GeForce GTS 450 review - guru3d

poruka: 153
|
čitano: 22.699
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
thedream kaže...

Briga mene žderem pizzu,uzeo si danas dva mala leffe-a,za gušt..sad ćemo to pod zub stavit pa van..nema druge..SmijehNamigiva

  Dobar tek uz pizzu -:D

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
thedream kaže...

Briga mene žderem pizzu,uzeo si danas dva mala leffe-a,za gušt..sad ćemo to pod zub stavit pa van..nema druge..SmijehNamigiva

LoL

 

Samo ti uživaj Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d
javascript:__doPostBack('ctl00$MainContent$oSlike$ctl00$ctl01','')
elvirb
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d
Umjesto Thumbup-a klikčite mi HVALA ! :)
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
Mitch kaže...

Linkanu karticu u ovo doba nikome ne bi preporučio, već da ko' frendovi kupite HD5770 bulk za 870kn / komad :D

15 godina
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
franky kaže...
Mitch kaže...

Linkanu karticu u ovo doba nikome ne bi preporučio, već da ko' frendovi kupite HD5770 bulk za 870kn / komad :D

Ma je da, 5770 je 5-10% lošija od 4870, jedino ima manju potrošnju

Umjesto Thumbup-a klikčite mi HVALA ! :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
Mitch kaže...
franky kaže...
Mitch kaže...

Linkanu karticu u ovo doba nikome ne bi preporučio, već da ko' frendovi kupite HD5770 bulk za 870kn / komad :D

Ma je da, 5770 je 5-10% lošija od 4870, jedino ima manju potrošnju

Da, samo što je kartica o kojoj ja govorim 200kn jeftinija, i nema sranje od hladnjaka kao ova linkana.

15 godina
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
franky kaže...
Mitch kaže...
franky kaže...
Mitch kaže...

Linkanu karticu u ovo doba nikome ne bi preporučio, već da ko' frendovi kupite HD5770 bulk za 870kn / komad :D

Ma je da, 5770 je 5-10% lošija od 4870, jedino ima manju potrošnju

Da, samo što je kartica o kojoj ja govorim 200kn jeftinija, i nema sranje od hladnjaka kao ova linkana.

Di, u konjščinskoj ??

 

5770 bulk košta 1200 kn.

A ovaj hladnjak na linkanoj je gotovo isti bulk.

Umjesto Thumbup-a klikčite mi HVALA ! :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
Mitch kaže...
franky kaže...
Mitch kaže...
franky kaže...
Mitch kaže...

Linkanu karticu u ovo doba nikome ne bi preporučio, već da ko' frendovi kupite HD5770 bulk za 870kn / komad :D

Ma je da, 5770 je 5-10% lošija od 4870, jedino ima manju potrošnju

Da, samo što je kartica o kojoj ja govorim 200kn jeftinija, i nema sranje od hladnjaka kao ova linkana.

Di, u konjščinskoj ??

 

5770 bulk košta 1200 kn.

A ovaj hladnjak na linkanoj je gotovo isti bulk.

Aha ;)

 

 

VGA ATI XFX HD5770 850M 1GB DDR5 HDMI, 2xDVI, Display Port, DirectX 11, bulk pakiranje + CD with driver - 5komada, 860kn/kom
Garancija normalna, problem je samo što se prodaje 5 komada u paketu. Tu su vam ove s Links akcije, pa si mislite kolko' je para Links zgrnuo.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.9.2010 12:23 (franky).
15 godina
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Talijan001 ipak si se zeznija za grafu.Ali ako nisi ima love za prelazak na jaču ipak si dobro napravija jer je nova i još uvik zadovoljava na toj rezoluciji.

Ovce moje mirujte u toru eto mene stižem na motoru
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
dery kaže...

Talijan001 ipak si se zeznija za grafu.Ali ako nisi ima love za prelazak na jaču ipak si dobro napravija jer je nova i još uvik zadovoljava na toj rezoluciji.

evo snimio sam crysisa dok sam igrao postavljam na you tube  pa ces da vidis

elvirb
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
evo link sa you tube
elvirb
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
jos da napomenem da je igranje bez snimanja sa desktopa jos bolje
elvirb
15 godina
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
talijan001 kaže...
evo link sa you tube

I time si dokazao ono šta smo i rekli. Imaš cca 10-20 frameova što je debelo neigrivo, no ako te to čini sretnim, onda nafrlji nepotrebni AA i muči se sa igranjem.
Upali fraps na desku i snimaj na isti način, pa da vidimo jesam li u pravu.

We are nothing but the stones to pave the way...
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2010 9:24 (Ad4pt3r).
13 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Zašto forsiraš AA i AF na kartici tog profila? Imao bi i do 50% više fps da ugasiš te gluposti. 15 i 25fps nije baš isto.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2010 9:24 (thedream).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
hajd molim vas recite mi gdje ste vidjeli da ima 15 doo 20 frm
elvirb
13 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Meni je prilično nemoguće da ima 35 recimo,zaklana sa AA i AF do ibera..ne znam,možda i ima,pa ja ne znam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Pa trza ti u izborniku već, a u igri nemaš u prosjeku 10-15 frejmova. Kad je borba tu imaš toliki FPS.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Ku*ac ti igraš glatko, šteka ko ludo u meniu, dalje nisam morao ni gledat. Jest da fraps snižava fps dobrano kada se snima gameplay, ali ne i u meniu igre.

 

Ja sa HD5850 neuključujem filtre, a ti ih imaš sa GTS450.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
thedream kaže...

Meni je prilično nemoguće da ima 35 recimo,zaklana sa AA i AF do ibera..ne znam,možda i ima,pa ja ne znam.

kakav ti je to dokaz, kako si vidio da ima toliko moras dokazat da ima toliko a ne od oka, drugo rekao sam da igra ide jos bolje bez snimanja snimanje je malo uspori a bez toga ide glat

elvirb
14 godina
odjavljen
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

A kako to da svatko ziv koristeci tu karticu nemoze glatko vrtjeti igru ni na Very High BEZ AA.

 

 

Očito je tebi greškom nvidia proizvela GTX 480, a mislili da su proizveli GTS 450SmijehCool

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
thedream kaže...

Meni je prilično nemoguće da ima 35 recimo,zaklana sa AA i AF do ibera..ne znam,možda i ima,pa ja ne znam.

izvini nisam tebe htio komentarisati

elvirb
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
Weky kaže...

A kako to da svatko ziv koristeci tu karticu nemoze glatko vrtjeti igru ni na Very High BEZ AA.

 

 

Očito je tebi greškom nvidia proizvela GTX 480, a mislili da su proizveli GTS 450SmijehCool

ko je taj ko ima ovu karticu a nemoze igrati u veri high detaljima daj da vidim njegov komentar ja sam jedini u ovoj temi koje je imam i jedini mogu da pisem o njoj ostali komentarisu ono sto drugi napisu

elvirb
14 godina
odjavljen
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Eto; guru3D, Anandtech, Fudzilla, svi su oni imali i proveli testiranja.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Sve štima,ali strani testovi ti baš ne idu na ruku.

 

Makar me fino recimo ASUS TOP iznenadio, Aliens vs. Predator,isto dosta zahtjevna Dx11 igra..26fps,a 4x AA i 16xAF. 1920x1200 reza.

 

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/36163-asus-geforce-gts-450-1gb-directcu-top-review-8.html

 

Teselacija i adv.shadows na on. Jasno,problematično je ovih min 13fps..ali AVG od 26 na toj rezi i takvim detaljima,pih. Rekao bi - igrivo čisto solidno za 1 000kn kartušu.

 

Jedan Metro pak vrti na 1440x900 bolje od 5770. Iste postavke,prvi graf.

 

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/36163-asus-geforce-gts-450-1gb-directcu-top-review-13.html

 

Čudna biljka ta GTS450.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2010 20:42 (thedream).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
thedream kaže...

 

Jedan Metro pak vrti na 1440x900 bolje od 5770. Iste postavke,prvi graf.

 

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/36163-asus-geforce-gts-450-1gb-directcu-top-review-13.html

 

Čudna biljka ta GTS450.

Očito je taj Top OC edition jer imaš ispod verziju koja je slabija od 5770.

 

Za to što GTS450 u Metrou može parirati 5770 dijelom je zaslužna bolja podrška za teselaciju.

Znamo da se Fermi arhitektura ističe u tom području.

Istina, ne forsira se puno teselacija ali dovoljno da GTS450 bude ravnopravna kartica.

15 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
ATiGamer kaže...
thedream kaže...

 

Jedan Metro pak vrti na 1440x900 bolje od 5770. Iste postavke,prvi graf.

 

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/36163-asus-geforce-gts-450-1gb-directcu-top-review-13.html

 

Čudna biljka ta GTS450.

Očito je taj Top OC edition jer imaš ispod verziju koja je slabija od 5770.

 

Za to što GTS450 u Metrou može parirati 5770 dijelom je zaslužna bolja podrška za teselaciju.

Znamo da se Fermi arhitektura ističe u tom području.

Istina, ne forsira se puno teselacija ali dovoljno da GTS450 bude ravnopravna kartica.

Da, ali nažalost sa HD5750.

14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
franky kaže...
Da, ali nažalost sa HD5750.

Dosta blizu je 5770 na 1680x1050 rezoluciji. Full HD nemoj ni gledati jer je totalno neigrivo.

Posebno se TOP dobro nosi (OC Edition!?)

 

13 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Zato sam ju i spomenuo,baš se ok čini,samo poznavajući ASUS,pa još TOP,ovo je prije kartuša od 1200,1300kn,a ne 1 000.

 

Plus jako fine dodatne OC mogućnosti.

 

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/36163-asus-geforce-gts-450-1gb-directcu-top-review-17.html

 

Zaključak ti sve govori,priznali mi to ili ne..

 

Overall though, the TOP's performance increase puts it above the HD 5770 in many cases and allows this ASUS model to simply blow the reference card out of the water.

 

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/36163-asus-geforce-gts-450-1gb-directcu-top-review-18.html

 

Pros:

- Excellent performance
- Price versus competition
- High performance heatsink
- Heavily upgraded components
- Quiet

Cons:

- Slightly elevated power consumption

 

Nije to loše baš tako hebemu miša.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.9.2010 21:09 (thedream).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

I u Starcraftu II je nvidia osjetno brža od konkurencije iste klase, kao i u FC2 (iako ja FC2 nepriznajem baš kao Metro BC2, AvsP, Crysis).

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice