretajuće osovine, a same prikolice sa teretima su otpočetka planirane kao DLC. Duple prikolice će biti gratis u novom updateu.


Što se novog DLC-a tiče, odmah sam ga uzeo. Zanimljivo ga je voziti samo sam ipak očekivao da će biti malo teže. Kamioni mi bez problema povuku 60 t, pa čak i kad stanem usred brijega. Ali nema veze, glavno da se vozi. :D 

 možda to bude poboljšano u nekim nadogradnjama.... 

a jel se dobije šta više para za ove teže terete.....

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Dečki, nešto ste pobrkali. Nigdje nije bilo rečeno da bude gratis. Tj. Gratis su nove šašije i skretajuće osovine, a same prikolice sa teretima su otpočetka planirane kao DLC. Duple prikolice će biti gratis u novom updateu.


Što se novog DLC-a tiče, odmah sam ga uzeo. Zanimljivo ga je voziti samo sam ipak očekivao da će biti malo teže. Kamioni mi bez problema povuku 60 t, pa čak i kad stanem usred brijega. Ali nema veze, glavno da se vozi. :D 

 Ovo da ti lagano povuce na uzbrdici, kod mene nije tako. Scania 730 i 55 tona, jedva ide. Jedino ga uspijem nagonit 110 na autocesti...

Battleog - 191silvinjo
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma ja općenito imam nekih problema sa igrom što se toga tiče, tako da je i u tome stvar. No vozi se i bez obzira na to. :D 

 

Vrijeme je da se kupi nova garaža gdje idu nove pile unutra. :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

dal je netko od vas ima sličan problem.
Naime jučer i danas primijetio sam kada idem igrati igru uđem u nju preko Steama, dođem do glavnog izbornika, izaberem nastavak igre gdje mi je "save", te krene s učitavanjem. Taman kada treba početi igra dakle da dobijem kamion na cesti, igra mi se urušite mi piše kako je steam prestao s radom. To sam primijetio da mi se događa od kada sam kupio ovaj novi DLC, on mi se instalirao no ne mogu igrati od tada jer mi se gore opisani problem dogodi....

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

... on mi se instalirao no ne mogu igrati od tada jer mi se gore opisani problem dogodi....

 Ukloni sve modove i pocni traziti koji je problem ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Gale92 kaže...

... on mi se instalirao no ne mogu igrati od tada jer mi se gore opisani problem dogodi....

 Ukloni sve modove i pocni traziti koji je problem ... 

 

 tko priča o modovima..... imam čistu steam igru......

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pokušaj otvoriti neki stariji save. POnekad zna save biti oštećen i raditi probleme. Meni se jednom rušila igra kad sam prikvačivao prikolicu i 2-3 savea unatrag sam morao odabrati da bi normalno proradilo opet.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hoce tko malo MP-a sa novim DLC-om ? nek me doda na steam

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

A sto mi pise ovo . Skinu na novu verziju i nece . Da li je do stima ? A stim nisam instalirao . Pre mi je ulazili bez problema na igricu . :( 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

A sto mi pise ovo . Skinu na novu verziju i nece . Da li je do stima ? A stim nisam instalirao . Pre mi je ulazili bez problema na igricu . :( 

 samo nastavi u lokalnom nacinu, nakon toga ce ti uc u server...

Battleog - 191silvinjo
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel su to nešto oni petljali sa fizikom kamiona ili je problem samo kod mene. Nekako mi je prečudno da Iveco od 560 KS može povući lokomotivu od 61t bez problema, kao da vuče običnu prikolicu. Malo pipnem gas i kamion ubrzava kao lud, gotovo kao da ni nema tereta. Očekivao sam od ovog DLC-a ipak malo više realnosti, ovo je gotovo kao da i obične prikolice vučem.

 

Vukao sam i sa Volvom lokomotivu i na njemu se znala osjetit težina, pogotovo kad je uspon bio, ali kod većine drugih kamiona skoro da ni ne osjetim razliku između 24t i 61t. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Tko hoce malo vozit, nek dodje na ovaj ts (ts3.mpbalkan.com). Trenutno smo samo Igzy i ja no valjda ce jos netko doci. Ja cu bit na tsu oko 14:30 pa eto.. 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

uspio sam "popraviti" izbacivanje, sada me zanima u kojim se tvrtkama nalaze ti "specijalni" tereti......

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Ajde napiši što je bilo ako se desi nekom od nas !

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

uspio sam "popraviti" izbacivanje, sada me zanima u kojim se tvrtkama nalaze ti "specijalni" tereti......

 sad dodji u 2.30 na gore spomenuti ts da bacimo turu 

Battleog - 191silvinjo
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice