Rift - Trion Worlds

poruka: 383
|
čitano: 83.071
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rift spreman za izlazak, Nesigurni Rift, Rift - besplatni vikend
15 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Ljudi problem.

 

Ne mogu se ulogirat u svoj acc jer kad ukucam mail i password umjesto u igru ili stranicu mog acca baca me na neku stranicu gdje traži da odgovorim na neka debilna pitanja tima "kak ti se zove mačka?" da bi kao verificirao da je to moj acc. S obzirom da nemam pojma kak mi se zove j***** mačka ni bilo koje s**** šta ovi iz k***** iz Triona traže ne mogu se ulogirat i produžit igru!!! Posalo sam im mail i oni hoče da ih NAZOVEM kako bi verificirao acc!!!!!!!!! Da ih nebi je..!!! Nema šanse da ih zovem u Bangladeš ili gdje već pa da još i to plačam! Od kad sam kupio ovu igru samo s*****!! Nit mi nisu USB poslali, niti dali ingame itemove, niti free time koji sam trebao dobit i sad ovo sranje!!! A tolko sam bio oduševljen s ovom igrom...

 

Uglavnom jel netko zna rješenje???

 

P.S. Sorry na psovkama ali fakat sam poludio već!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds

Bok, evo, registrirao sam se samo da ti odgovorim_.-P

 

rift ima ponekad problema sa logiranjem i ostalim stvarima...meni su cak kinezi hakirali acc...

 

e, sad, ako te pitaju za ime macke, to je tajno pitanje koje si izabrao kad si kreirao acc,  pa bi trebao znati odgovor...ako si kupioi acc od kolege sa foruma kao ja, pitaj ga za odgovor na tajno pitanje...

 

a sto se tice zvanja sluzbe za korisnike, imaju broj iz hrvatske koji mozes nazvat, i prilicno su ljubazni i pokusavaju rijesiti problem...

 

evo iskopao sam ti link https://trionworlds.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/478/session/L3RpbWUvMTMxNTYwNDE4OC9zaWQva0EyVTdIRGs%3D i broj telefona (3851) 884-8693...

 

sretno

12 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Evo report od hard core igrača :D

Imam lvl 50 maga sa full iskustvom u svim raidovima  (i opremom) i isto tako maksimalni PVP lvl 8, sa full opremom. (+alt  warrior lvl 50 /R5)

Igra je fantastična.

Igrao sam 4 godine WOW, 2 godine Conana + neke druge MMO-e (LOTRO....) i nijedna igra nije ni blizu RIFT-a. Uspoređujući RIFT i WOW, mogu samo reći da je RIFT sa 6 mjeseci na istom nivou kao WOW sa recimo 4 godine + svjetlosnu godinu naprijed što se tiče grafike. U riftu kad postoji neki problem, on je riješen u roku tjedan dana. Nema kao u WOWu i ostalim igrama da igra ima neki bug , a da je developeri ne riješavaju mjesecima. Ovdje kad pozoveš admina , on je tu i riješi problem. Isto tako kad prijaviš neki problem. Novi sadržaji se događaju praktički svaka 2-3 tjedna + major patchevi na mjesečnoj bazi (igra je stara 6 mjeseci a verzija je 1.5). Igrači su u prosjeku stariji , recimo 25-30 godina prosjek (barem na Whitefall-u na guardian strani) . 

 

Jedini problem je što sam upisao faks nakon 20 godina opet, pa nemam više vremena za igranje :((((((((((((((

Tak ako neko želi imati maga među najjačim gearom na serveru, nek se javi na 091 1404846.

http://www.bug.hr/malioglasi/kateg/racuni-accounti-igrama/acc.aspx

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Jel se zna konačno na kojem serveru ima najviše naših i na kojoj strani?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Jebe* njih i njihov secret question, koji kreteni... jedan preplatnik manje.

Za dom - vjera, ljubav i domovina
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds
DoxMaster kaže...

Evo report od hard core igrača :D

Imam lvl 50 maga sa full iskustvom u svim raidovima  (i opremom) i isto tako maksimalni PVP lvl 8, sa full opremom. (+alt  warrior lvl 50 /R5)

Igra je fantastična.

Igrao sam 4 godine WOW, 2 godine Conana + neke druge MMO-e (LOTRO....) i nijedna igra nije ni blizu RIFT-a. Uspoređujući RIFT i WOW, mogu samo reći da je RIFT sa 6 mjeseci na istom nivou kao WOW sa recimo 4 godine + svjetlosnu godinu naprijed što se tiče grafike. U riftu kad postoji neki problem, on je riješen u roku tjedan dana. Nema kao u WOWu i ostalim igrama da igra ima neki bug , a da je developeri ne riješavaju mjesecima. Ovdje kad pozoveš admina , on je tu i riješi problem. Isto tako kad prijaviš neki problem. Novi sadržaji se događaju praktički svaka 2-3 tjedna + major patchevi na mjesečnoj bazi (igra je stara 6 mjeseci a verzija je 1.5). Igrači su u prosjeku stariji , recimo 25-30 godina prosjek (barem na Whitefall-u na guardian strani) . 

 

Jedini problem je što sam upisao faks nakon 20 godina opet, pa nemam više vremena za igranje :((((((((((((((

Tak ako neko želi imati maga među najjačim gearom na serveru, nek se javi na 091 1404846.

http://www.bug.hr/malioglasi/kateg/racuni-accounti-igrama/acc.aspx

 

Odlican marketing. Ako nazovete odmah, dobit cete i ..... ;)

12 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Ima koga na Blightweald - Defiant?

Ja sam lvl 50 Cleric - Balzamon, Lvl 50 mage Jaizza, Lvl 25 Warrior Otimus.

Javite se :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Ima li koga na whitefallu na guardian strani?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

Pozdrav,malo procitao postove i to..

Ovako,trazim nekoga tko je voljan pomoci i da je iz Zagreba,

dosao do lvl 20 na trialu i sada bi aktivirao i kupio 30 day subcription.

Pa ako netko moze to napraviti za mene putem neke kartice koju ja nemam,ja mu dam u kešu odma pare,dodjem do njega ili obrnuto.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

-1 za ove wajnere koji si ne znaju odgovor na secret question... mislim jeste vi slijepo lupali po tipkovnici kod registracije???

 

inace igra je odlicna, lagano levelam i bas me zanima gameplay na 50.om levelu, btw bila je igra + 30 dana gameplay time za 40kn neki dan preko steam.a

 

tko je jamio jamio je :)

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Da li znate gdje ima za kupiti povoljno digitalna verzija?

 

Nasao na na offgamers.com ponudu za 8 funti, no znima me gdje ste vi kupili ili kupujete. Te ako znate nekakvu akciju.

Bf3 - Fallourorigins
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
thechosenfreak kaže...

Da li znate gdje ima za kupiti povoljno digitalna verzija?

 

Nasao na na offgamers.com ponudu za 8 funti, no znima me gdje ste vi kupili ili kupujete. Te ako znate nekakvu akciju.

strpi se još par mjeseca da igra izađe ko f2p, ako ju ne ukinu ;)

14 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
alscaul kaže...
thechosenfreak kaže...

Da li znate gdje ima za kupiti povoljno digitalna verzija?

 

Nasao na na offgamers.com ponudu za 8 funti, no znima me gdje ste vi kupili ili kupujete. Te ako znate nekakvu akciju.

strpi se još par mjeseca da igra izađe ko f2p, ako ju ne ukinu ;)

Ti to ozbiljno? Ajde neki savjet da prodem sto jeftinije :)

Bf3 - Fallourorigins
14 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
thechosenfreak kaže...
alscaul kaže...
thechosenfreak kaže...

Da li znate gdje ima za kupiti povoljno digitalna verzija?

 

Nasao na na offgamers.com ponudu za 8 funti, no znima me gdje ste vi kupili ili kupujete. Te ako znate nekakvu akciju.

strpi se još par mjeseca da igra izađe ko f2p, ako ju ne ukinu ;)

Ti to ozbiljno? Ajde neki savjet da prodem sto jeftinije :)Netko?

Zanima me da li mogu iskorisiti dva puta trial? Posto sam jedan dobio od njih preko sluzbene stranice,no dobio sam jedan key od alienware-a. Da li mogu kada mi istekne ovaj tjedan ukucati jos jedan tjedan triala?

Bf3 - Fallourorigins
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2012 11:26 (thechosenfreak).
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

našao key + 30 dana na offgamersu za 9 €...sad mi recite može li se aktivirati tih 30 dana bez prepaida,znači da napravim subsciption i onda cancelam kad mi prihvati play time?

nego ovo sam igrao negdje prije trial i igra mi se činila super,odlična kopija wowa...kakvo je stanje danas na serverima i to,isplati li se uopće kupovati? jer se šuška da bi igra mogla uskoro na free to play i vidio sam da je pretplata pojeftinila...jel to zbog velikog gubitka igrača ili šta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds
thechosenfreak kaže...
thechosenfreak kaže...
alscaul kaže...
thechosenfreak kaže...

Da li znate gdje ima za kupiti povoljno digitalna verzija?

 

Nasao na na offgamers.com ponudu za 8 funti, no znima me gdje ste vi kupili ili kupujete. Te ako znate nekakvu akciju.

strpi se još par mjeseca da igra izađe ko f2p, ako ju ne ukinu ;)

Ti to ozbiljno? Ajde neki savjet da prodem sto jeftinije :)Netko?

Zanima me da li mogu iskorisiti dva puta trial? Posto sam jedan dobio od njih preko sluzbene stranice,no dobio sam jedan key od alienware-a. Da li mogu kada mi istekne ovaj tjedan ukucati jos jedan tjedan triala?

Mozes na novom racunu i zaboravit prvog trial lika.

 

Novi trial kod novi racun.

14 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
Arkulin kaže...
thechosenfreak kaže...
thechosenfreak kaže...
alscaul kaže...
thechosenfreak kaže...

Da li znate gdje ima za kupiti povoljno digitalna verzija?

 

Nasao na na offgamers.com ponudu za 8 funti, no znima me gdje ste vi kupili ili kupujete. Te ako znate nekakvu akciju.

strpi se još par mjeseca da igra izađe ko f2p, ako ju ne ukinu ;)

Ti to ozbiljno? Ajde neki savjet da prodem sto jeftinije :)Netko?

Zanima me da li mogu iskorisiti dva puta trial? Posto sam jedan dobio od njih preko sluzbene stranice,no dobio sam jedan key od alienware-a. Da li mogu kada mi istekne ovaj tjedan ukucati jos jedan tjedan triala?

Mozes na novom racunu i zaboravit prvog trial lika.

 

Novi trial kod novi racun.

Necu onda pravit drugi racun, no kada kupim key sa mjesec dana pretplate da li onda mogu nastaviti igrati s ovim likom s triala?

 

Posto sam dosao do limita od 20 lvl ali bi zelio s njim nastavit igrati.

Bf3 - Fallourorigins
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds
thechosenfreak kaže...
Arkulin kaže...
thechosenfreak kaže...
thechosenfreak kaže...
alscaul kaže...
thechosenfreak kaže...

Da li znate gdje ima za kupiti povoljno digitalna verzija?

 

Nasao na na offgamers.com ponudu za 8 funti, no znima me gdje ste vi kupili ili kupujete. Te ako znate nekakvu akciju.

strpi se još par mjeseca da igra izađe ko f2p, ako ju ne ukinu ;)

Ti to ozbiljno? Ajde neki savjet da prodem sto jeftinije :)Netko?

Zanima me da li mogu iskorisiti dva puta trial? Posto sam jedan dobio od njih preko sluzbene stranice,no dobio sam jedan key od alienware-a. Da li mogu kada mi istekne ovaj tjedan ukucati jos jedan tjedan triala?

Mozes na novom racunu i zaboravit prvog trial lika.

 

Novi trial kod novi racun.

Necu onda pravit drugi racun, no kada kupim key sa mjesec dana pretplate da li onda mogu nastaviti igrati s ovim likom s triala?

 

Posto sam dosao do limita od 20 lvl ali bi zelio s njim nastavit igrati.

Narafski, bez probljema.

14 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Evo snizenje za Rift ako nekoga zanima. LINK

Bf3 - Fallourorigins
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Igram na serveru Riptalon(PvE) Defiant strana.  Nick - Chobankha

Pa ako je netko u blizini neka me doda :) Moram naci neke domace ljude, dosadili ovi stranci.

Bf3 - Fallourorigins
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

što je sa serverom Whitefall? vidim da većina s ovog foruma igra na tome serveru,a ja ga ne mogu naći kada biram server.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rift - Trion Worlds

nakon kratkog izleta u swtor ponovo se vratio na rift, zao mi je sto ovako kvalitetna igra nije danas tamo gdje bi trebala biti a to je uz bok wow.u

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rift - Trion Worlds

Imam jedan key viska koji ukljucuje mjesec dana igranja sa igrom, da li je netko mozda za zamjenu za jedan game card od mjesec dana?

 

Jer stvarno ne znam sta cu s ovim keyom, posto imam account a ovaj key ne mogu iskoristit. Eto ako je netko za neka se javi.

Bf3 - Fallourorigins
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
thechosenfreak kaže...

Imam jedan key viska koji ukljucuje mjesec dana igranja sa igrom, da li je netko mozda za zamjenu za jedan game card od mjesec dana?

 

Jer stvarno ne znam sta cu s ovim keyom, posto imam account a ovaj key ne mogu iskoristit. Eto ako je netko za neka se javi.

kupi si prijatelje s njim

14 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
alscaul kaže...
thechosenfreak kaže...

Imam jedan key viska koji ukljucuje mjesec dana igranja sa igrom, da li je netko mozda za zamjenu za jedan game card od mjesec dana?

 

Jer stvarno ne znam sta cu s ovim keyom, posto imam account a ovaj key ne mogu iskoristit. Eto ako je netko za neka se javi.

kupi si prijatelje s njim

Necu!!! Jesi lud??? Sta ce mi to? {#}

Bf3 - Fallourorigins
15 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
smiglcro kaže...

nakon kratkog izleta u swtor ponovo se vratio na rift, zao mi je sto ovako kvalitetna igra nije danas tamo gdje bi trebala biti a to je uz bok wow.u

 

hoćeš reći kako je rift ipak vrijedniji igranja nego SW? pitam jer sam u procesu kupnje MMO-a nekog i igrao sam Rift trial i nekako mi se čini da igra propada,serveri poluprazni,kud ih ima malo(igra sama po sebi mi se sviđa,odlična kopija wowa po meni)...prvo sam mislio uzeti ovo ali sada sam u dilemi ovo ili SW uzeti.

pa ajde daj pokoji pametan savjet s obzirom da si igrao i SW i ovo {#}

13 godina
offline
Rift - Trion Worlds

rift lagano umira... tako da definitivno ne bi išao na njega, cekaj gw2 :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rift - Trion Worlds
alscaul kaže...

rift lagano umira... tako da definitivno ne bi išao na njega, cekaj gw2 :)

Ovo sto se tice gw2 stoji, ali rift nikako ne umire. Da ga igras znao bi da imamo itekako dobar broj igraca na serverima.

 

Kad pocne umirati onda ce preci na ftp sistem, do onda nista.

Bf3 - Fallourorigins
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rift - Trion Worlds
thechosenfreak kaže...
alscaul kaže...

rift lagano umira... tako da definitivno ne bi išao na njega, cekaj gw2 :)

Ovo sto se tice gw2 stoji, ali rift nikako ne umire. Da ga igras znao bi da imamo itekako dobar broj igraca na serverima.

 

Kad pocne umirati onda ce preci na ftp sistem, do onda nista.

Iskreno, nisam vidio puno igraca u procesu levelanja, ali kada bolje razmislim nisam ni u swtor.u vidio veci broj igraca iako je igra tek izasla zbog idiotskog sustava instanciranja podrucja. Sto se tice instanci u rift.u, kao healer dobijem instant invite u bilo koju instancu. Trenutno sam lv 48 (znaci nisam jos imao priliku igrati na max levelu) i nisam jos dosao do onog otoka na kojem 50tke uglavnom obitavaju, ali upao sam u neku prosjecnu guildu i vidim da su decki full aktivni, raid.a se gotovo svaku vecer, ugodna je atmosfera, pvp je sasvim ok.

 

Sto se tice usporedbe rift vs swtor, reci cu ti samo jedno... SWTOR je bolji iskljucivo i samo u prici, sto ne cudi s obzirom na lore na kojem se igra zasniva, eto ostalo sve je meni osobno na strani RIFT.a, jer je igra potpuna i funkcionalna.

 

Najbolje da probas obje igre pa sam odlucis. SWTOR je po meni polu nedovrsen proizvod i cuti ces fanbojse kako to opravdavaju s time da je igra tek izasla.

 

I ako i vecina igram nesto da si skratim vrijeme dok gw 2 ne izadje.

15 godina
offline
Rift - Trion Worlds

odluka je pala,uzet ću sada Rift(i tako se uzme na Offgameru za manje od 70 kn acc sa 30 dana gameplay-ja) i igrati mjesec dana,a do onda će cijena SW vrlo vjerojatno pasti,a valjda će i izaći koji patch i ispraviti neke od nedostataka pa ako mi Rift ne legne uzet SW onda i ćao đaci {#}

 

nego na kojim serverima igrate vi koji igrate još i koja frakcija? jer vidim da onog Whitefall servera više nema na kojem je većina sa foruma igrala...

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 10:45 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Rift spreman za izlazak, Nesigurni Rift, Rift - besplatni vikend
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice