GeForce GTS 450 review - guru3d

poruka: 153
|
čitano: 22.694
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
talijan001 kaže...

Volio bih cuti imali neko gts 450 da je koristi izgleda da samo lupate a ni brobali je niste. Ja sam je juce kupio i prezadovoljan sam igrao sam crysis-a na enthusiast postavkama rezolucija 1440 x 900 4xaa nije  zatrzala sekunde temperatura je u mirovanju 29 stepeni a u crysis-u se popne na 75 vrlo je tiha, jedino neznam dali sam ista dobio sa ovom karticom jer sam imao 9800 gtx+

Aha, a ja sam Jadranka Kosor.

13 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
franky kaže...
talijan001 kaže...

Volio bih cuti imali neko gts 450 da je koristi izgleda da samo lupate a ni brobali je niste. Ja sam je juce kupio i prezadovoljan sam igrao sam crysis-a na enthusiast postavkama rezolucija 1440 x 900 4xaa nije  zatrzala sekunde temperatura je u mirovanju 29 stepeni a u crysis-u se popne na 75 vrlo je tiha, jedino neznam dali sam ista dobio sa ovom karticom jer sam imao 9800 gtx+

Aha, a ja sam Jadranka Kosor.

Nemoj,dosta nam je jedna..

14 godina
odjavljen
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Ma taj lik spama samo iz teme u temu radi c/p svog posta i dosaduje tako.

 

Zanemarite ga.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d

E hajd mi molim te objasni razliku ove dvije kartice i zasto je 9800 bolja

elvirb
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
talijan001 kaže...

E hajd mi molim te objasni razliku ove dvije kartice i zasto je 9800 bolja

tko je uopce rekao da je 90800gtx bolja?

 

A i po brzini su gotovo pa iste.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d

Ja neznam jesil ti normalan ako provodis vrijeme lazuci po forumima ima nas koji smo ozbiljniji i imamo malo vise godina. Hvaliti se ljudima koje nikada nisi vidio niti ces ikada vidjeti je u najmanju ruku jadno ja sam iznio svoja iskustva sa karticom i interesuje me da mi neko ko je strucan da komentar molim djecu da piske pa na spavanje

elvirb
15 godina
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

To ti je ono doba kad kupiš magarca a sam sebi govoriš da je brz ko konj. Makar su kartice jednako brze, ali si bacio lovu u vjetar.

We are nothing but the stones to pave the way...
 
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
talijan001 kaže...

Ja neznam jesil ti normalan ako provodis vrijeme lazuci po forumima ima nas koji smo ozbiljniji i imamo malo vise godina. Hvaliti se ljudima koje nikada nisi vidio niti ces ikada vidjeti je u najmanju ruku jadno ja sam iznio svoja iskustva sa karticom i interesuje me da mi neko ko je strucan da komentar molim djecu da piske pa na spavanje

  Hvala na ljepim rječima!! Mogu li dobiti autogram??

 

Ajde kad si faca, slikaj obje kartice, napravi validaciju sa nickom na forumu, odvrti review obje kartice pa bih ti mozda i vjerovao.

 

 

Znači, BC2, Metro 2033, Mafia II, Crysis, DiRT 2 odvrti pa da vidimo koja je brza i koliko.

 

Ajde čekam te.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d

Nije bas bez veze dodao sam 50 eura i dobio novu karticu sa garancijom dvije godine trosi manje struje a o zagrijavanju da nepricamo 9800 je u mirovanju radila na 60 stepeni

elvirb
13 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Ništa bez screenshota danas nažalost..imam i ja CF 5970..al mi je kod susjeda..

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
thedream kaže...

Ništa bez screenshota danas nažalost..imam i ja CF 5970..al mi je kod susjeda..

  Ja imam GTX 580 i Sandy Bridge Core i7 4500K na 6Ghz sa 24GB RAM-a.

 

I da, svi ste glupi, idite piškit i spavat. Ja imam sve.SmijehCool

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2010 18:26 (Weky).
13 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Mislim da bi se trebali zaustavit dok ne poberemo sankcije moderatora,ali kvragu i vi svi ja sam jednom kupio i3,a unutra u kutijici  bio i7,matična i dvije plavuše. Odo se sad tuširat i van..Smijeh,do jutra..

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d
javascript:__doPostBack('ctl00$MainContent$oSlike$ctl00$ctl01','')
elvirb
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Malo je slika mutna ali se da vidjeti

elvirb
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Napravi i validaciju s nickom na forumu, i GPUZ od svoje stare 9800GTX takoder ako imaš validaciju bilo bi korisno.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
Weky kaže...

Napravi i validaciju s nickom na forumu, i GPUZ od svoje stare 9800GTX takoder ako imaš validaciju bilo bi korisno.

Koji ce nam to k?

 

Daj nam SS bencha od Crysisa.

14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
franky kaže...

Koji ce nam to k?

 

Daj nam SS bencha od Crysisa.

  Zato što je moguće vrlo lako uzeti s nekog drugog portala screenshot i ovdje ga postaviti i pravit se pametan.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d

prodao sam 9800 za 90 eura nemam je vise. Da napomenem ja nekazem da je gts 450 bolja od 9800 ja sam to pitanje postavio jer zaista bi volio cuti realno misljenje drugih jer ja i nisam siguran da je bolja, ali bih bio zadovoljan da su bar iste jer karta se manje grije i + imam sad dvije godine garancije

elvirb
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
talijan001 kaže...

prodao sam 9800 za 90 eura nemam je vise. Da napomenem ja nekazem da je gts 450 bolja od 9800 ja sam to pitanje postavio jer zaista bi volio cuti realno misljenje drugih jer ja i nisam siguran da je bolja, ali bih bio zadovoljan da su bar iste jer karta se manje grije i + imam sad dvije godine garancije

  Za istu cjenu si mogao uzeti HD 5770 koja je brža i još se manje grije i troši.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d

iskreno neznam to uraditi objasni mi kako i uradit cu to

elvirb
13 godina
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
thedream kaže...
ivanoile kaže...

 Mislim pa gdje ti zivisMršti se,dobro znas da kod nas na vecinu stvari je skuplje ngo drugdje.Npr. kod nas je u Bug cijena 480 GTX bila negdje oko 4000kn u Amerci cim je izasla 2.500kn,znam jer sam gledao u ducanu je bila ispred mene.

U SAD-u su najkice 89$ koje su ovdje 1199kn,your point? Naravski da znam da je kod nas osjetno skuplje,ali Austrija,pa i Njemačka su nam na 3-5h vožnje,ne na 10h leta avionom.

 

Druga stvar je da su cijene bile izjednačene početkom godine,i kako su kod nas rasle tako mi se čini sve više da su vani zadržane na jednakim ili čak nižim razinama. Konkretno imam cjenik od alternate.de-a kad sam njih naveo iz 02/2010 i 5850 koju sam linkao je bila skuplja 30-40 eura.

 

239 eura je đabalesku cijena dok su kod nas 2100,2200kn. To je 600kn razlike,netko će reći benzin do gore i nazad..možda. Ali čisto odnos je sramotan.

 

Još mi ostaje jedino vidjeti u Grazu..u di-techu kakve su cijene..živo me to siluje sad.

 A znas li koliko te Nikeice dodu i Kini,10$>

14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d

Znači otvori GPUZ, prebaci se na karticu "Validation" i u Your Name napiši svoj nick sa foruma i onda klik na Submit.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d

ovu sam kartu uzeo sasvim slucajno u radnji sam bio sa drugom i vidim nvidiu gts 250 i posto sam citao da je ona gotovo ista kart kao i 9800 prodam drugu svoju uzmem gts 250 jer je manja i manje se grije kontajuci da je istih performansi dodzem kuci pogledam j na gpu-izu ona dosta slabija vratim se i zamjenim je za gts 450

elvirb
13 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
ivanoile kaže...
thedream kaže...
ivanoile kaže...

 Mislim pa gdje ti zivisMršti se,dobro znas da kod nas na vecinu stvari je skuplje ngo drugdje.Npr. kod nas je u Bug cijena 480 GTX bila negdje oko 4000kn u Amerci cim je izasla 2.500kn,znam jer sam gledao u ducanu je bila ispred mene.

U SAD-u su najkice 89$ koje su ovdje 1199kn,your point? Naravski da znam da je kod nas osjetno skuplje,ali Austrija,pa i Njemačka su nam na 3-5h vožnje,ne na 10h leta avionom.

 

Druga stvar je da su cijene bile izjednačene početkom godine,i kako su kod nas rasle tako mi se čini sve više da su vani zadržane na jednakim ili čak nižim razinama. Konkretno imam cjenik od alternate.de-a kad sam njih naveo iz 02/2010 i 5850 koju sam linkao je bila skuplja 30-40 eura.

 

239 eura je đabalesku cijena dok su kod nas 2100,2200kn. To je 600kn razlike,netko će reći benzin do gore i nazad..možda. Ali čisto odnos je sramotan.

 

Još mi ostaje jedino vidjeti u Grazu..u di-techu kakve su cijene..živo me to siluje sad.

 A znas li koliko te Nikeice dodu i Kini,10$>

Znaš koliko je povratna karta do Kine? Avionska ofkors..a smještaj? Ili ako nećeš tako..poštarina čisto..?!

13 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
talijan001 kaže...

ovu sam kartu uzeo sasvim slucajno u radnji sam bio sa drugom i vidim nvidiu gts 250 i posto sam citao da je ona gotovo ista kart kao i 9800 prodam drugu svoju uzmem gts 250 jer je manja i manje se grije kontajuci da je istih performansi dodzem kuci pogledam j na gpu-izu ona dosta slabija vratim se i zamjenim je za gts 450

Dobra je GTS450 za 1 000kn kupnja..

 

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/36162-gigabyte-geforce-gts-450-1gb-review-10.html

 

FC2 Dx10 posve ravnopravna sa 5770..ok grafica..

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2010 18:59 (thedream).
15 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
Weky kaže...
franky kaže...

Koji ce nam to k?

 

Daj nam SS bencha od Crysisa.

  Zato što je moguće vrlo lako uzeti s nekog drugog portala screenshot i ovdje ga postaviti i pravit se pametan.

Da, ali ovo sto on govori je prakticki nemoguce, IMO bitnije.

14 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d
javascript:__doPostBack('ctl00$MainContent$oSlike$ctl00$ctl01','')
elvirb
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
talijan001 kaže...
javascript:__doPostBack('ctl00$MainContent$oSlike$ctl00$ctl01','')

  Bravooo

 

Sad ti se ja ispričavam na uvredama.

 

A mogao si nam i nabaciti koji review?

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
13 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
talijan001 kaže...
javascript:__doPostBack('ctl00$MainContent$oSlike$ctl00$ctl01','')

Sad si nas sve shebao.Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
koliko je 145 eura u kunama
elvirb
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice