FIFA 14

poruka: 12.463
|
čitano: 1.466.886
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 14

Pogledaj si PM jos jednom... ja ti imam sve sta trebas a neces ban dobit jer ti saljem sa svoj accounta... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
genius_ kaže...

Ako je ove legalno jebes onda igru ! :)

Doduse meni ni Real nebi pomogao .........   :)

Jedino ,da podjebavam ......

 Koliko si coinsa mislio kupiti? Ja ti mogu pokloniti nešto tako da ne moraš kupovat od nikog. 

 

I ako ces vec odlucit kupit od nekog, imaj na umu da ti je milja coinsa oko 3.5 eura, da ti nebi previše naplatili

 

 

12 godina
offline
FIFA 14

Ako netko zeli ja imam brdo MOTM, InForma, Plvih kartica i ostalih igraca + coinsi... nesto dajem a nesto bi i zamijenio za H1Z1 Steam gift.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 14
SimeKZ kaže...

Ako netko zeli ja imam brdo MOTM, InForma, Plvih kartica i ostalih igraca + coinsi... nesto dajem a nesto bi i zamijenio za H1Z1 Steam gift.

 nemoj si h1z1 uzimat, igra je p2w

12 godina
offline
Re: FIFA 14
Del_Boy97 kaže...
SimeKZ kaže...

Ako netko zeli ja imam brdo MOTM, InForma, Plvih kartica i ostalih igraca + coinsi... nesto dajem a nesto bi i zamijenio za H1Z1 Steam gift.

 nemoj si h1z1 uzimat, igra je p2w

 Uz moje dayZ iskustvo prebijem te njubar odmah :D 

Imam toliko toga sta se trebam rijesiti a stoji bzvz... od The Crewa, tih igraca i coinsa na FIFA 14 itd... itd... pa reko ako netko hoce, napravimo trampu, nije problem.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
antiljano27 kaže...
genius_ kaže...

Ako je ove legalno jebes onda igru ! :)

Doduse meni ni Real nebi pomogao .........   :)

Jedino ,da podjebavam ......

 Koliko si coinsa mislio kupiti? Ja ti mogu pokloniti nešto tako da ne moraš kupovat od nikog. 

 

I ako ces vec odlucit kupit od nekog, imaj na umu da ti je milja coinsa oko 3.5 eura, da ti nebi previše naplatili

 

 

 Kupio sam 1 000 000 cointasa za ciglo 6 e ! :)

Kupio Benzemu ,Casillasa i Pepea ,ostali su onako do par hiljada !

Sramota me da kupujem vise !

Opet ne znam da igram ,nije to fora !

Jednostavno mi ne pase prevelika inercija fife 14 i gotovo !

Fifa World je bolja a i 15 tako da cu najvjerovatnije kupiti fifu 15 !

 

10 godina
offline
FIFA 14

fw bolja od fife 14

 

nije u ničemu bolja osim što ima više ljudi (freeloadera)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
Del_Boy97 kaže...

fw bolja od fife 14

 

nije u ničemu bolja osim što ima više ljudi (freeloadera)

 ja je nekako lakse igram?!cini mi se da nema toliku inerciju ,lici mi vise na one stare fife koje sam igrao ?!

moje misljenje !arkadnija je,barem meni ! :)

12 godina
offline
FIFA 14
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 14

Sta trazis za mandzukica? koliko para ?

12 godina
offline
FIFA 14

javi se u m i pogledaj kolko vrijedi na marketu on sada...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

pozz,hocu da kupim Willian-a ,onog malog sa kosom ali mi treba RM a ono svi LM ili LW ,nisam nasao karticu za promjenu LM-RM?!

Gledam tut. na netu lik kupio tog igraca kod njega svi RM a kod mene izlaze samo LM ?!

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2015 7:05 (genius_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
genius_ kaže...

pozz,hocu da kupim Willian-a ,onog malog sa kosom ali mi treba RM a ono svi LM ili LW ,nisam nasao karticu za promjenu LM-RM?!

Gledam tut. na netu lik kupio tog igraca kod njega svi RM a kod mene izlaze samo LM ?!

 Ti si se zahebao! Willian je LM/LW u FIFI 14, dok je RM/RW u FIFI 15. I ne, ne postoji kartica za promjenu pozicije iz LM u RM.

EUNE: RayzCRO
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
Rayz00 kaže...
genius_ kaže...

pozz,hocu da kupim Willian-a ,onog malog sa kosom ali mi treba RM a ono svi LM ili LW ,nisam nasao karticu za promjenu LM-RM?!

Gledam tut. na netu lik kupio tog igraca kod njega svi RM a kod mene izlaze samo LM ?!

 Ti si se zahebao! Willian je LM/LW u FIFI 14, dok je RM/RW u FIFI 15. I ne, ne postoji kartica za promjenu pozicije iz LM u RM.

 E da to je to ! :)

sad ako ga stavim na RM da li ce biti problem posto mu to nije pozicija u fifa 14?

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.2.2015 12:42 (genius_).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
genius_ kaže...
Rayz00 kaže...
genius_ kaže...

pozz,hocu da kupim Willian-a ,onog malog sa kosom ali mi treba RM a ono svi LM ili LW ,nisam nasao karticu za promjenu LM-RM?!

Gledam tut. na netu lik kupio tog igraca kod njega svi RM a kod mene izlaze samo LM ?!

 Ti si se zahebao! Willian je LM/LW u FIFI 14, dok je RM/RW u FIFI 15. I ne, ne postoji kartica za promjenu pozicije iz LM u RM.

 E da to je to ! :)

sad ako ga stavim na RM da li ce biti problem posto mu to nije pozicija u fifa 14?

 Imat ce 7 chemistry umjesto 10, to je nekima problem nekima ne. Nekako mi pada na pamet da zelis slozit Chelsea ili sto vec. Ostavi Williana na LW a na RW stavi IF Schurlle ili Salaha. 

EUNE: RayzCRO
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14

 Imat ce 7 chemistry umjesto 10, to je nekima problem nekima ne. Nekako mi pada na pamet da zelis slozit Chelsea ili sto vec. Ostavi Williana na LW a na RW stavi IF Schurlle ili Salaha. 

 Sastavio sam Engleski tim 99 % chem,samo tog Willian-a nisam uklopio ! :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
genius_ kaže...

 Imat ce 7 chemistry umjesto 10, to je nekima problem nekima ne. Nekako mi pada na pamet da zelis slozit Chelsea ili sto vec. Ostavi Williana na LW a na RW stavi IF Schurlle ili Salaha. 

 Sastavio sam Engleski tim 99 % chem,samo tog Willian-a nisam uklopio ! :)

 Pa eto, stavi ga na LW ili ga mijenjaj s nekim. Meni je tu (tocnije LF) Hazard i super je. 

EUNE: RayzCRO
12 godina
offline
FIFA 14

Kupi nekog RWa koji ce ti imati full chemistry, na pocetku tekme ih samo zamijeni i imat ce ti willian onda 100% chemistry.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 14

Jel igra netko fifu 14 na ps4?

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

kako poriktati slidere, ili ima za skinuti neki gamplay patch

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

Pozdrav svima! Interesuje me da li ima igraca online jer sam mislio da uzmem ovu Fifu 14, zato sto nemam PC dovoljno dobar za 15? Isplati li mi se to uzimat sad? Mogao bih da predjem na Pes2015 ali mi se to ne radi... Zahvaljujem!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
Degustator kaže...

Pozdrav svima! Interesuje me da li ima igraca online jer sam mislio da uzmem ovu Fifu 14, zato sto nemam PC dovoljno dobar za 15? Isplati li mi se to uzimat sad? Mogao bih da predjem na Pes2015 ali mi se to ne radi... Zahvaljujem!

 Ne igram obični seasons, ali u ultimate teamu lako nađeš protivnika. Ovo je zapravo prvi puta da ima toliko ljudi na prijašnjoj verziji igre upravo iz razloga slabih konfiguracija

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
Degustator kaže...

Pozdrav svima! Interesuje me da li ima igraca online jer sam mislio da uzmem ovu Fifu 14, zato sto nemam PC dovoljno dobar za 15? Isplati li mi se to uzimat sad? Mogao bih da predjem na Pes2015 ali mi se to ne radi... Zahvaljujem!

 Ja igram i dalje FIFA 14 i jos uvijek ima puno igraca online i u online seasonsu i u FUT-u.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

Dajte mi molim savjetujte kojeg Cdm-a da kupim za engleze. Imam Matića,  Songa i Paulinha. Koji je još vrhunski?

Počeo sam igrati 4-2-2-2 i super mi je formacija.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 14
prcko_croatia kaže...

Dajte mi molim savjetujte kojeg Cdm-a da kupim za engleze. Imam Matića,  Songa i Paulinha. Koji je još vrhunski?

Počeo sam igrati 4-2-2-2 i super mi je formacija.

 yaya toure 

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
prcko_croatia kaže...

Dajte mi molim savjetujte kojeg Cdm-a da kupim za engleze. Imam Matića,  Songa i Paulinha. Koji je još vrhunski?

Počeo sam igrati 4-2-2-2 i super mi je formacija.

 Tiote, N'zonzi, Gerrard, Lampard, Fer, bilo koji od njih

15 godina
online
Re: FIFA 14
antiljano27 kaže...

 Ne igram obični seasons, ali u ultimate teamu lako nađeš protivnika. Ovo je zapravo prvi puta da ima toliko ljudi na prijašnjoj verziji igre upravo iz razloga slabih konfiguracija

 Prije bih rekao da je to kombinacije slabijih konfiguracija i loše igre. Netko iz ovog a netko iz onog razloga još uvijek igra fifu14..

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

Da, Tiote bi mogao bit ok. Inaće Song i Mikel su mi najbolji Cdm par. Još samo da Matića spojim sa nekim. Mislim da ću sutra u petu diviziju. Prvi puta u 15-ici.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
prcko_croatia kaže...

Dajte mi molim savjetujte kojeg Cdm-a da kupim za engleze.

 

Ramires

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

Jbt. Kratak sam cca 18 somova za Ramiresa. 

Koja vam je kamera najbolja za skillanje.

Meni izgleda, u Futu ne funkcioniraju sve skill vještine, dok u areni sve prolaze. 

Jeli to moguće ili? 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice