GeForce GTS 450 review - guru3d

poruka: 153
|
čitano: 22.722
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Sve mi se više čini da je ovaj 450 samo novija kopija 250-ice.

Umjesto Thumbup-a klikčite mi HVALA ! :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
talijan001 kaže...
koliko je 145 eura u kunama

www.hnb.hr

 

tečajna lista > srednji tečaj gledaš..

13 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
Mitch kaže...

Sve mi se više čini da je ovaj 450 samo novija kopija 250-ice.

I nije baš,oko 20% je brža u prosjeku.

14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
Mitch kaže...

Sve mi se više čini da je ovaj 450 samo novija kopija 250-ice.

  Nije kopija, te dviej kartice nemaju baš nikakve veze jer se obje baziraju na kompletno drugačijoj arhitekturi.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
14 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d
znaci da je ova moja karta nesto manje kostala od 1000 kuna. Ljudi sve sam vasa ovo pitao jer mi je bilo zao moje 9800 dobro me je sluzila i bilo bi mi zao da sam sa bolje karte otisao na goru trebala mi je utjeha he he he nemama razloga da bilo sta izmisljam
elvirb
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d
uradio bi vam ja i taj review kad bi mi i to objasnili kako
elvirb
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
thedream kaže...

I nije baš,oko 20% je brža u prosjeku.

?

Jest GTS450 malo brža ali to nije ni blizu 20%. Ipak dosta zaostaje za 5770.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2010 19:11 (ATiGamer).
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
talijan001 kaže...
uradio bi vam ja i taj review kad bi mi i to objasnili kako

  EVO primjer.

 

Dakle tako ti odradiš review, odvrtiš pokoju igru i napišeš rezultate, i malo slikica od kartice i to je to.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
13 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
ATiGamer kaže...
thedream kaže...

I nije baš,oko 20% je brža u prosjeku.

?

Jest GTS450 malo brža ali to nije ni blizu 20%. Ipak dosta zaostaje za 5770.

Od GTS250 je ovdje brža..uzmi u obzir da GTS 250 1gb koštaju 1000kn..ASUS,Gigabyte itd..

 

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/36162-gigabyte-geforce-gts-450-1gb-review.html

 

FC2 GTS 250 - 37fps AVG, GTS450 - 45fps AVG

 

8fps je ovdje 20+%.

 

Ima igara gdje je unutar 5%, dok moja recimo zamjerka ide ovom rivjuu zbog nedostatka Dx10 naslova koji se nešto ipak bolje nose nego Dx11,logično. 1920x1200 Dx11 ipak predstavlja neku drugu ligu..pa i ovih 15-25fps tu izgleda omaleno,a ipak - igrivo. Bar meni.

 

Da imam 1 000kn sigurno bi prije uzeo GTS450 nego GTS250 1gb.

 

Dilema za 1049kn 5770 hehe baš i nije više aktuelna jer su razgrabljene..vraćamo se ipak 100,200kn skupljima. Namigiva

 

Evo i Metroa,na obje je komedija..ali pokazuje da nije baš sad 5770 takav bauk za GTS450 kako se sugerira..zaboravljate da je vrlo vjerojatno da ova kartica još nije adekvatno podržana u driverima,kao što je bio slučaj i sa GTX470,a pogledajte ga sad,papa 5850 lijevom rukom i druži se sa 5870.

 

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/36162-gigabyte-geforce-gts-450-1gb-review-12.html

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2010 20:17 (thedream).
14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
Ja ti nepatim od brojki i raznih testova tako da i neradim review igara meni je bitno da sve stavim na maximum i da radi bez problema. Evo sada sam na crysis-u aa stavio na 16x i vjeruj legendo da opet ne trza ama bas nimalo ova graficka je zaista dobra za ove pare
elvirb
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
talijan001 kaže...
Ja ti nepatim od brojki i raznih testova tako da i neradim review igara meni je bitno da sve stavim na maximum i da radi bez problema. Evo sada sam na crysis-u aa stavio na 16x i vjeruj legendo da opet ne trza ama bas nimalo ova graficka je zaista dobra za ove pare

  Netrza mozda kad nema ni jednog protivnika.

 

Pokreni Zadnji lvl u Cryisu pa gledaj slideshow.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
15 godina
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
talijan001 kaže...
Ja ti nepatim od brojki i raznih testova tako da i neradim review igara meni je bitno da sve stavim na maximum i da radi bez problema. Evo sada sam na crysis-u aa stavio na 16x i vjeruj legendo da opet ne trza ama bas nimalo ova graficka je zaista dobra za ove pare

Haha..na 640 rezi mozda...Aj ne seruckaj...Stavi na te postavke, upali fraps i koje ti brojke pišu gore u kutu...Ako je ispod 25-30, onda trza.

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d
ja sam veci kreten od vas sto se raspravljam ajd zdravo
elvirb
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
talijan001 kaže...
ja sam veci kreten od vas sto se raspravljam ajd zdravo

  LOL

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
13 godina
protjeran
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

ee momci je GTS 450 slabija od HD 5770 ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
bobo_smrad kaže...

ee momci je GTS 450 slabija od HD 5770 ???

  Da 5-20% ovisno od igre do igre.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
13 godina
protjeran
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
Weky kaže...
bobo_smrad kaže...

ee momci je GTS 450 slabija od HD 5770 ???

  Da 5-20% ovisno od igre do igre.

Onda zajebite tu karticu....opet su sjebali stvar nisu pogdili segment trebali su nešto kao HD 5770-HD 5830 nešto između njih..to se najviše prodaje..nikom danas ne treba kartica jačine 9800GT osim ako komp nije za igre ;))

14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
talijan001 kaže...
Ja ti nepatim od brojki i raznih testova tako da i neradim review igara meni je bitno da sve stavim na maximum i da radi bez problema. Evo sada sam na crysis-u aa stavio na 16x i vjeruj legendo da opet ne trza ama bas nimalo ova graficka je zaista dobra za ove pare

Da na rezoluciji 320 x 240 Cool Izlanuo se.  I odi u Italiju možda oni popuše te fore Namigiva.

14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
e mo j kretenu
elvirb
15 godina
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Ti weky dosta spamaš i izazivaš svađe eto talijana si zeza pa ti je stavija validaciju pa se smiri i ne izazivaj.Bitno je da mu kriza ide fluidno i to je dovoljno ako ne zna benchat.

Ovce moje mirujte u toru eto mene stižem na motoru
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Ne treba se svađati..nemamo 10g,ja se nadam..bar većina.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
dery kaže...

Ti weky dosta spamaš i izazivaš svađe eto talijana si zeza pa ti je stavija validaciju pa se smiri i ne izazivaj.Bitno je da mu kriza ide fluidno i to je dovoljno ako ne zna benchat.

  Bla bla bla.

 

Nemoraš baš toliko izmišljat.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
14 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d
anaevolim se ni ja prepirati ali mi neki likovi izvuku zivac nemogu da vjerujem da ima ovakvih likova pa ja da mislim da vecina vas laze nikad anebi posjetio ovaj forum
elvirb
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Gledaj, ljepo što si nam pokazao da imaš karticu i to je sve ok.

 

Ali. Kako ce mo ti vjerovati da ti Crysis radi Very High DX10 16xAA/16xAF kada nam nisi nigdje pokazao rezultate benchmarka i da mi povjerujemo da igra stvarno radi preko 30 FPS, barem min fps 20.

 

To nepostize ni GTX 470, neznam odkud tebi da radi bolje.

 

Dakle prvo nam odvrti benchmark i pokazi rezultate jer nemoguce je da na i jačoj 5770 neide glatko Very High Bez AA. Iz osobnog iskustva znam.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
Weky kaže...

Gledaj, ljepo što si nam pokazao da imaš karticu i to je sve ok.

 

Ali. Kako ce mo ti vjerovati da ti Crysis radi Very High DX10 16xAA/16xAF kada nam nisi nigdje pokazao rezultate benchmarka i da mi povjerujemo da igra stvarno radi preko 30 FPS, barem min fps 20.

 

To nepostize ni GTX 470, neznam odkud tebi da radi bolje.

 

Dakle prvo nam odvrti benchmark i pokazi rezultate jer nemoguce je da na i jačoj 5770 neide glatko Very High Bez AA. Iz osobnog iskustva znam.

ček ček jel to njemu na GTS 450 ide crysis na 16xAA i 16xAF ????

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA da da kako da ne Namigiva

13 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Pogle ovo veki,kriza..

 

http://www.bit-tech.net/hardware/graphics/2010/09/13/nvidia-geforce-gts-450-review/5

 

Podjednake su nešto sitno clockana GTS450 i 5770 na 1920x1200..dobro,16 nije neki zadovoljavajući frejm,ali kvragu 4xAA i 16xAF je silovanje,šta jest jest.

 

Napominjem,grafa 1000kn košta,nema vjerojatno poštene drivere i da se prilično clockati da pritom ostane hladna.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
thedream kaže...

Pogle ovo veki,kriza..

 

http://www.bit-tech.net/hardware/graphics/2010/09/13/nvidia-geforce-gts-450-review/5

 

Podjednake su nešto sitno clockana GTS450 i 5770 na 1920x1200..dobro,16 nije neki zadovoljavajući frejm,ali kvragu 4xAA i 16xAF je silovanje,šta jest jest.

 

Napominjem,grafa 1000kn košta,nema vjerojatno poštene drivere i da se prilično clockati da pritom ostane hladna.

 

 

Ja sam dobio 23 AVG FPS sa 5770 (što očigledno pokazuje da je liknani test vjerodostojan), ali to je patnja - Framedropova je previše da bi se prešla igra. I to ej sve bez AA.

 

A on navodi kako igra radi glatko sa 16xAA.

 

 

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
13 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
Weky kaže...
thedream kaže...

Pogle ovo veki,kriza..

 

http://www.bit-tech.net/hardware/graphics/2010/09/13/nvidia-geforce-gts-450-review/5

 

Podjednake su nešto sitno clockana GTS450 i 5770 na 1920x1200..dobro,16 nije neki zadovoljavajući frejm,ali kvragu 4xAA i 16xAF je silovanje,šta jest jest.

 

Napominjem,grafa 1000kn košta,nema vjerojatno poštene drivere i da se prilično clockati da pritom ostane hladna.

 

 

Ja sam dobio 23 AVG FPS sa 5770 (što očigledno pokazuje da je liknani test vjerodostojan), ali to je patnja - Framedropova je previše da bi se prešla igra. I to ej sve bez AA.

 

A on navodi kako igra radi glatko sa 16xAA.

 

 

Dobro,njemu se mora dati za pravo,popust,što već..da ne zna. Ali reakcija nije onda nagaziti ga,nego mu pomoći kako da ne valja gluposti. S druge strane bug forum nije odgojno-obrazovna ustanova,to se slažem,niti ćemo nekoga educirati da te ne zove - kretenom. Čisto što možemo kao osobe većeg HW iskustva je - ne prostačiti,i biti iskusniji.

 

Dati mu par stranih testova,i to je to..

14 godina
neaktivan
offline
RE: GeForce GTS 450 review - guru3d
thedream kaže...

Od GTS250 je ovdje brža..uzmi u obzir da GTS 250 1gb koštaju 1000kn..ASUS,Gigabyte itd..

 

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/36162-gigabyte-geforce-gts-450-1gb-review.html

 

FC2 GTS 250 - 37fps AVG, GTS450 - 45fps AVG

 

8fps je ovdje 20+%.

 

Ima igara gdje je unutar 5%, dok moja recimo zamjerka ide ovom rivjuu zbog nedostatka Dx10 naslova koji se nešto ipak bolje nose nego Dx11,logično. 1920x1200 Dx11 ipak predstavlja neku drugu ligu..pa i ovih 15-25fps tu izgleda omaleno,a ipak - igrivo. Bar meni.

 

Da imam 1 000kn sigurno bi prije uzeo GTS450 nego GTS250 1gb.

 

Dilema za 1049kn 5770 hehe baš i nije više aktuelna jer su razgrabljene..vraćamo se ipak 100,200kn skupljima. Namigiva

 

Evo i Metroa,na obje je komedija..ali pokazuje da nije baš sad 5770 takav bauk za GTS450 kako se sugerira..zaboravljate da je vrlo vjerojatno da ova kartica još nije adekvatno podržana u driverima,kao što je bio slučaj i sa GTX470,a pogledajte ga sad,papa 5850 lijevom rukom i druži se sa 5870.

 

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/36162-gigabyte-geforce-gts-450-1gb-review-12.html

 

 

 

Heh ne možeš na temelju jedne igre reći da je kartica bolje 20%. Zamisli naprimjer GTX460 i HD5850 u FC2. GTX460 ga tu dere s 10 FPS razlike, a znamo da 5850 ipak malčice bolja kartica. A ta jedna igra jako paše Nvidiji. Odnosno nije na "ti" s ATi-em. Zato ne volim takva uspoređivanja na temelju jednog primjera. Znam da nedostaje testova u DX10 ali ipak... barem 5-6 igara da ih se pristojno usporedi pa da se onda govori o postocima Namigiva

 

5770 je ipak za stepenicu više od navedenih. Barem u DX10 igrama. Metro na DX11 API-u ipak bolje na Nvidiji šljaka zbog boljeg DX11 izvođenja. Uostalom, pogledaš rezultate u Heavenu i sve ti je jasno. Sreća naša što se navedena razina teselacije još ne upotrebljava u igrama :)

13 godina
neaktivan
offline
GeForce GTS 450 review - guru3d

Briga mene žderem pizzu,uzeo si danas dva mala leffe-a,za gušt..sad ćemo to pod zub stavit pa van..nema druge..SmijehNamigiva

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice